Waarom is Kevin vaak verdrietig? LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! PZC Lief9 iSIEKE ORGEL Stalk orgels Help Afrika om zelf een menswaardig bestaa op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 of www.amref.nl AMREF FLYING DOCTORS r JA, ik help kwetsbare kinderen. Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Hoera een dochter! We noemen haar Sylvie 7 september 2005 Gerard en Monique van Dijke-Wondergem Lelieplein 13 4401 HK Yerseke Overleden Z<5. rnn.s se. 0 Als een vlinder ben je weg gevlogen... ^2^ Vol verdriet en onmacht geven wij kennis van het overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Paulien Hendriksc Piet en Sary Sandra en André Esmee en Jeffrey Oostkapelle, 5 september 2005 Familie Hendrikse Lantsheerstraat 31 4356 AX Oostkapelle Met grote verslagenheid hebben wij kennisgeno men van het overlijden van onze nicht Paulien Hendrikse Alle ooms, tantes, neven, nichten, achterneven en achternichten van de familie van de Voorde Verslagen en geschokt hebben wij geheel onver wachts afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Paulien Bron Onze gedachten gaan uit naar Ron en Devon. Renzo en Jolanda Levering Melanie en Giovanni Met grote verslagenheid hebben wij kennisgeno men van het plotselinge overlijden van Paulien Bron vrouw van onze collega Ron We wensen Ron, Devon en verdere familie veel sterkte toe. Medewerkers en directie Timmerfabriek Wondergem Hierbij wil ik de wijkverpleegkundigen en medewer kers van "Allévo" alsmede de artsen hartelijk bedan ken voor de begripvolle wijze waarop zij Janny Bil-Roskam in haar laatste levensfase hebben begeleid. W. L. Bil STOLK ORGELS KRABBENDIJKE )E SPECIALIST VOOR HET van Johannus, Eminent, Domus, Ahlborn. vrijdagavond en zaterdag geopend Kr£jjbc|ffijlce, Oostpoldera/eo 1, tel.: 0113 - 50 35 23 donderdag 8 september 2005 Wanneer je verdrietig bent. Blik dan opnieuw in je hart. En je zult zien dat je weent om wat je vreugde schonk. Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlij den van mijn allerliefste schat en maatje, onze zorg zame liefhebbende vader en opa Wim Stoutjesdijk in de leeftijd van 59 jaar. Dubai, 1 september 2005 Zierikzee: Janny Stoutjesdijk-de Jonge Janine Leot Johan Laura Shanna Jan Willem Kabbelaarsbank 45 4301 XB Zierikzee Maandag 12 september nemen we afscheid van Wim in een herdenkingsdienst in de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee parkeermogelijkheid achter het kerkcentrum, via de Hoge Molenstraat), aanvang 13.30 uur, waarna we hem begraven op de algemene be graafplaats te Zierikzee, omstreeks 14.45 uur. Voor de dienst is er vanaf 12.45 tot 13.20 uur gele genheid tot condoleren in het kerkcentrum. Mijn Opa, mijn opa, mijn opa. In heel Europa is er niemand zoals hij! Laura en Shanna Met diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden op 1 september jl. van onze collega Wim Stoutjesdijk Hij werd 59 jaar. Wim heeft zich jarenlang ingezet als stortbaas op vele baggerprojecten in de wereld. Wij verliezen in hem een gewaardeerde collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en verdere familie. Directie en medewerkers Van Oord nv Plotseling overleden onze collega Wim Stoutjesdijk We wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies een plaats te geven. Bemanning Ham 217 Logo island, Dubai Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze sportvriend Jan Wibbens Wij wensen zijn vrouw en familie veel sterkte met dit Namens de 55+ sporters Vlissingen V verlies. Jan Wibbens Decennialang een sportieve hockeyer, een actief lid op velerlei manieren, een hulpvaardig mens: één van de steunpilaren van de vereniging! We gaan Jan missen. Namens alle leden en oud-leden van de Mixed Hockeyclub Vlissingen voorzitter Netty Tiggelman Wij hebben het droeve bericht ontvangen dat na ja ren van trouwe dienst is overleden de heer C. de Kraker Kees was een voorbeeld van ijver en behulpzaamheid voor ons allen. Familie van Hoeve Op 6 september 2005 overleed na een moeizame levensavond in verpleeghuis "Vliedberg" onze tante Mien en zuster Willemina Johanna Brouwer-Melis sinds 1993 weduwe van J. H. Brouwer In de leeftijd van 90 jaar. Den Haag: Lies en Cor Waarts-Brouwer Ron en Carla Middelburg: Kees en Bep Brouwer-Kootstra Marleen Esther en Peter Oost-Souburg: Pau en Jo Melis-Wattel Suus Keesman-Melis (in herinnering) neven en nichten Wij danken het personeel van verpleeghuis "Vliedberg" (app. 3) voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Henri Dunantstraat 18 4388 NK Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 10 september a.s. om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de dienst van Woord en Gebed worden gehouden, waama haar begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gele genheid de familie te condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. In haar zo geliefde stilte is gestorven Marie Brander Marietje Vlissingen Doom 19 januari 1912 6 september 2005 Familie en vrienden herinneren haar als iemand die genoot van de schoonheid van de kunst en de natuur dicht om haar heen. Marietje leefde in haar zelf gecreëerde, zelf geregisseerde kleine universum en daarin vond zij haar geluk. Correspondentieadres: Jan Boogaard Meidoomlaan 42 6951 LT Dieren De crematieplechtigheid vindt plaats op maandag 12 september om 16.15 uur in Crematorium Wester- veld Velsen, Duin en Kruidbergerweg 2-6, 1985 HG Driehuis. Marietje hield van wilde bloemen. Veilig in Jezusarmen Na een leven dat in het teken stond van zorgzaam heid, voor allen die haar lief waren, hebben wij af scheid moeten nemen van mijn dierbare zuster en onze tante Paulina Cornelia de Back in de leeftijd van 97 jaar. Vlissingen: P. L. Plasse-de Back en familie Colijnsplaat, 6 september 2005 Zorgcentrum "Cleljenborgh" Kamer 204 Correspondentieadres Falckstraat 26 4384 AA Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 10 september van 10.30 uur tot 10.45 uur in het Monu- ta Stiltecentrum voor Noord-Beveland aan de Dokter Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal om 11.00 uur in voornoemd Stilte centrum, voor familie en belangstellenden, een rouwdienst worden gehouden, waama om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de Al gemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum. In Memoriam 8 september 1990 8 september 2005 Als de dag van gisteren Eeuwig in mijn hart Nog steeds elk moment van de dag in mijn gedachten. Zo blijf je altijd bij me lieve Loes Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Koop een taartenset (als deze) en zorg zo voor poliovaeeins voor 20 kinderen Bekijk èn bestel via www.unicef.nl of bel 070 333 93 00 (tijdens kantooruren) Selfsupporting Afrit Geef gehoor aan de roep van de kluut Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig li- - leven. Zoals de kluut, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Word daarom! en ontvang, naast een fraai welkomstpakket, regelmatig het magazine VOGELS, Ja, de vogels kunnen rekenen op mijn steun! Q Ik word lid voor (minimaal 22,50 p.j.) •■A'iO Ik machtig Vogelbescherming Nederland om bovenstaand bedrag jaarlijks tot wederopzegging af te schrijven van mijn bank/girorekenr? Ik betaal met de acceptgiro die mij wordt toegestuurd. Handtekening: Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen naar. Vogelbescherming Nederland, Antwoordnummer 1974, 3700 WB Zeist Kijk op www.vogelbeschermlng.nl of bel 030-6937744 V Vogelbescherming NEDERI.AND Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? Naam: JHj) Straat: Postcode/plaats: E-mail: Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! nwiTlErj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40