Topposities duur in wereldbeker Marianne Verdonk verdient alle steun PZC Nieuwe locatie moet impuls zijn voor bedrijfsvolleybal Debutantenbal in driebandencompetitie De Bruijn op puntenjacht in Egypte topscorer Tien spelers met twee doelpunten Van de Wege krijgt de zwarte vla; Crosser Kolijn winnaar in B-finalt Polderman twee keer op podium Crosser Verhulst op tweede plaat Van der Geest verzorgt judoclinii uitslagen agenda dinsdag 6 september 2005 door Joop van den Oudenhoven GOES - De landelijke competi tie driebanden groot gaat van daag van start en meteen al ko men drie Zeeuwse debutanten in de wei. 't Bierwinkeltje uit Temeuzen, de Geslootene Boom uit Sas van Gent (die beide hun thuishaven hebben in Zaal Rese da in Sas van Gent) en Groot Avontuur uit Goes (Yip Plaza) bijten het spits af. Het driebanden op de matchta fel blijft groeien. Maar de explo- sie van vorig jaar (40 nieuwe aanmeldingen) werd met elf nieuwe teams niet gehaald. Dat brengt het totaal op 331 teams, verdeeld over vijf divisies. De groei kwam vooral uit Zeeland: liefst vier van de elf nieuwelin gen. Zeeuws-Vlaanderen, met name Sas van Gent, spant de kroon met drie nieuwe teams. Er doen dit seizoen acht Zeeuw se teams mee. Bij bekende ploe gen als De Stene Brug (Goes), Hoondert/de Waard (Rilland) - beide derde divisie - en Korenbeurs/'t Kaaitje (Rilland, vierde divisie) verandert er niks. Voor 3B SD Partyservice (vierde divisie) zijn er wel wijzigingen. De Schouwenaren spelen voor taan hun thuisduels in Yip Pla za in Goes. En Philip van der Male neemt de koppositie over van Jan Suykerbuyk. Van de nieuwkomers speelt Groot Avontuur (vierde divisie) ook in Yip Plaza. Teamleider Jan Eickenboom, gekomen van 3B SD Partyservice, is de enige routinier in het team dat het eer ste jaar als leerroute ziet. Dat geldt ook voor de Zeeuws- Vlaamse debutanten, 't Bierwin keltje, onder aanvoering van Jo ke Breur, en De Geslootene Boom, met als teamleider Rob Duitemeyer, gaan ervaring op doen in de vierde divisie. Met Etienne van Damme als kopman lijkt de ploeg goede sier te kun nen maken in poule vier. Royal/De Parel, dat in de derde divisie start met gekende man nen als Theo Platjouw en Eddy van Goethem krijgt direct een straffe opdracht: minimaal de gradatie voorkomen. Dat is een rechtstreeks gevolg van het stre ven van de KNBB naar een zui vere pyramidevorm van de divi sies. Een poule in de eredivisie, twee in de eerste, vier in de twee de, acht in de derde en de rest in de vierde divisie. Alle poules kennen maximaal twaalf teams. Voor de Sassenaren, maar ook voor De Stene Brug en Hoondert/de Waard betekent dit dat aan het einde van dit sei zoen vier van de veertien teams moeten degraderen. Gezien de onderlinge krachtsverhoudin gen (op papier) zal het een strug gle for life worden. door Frits Bakker HURGHADA - Jean Paul de Bruijn uit Hulst reist vandaag af naar Hurghada om een gooi te doen naar de topposities in het wereldbekercircuit drieban den. De Egyptische badplaats, met zijn verleidelijke stranden, is het toneel van de tweede wed strijd van dit seizoen na Sluis kil. De Spanjaard Daniel Sanchez verdedigt er zijn leidende posi tie op de ranking. Dick Jaspers staat als winnaar van Sluiskil bovenaan in de stand van de we reldbeker. Voor het tweede toer nooi van dit jaar hebben zich 103 biljarters ingeschreven. Jean Paul de Bruijn hoort bij de twaalf geplaatste spelers, die rechtstreeks tot het hoofdtoer nooi zijn toegelaten. Dringen Die positie is kwetsbaar, omdat het dringen geblazen is voor de topposities. De Bruijn staat als twaalfde op de wereldranglijst weliswaar maar drie punten ach ter Adnan Yüksel en vier achter Filipos Kasidokostas, maar in het geval van een minder toer nooi in Hurghada kan hij uit de toptwaalf duikelen. Spelers als Murat Coklu, Ramon Rodriguez en Nikos Polychrounopoulos staan binnen een marge van tien punten. Jean Paul de Bruijn realiseert zich de dreiging van onderaf, maar houdt zich in de aanloop naar het toernooi niet bezig met de ranglijst. „Ik ben naar Hurg hada gereisd om een goed toer- noöi te spelen, zonder verdere druk van de ranglijst. Dat het een prachtige stad is en we in een hotel zitten dat uitkijkt over de zee, interesseert me eigenlijk ook niet. Ze hebben me verteld dat je er heerlijk kunt duiken in de zee, maar ik hou niet van dui ken. En ook niet van aan het strand liggen. Ik heb heel de zo mer doorgetraind, soms tot drie uur per dag. En ik wil presteren op alle fronten." Mentaal Het optreden op het WK in Lu- go, waar De Bruijn pas in de fi nale verloor van de Spanjaard Daniel Sanchez, ligt nog vers in het geheugen en heeft hem men taal sterker gemaakt. Dat toer nooi heeft hem de zekerheid ge geven dat hij van elke topspeler kan winnen. „Drie jaar geleden heb ik ook in Hurghada voor de wereldbeker gespeeld. Daar verloor ik van Caudron. Misschien keek ik in die tijd nog wel te veel tegen hem op, maar sinds ik in Lugo van Caudron heb gewonnen, hoef ik van niemand bang meer te zijn. Ik heb geen angst voor de loting, al hoop ik wel dat ik in de eerste ronde van het hoofd toernooi een van de minder ster ke tegenstanders uit de kwalifi catie tref." Twee ronden overleven zou vrij wel zeker betekenen dat de Hul stenaar zich handhaaft in de top twaalf. Die positie is belangrijk voor de rechtstreekse plaatsing voor de volgende toernooien in Barendrecht en Istanbul. De loting in Hurghada wordt morgenavond gehouden na drie dagen van kwalificatie. Roland Forthomme, teamgenoot van De Bruijn in het team van Delta/Ockenburgh, speelt mor genochtend om half twaalf voor een plaats bij de laatste 32. Zestien spelers zijn op voorhand geplaatst: de twaalf besten uit de ranglijst en vier met een wild card. De topvijf van de ranking wordt in Hurghada weer here nigd. Op het WK in Lugo was Semih Sayginer niet ingeschre ven door een ruzie met de Turk se federatie. Het conflict woedt nog voort, maar Sayginer mag voor de wereldbeker op persoon lijke titel inschrijven. Naast de geplaatsten Jaspers en De Bruijn zijn twee andere Ne derlanders naar Hurghada ge reisd: Jean van Erp en John Tijs- sen. Jean Paul de Bruijn is niet naar Hurghada afgereisd om er van de verteld dat je er heerlijk kunt duiken in de zee, maar ik hou niet strand liggen. Ik heb heel de zomer doorgetraind, ik wil presteren Bedelactie op sportgala voor reis naar WK leverde niet meer dan 25 euro op Riny Verdonk, zijn echtgenote en dochter Marianne vertrekken op 19 september naar het WK at letiek voor verstandelijk gehan dicapten in het Australische Canberra. Toch was deelname aan dat WK lang onzeker. Het is het happy end van een verhaal dat begon met een dramatische oproep in februari. door Karei Pleunis TERNEUZEN - De familie Ver donk heeft dit jaar alles in het werk moeten stellen om deelna me aan het WK in Canberra vei lig te stellen. Voor de dure trip door Rudy Booqert GOES - Het topscorersklasse ment van de PZC kent na één speeldag in de voetbalcompeti tie tien koplopers. Dit tiental maakte afgelopen weekeinde in het openingsduel van hun afzon derlijke clubs twee doelpunten. Ook dit voetbalseizoen is aan het PZC-topscorersklassement, vorig seizoen gewonnen door Re- gilio Pinas met 29 doelpunten, prijzengeld verbonden. De win naar ontvangt aan het einde van het seizoen een waardecheque van 340 euro, de nummer twee een cheque van 227 euro, de che que voor de nummer drie is 113 euro waard. Voetballers die uitkomen in het Zeeuwse amateurvoetbal (zater dagcompetitie tot en met de der de klasse, zondagcompetitie tot en met de vierde klasse) dingen mee naar de titel en de prijzen. Topscorersklassement: 1. Arjen Paltenier (Oostkapelle), Christi- aan Boon (SSV'65), Marco Faas- sen (Terneuzense Boys), Arjen Oostdijk Terneuzense Boys), Mer- vin Niemantsverdriet (Vlissingen), Patrick Vinke (Axel), Kevin Schot (Axel), Erik de Rechter (Hoofd plaat), Niek Minderhoud (De Noor mannen), Pascal Wedage (RIA W) allen twee doelpunten; 11. 57 spe lers met één doelpunt. naar het wereldkampioenschap hoefde de atlete namelijk niet te rekenen op gelden uit de bonds- kas van Nebas/NSG. Verdonk stuurde bedelbrieven, en ontving uiteindelijk een bij drage van 2000 euro van de pro vincie, zodat de Terneuzense G-atlete samen met collega Van essa Lutonto, bondscoach Lau rens Schouten en zijn assistente toch naar Canberra kan. Als Riny Verdonk iets is tegenge vallen... Clubs hebben sponsors, valide atleten doen een beroep op de kas van het NOCNSF. En ben je lichamelijk gehandicapt, dan spettert de kraan van de Nebas/NSG ook nog altijd rijke lijk euro's. Kijk naar Micha Janse, vorig jaar G-sporter van het jaar in Zeeland. Hij vertoefde op kos ten van de bond voor gehandi capte sporters (Nebas/NSG) op trainingskamp in Tenerife toen hem in februari de Zeeuwse sportprijs ten deel viel. Janse was er dus niet. Met zo'n trip is niets mis, maar het uitstapje, dat zo'n 28 mille kostte voor het groepje atleten waartoe Janse behoorde, con trasteerde wel erg met de drama tische oproep die Riny Verdonk die avond in Oostburg deed. Hij vroeg het Zeeuwse zakenle ven om geld. Om enkele duizen den euro's. Zijn dochter, 19 jaar en verstandelijk gehandicapt, zou haar trip naar het WK atle tiek in Australië namelijk hele maal zelf moeten bekostigen, want op een bijdrage van de Nebas/NSG hoefde ze niet te re kenen. Daar waar voor de lichamelijk gehandicapte sporter financieel namelijk heel veel mogelijk is, bivakkeren hun verstandelijk ge handicapte collega's de laatste jaren vooral in het verdomhoek je en zijn ze aangewezen op ei gen middelen. Het is het gevolg van een knap staaltje theater van een groepje Spaanse journa listen. Ze profileerden zich in 2000 tijdens de Paralympics van Sydney als verstandelijk gehan dicapt. De heren werden niet ge keurd en al evenmin gecheckt in eigen land. Als helden keerden ze terug met basketbalgoud. Het Internationaal Paralympics Co mité reageerde met het in de ban doen van alle verstandelijk gehandicapte sporters. Ze wa ren niet meer welkom op de Pa ralympics zolang er geen duide lijke richtlijnen en selectiecrite ria waren om gesjoemel te voor komen. Zo verloor Marianne Verdonk haar status en minimale vergoe ding, omdat ze niet langer kandi daat was voor deelname aan de Spelen. En daarom deed Riny Verdonk tijdens het Sportgala van Sport Zeeland in Oostburg zijn drin gende oproep om geldelijke steun voor zijn dochter. Verdonk keek eens om zich heen, zag een aantal gezichten, kreeg nog een schouderklopje van presentator Louis de Pels- maeker en kon gaan zitten. Een dag later volgde een toezegging van 25 euro. Meer is er daarna nooit gekomen. Vandaar dat hij zijn relaties en de gemeente Ter- neuzen een bedelbrief stuurde. Het leverde 1450 euro op. De provincie deed er vervolgens nog eens 2000 euro bovenop. Dat laatste zetje betekent dat Verdonk en haar coach de reis kunnen maken. Riny Verdonk en zijn vrouw zullen op eigen Riny Verdonk zette voor zijn dochter Marianne een sponsoractie op touw om de reis naar Australië te betalen. Marianne doet mee aan het WK atletiek voor verstandelijk gehandicapten. foto Camile Schelstraete kosten het evenement bijwonen. „Het is wel de laatste keer dat ik dit gedaan heb", zegt hij. „Ik ben geen schooier. Marianne ver dient een kwalificatie als top sporter te krijgen en dus ook de status die daarbij hoort. Ze moet faciliteiten krijgen om te trainen." „Niet dat we in luxe willen ba den, maar dat grote verschil in waardering tussen lichamelijk en verstandelijk gehandicapte sporters is onrechtvaardig. Van die 28.000 euro die het reisje van Micha Janse en nog wat atle ten naar Tenerife kostte, had den wij een eind kunnen komen op het WK in Canberra. Dit kan niet zo doorgaan, dit moet veran deren. Ik heb daar al stevige dis cussies over gevoerd." Aan de vooravond van het WK in Australië zijn er overigens sig nalen die duiden op een terug keer van de verstandelijk gehan dicapten op de Paralympics. „Natuurlijk begrijpt iedereen dat je de verstandelijk gehandi capte niet "kunt weren van het mooiste en grootste sportevene ment ter wereld. Dat is een deva luatie. Ik denk dat we er in Pe king 2008 daarom bij zullen zijn." Kijk, vorig jaar werden in Zwe den de Global Games gehouden voor verstandelijk gehandicap ten. Dit als een soort tegenhan ger voor de Spelen waarop dus alleen lichamelijk gehandicap ten welkom waren. Het waren geweldige wedstrijden met een echte competitie." Marianne Verdonk zal in het Au stralische Canberra starten op vijf nummers: de 100, 200 en 400 meter vlak en de 100 en 400 meter horden. Op de laatste twee onderdelen pakte ze vorig jaar tijdens de Global Games in Zweden een bronzen plak. door Jan Roovers TERNEUZEN - Voorzitter Wim de Meester van de Bedrijfs Vol leybal Bond begroet vandaag in de nieuwe Terneuzense sporthal De Vliegende Vaart de 39 teams die voor de najaarscompetitie hebben ingeschreven. Nadat in sporthal Oude Vaart de voorjaarscompetitie werd be sloten met drie bekertoernooien en uitgebreid afscheid werd ge nomen van de oude locatie, moet het nieuwe onderkomen, waar de competitie vanavond be- gint, de impuls zijn voor een nieuwe start. Met de ploegen van DOW, Jacobs/Tuin, Dees Sport 2, Te- VoRe, Echo Audio en Interpolis Philippine als voorjaarskam pioenen, gaat het deelnemers veld in vijf klassen voor de na jaarstitel. Daarin zijn enkele za ken gewijzigd. Sloot voorheen de wedstrijdserie elke speela vond om half twaalf af, bij een ruimer zaalaanbod in de nieuwe hal eindigen de wedstrijden nu om half elf. Daarnaast heeft de organisatie besloten meer dan twee Nevobo-spelers en spelers van de Belgische bond in de teams toe te laten. De vaste spee lavond is dinsdag, de eerste wed strijdreeks begint om 19.30 uur. In de najaarscompetitie. die veer tien speelavonden bevat, zijn de ploegen als volgt ingedeeld. Klasse A: DOW, Rest.'t Oudt sas, Dees Sport, Zaman Sport, BN/De Stem, Scheldesport, Jacobs/Tuin, Delta. Klasse B: Dees Sport 2, BN/ De Stem 2, NHI Temeuzen, De Pooter, Rabobank Temeuzen/Sas van Gent, Van de Poel Aann.BV., Dow 2, PSOVZ. Klasse C: TeVoRe, Delta 2, Scheldesport 2, NHI Ter- neuzen 2, De Hoop, El.Van Frae- yenhove, Gemeente Temeuzen, V&K/C1000 Hoek. Klasse D: Echo Audio, URS, Visser Smit Hanab, Yildiz, WBAZ, Dow 3. Henno Cysouw, Interpolis Philippine. Klasse E: BN/De Stem 4, BN/De Stem 3, Zeeland Seaports, ASYA Kartallari, V&K/C1000 Hoek 2, Hydro IS Partner, PSOVZ 2. omgeving te genieten. „Ze hebben me van duiken. En ook niet van aan het op alle fronten." foto Wim Kooyman MAASMECHELEN - De autoraces van afgelopen einde in het Belgische Maasmechelen verliepen nieij voor Peter van de Wege. De crosser uit Zuiddorpe li« de A-finale van de divisie IA tegen een zwarte vlag T kwalificatie) aan. In de eindstand werd Van de Weg] ruggezet naar de zesde plaats. Van de Wege: „Van den Branden sneed me na de 4 grof de pas af. Hij week af van zijn lijn. Ik kon hemopj pertje ontwijken en die actie kostte me de leiding, w eerste bocht remde ik te laat en kwam daardoor tegJ achterkant van Van den Branden aan. We schoten be] naar de buitenkant van de bocht, waarbij hij naas: baan stil kwam te staan. Ik kon nog verder, maarij ronden later kreeg ik de zwarte vlag." MAASMECHELEN - Tijdens de autoraces in Maasmet len pakte Michel Kolijn de vijfde plaats in de eindsp van de divisie 3, zijn beste resultaat dit jaar, en hip de B-finale. „Ik had heel de week al het gevoel daii, goed zou gaan. Ik ben van bandenmerk gewisselde,; gaat nu een stuk sneller. Het was af en toe op het r& maar zo hard reed ik hier nog niet." Martein Rissee werd tiende in de divisie IA. Ardjan Logmans (G; werd in het Belgisch rallycrosskampioenschap vieie de klasse A tot 1600cc. Martijn Ferket (26) uit Gis werd derde in de Formula Rally Racing. GOES - De visueel gehandicapte wielrenner Arnold'-]; derman uit Axel viel afgelopen weekeinde twee keenf prijzen. In een tijdrit op Texel werd hij zaterdag op de fe met stuurman Heerko Gorter derde in een tijdrit ovel kilometer. Het duo finishte na 53 minuten en 56 se den. Een dag later werd Polderman met plaatsge Joop Verstraten derde in een criterium over 70 kilom in het Duitse Langenfeld, bij DüsseldorfEen commins tiefoutje in de laatste bocht voorkwam een hogereklai ring. De wedstrijd telde mee voor het Open Duits pioenschap. HOREBEKE - Dion Verhulst is in een motorcross va: MCLB in Horebeke tweede geworden. De Axelaar b - evenals Pieter Menue uit Sluis, die derde werd-uj de klasse junioren 125 cc. Erwin van Tatenhove kwa de baan in de serie inters A 250/500 cc. De coureir Hoek werd derde. Pascal de Zeeuw uit Axel werd acr in de categorie inters B. GOES - Judoka Elco van der Geest komt donderdag hl tie op het WK in Cairo, op 18 oktober geeft hij eenq in Westkapelle. Van der Geest is dan te gast op hetH Trainingscentrum Zeeland, waar op 18 en 19 oktober) judo-tweedaagse wordt gehouden. De Kenamju-jud: die op de Olympische Spelen van Athene 2004 als \r eindigde, verzorgt de gasttraining samen met maia bondscoach Maarten Ar ens. Rotterdam. WK. Poule A: Zuid-Korea - Canada 7-6. Stand: 1. Nederland 3-6, 2. Cuba 2-4, 3. Canada 2-2, 4. Brazilië 2-2, 5. Panama 2-2, 6. China 2-2, 7. Zuid-Korea 3-2, 8. Zuid-Afrika 2-0, 9. Zweden 2-0. Poule B: Taiwan - Spanje 12-2 (7 in nings), Japan - Tsjechië 19-0 (7 in nings). Leeuwarden. NK. Vrouwen, eerste ronde: Peng - Schuurman 0,5 - 0,5, Van Weersel - Marlies Bensdorp 0,5 - 0,5, Laura Bensdorp - Muhren 1-0. Stand: 1. Laura Bensdorp 1 punt, 2. Peng, Schuurman, Van Weersel. Lucky Day 3797, 5 september. 2.13.17.19.21.26.28.38.40.44.48.51.56.57 .58.60.62.64.69.72 (onder voorbehoud van typefouten) New York. US Open. Vrouwen, vierde ronde: Venus Willi ams (VSt/10)-Serena Williams (VSt/8) 7-6 (5) 6-2. Clijsters (Bel/4)-Vento-Kab- chi (Ven) 6-1 6-0, Davenport (VSt/2) - De- chy (Fra/15) 6-0 6-3. Mannen, derde ronde: Federer (Zwi/1)-Olivier Rochus (Bel) 6-3 7-6 (6) 6-2, Nalbandian (Arg/11)-Gonzalez (Chl/21) 7-5 6-3 6-0, Kiefer (Dui)-Cle- ment (Fra) 6-4 6-7 (5) 6-4 6-1, Sanguinet- ti (Ita)-Srichaphan (Tha) 6-3 4-6 6-7 (2) 7-6 (6) 7-6 (5). Vierde ronde: Agassi (VSt/7) - Malisse (Bel) 6-3 6-4 6-7 (5) 4-6 6-2, Coria (Arg/8) - Massu (Chl) 6-4 2-6 6-7 (5) 6-2 6-2. Gouden Gids divisie. FC Omniworld - BV Veendam 1-2 (0-1). 33. Hamming 0-1, 79. Schaken 0-2, 81. Ars 1-2. Scheidsrechter: Van der Roest. Aantal toeschouwers: 2754. ProTour, Ronde van Spanje. Tiende etappe. La Vall d'En Bas - Ordino-Ar- calis: 1. Mancebo (Spa) 206,3 km in 5.33.49, 2. Heras (Spa), 3. Mentsjov (Rus), 4. Garcia Quesada (Spa) 0.02, 5. Mercado (Spa) 0.06, 6. Beltran (Spa) 0.16,7. Plaza (Spa), 8. Sastre (Spa) 0.21, 9. Sevilla (Spa) 0.28,10. Damelson (VSt) 1.16,18. Moerenhout 3.17, 73. De Groot 20.05, 85. Scheuneman, 130. Veneberg 30.53, 145. Van Bon. Opgegeven: Van Heeswijk. Algemeen klassement: 1. Mentsjov 39.57.42, 2. Heras 0.47, 3. Mancebo 1.53, 5. Sastre 1.57, 6. Garcia Quesada 3.31, 7. Danïelson 4.23, 8. Beltran 4.29, 9. Mercado 5.05, 10. Scarponi (Ita) 5.14, 39. Moerenhout 24.39, 88. De Groot 50.45, 122. Van Bon 1.07.48, 123. Vene berg 1.07.59,124. Scheuneman 1.08.45. Ronde van de Toekomst. Vijfde etappe, individuele tijdrit Leig- nes-sur-Fontaine - Montmorillon: 1. Müller (Dui) 22 km in 26.49, 2. Wiggins (GBr) 0.16, 3. Reus (Ned) 0.17, 4. Bak (Den) 0.31, 5. Berges (Fra) 0.44, 6. Ri- blon (Fra) 0.59, 7. Heijboer (Ned), 30. De Maar 1.46, 37. De Kort 2.05, 43. Stam- snijer 2.12, 45. Dekkers. Algemeen klassement: 1. Bak 16.06.28, 2. Reus 0.13, 3. Riblon 0.53, 4. Bazajev (Kaz) 1.06, 5. Walker (Aus) 1.12, 6. Kostioek (Oek) 1.14, 20. Heijboer 4.55, 23. De Kort 5.43, 32. De Maar 6.46, 35. Stamsnijer 7.05,78. Dekkers 24.57. Wilhelminadorp. Ganzetrek 2005. Zeeuwse deelnemers. Mannen. 1000 m. vrije slag junioren 1/2: 7. R. van Doeselaar (ZCK) 13.12,77 9. S. Roovers (STV) 13.59,51 12. P. Cornelis (ZVS) 14.24,82. 1000 vrije slag masters 35+: 6. J. Brink (STV) 13.05,11 9. J. Mol (STV) 14.37,56 11. A. Dekker (ZCK) 15.53,84. 250 vrije slag minioren 3: 2. B. Scher- beijn (ZVS) 4.33,78. 500 vrije slag mi nioren 6: 5. S. Corré (STV) 7.16,30 7. Y Mol (STV) 7.29,88. 1000 schoolslag masters 35t: Boekhorst (ZVS) 19.54,00 5. A,D= (ZCK) 20.46,08 6. P. van Gorsel 20.58,77. 2000 vrije slag senioren: 4. N.d der (BRU) 24.37,58 9. R. Dellaetl 25.17,71. 2000 schoolslag senic 5. R. Hamelink (ZCK) 31.42,96' Eversdijk (BRU) 32.24,74. 500 sc slag junioren 1/2: 3. S. Ede (OND) 8.33.02. 5. C. Bral (ZCKI81 14. D. Rombout (ZCK) 9.38,72 wen. 1000 vrije slag junioren I M. van Dort (STV) 14.34,28 5 C Peenen (STV) 14.38,30. 1000 masters 35+: 5. Y. Stap (STV) 1E-' 7. L. van der Ent (STV) 18.3155 vrije slag minioren 3: 1. T vï (STV) 4.31,73 2. L. Dalmeijer 4.37,13 3. R. Hoogendijk (0NDIL 1000 schoolslag masters 35» Meesen (ZCK) 22.31,25. 2000s« slag senioren: 2. R. Verplante 34.51,25 3. E. Nijskens (ZCK) 34.51 A. Meesen (ZCK) 35.49,82.500sè slag junioren 1/2: 2 M. de (STV) 8.45,55 3. J. Kort (STV) S5'J Y. Wouters (STV) 9.16,76. Vlissingen. 34e Kanaalrace. se deelnemers. Mannen. 100öi slag junioren 1/2: 6. R. van (ZCK) 13.45,48 12. S. Roovere 14.29,60 16. P. Cornelis (ZVS) 15) 1000 schoolslag masters 35e Boekhorst (ZVS) 19.22,82 6. A.' (ZCK) 19.58,74 7. P. van Gorsef 20.21,19. 500 schoolslag ji 1/2: 2. S. Edenburg (OND) 8.40,82-5 van Gremberghe (ZCK) 8.56,629? Doeselaar (ZCK) 9.17,27. 2000- slag jeugd: 2. N. de Ridder' 23.51,62 9. B. Oosting (BF 11. Y. Klazen (STV) 26/.. 3000 schoolslag senioren: 7 Oudenaarde (ZEE) 46.47,58 8. M.' liano (ZVS) 46.51,11 9. A. E. (BRU) 46.51,65. Vrouwen. 5000i slag jeugd. 2. A. Pel (STV) 1.15024 S. van Doeselaar (ZCK) 1.15.46,':" nioren: 8. M. Eggermonl 1.13.58,49 1 000 vrije slag jum 1/2. 4. J. Tramper (BEV) 14.00,93 van Dort (STV) 14.09,33 8. J. Bo* (BEV) 14.10,71 ONK 3000 vrije masters 45+. 3. M. van Hoë 53.03,72 250 vrije slag miniorr T. van Dort (STV) 4.25,67 2. L Dïv (LUC) 4.27.86 3. R. Hoogendi^ 4.29,26 500 vrije slag miniord J. Stap (STV) 7.13,53 3. M. (STV) 7.24,98 4. A. Minderho:: 7.26,13 1000 schoolslag W 25+: 5. H. de Bruyne (ZVS) 23' 35+. 4. J. Vanhijfte (ZVS) 22.37,12 1. I. van Assche (SCH) 20.267!' Meesen (ZCK) 23.04,52 500 P slag junioren 1/2. 4. M. de- (STV) 8.50,34 6. J. Kort (STV) BV Y. Wouters (STV) 9.13,02 Semcr C. de Ridder (BRU) 26.15,638 DJ der (BRU) 26.48,37 9. M 27.17,09 ONK 3000 schoolslag: ren. 3. E. Nijskens (ZCK) 49.47.it Meesen (ZCK) 52.18,85. dinsdag Biljarten Landelijke competitie driebf* groot. Vierde divisie, pouM- 't Bierwinkeltje-Van Halteren'; Locatie: Zaal Reseda, Sas Aanvang: 20.00 uur. Weikon mens-De Geslootene Boom.' BC Welkom, Sint Willebrord- Ai 19.30 uur. Van Hasselt Autff de-Groot Avontuur. Locatie Hoek, Zundert. Aanvang: 19.30c- Tennis Zeeuwse dubbelkampio^f pen. Locatie: tennisvereniging - Vlissingen. Aanvang: 18.30uui

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 50