Derby komt pas laat op stoom Korfballers verliezen collectief PZC Axel heeft meer geluk dan RIA i T erneuzen-vrouwen schieten tien keer raak in thuisduel uitslagen Zierikzee hard onderuit op de eerste speeldag: 4-0 Arjen Oostdijk bevrijdt Terneuzense Boys op nippertje van furie Zaamslag: 2-5 Tom Huis wint; één finale en verliest er één door Wim de Vos AXEL - Twee verschillende blik ken achteraf, maar slechts één mening: Axel-RIA had gister middag in het Axelse bos geen winnaar verdiend. Toch wees het scorebord anders uit: Axel won met 4-2. Trainer Eric Rijckaert van Axel was de eerste om toe te geven dat de gelukkigste had gewon nen. Mare de Kunder (RIA) trok een treurige blik. „Wij hebben een punt te weinig gekregen." De Kunder oordeelde dat de wedstrijd bepaald was door een paar cruciale momenten. Het eerste lag al in de openingsfase, toen Ludwig van Gremberghe al leen leek door te breken, maar vlak buiten het strafschopge bied door Axel-doelman Tonnie van Veen onderuit werd ge haald. „Dat was geheid rood en dan krijg je toch een andere wed strijd", vond De Kunder. Tien man Het tweede moment was de ge lijkmaker bij de stand 1-2. Een voorzet van Kevin Schot vanaf de hoekvlag viel over doelman Erwin de Roover in het doel. „Dat mag niet gebeuren, maar voor ons was dat op een heel be langrijk moment. We speelden toen met tien man en konden Axel nog op eigen helft terug dringen. Maar het mocht van daag gewoonweg niet." Hoe dan ook: de competitie ken de in het Axelse bos een bij vla gen spectaculaire opening. Bei de ploegen probeerden vol op de aanval te spelen. Dat leverde ha chelijke momenten op in beide strafschopgebieden, waar de twee keepers handenvol werk hadden. In de eerste helft was dat zeker in het doelgebied van de thuisclub, omdat Axel niet aan fatsoenlijk uitverdedigen toe kon komen. „Daar had de tegen stander goed op ingespeeld", gaf Eric Rijckaert toe. „Daarom heb ik de rust wat aanpassingen achterin gedaan, want daar liep het bepaald niet soepel. In de tweede helft hadden we dat be ter onder controle." Terneuzen pupillencompetitie. Meer kamp: Jongens C (40 m, hoog, balvver- pen) 1. Nigel van de Waterschoot 1163, 2. Joël Hillebrand 1059, 3. Allon Kaat 936. Jongens B (40m, hoog, kogel) 1. Joshua de Vries 1006, 2. Sammy de Jong (AV'56) 944, 3. Coenraad Marinis- sen 941. Jongens Al (60ni, hoog, kogel): 1. Tom van den Berg 1689, 2. Wouter Thomaes 1562, 3. Tijmen Kort 1475. Jon gens A2 (60 m, hoog, kogel) 1. Joël Ge- ijs 1624, 2. Olaf Stoutjesdijk 1533, 3. Lex Nouwen 1519. Meisjes C (40m. ver, bal- werpen): 1. Luca Murre 1088, 2. Avalon Fanis 1012, 3. Mirthe van Gastel 906.Meisjes B (40m, ver, balwerpen) 1. Sanne Nijsse 1255, 2. Emma van Mou- rik (Delta Sport) 1218, 3. Maud van Lie- re 1190. Meisjes Al (60 m, ver, balwer pen) 1Meike van Gastel 1466, 2. Jenni fer Wouters 1448, 3. Aileen Blommaert (Delta Sport) 1442. Meisjes A2: (60 m, ver, balwerpen) 1. Mariska Bun (RK- HAV) 1594, 2. Iris Hoogesteger 1467, 3. Alexandra Paskowska (AV'56) 1448. Biljarten Competitie voor senioren in kanaal zone. De Lieve-Hulst 273-293, De Warande-'t Steen 218-375, Koewacht-De Vla schaard 346-318, Bachten Dieke-De Ves te 197-244, Trefpunt-Gregorius 236-181, Meulengaat-Dorpshuis 191-161, Kasteel tje-De Lovenhoek 128-198, Malper- tuus-St Albert 400-186. Stand: 1. 't Steen, 2. Malpertuus, 3. De Vlaschaard, 4. Trefpunt, 5. Koewacht, Axel. Open Week van de Woeste Kop. Open Senioren, cat. 1.1. Gerda de Moor, 2. Johnny Verbunt, 3. Ria van de Baar. Cat. 2. 1. Jeannine Plasschae- rt, 2. Maxime Cosijn, 3. Obilon de Wit. Openings-Herinneringstrofee, cat. 1.1. Marjan Verbunt, Bernadette Lobè, Tjepke Post en Peter van Wijck. 2. Jos Hoek, Betty van Haelst, Hans Wolf en Ruud Vriens, 3. Teun Dekker, Wilma Schouten, Philip de Haindut en George de Schuyter. Grenstoernooi in Zuiddorpe. Eerste ronde: Herman de Bie-Kees Nieuwe- link 0-1, Valère de Buck-lngeborg Jan sen V2-V2, Peter Neve-Philip Lemmens 0-1, Mike Verkimpe-Simon Kruit 1-0, Maarten Rademakers-Nick Dubbeldam 0-1, Chris Lanckriet-Cees Groenewoud 1-0, Nick Wegman-Arjo Arendse 0-1, Jo hn Gommers-Patrick Claeys 1-0, Tho mas Verschraegen-Henk de Ridder 0-1, Erik Bolleman-Koen Dhuyvetter 1-0, Piet Leenhouts-Wim Sinke 0-1, Philip de Vroe-Jan van Doeselaar 1-0, Edgard Himschoot-Theo de Putter 0-1, Patrick Moens-Steven Rademakers 1-0, Mare Roesbeke-Bart de Vogelaere 0-1, Jakob Buysse-Arsène Neyt 1-0, Marc Vic tor-Gerard de Winter 0-1, Cor Pro- voost-Joris Neyt 1-0, Tin de Zutter-Hen- drik de Wit 0-1, Hans Destombes-Frans Rottiers 1-0, Rudi Naudts-Luc Haers 0-1, Frederik Dhuyvetter-Bjorn Meirpoel Vi-Vi. Bye: Gert van Rij, Adrie den Hamer, Ro ger van den Berghe, Walter Cardon, Ma nuel Colsen en Ronald Fachin. QTQSHHMHMHMBI Vogelwaarde: Bossepielendubbel- toernooi: finales: VD 3-4: poule: Pieters/De Schepper. VD 5-6: poule: Burggrave/Hermans, VD 6: Bukkens/ Meerman- Fermont/van der Schelling 3-6 7-5 6-4. VD 7: De Koster/de Schep per- De Hosson/Paridaen 6-4 6-4. VD 7+: Brand/Van Dijk- Hubregsen/I Jse- baert 6-2 6-1, MD 3-4: Van Remortel/ Vervaet- Huis/de Schepper 7-6 7-5. MD 5: Van Broekhoven/de Maagt- De Block/van Broekhoven 6-3 3-6 6-0. MD 5-6: Kint/de Meijer- De Bakker/de la Ruelle 7-6 6-3. MD 6: Groffen/de Rijk- Matthijssen/Zegers 6-4 7-5. MD 7: Hilkhuysen/Willemsen- De Haas/ Pies- sens 6-4 3-6 6-3. MD 7+: Dey/Vantricht- door Peter Snelders TERNEUZEN - Terneuzen heeft in de derde klasse van het vrouwenvoetbal op zondag een voortvarende start gemaakt. Het team boekte een 10-0-over- winning op Kaaise Boys. Steen verloor in de vierde klasse op eigen veld met 5-2 van Sprun- del. In de vijfde klasse van het zondagvoetbal boekte Hulster- loo een opvallend forse zege bij Roosendaal 2: 7-1. Terneuzen-Kaaise Boys 10-0. De tegenstander was geen partij voor een versterkt Terneuzen. Enkele speelsters, die zijn over gekomen van Terneuzense Boys (dat is opgegeven) zijn de gelede ren komen versterken. Bij rust was het 3-0 door doel punten van Debbie Bakker (2x) en Annelien van Hecke. In de tweede helft was het krachtsver schil nog groter en liep de thuis ploeg uit naarlO-O. Cadzand maakt slechte start in thuiswedstrijd CADZAND - Cadzand is de competitie in de vierde klasse zaterdag begonnen met een 2-1-nederlaag te gen Wolfaartsdijk. Voor de grootste overwin ning in deze klasse tekende Bevelanders, dat met 6-0 won van SVD. VCK klopte Borssele met 2-0 en Hoedekensker- ke-DFS eindigde in 1-5. Cadzand-Wolfaartsdijk 1-2: De twee ploegen gaven elkaar weinig toe. Cadzand liet zeker voor rust de kan sen op één of twee goals lig gen. Twintig minuten voor tijd counterden de bezoekers zich via Harm Fluijt prompt naar 0-1. Danny de Blaeij schoot de 0-2 bin nen. Vijf minuten later zorgde Peter Nieskens vanaf elf meter voor de 1-2-eind- stand. Doelpunten van Annelien van Hecke 4-0, 5-0 en 6-0, Mandy Kloonene 7-0 en 10-0, Debbie Bakker 8-0, Stephanie Hame link 9-0 (haar eerste doelpunt in twee seizoenen). Vierde klasse Steen-Sprundel 2-5: Steen be gon te slap en werd in het eerste halfuur afgetroefd door een fel ler Sprundel. In dat tijdsbestek werd de wedstrijd in feite al be slist (0-4). Kort voor de pauze kwam Steen knap terug tot 2-4 door treffers van Penny de Wilde (vrije trap) en Marieke de Visser. Na rust had de thuisploeg pech dat het houtwerk tot drie keer toe een doelpunt in de weg stond. Steen miste in die periode zelfs een strafschop en kreeg in de slotfa se tot overmaat van ramp nog een eigen doelpunt tegen. Vijfde klasse Clinge-Divo 4-13: Clinge was duidelijk een maat te klein voor deze titelkandidaat. Daarnaast begon de thuisploeg erg slap. Binnen vijf minuten stond het 0-3 en was Clinge al mentaal ge klopt. Bij rust was het 2-10. Doelpun ten Clinge: Katrien de Visser (2), Patricia Barbé en Tamara de Rijke. Roosendaal 2-Hulsterloo 1-7: In het kader van het tienjarig be staan van de damesafdeling had Hulsterloo tot in de vroege uur tjes gefeest. Daar was in de wedstrijd niets van te merken. Hulsterloo domi neerde constant en stond bij rust al op een veilige voor sprong door doelpunten van Tamara van Puyvelde, Ellen van de Perre (strafschop), Tanja Blei- jenberg en Cathalijne Meeu- sen-Broos. Tamara Verbraeken, Ellen van de Perre en Cathalijne Meeu- sen-Broos bepaalden de eind stand op 1-7. Aardenburg-SC Gastel 1-1: Aar denburg, dat uitkomt in het za terdagvoetbal, ging sterk van start en drukte dat overwicht uit in een voorsprong van Marjo lein de Munck. In de tweede helft werd SC Gas tel sterker en kwam Aarden burg conditioneel in de proble men. De gelijkmaker kon dan ook niet uitblijven. door Jan Roovers TERNEUZEN - Met drie neder lagen zijn de korfballers van de drie Zeeuws-Vlaamse clubs za terdag de veldcompetitie slecht begonnen. Nieuwbakken derde klasser Luctor verloor in eigen huis met 19-7 van Vios uit Wil lemstad, BKC in Kapelle met 11-6 van KVK, Zaamslag met 14-6 van Seolto. De afstraffing van Luctor doet vermoeden dat de ploeg meer dan een maat te klein was voor de tegenstander. Die diagnose is niet helemaal juist. Wat het veldspel betreft kon de thuis ploeg zelfs aardig meekomen. Maar op het onderdeel afwer ken op de (kunststof)korf kreeg het team van coach Peter Du- rink een gevoelige les. „Tel daar bij dat de arbitrage zeker niet op onze hand was", zei Durink, die wees op de 'stippen' die de tegenstander wel kreeg en zijn ploeg niet. Vios W beschikte naast een vlek keloze afwerking van de kansen (verdedigend gaf Luctor vaak al le ruimte daartoe) ook over de nodige routine om de thuisploeg onderuit te halen. Bij rust stond het al 5-10, daarna kwam er een bombardement van de gasten op de Luctor-korf met 7-19 als eindscore. Petra Geene van Luctor viel na 25 minuten uit met een vrij ern stige enkelblessure. BERGEN OP ZOOM - Zierikzee moest op de eerste speeldag een flinke nederlaag slikken. De Schouwse ploeg verloor bij Dos- ko met duidelijke cijfers: 4-0. Zierikzee startte sterk tegen Dosko, maar sprong slordig met de kansen om. Dosko was er aan vallend nog niet aan te pas geko men, totdat laatste man Lars Scores Luctor: Marjolein Durink 3, Evelien van den Dool, Ferry de Waele, Davy Jonker en Eric-Jan Dellebeke 1. KVK-BKC 11-6. Met een BKC, dat door het vertrek van alle vrouwelijke basisspelers en de afwezigheid van het scorende duo Michiel en Wietse Roest het veld in kwam, was het in feite onmogelijk om een goed resul taat neer te zetten. Hommes besloot om van 35 me ter uit te halen: 1-0. Vanaf dat moment raakte Zierikzee de kluts kwijt en werd het snel 2-0. Na rust maakte Dosko uit een counter het derde doelpunt en was het duel gespeeld. Dosko-Zierikzee 4-0 (2-0). 35. Lars Hommes 1-0, 39. José Cadie- go 2-0, 65. José Cadiego 3-0, 83. Pieter Burremans 4-0. Roeiend met de riemen die er waren, bleef in de eerste helft de schade beperkt tot 5-3. Daarna zette KVK aan en werd BKC kansloos naar de 11-6-neder- laag gespeeld. Scores BKC: Vinvent Corijn 3, Car men Snouwaert, Pieter Kousema ker en Peter Dees 1 Seolto-Zaamslag 14-6. De neder laag kwam voor coach Ivan de Herdt niet onverwacht. „We konden, tegen een ploeg die wordt genoemd als belangrijk ste kandidaat voor de titel, in de eerste helft nog aardig mee doen." Alleen werd verzuimd om te sco ren uit de kansen die Zaamslag wel kreeg. „En één vak liep ook niet echt", signaleerde De Plerdt. Volgens de Belgische coach moet het na het inbrengen van een aantal jongeren allemaal nog groeien. Scores Zaamslag: Frans Verpoorte 2, Annel Scheele, Eioout Open neer, Wilco van de Ree en Joris de Bree 1. maandag 5 september 2005 f door Bauke Boersma ZAAMSLAG - Een derby is al jaren geen derby meer. Maar de wedstrijd Zaamslag-Terneuzen- se Boys was zaterdag in de eer ste helft wel heel erg tam. Pas na rust kwam het duel in de tweede klasse op stoom. Waar bij de tweedeklasser uit Terneu zen uiteindelijk ontsnapte aan de geldingsdrang van de thuisclub: 2-5. Spijkerharde overtredingen, slaande spelers, vechtend pu bliek; het lijkt voorgoed verdwe nen uit de derby's in het ama teurvoetbal. Maar voorafgaand aan Zaamslag tegen Terneuzen se Boys kon er zelfs geen ludie ke actie vanaf. De middenstip was niet zoek, de doelpalen nog maagdelijk wit. Conform dat ge brek aan derbysfeer voltrok de eerste helft zich als een kabbe lend beekje. Met name Zaamslag oogde lauw. „Waarschijnlijk zenu wen", verklaarde trainer Carlo van Grimberghe het spel dat zijn ploeg aanvankelijk op de mat legde. „Ik wil meer voetbal zien, maar in de eerste helft leek het wel of de bal werd rondge speeld om het rondspelen. Ik heb er in de rust dan ook op ge hamerd dat er diepte moet wor den gezocht zodra dat kan." Het duel leek af te stevenen op een simpele zege voor de gasten, die halverwege comfortabel leid den. Aanvaller Marco Faassen koos in de 26e minuut goed posi tie na een voorzet van Matti Buysse (0-1) en soleerde 120 se conden later naar een verdubbe ling van de marge: 0-2. „Daarmee had het duel gespeeld moeten zijn", stelde Terneuzen se Boys-aanvaller Arjen Oost dijk terecht. „Maar zoals zo vaak begonnen we de tweede helft slap, totaal niet scherp. En ineens werd het weer een wed strijd." Nu was de plotse ople ving niet alleen te danken aan het mindere spel van de gasten. Opgepept door trainer Carlo van Grimberghe viel Zaamslag in de tweede helft terug op een beproefd recept - waarin oppor Arjen Oostdijk valt in de armen van Marco Faassen nadat hij heeft gescoord voor Terneuzense Boys in de derby tegen Zaamslag. foto Camile Schelstraete tunisme de boventoon voert - en had het Terneuzense Boys vlot met de rug tegen de muur. Na tien minuten werd Jacco den Ha mer in de zestienmeter gevloerd door Ayhan Atmaca. Hij voltrok zelf het vonnis. Nadat Marco Faassen verzuim de zijn derde van de middag te maken - hij stuitte op de benen van Zaamslag-doelman Bart Corstanje - sloeg de thuisclub in de 21e minuut weer toe. Scheids rechter Toorenaar negeerde het vlagsignaal voor buitenspel van Menno den Dekker, die Peter Dieleman bediende. De wat zwa re, maar handige draaitol leek verstrikt in een web van verdedi gers, maar vond al goochelend de uitgang: 2-2. De sensatie leek vier minuten la ter compleet toen Joris Radema kers na een hoekschop raak kop te. Maar die goal vond geen ge nade in de ogen van Toorenaar. „Een cruciaal moment", zei Van Grimberghe. „Al wil ik de neder laag daar niet op steken. Er zal best iets aan de hand zijn ge weest, bij een hoekschop wordt altijd veel geduwd en getrok ken. Maar keurt de scheids die goal goed, dan winnen wij hier met 5-2." De annulering van de treffer zorgde zowaar voor wat echte derbytaferelen, omdat spelers van beide partijen het met el kaar aan de stok kregen. Het op stootje was nog niet gesmoord of de beslissing viel aan de ande re kant. Daarbij deed Arjen Oostdijk zijn reputatie weer alle eer aan. „Je ziet hem zeventig minuten niet en dan ineens ligt de bal erin", zei een Boys-sup porter over de harde kopstoot waarmee Oostdijk de furie van Zaamslag beteugelde: 2-3. In de slotminuut tekende Oost dijk voor 2-4, waarna Ruud Hoo gesteger er in blessuretijd 2-5 van maakte. „Dat het na rust nog spannend werd, is leuk voor de wedstrijd en voor het pu bliek", zei Oostdijk, die in het verleden twee seizoenen bij Zaamslag speelde. „Maar ik sta hier nu als winnaar en kan dat makkelijk zeggen. Als ik had verloren, had ik anders ge piept." Dan had hij ongetwij feld in een hoekje bij de kleedka mer zijn wonden gelikt. Zoals de spelers van Zaamslag zater dag deden. „De kater is enorm", zei Carlo van Grimberghe, on derwijl neerkijkend op een heel leger diep teleurgestelde spe lers. „Maar ik heb ook voldoen de goede dingen gezien om op voort te borduren." Zaamslag-Terneuzen Boys 2-5 (0-2). 26. Marco Faassen 0-1, 28. Marco Faassen 0-2, 55. Jacco den Hamer 1-2 (strafschop), 66. Peter Dieleman 2-2, 74. Arjen Oostdijk 2-3, 89. Arjen Oostdijk 2-4, 90+1. Ruud Hoogesteger 2-5. Scheids rechter: C.A. Toorenaar (Heinkens- zand). Gele kaart: Tommy Tissink, Peter Dieleman, Jacco den Hamer (allen ZaamslagJordi Goossen, Marco Bolleman (beiden Terneu zense Boys). Aantal toeschouwers: 340. Zaamslag: Bart Corstanje; Tommy Tissink, Menno den Dekker, Joris Rademakers, Jim de Jongh; Ferdi Kabal, Arjan Hamelink, Jacco den Hamer, Coen Goossen (84. Johnny Kloonen); Maarten de Groene (46. Jean Dooms), Peter Dieleman. Terneuzense Boys: Guido Vinke; Robert Bezemer, Ayhan Atmaca, Kees Duitemeijer, Jordi Goossen, Anrico van Hecke (87. Tim Buys se), Marco Bolleman (90. Gökhan Ersahin), AU Eryurük, Matty Buys se (78. Ruud Hoogesteger); Arjen Oostdijk, Marco Faassen. Ondanks de betere kansen RIA kreeg, nam Axel de lei; door Patrick Vinke, die een; trap van Ralph Zegers mei hoofd tot doelpunt promo? de. Ludwig van Gremberghe en-j cal Wedage kregen een paan gelijkheden voorgesclu maar alleen Wedage kwam;'ESl eerste helft tot scoren. j1' De tweede helft werd eensf' spektakelstuk. Veel balver' behoorlijk wat kaarten, kansen en vooral ook doel;|e ten. Vincent Bendijk kreegf; tweede gele kaart na aanmejr gen op de leiding. Vanaf daiL ment kon RIA de thuisclub! der druk zetten en ook op?;* sprong komen. Weer strafte!» cal Wedage een blunder J Axelse defensie af. Even Lt kreeg ook Dimitr Pluym no;lJ mogelijkheid, maar Van Tf bleef op de been. Aan de andere kant vielesp doelpunten wel. Eerst KA Schot met zijn verwaaide zet en later scoorde de invlen nog eens, toen Ivo Verstel81 op de lat kopte en Schot dl®1 rug in het veld springende p. alsnog in het doel werkte tP slotfase werd het nog 4-2 r. cal Vinke schoot vanaf elf ri1 raak nadat Ralph Zegers o&]en uit was gehaald door Errf Roover. "IC Axel-RIA W 4-2: 17. Patrick\f 1-0, 27. Pascal Wedage L-l.P Pascal Wedage 1-2, 66. Sier Schot 2-2, 72. Kevin Schot3-ijan Patrick Vinke 4-2. ScheidsreeL R. Luyken (Breda). Rode kaanL Vincent Bendijk (RIA, 2xgeellf le kaart: Tonny van Veen. Sr Gans, Michael Freijzer, MF1: Rijckaert (Axel), Erwin de Reëel (RIA). Aantal toeschouwers:2))e Axel: Tonny van Veen; Siemfe Ralph Zegers, Michael FrsLj Omar Magalic; Ivo Verstrijk Kenneth Okorley (46. Schot), Randy Zandstra (71 )P vin Rijckaert), Patrick Vinke® cy Verlinden, Ibrahim Helensj t Kevin Schot). |s, RIA W: Erwin de Roover; DeLj van Leeuwen, Steve Kestea Vincent Bendijk, Sven Boelens? mitri Pluym, Ruud Audenap Gert-Jan Vael, Muhamed Mn (70. Maarten Kolijn); ArnóH% de, Ludwig van Grembergwj Pascal Wedage). Kint/Huis- Visser/Cappendijk 641 GD 5-6: poule: Hermans/Hermaiw 6: Van Lare/Kuhlman- Dierick/vanfi^ schepe 6-4 6-3. GD 7: De Kosleul sens- Bastiaansen/SchelstraeteW GD 7+: Van Dijk/van Dijk- Vantfj Neels 6-3 7-5. VOGELWAARDE - Het te£ duo Ronald van Remortelei|?1 trick Vervaet is winnaar gea den in de hoogste categories het Bossepielen dubbeltoei in Vogelwaarde. In de eindst klopten ze Tom Huis en D de Schepper. Het leek gisteren bijna de' Huis-show te worden. De: van Game'78 stond, zoals gaj kelijk de voorbije weken, twee finales op de rol. In heij mengd dubbel 3-4 speelde hij men met de 18-jarige Tessy tegen Ingrid Visser en De er(j Cappendijk. De partij ging-wis gelijkop, maar de foutenlaS m Visser en de linkshandige C 0g f pendijk was te hoog om spraak te maken op de win.-. Tessy Kint zorgde met i oej krachtige opslag voor veel d ^ej bij haar tegenstanders, fó aak door Tom Huis aan het net: ejj. eenvoudig het karwei kon as ken: 6-3. In de tweede seti rQ zelfde spelbeeld. Kint eny ent zorgden voor dermate veelc an_ dat Visser en Cappendijk i anis aan retourneren konden i mn ken. n j Bij een 4-1 voorsprong %ch Tessy Kint en Tom Huisjf" wat steken te laten va Slechts schijn; het duo liep; door naar 6-1. „Sinds ikt'C6 burg woon, speel ik veel nc oew dan vroeger. Het blijft ene leuk spelletje, zeker asj zij van Tom Huis", aldusee vreden Tessy Kint na degef nen finale. ebe Na een korte rustpauze r-irouv Huis opnieuw aan de bak men met toernooidirecteur!1 ver re de Schepper moest hijegin het onderspit delven tegen 0e{( nald van Remortel en Pa- tuis; Vervaet. Het viertal, dat'reds; sterktes en zwaktes van öjan f kent, maakte er wel een aaneen sl kelijke en sportieve finale jendi (7-7 en 7-5). j|vy In het mannen dubbel 5 g^erni toernooizege naar Bernö |e 1- Broekhoven en Domiwrip he Maagt. Zij wonnen van D%tei de Block en Hans van Brow ven in drie sets: 6-3 3-6 pn'!V- Eric-Jan Dellebeke (Luctor) krijgt van de tegenstander vrij spel onder de korf. Zijn teamgenotes Petra Geene en Marjolein Durink kijken toe. foto Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 54