Giro 999 Nieuwe keukens met korting en een leuk cadeau! 00 De Car-groep Zeeland Advies Auto Meer auto voor dezelfde prijs BB8S& SAMEN VOOR DARFU 0 HotelZuiderduinI CAR-GROEP ZEI 11 i Iff i '1 Help de vluchtelingen van Soedan dinsdag 6 september 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overtijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Met grote blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon Jordy Jordy Pieter Jozias Dijkwelseweg 15b 4421 PN Kapelle Rozenkwekerij Otte, Kapelle jos en Rianne Otte-Verstraten Overleden In plaats van kaarten. Bedroefd delen wij u mede dat onverwacht uit ons midden is weggenomen onze broer, schoonbroer, oom en oudoom Jacobus Johannes de Leux Jack 14-10-1951 Sas van Gent t 03-09-2005 Sas van Gent Sas van Gent: Familie de Leux Sas van Gent, 4 september 2005 Corr.adres: Ivoystraat 7,4551 HL Sas van Gent De afscheidsdienst, waarna crematie, zal plaatsheb ben op vrijdag 9 september om 11.00 uur in familie huis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Wij hebben het droeve bericht gekregen dat Roos de Cock-Blommaert echtgenote van onze collega Paul is overleden. We leven mee met Paul en al haar dierbaren en wen sen jullie veel sterkte toe. We hopen dat jullie de kracht vinden om zonder haar verder te gaan. Namens alle collega's en teams Polyolefins, DowTerneuzen Every cloud has a silver lining. Een veel bewogen, rijk leven, vol vrienden en levens- genieten. Trudy slaapt nu lekker. We zullen je héél erg missen. Trudy Janssen 31 augustus 1946 3 september 2005 Saskia en Peter Pieter Zwakman Nicky en Jacco Gerda Wilma Ankie Correspondentieadres: CUVO Uitvaartverzorging T.a.v. S. de Vaan Postbus 71707 2507 BH Den Haag Trudy is nu nog thuis. Als je afscheid van haar wilt nemen kun je altijd langskomen. Zij wordt begraven op de R.-K. begraafplaats "St. Barbara", St. Barbaraweg 6 (Binckhorst) te Den Haag, op donderdag 8 september om 14.00 uur. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer mr. Bram P. Reus Wij wensen zijn echtgenote, dochter en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur Ring Middelburg van de Koninklijke Notariële Beroepsorganisatie Bedroefd, maar vol bewondering voor de manier waarop zij heeft gestreden tegen haar ziekte, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorg zame vrouw, onze moeder, oma en schoonmoeder Lijntje Cornelia Baljé-Den Bleijker Rotterdam, t Vlissingen, 28 november 1931 5 september 2005 Vlissingen: J. Baljé Joris Onyx Vlissingen: A. P. Baljé Vlissingen: C. L. Baljé A. J. van Asch Annick van Iren Veerle van Iren Kleiweg 5 4386 PA Vlissingen Mijn vrouw is overgebracht naar het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 9 september om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematori um. Zij hield van witte bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een ernstige ziekte is van ons heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom Rinus Matthijsse Nieuwerkerk: Hans t en Janny Diessen: Adrie en Marie neven en nichten Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, en tevens dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Selma Hanenberg-Romer Geb. 1 september 1928 Overl. 4 september 2005 Onze dank gaat uit naar de doktoren en verplegend personeel van afd. D van het Oosterschelde ziekenhuis te Goes voor de liefdevolle verzorging. Scharendijke: Rien Hanenberg 's-Gravendeel: Marian Abels-Hanenberg Joop Abels Zierikzee: Els Holm-Hanenberg Johan Holm Carlos Gilberto 4322 BS Scharendijke Ingridstraat 26 De crematieplechtigheid zal worden gehouden don derdag 8 september om 11.00 uur in het crematorium te Rotterdam-Zuid, Maeterlinckweg 101. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffieka mer van het crematorium. Uw genade is mij genoeg. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat God tot Zich heeft genomen onze lieve broer, zwager en oom Jan van der Ham Sinds 15 april 1990 weduwnaar van Maria Evertse Rotterdam, t Vlissingen, 12 mei 1923 4 september 2005 Rotterdam: Theo van der Ham Willemijntje van der Ham-de Lange t Apeldoorn: Jeanne van der Ham Dordrecht: Janny van Bloois-van der Ham Cees van Bloois t Rotterdam: Gerbrand van der Ham t Lammy van der Ham-Plantinga Pieter van der Tas en alle neven en nichten Correspondentieadres: M. van der Ham Apollostraat 403 3054 TC Rotterdam De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op vrijdag 9 september om 12.00 uur in "de Goede Aarde", het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente aan de Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg. In de consistorie van de kerk is gelegenheid tot af scheid nemen van 1115 tot 11.45 uur voorafgaand aan de dienst. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost- Souburg. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd kerkgebouw. Rust zacht Lieve Jan We zullen je missen. Jeannette en Wim Oost-Souburg, 4 september 2005 Belangrijk is niet de weg die je gaat, maar het spoor dat je achterlaat. Op een prachtige zondagmiddag, hebben we onver wacht afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame man, vader, schoonvader en onze lieve opa Mon Edmond D. P. Simoen echtgenoot van Neeltje T. J. de Groote in de leeftijd van 82 jaar. Terneuzen: N. T. J. Simoen-de Groote Oosterhout: Ad en Henriëtte Simoen-Jurriëns Laurie en Stijn Donald 4 september 2005 Oostelijk Bolwerk 436 4531 GV Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 \uitvaar^verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BC Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Opgenomen in Gods ontferming. Bedroefd, maar dankbaar om wat ze voor ons be tekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Martina op 't Hof weduwe van Marinus Oele 3 januari 1922 - f 5 september 2005 Breskens: Carina Rinus (in herinnering) 's-Gravenpolder: Jaap en Heieen Heinkenszand: Adrie en Petra Oudelande: Peter en Annie Almere: Martin en Seppo en kleinkinderen Lewedorp, Zorgcentrum "De Kraayert" Correspondentieadres: Nazareth 6, 4431 AR 's-Gravenpolder. Donderdag 8 september is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium van Zorgcentrum "De Kraayert" te Lewedorp. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 9 september om 11.15 uur in de Protestantse kerk te Oudelande, waarna aansluitend om 12.00 uur de be grafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Oudelande. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er in voor noemde kerk gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum "DeKraayert" voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze Advertentie als zodanig te be schouwen. Lieve Oma U heeft een speciaal plekje in mijn hart gekregen, waar U voor altijd blijft. En dat plekje moet U weten, is een plekje wat nooit slijt. Veel liefs van Arjan Want bij U is de bron des levens, in uw licht zien wij het licht. Psalm 3610 Op 5 september 2005 is overleden onze moeder, mijn schoonmoeder en onze oma Neeltje Leuntje Dingemanse-Blok 10 april 1921 f5 september 2005 Grijpskerke Vlissingen Amsterdam: Jan Willem Dingemanse Koudekerke: Willem Dingemanse Sylvia Dingemanse-Flipse Michel Edwin en Ingrid Evelien Correspondentieadres: de Walestraat 15 4371 CE Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag van 19.00-19.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Bui- tenhovelaan 1 te Middelburg. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 9 september om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis aansluitend zal plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Psalm 68 vers 10 (Oude Berijming) Verdrietig, maar dankbaar voor het leven dat wij in goede en in slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn zorgzame man, onze lieve vader, opa en over- opa B. Nieuwenhuijse 6-3-1921 14-9-2005 Middelburg: M. Nieuwenhuijse-van Westen Schore: Dolf en Greet Middelburg: Rob en Tineke Zierikzee: Peter Oud-Karspel: Alfred en Ank Driewegen: Annelies en Herbert Klein- en achterkleinkinderen Een woord van dank aan de medewerkers van thuis zorg "Walcheren" en zorgcentrum Roggeveen" te Middelburg voor de jarenlange verzorging. Koudekerkseweg 147, kamer 27, 4335 SN Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op D.V. woensdag 7 september van 19.30 tot 20.00 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. donderdag 8 september om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Westsingel te Borssele. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Op 84-jarige leeftijd is onze oudste broer, zwager en oom overleden Bas Nieuwenhuijse Sterke de Heere zijn vrouw, kinderen en kleinkinde ren in moeilijke tijden. Heinkenszand: Lena en Piet (in herinnering Borssele: Pau en Bets Goes: Lien (in herinnering) en Rinus Borssele: Adrie en Nous (in herinnering) Borssele: Frans en Lenie Zwijndrecht: Leen en Ina Neven en nichten Borssele, 4 september 2005 We zijn geschrokken van het plotseling overlijden van onze dappere vriend Bas Nieuwenhuijse We hopen dat we door het wekelijks contact wat licht hebben gebracht in zijn donker 'blind' bestaan en wensen Ma en de kinderen Gods nabijheid toe. Riek en Dies van Sluijs Heinkenszand Met droefheid geef ik kennis van het overlijden van mijn lieve echtgenote Bontje B. C. A. Lubbers-Ubink 's-Gravenhage, 19 december 1915 Bernhardstraat 28 4484 AN Kortgene Kortgene, 1 september 2005 J. H. Lubbers Aan haar wens, de crematieplechtigheid in besloten heid te doen plaatshebben, is op maandag 5 septem ber gevolg gegeven. "Heer neem mij zoals ik ben" Na een langdurige en liefdevolle verzorging in Ter Valcke afd. Mozartstraat is rustig ingeslapen mijn man, onze va der, schoonvader, opa en overopa Pieter Maarten Paauwe Piet in de leeftijd van 90 jaar. Hansweert: E. A. Paauwe-van den Berge Rozenburg: Adrie en Engelien 's-Gravenpolder: Johan en Joke Kapelle: Maarten en Joke Kruiningen: Coby en Jan Klein- en achterkleinkinderen Goes, 4 september 2005 Sluisburg 10, 4417 AA Hansweert Het samenzijn voorafgaande aan de begrafenis, zal plaatsvinden op woensdag 7 september om 13.00 uur in verenigingsgebouw Kaj Munk te Hansweert. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Hansweert. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Kaj Munk. Op 93-jarige leeftijd is heden overleden Catharina Plijter-Petiet weduwe van Roelof Marie Plijter Dolf PI ij ter Janne Mieke Plijter-de Groot Felicia Roelof Eva Middelburg, 1 september 2005 Correspondentieadres: Pater Dupierreuxlaan 44 3080 Tervuren (België) De crematieplechtigheid heeft op 5 september in stilte plaatsgevonden. T tB K A C ii r—, Ft ETCH ER|jjHOTELG ROUP FAMILIE BRUNCH €18! De heerlijkste en meest complete familiebrunch wo 25 jaar met liefde voor het vak voor u verzorgd. Een m gelegenheid om weer eens met de hele familie bij e komen en te genieten van eikaars gezelschap. De famiii brunch is inclusief koffie, thee, melk, vruchtensappenen aanvang een feestelijk glas champagne! U kunt onbeptrT eten van de zeer ruime keuze aan lekkernijen en dessemiTj Voor de kinderen is de familie brunch helemaal een fteijï. Ze mogen onbeperkt poffertjes, ijsjes en snoepgoed ettim Kleurplaten en kinderfilms zorgen ervoor dat ze zich nisjj vervelen. Onze nieuwe jeu de boules baan en tafeltennist^) maken het familieplezier compleet. Wij ontvangen u graag iedere zondag tussen 12.01 14.00 uur (enkel op reservering). Reserveer i zondag! ELKE ZONDAG ONBEPERKT KINDERBUFFET KINDEREN 50% KORTING (TOT 12 JAAR) Overnachtingen A la carte restaurant Zaken- en familiediners Vergaderingen Meerdaagse conferenties Parties Recepties Bruiloften Beachclub Jeu de boules Tafeltennis RESERVEREN?: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - Westkapelle - www.zuiderdumbeachhoitl'Jj Tijdens de verbouwing bij SSK in augustus/september Keuze uit meer dan 2000 fronten en kleuren www.helpdarfur.nl S T I C,..* vluchter II

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42