PZC Delta Sport springt in het diepe Droomdebuut van All Ready Vlissingen veel verder dan Goes Mark Boot tevreden terug uit Lierop Renesse en Dreischoir openen met winst jr Jeugd drijft boven ui het Scaldina-toerno^ Zierikzeese handballers wacht nieuw avontuur in Brabantse klasse Groot verlies driebanders van 3BSD EMM geeft jeugd kans cl uitslagen Sm maandag 5 september 2005 door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - De handballers van Delta Sport speelden giste ren hun eerste en tevens enige oefenwedstrijd als voorberei ding op het nieuwe seizoen. Het bezoekende Helius, onder lei ding van de in Zierikzee beken de John Jansen, werd met 15-13 verslagen. Over twee weken start voor de Zierikzeese handballers de com petitie. Gezien de op zijn zachtst gezegd bescheiden oefen campagne, een indeling in de on bekende Brabantse klasse en met maar liefst 26 competitie duels voor de boeg wagen de blauwhemden met recht een sprong in het diepe. Als altijd laat Delta Sport-trai- ner Jaap Niemans zich geens zins van de wijs brengen met zo veel onzekerheid in het vooruit zicht. „Het is niet anders. We zullen wel zien waar het schip strandt", aldus de Nieuwerker- ker. Omdat eigenlijk pas vrij re cent bekend werd gemaakt dat de Zeeuwse handballers in de Brabantse afdeling zijn inge deeld, bleek het allemaal te kort da£ om nog een gedegen oefen campagne op poten te zetten. Niemans: „We zijn al wel drie weken intensief aan het trainen. En vandaag was min of meer het eerste en enige ijkpunt om te zien waar we staan. Maar zo te zien staan we er goed voor." Na jaren van soebatten is het Delta Sport eindelijk gelukt over te stappen naar de Brabant se klasse. Een lang gekoesterde wens van Niemans en de zijnen gaat in vervulling. „We willen dit al langer, maar de Rotter damse afdeling heeft het altijd af weten te houden. Maar nu stonden ook alle andere Zeeuw se clubs erachter en is het einde lijk gelukt. Delta Sport komt na melijk veel beter tot zijn recht in Brabant. In Rotterdam was het zogezegd eigenlijk altijd een robbertje vechten en daar heb ben wij de spelers niet voor. On ze jongens zijn eigenlijk te licht voor zulke confrontaties. Wij willen handballen en dat gaat in door Herman Heuvink LIEROP - Mark Boot uit Burgh-Haamstede debuteerde dit weekeinde met een zevende plaats in de eerste van vier wed strijden - acht manches - om het Nederlands kampioenschap in de klasse 85cc grote wielen. In dit kampioenschap tellen alle manches. De openingswedstrijd vond GOES - Voor de meeste Zeeuw se driebandenteams zit het be- keravontuur er al op. Voor een deel een logisch gevolg van de lo ting daar 3B SD Partyservice uit Goes het moest opnemen te gen Hoondert/de Waard uit Ril land. Dat werd een 8-0-zege voor de Rillanders. De Stene Brug speelde in Don gen 4-4 gelijk tegen Vinks Va ten, maar moest de zege toch in Brabant laten op basis van de setstanden: 7-5 voor de thuis- ploeg. De streekderby tussen 3BSD Partyservice en Hoondert/de Waard was een formaliteit. De een divisie hoger spelende for matie uit Rilland was meer dan een klasse beter. Alleen Jan Suy- kerbuyk kon gelijke tred hou den met zijn tegenstander Frans de Koek: 13-15, 14-15 en 15-13 Hoondert/de Waard komt in de volgende ronde tegenover een te genstander van ander formaat te staan. Dan wacht Bet Kolen uit Tilburg, een tweededivisie- team. 3B SD Partyservice - Hoondert/de Waard 0-8, sets 1-11: Philip van der Male - Vic Herreweghe 0-3 (8-15, 7-15 en 3-15), Jan Suyker- buik - Frans de Koek 1-2, (13-15, 14-15, 15-13); Piet Kox - Sjaan van Kuyk 0-3 (6-15, 13-15 en 5-15), Ron Speijer - Bram de Waard 0-3, (2-15, 13-15 en 13-15). Voor de Stene Brug viel het re sultaat flink tegen. Aan Piet Koek lag het niet. Die speelde een gedegen partij tegen M. Hay- ta: 2-1. De andere winstpartij kwam op naam van Arjo Holle- stelle. Pas toen de buit binnen was stond hij de gastheer een setje toe. Vink's Vaten - De Stene Brug 4-4, sets 7-5; M. Hayta - Piet Koek 1-2 (15-9, 5-15 en 4-15); J. Sauvillers -Wim de Kok 2-1 (15-7, 15-14, 13-15); R. Lockamper - Arjo Holle- stelle 1-2 (15-7, 9-15, 12-15); A. Vis sers - Ries Rijn 3-0 (15-12, 1.5-1, 15-4). i h Arjo Nieuwkoop van Delta Sport waagt een schot op het doel van Helius. Nieuwkoop viel gisteren overigens uit met een knieblessure. foto Marijke Folkertsma Brabant beter. Ook vind ik het handbal daar kwalitatief be ter." Veel informatie over de komen de tegenstanders hebben ze bij Delta Sport overigens niet. „Je speelt tegen gerenommeerde ploegen als Tachos en White De mons. Dat moet heel leuk zijn, maar hoe ze precies spelen, ik weet het niet. Wat dat betreft is het een sprong in het diepe", ver telt Niemans. Wel is bekend dat Delta Sport staat ingedeeld in een poule met maar liefst veertien teams. Dat betekent dat ze het komend sei zoen 26 keer tussen de lijnen zul len verschijnen. Een ongekend aantal wedstrijden. „Dat is in derdaad zo. Aan de andere kant krijg je nu wel waar voor je geld, om het zo maar te zeggen. Voorheen hadden we altijd een heel kort seizoen en was je voor je gevoel snel klaar", blijft Nie mans optimistisch. Gezien de vele duels prijst Nie mans zich gelukkig met de enorm brede selectie op dit mo ment. Gisteren tegen Helius ver schenen zestien spelers bij de li- ne-up. Het verbaasde zelfs aan voerder Rick Evertse, die met een hand boven de ogen quasi verrast het einde van de rij in beeld probeerde te krijgen. „Al le jeugd, op een enkele uitzonde ring na, is momenteel zestien jaar of ouder. Normaal gespro ken zouderi die bij de A-junio ren spelen, maar Delta Sport heeft geen A's. Dus nu doen ze met de senioren in het tweede team mee. Maar ze zullen ook als leerproces bij het eerste wor den betrokken. Ze willen ook heel graag", vertelt Niemans. Tegen Helius mochten de jon kies vooral in de tweede helft la ten zien wat ze in huis hebben. Een enkeling gaf al meteen zijn visitekaartje af. Na verschillen de minder gelukkige acties gooi de cirkelspeler Kenneth Mel- laart op een gegeven moment al le schroom van zich af. Met twee fraaie treffers kreeg hij te recht een open doekje vanaf de tribune. Zijn trainer: „Kenneth plaats op het zware zandcircuit De Herselse Bossen in Lierop. De beide manches vonden over twee dagen verspreid plaats in het bij programma van de Grote Prijs van Nederland. Zaterdags werd de eerste man che verreden en daarin werd Mark Boot negende. Een dag la ter vond de tweede manche plaats, daarin werd de Yamaha rijder na een goede start zeven de. Dat was ook zijn plaats in het dagklassement. Helemaal tevre den met zijn prestatie was hij niet. Een vijfde plaats was moge lijk geweest. Hij raakte in het verloop van de manche wat uit zijn ritme op de vele sprongen en dat kostte extra kracht. „Het was niet helemaal mijn cir cuit met die vele wasborden. Ik houd van een zware zandbak, maar met wat minder van die sprongetjes achter elkaar", ver telde hij. Op 18 september is de volgende wedstrijd in het Drent se Emmercompascuüm. Vorig seizoen kwam de dertien jarige crosser nog uit in de klas se 85cc kleine wielen en legde .door Jasper Harthoorn VLISSINGEN - Een echte spits denkt niet na, hij schiet gewoon. Dat was dan ook pre cies wat Mervin Niemantsver- driet deed. Hij nam de bal vol op de wreef en besliste met zijn tweede treffer het treffen met Goes. De bezoekers, die toch al niet overliepen van vertrou wen, waren na de 3-0-achter- stand rijp voor de slachtbank. Scoren is de achttienjarige Nie- mantsverdriet nooit moeilijk af gegaan. Hij schopte het tot de jeugd van RBC, waar hij vijf jaar heeft gespeeld. Ondanks een goede competitie, waarin hij met elf doelpunten clubtops corer werd, kreeg hij eind vorig seizoen te horen dat hij niet meer nodig was. „Dat was een grote teleurstelling. Ik zag het helemaal niet aankomen. We draaiden een moeizaam jaar en eindigden voorlaatste. Als je er dan toch elf inschiet, doe je het niet slecht." Een carrière in het profvoetbal heeft Ni emants verdriet nog niet opgegeven. „Ik wil snel weer hogerop, het liefst met Vlissingen zelf. Als ik goed blijf spelen, val ik vanzelf wel op. Twee doelpunten in mijn eerste competitiewedstrijd is in ieder geval een goed begin." Het is zeker niet onwaarschijn lijk dat Niemantsverdriet sa men met Vlissingen hogerop kan. De thuisploeg liet in de sei zoensopening, die begon met een minuut stilte om het overle den club-icoon Pierre van der Schraaf te herdenken, weinig heel van concurrent Goes. De Bevelandse verdediging schutterde regelmatig. Zo kon Niemantsverdriet ongedekt een lange pass van Youssef Ah- rouch binnenschieten. De wed strijd zakte na de vroege ope ningsgoal in tot een bedenke lijk niveau. Vlissingen heerste in de duels, maar had lang moeite om het doel te vinden. Vlak voor rust kreeg de ploeg echter weer hulp van de Goese verdediging. Sander Goedege- bure gooide een inworp over de defensie heen. Jordy Bakker had daarna geen moeite om de bal met een droge schuiver ach ter Jean Pierre de Keijzer te schieten. De tweede helft speelde de thuisploeg Goes soms helemaal dol. De 3-0 van Niemantsver- Nasser Gashi scoort 5-0 voor Vlissingen. driet ontnam de Bevelanders al le hoop op een ommekeer. De linkerspits volleerde de bal snoeihard in de benedenhoek. Vlissingen bleef oppermachtig en legde een paar mooie combi naties op de mat. Khaled Bou- frahi stelde na een wonderscho ne combinatie invaller Hoes sein Bouzambou in staat de 4-0 op het scorebord te zetten. Ook Nasser Gashi, luisterde zijn in- valsbeurt op met een treffer. Met een bekeken schot dat via de binnenkant van de paal bin nenviel, bracht hij de eind stand op 5-0. Daarna had hij het halve dozijn moeten volma ken, maar stuitte van dichtbij op de keeper. Trainer Romeo van Aerde heeft nog veel werk te verzetten, wil Goes zijn favorietenrol waar maken. „Maar ik heb ook niet gezegd dat we een kampioens kandidaat zijn. Dat hebben an dere trainers gedaan. We wil len wel om de prijzen strijden, maar dat kan ook een periodeti- tel zijn." De Bevelanders kenden een be labberde voorbereiding waarin sommige spelers nauwelijks konden trainen, met veel bles foto Ruben Oreel sureleed en een trainingsachter- stand tot gevolg. „Maar dat wil ik niet als reden geven. We wis ten dat we het hier heel moei lijk zouden krijgen, maar 5-0 is wel een heel groot verschil. En met 8-0 hadden we ook niet mo gen klagen." Vlissingen - Goes 5-0 (2-0). 5. Mervin Niemantsverdriet 1-0, 41. Jordy Bakker 2-0, 66. Mervin Nie mantsverdriet 3-0, 73. Hussin Bouzambou 4-0, 88. Nasser Gashi 5-0. Scheidsrechter: F.G.J. Rooy (Temeuzen)Gele kaarten: Jerome Riverola, Peter de Jong (Vlissingen) Aantal toeschou wers: 120 door Ben Hameeteman POORTUGAAL - AU Ready ken de zaterdag een droomdebuut in de tweede klasse. De eerste com petitiewedstrijd tegen degra dant RWA werd met 10-7 ge wonnen door de Zierikzeese korfballers. Terwijl de omstan digheden verre van ideaal wa- rerf voor de rood-zwarten. Als promovendus meteen het eerste competitieduel uit spelen, is niet wat je noemt een gewens te proloog. Dan ook nog eens op kunstgras moeten spelen en mét de nieuwe kunststof korven brengt ook weinig voordelen. Na een spannende, gelijk op gaande strijd trok All Ready evenwel aan het langste eind. Toen invde slotfase een beslissen de 9-7-voorsprong was gereali seerd, gooide RWA gedesillusio neerd de handdoek. Dennis Vos- hart bracht voor de Zierikzeeën- aren de 10-7 op de borden. „Vooral het gooien op de nieu we kunststof korf was voor ie dereen even wennen. Omdat zo'n korf veel harder is dan riet, springt de bal er veel sneller uit. Maar op een gegeven moment in de tweede helft gingen de ballen van All Ready er ineens alle maal wel in. Dat was uiteinde lijk beslissend", meende een blije aanvoerder Jan-Willem van Nieuwenhuijze na afloop. Een hoofdrol zaterdag was weg gelegd voor verdediger Remy Quist. Twee helften lang legde hij succesvol één van de topscoorders van RWA aan de ketting. De tegenstander van Quist kwam geen enkele keer tot scoren. „Het is echt fantas tisch wat Remy heeft gedaan", meende aanvoerder Van Nieu wenhuijze. Ook het eerste optre den van de debuterende Gwen Nooteboom stemde hem tevre den. „Ze is echt een aanwinst voor ons nu we in de tweede klasse snel en." heeft een goed optreden laten zien. Het is een balvaste jongen met veel tactisch inzicht op de cirkel. Daar kunnen we nog veel plezier aan beleven." Ook de linker-opbouwer Merijn de Vos toonde gisteren in Onder dak uit het juiste handbalhout te zijn gesneden. Hoe kan het ook anders als je vader Bert de Vos heet en onder andere furore maakte in de glorieuze eredivi- sietijd van Delta Sport eind ja ren tachtig van de vorige eeuw. De jonge, boomlange Zierikzee- ënaar scoorde eveneens twee keer. Met zijn lengte en sprong kracht torende hij menig keer hoog boven de verdediging van Helius uit om vervolgens ver woestend uit te halen. „Merijn is gewoon een goede handbal ler", is Niemans de mening toe- Lang zoeken De nieuwe tweede keeper was er gisteren tegen Helius, waar van Delta Sport vorig jaar overi gens in de voorbereiding nog met 24-20 van verloor, nog niet bij. Na lang zoeken hebben de Zierikzeeënaren eindelijk een tweede sluitpost gevonden naast Jacco de Loof. Zijn naam is Eric Vreeswijk. „Het is een zaalvoetbalkeeper en hij traint de laatste weken al volop mee. Eric is een echte voetbalkeeper, die duikt naar de bal. Dat zijn we aan het bijschaven. Maar hij heeft absoluut geen balangst en zijn reflexen zijn goed", toont Niemans zich in zijn nopjes met de nieuwe aanwinst. Op 18 sep tember start Delta Sport thuis tegen White Demons. Eén week later staat 'aartsrivaal' EMM uit Middelburg op het programma (eveneens in Onderdak). „Wed strijden tegen EMM zijn altijd apart. Gezien de smalle selectie van EMM denk ik overigens wel dat zij het met die 26 wedstrij den behoorlijk lastig kunnen gaan krijgen komend seizoen", meent Niemans. Hoewel hij zich ook realiseert dat het voor Delta Sport een sprong in het diepe wordt. Nu maar hopen dat het zwemdiploma rap gehaald wordt. daar uiteindelijk beslag op de tweede plaats achter de Let Au gust Justs. Dat hij toch wel wat uitblinkt in de motorsport bewees zijn uit verkiezing bij een Rookie of the Year Program georganiseerd door Red Buil. Hierbij won hij als één van de Rookies een week stage in Span je bij negenvoudig wereldkampi oen Stefan Everts. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Renesse en Dreischor zijn de competitie in de vijfde klasse B gisteren be gonnen met een overwinning. Renesse won thuis met 4-2 van Nieuw-Borgvliet, Dreischor won op eigen veld met 3-1 van Kwadendamme. Ouwerkerk ver loor thuis met 0-2 van Kaaise Boys. Rimboe-Volharding 3-0: In een vrij eenzijdig duel bracht Gijs Goossens met twee treffers de stand halverwege op 2-0. Nadat paal en lat verdere treffers had den voorkomen bepaalde Mari- nus Knoops in de 80e minuut de eindstand op 3-0. Renesse-Nieuw Borgvliet 4-2: In een aardige wedstrijd liet Re nesse, vooral na rust, tot tevre denheid van trainer Leon Bak ker, goed voetbal zien. Halver wege stond er 1-1 op het bord via doelpunten van Jeroen Hem pen en Krispijn de Jonge. In de tweede helft liep de thuisploeg via John Berrevoets en Michel Lagendijk verder uit naar 4-1. Uit een strafschop bepaalde Se- bastiaan Tempelaars de eind stand op 4-2. Ouwerkerk-Kaaise Boys 0-2: De thuisploeg was voor rust duide lijk niet bij de les en keek dan ook halverwege tegen een ach terstand van 0-2 aan. In de twee de helft pakte Ouwerkerk de za ken energieker aan en kreeg het via Stefan van der Maas in de 60e minuut een goede kans op de aansluitingstreffer. De doel man van de bezoekers stopte echter zijn inzet vanaf elf meter. Mede omdat een minuut later ook een inzet van Casey Okker tegen de buitenkant van de paal eindigde, bleef het bij 0-2. Vosmeer-Lewedorpse Boys 1-6: Een met name verdedigend zwak Vosmeer kwam na twaalf minuten op achterstand via Ro nald Onderdijk: 0-1. Vrijwel vanaf de aftrap bracht Benja min Suurland zijn ploeg weer langszij: 1-1. Hierna liep Lebo nog voor rust uit tot 1-3 via Si mon en Ronald Smits. Na rust scoorden Ronald Smits, Ronald Onderdijk en Wesley Schipper. Robur-Zeeland Sport 1-2: Hal verwege leidden de Vlissiw L met 0-1 via een treffer van li ter van Leersum. Een na rust Ier Robur kwam in de 70e:rK nuut op gelijke hoogte viaD f ny Scholten. Tien minute^ het einde werd Roy Vert yec matchwinnaar namens Zet. iKl Sport: 1-2. 'j Dreischor-Kwadendammers Binnen een minuut leidde rdi bezoekers met 1-0 via een d: ir punt van Martin Smaardijl; to ploegen waren hierna aan [ff kaar gewaagd en halverwwli eerste helft maakte Frank i og der Helm op aangeven i ie Daan Ruitenbeek gelijk: 1-| gi wedstrijd kende hierna oponthoud nadat Peter var.; aid veren ongelukkig ten val was op komen en per ambulancetor het ziekenhuis moest wordec 'al gevoerd. Na rust feite: Dreischor een licht .overwj en na de treffer van DaanS W tenbeek (2-1) in de 55e mint ot. besliste Erwin Nelissen dev iter strijd kort voor tijd defini; d 3-1. MIDDELBURG - De B j^UV van de Middelburgse hand1 tall club EMM heeft afgelopen w aga end zijn kans gegrepen. Dok vele afmeldingen was tra a Eric Dingemanse genoodzJi ui de mannenequipe voor tweetini fenduels aan te vullen mctF<j$(Ö Schmelzer en Pepijn Marir Geen verkeerde keuze, zo 1 oys achteraf. Met name Marina toonde in de verliesparlijea gen Helius (17-19) en het D_Bru. Wirtberg (11-16) veel initial Dingemanse: „Pepijn heeft ko ker meegedraaid. Hij veel lef. Ik mag dat wel." Middelburger was tevre over beide partijen. „We heli dui bijtijds gas teruggenomen, tegen een fysiek sterke ploe; èr i Wirtberg loop je zo blesr.stk op. Als je op snelheid binnen tek> negenmeter kwam, vloog je even hard weer uit. olg Clubwedstrijd MSV de Uitlaat. MX1/MX2 1e manche: 1 Dave de Jon ge (mx2), 2 Gregory de Nooijer (mx2), 3 Willem-Jaap Janse (mx1), 4 Kevin Ha- merlinck (mx2), 5 Eric Koote (mx2); 2e manche: 1 De Jonge, 2 De Nooijer, Koote, 4 Hamerlinck, 5 Janse. 125cc ju nioren 1e manche: 1 Jan Peter van de Weele, 2 Sven Breen, 3 Ard Struik, 4 Au- ke van Steenbergen. 2e manche: 1 Van de Weele, 2 Breen, 3 Struik, 4 Van Steenbergen. Vet/jun 250 1e man che: 1 Joris van Strien (v), 2 Mykel van de Goor (v), 3 Luuk Belisaert (j), 4 Ron Bos (v). 2e manche: 1 Van Strien, 2 Minnaard, Koote, 4 Bos. 85cc 1e man che: 1 Kevin Spruijt, 2 Johnny van Eke- len, 3 Luuk Dybala, 4 Jeffrey van Kem pen. 2e manche: 1 Van Ekelen, 2 Spruijt, 3 Dybala, 4 Van Kempen, 5 Joosse. 65cc 1e manche: 1 Percy Ka- relse, 2 Jens van Meer, 3 Björn Oreel, 4 Jorony Roose. 2e manche: 1 Karelse; 2 Van Meer, 3 Oreel, 4 Bas van Strien, 5 Roosse. Miniklasse 11 manche: 1 Lars de Nood, 2 Guido Boone, 3 Jo- chem van Dorpel, 4 Sil Bogers; 2e man che: 1 Van Dorpel, 2 De Nood, 3 Boone, 4 Bogers. Zierikzee. Scaldinatoernooi. Hoofdtoernooi: 1. Leo Brands (Oude Tonge), 2. Johan van Bergen (Oude Tonge), 3. Niels van Velthoven (Scaldi- v, na), 4. Koen van Velthoven (Sca-ij 5. Dennis Smalheer (Scaldina), 6.[ Smalheer(Scaldina). Licentie EF groep 2: 1. Ariedü (de Treffers), 2. Stephan Vreemanfl j, nu), 3. Pang Yuen (Scaldina), JI Remmers (Scaldina), 5. Pavel Bi (Oude Tonge), 6. Richard Smal (Scaldina). Licentie GH groep 1: 1. Judith I Kfe cus (Reynaert), 2. Piet Both (Ouda' ge), 3. Denny de Waal (Oude Tor;. Hans Both (Oude Tonge), 5. Mr S - Vreeswijk (Oude Tonge), 6. Edwin.: jj|e de (Tavenu). Licentie GH groep 2: 1. Cor Ba nisse), 2. Koop Broekhuizen (Sca: 3. Kees Sonneveld (Scaldina), 4.Ba" Jong (Scaldina), 5. Jan Willem Uil1: dina), 6. Leon Boogaard (Scaldina Evelien Kostense (Scaldina), 8, .1 Derksen (Bernisse). oeitOO Sint-Annaland. Invitatieti Smash. Senioren A-klasse: han 't Hooft Sar'72, 2. Edwin ft S Woerden. Senioren B-klasse: li co Vroegop Smash'76, 2. DarkoMi Hotak '68. Senioren C-klasse: thijsv.d. Graaf Smash'76, 1 Grinwis Kerkwerve. Senioren se:1. Hannie Rosenboom Het Mi zaat, 2. Kim Huygens TCO'78. A-klasse: 1. Patrick de Backer Df: elde pongers, 2. Erik Bruijnzeel Jeugd B-klasse: 1. Koen van Dint 't Batje, 2. E Teegelbeckers Woerds JTOe; V' loeit skerl niet J: let del van onze sportredactie ZIERIKZEE - Traditiegetrouw is tafeltennisvereniging Scaldi na het nieuwe competitiesei zoen gestart met het jaarlijkse toernooi. Opvallend was de op mars van de jeugd tijdens het evenement. Na de 's morgens gehouden plaatsingsronde bleek dat het complete eerste jeugdteam van Scaldina zich voor het hoofd toernooi had geplaatst. Natuur lijk was oude rot Leo Brands van tafeltennisvereniging Oude Tonge nog een brug te ver voor de succesvolle jeugdgroep - Brands schreef opnieuw het toer nooi op zijn naam, voor zijn clubgenoot Johan van Bergen - maar de drie volgende plaatsen waren voor de jeugdspelers van Scaldina. De derde plek was voor de vijftienjarige Niels van Velthoven, die zijn twee jaar jon gere broer Koen op zijn hielen had zitten. Nummer twee, de ze ventienjarige Johan van Bergen, verloor alleen van zijn clubge noot Brands met 8-11, 10-12, 11-5 en 12-14. Wel moest hij al le zeilen bijzetten tegen Niels van Velthoven, maar kon deze met 14-12 nipt in de vijfde game voorblijven. Een klein familie drama ontspon zich rond Scaldi na 's pprstp-tpamsnplpr P.hr Rmnl- sele erste Goi twaï leke bva

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 46