/UlediaQAIarkt Aangenaam kennis te maken! Wie werken er zoal bij Media Markt Middelburg, en wat is hun achtergrond? Vijf medewerkers stellen zich aan u voor. Kennismakingskrant 3 Aledia&Alarkt Eric Lindemans Icoen van Balen Natalie Sïnke Jaco van de Ridder Ik ben toch niet gek. Leeftijd: 40 jaar Woont in: Rotterdam Was: afdelingsleider CD/DVD bij Media Markt Rotterdam Wordt: afdelingsleider Foto/Video bij Media Markt Middelburg "De liefde heeft mij naar Zeeland gebracht. Nu woon ik nog in Rotterdam, maar in oktober verhuis ik naar Goes. Het zijn drukke tijden, mag ik wel zeggen: op 13 september opent Media Markt Middelburg, twee dagen later stap ik met mijn vriendin in het huwelijksbootje en kort daarop kunnen we aan de slag in onze nieu we woning. Ik verheug me erop in Zeeland te komen wonen: het platte land, de ruimte, het strand en de zee vind ik prachtig. Ons huis ligt pal aan de polder. Wat willen we nog meer! Ook hoe de Zeeuwen in het leven staan bevalt me: rustig, vriendelijk, open. Het hectische van de Randstad ontbreekt hier volkomen en dat is een verademing. Ook de Media Markt, waar ik al 5 jaar werk, kent een open structuur. Je wordt er aangemoedigd om je mening te geven. Er is sprake van een 1-op-l contact met de consu ment, maar ook met het manage ment. Die korte lijnen zorgen ervoor datje maximale service kunt geven. En daar komt de klant toch voor? Ik mag net zoveel aan het assortiment sleutelen als ik denk dat wenselijk is. Die vrijheid is heel prettig en maakt dat ik me erg betrokken voel. Dus je hoeft mij niet te vragen of ik graag naar mijn werk ga." Leeftijd: 32 jaar foont in: Middelburg los: verkoopmanager AH XL in Vlissingen afdelingsleider Accessoires/Portable bij Media Markt Middelburg "De functieomschrijving voor mijn nieuwe baan sprak me al direct aan. In feite ga ik bij Media Markt hetzelf de werk doen als bij AH, maar dan op een ander gebied. De producten die 'mijn' afdeling verkoopt vallen onder de noemer consumentenelek tronica en hebben mijn warme belangstelling. Dat deze winkel helemaal nieuw is, met een kersvers team, vind ik geweldig. Het betekent dat er nog geen sprake is van oude, vastgeroes te gewoontes die alleen nog met de grootste moeite zijn te veranderen. Met z'n allen bouwen we aan een soepel lopende organisatie, die op een flexibele manier een topassorti- ment aan de man brengt. Leeftijd: 30 jaar Woont in: Vlissingen Was: o.a. directiesecretaresse en officemanager Wordt: managementassistente Media Markt Middelburg "In mijn vorige baan was ik projectse cretaresse, een tijdelijke functie. Ik had het er naar mijn zin, maar was toe aan meer vastigheid. De enorme personeelsadvertentie van Media Markt die in april in de PZC stond kon ik natuurlijk niet over het hoofd zien en ik heb direct gereageerd. Een dynamische job in een levendig bedrijf als Media Markt stond boven aan mijn verlanglijstje, dus ik ben heel tevreden. Mijn werk is zo geva rieerd als het maar kan: ik verzorg contracten, ga invulling geven aan de rol van vertrouwenspersoon, verricht allerlei secretariële werkzaamheden en neem ook nog een stukje perso neelszaken op me. Mijn middelma nagementopleiding aan de Hogeschool Zeeland komt me daarbij goed van pas. Op dit moment ben ik onder andere bezig met de organisa tie van de openingsreceptie van Media Markt Middelburg. Ik voel me echt een soort vliegende keep! Wat me bij Media Markt opvalt is de enorme gemotiveerdheid van de medewerkers. Ons gloednieuwe bedrijfsteam straalt een groot enthou siasme uit en in zo'n atmosfeer is het lekker werken. Er wordt keihard gewerkt om alles op orde te hebben voor de opening en als het nodig is werken we over. De hoeveelheid pro ducten die een plaats krijgt in de zaak is indrukwekkend. Ik sta telkens weer versteld van de enorme diversi teit die Media Markt te bieden heeft." Ik ben erg tevreden over de leden van mijn team. De sfeer is uitste kend en tijdens de teamdagen, waar in we elkaar goed hebben leren ken nen, is een hechte band ontstaan. Media Markt is een decentraal bedrijf: alle teamleiders krijgen er volop de ruimte om een persoonlijke invulling te geven aan hun functie en het reilen en zeilen op de afdeling. Dat houdt je alert en creatief. In feite vervullen we op die manier een soort ondernemersrol binnen het bedrijf. Media Markt heeft echt oog voor de mens achter de medewerker. En dat voelt heel goed." h^Chris de Ridder 31 jaar it in: Vlissingen fas: vertegenwoordiger in pompen en kleppen voor de zuivel- en bierindustrie Wordt: afdelingsleider Service bij Media Markt Middelburg Leeftijd: 29 jaar Woont in: Vlissingen Was: assistent-bedrijfsleider bij BoRent en Lidl Supermarkt Wordt: afdelingsleider Klein huishoudelijk/witgoed bij Media Markt Middelburg fHetwas een kwestie van last in, prst out bij mijn vorige werkgever, Amerikaans bedrijf. Ik wist dat iet kon gebeuren, maar natuurlijk viel et toch tegen toen het me daadwer- elijk overkwam. De UWV, de uitke- fogsinstantie waarmee ik te maken reeg, tipte me over de start van ledia Markt in Middelburg. had ik even mijn twijfels: i in de verkoop zou zeker mij zijn, maar in een winkel? me dus eerst eens gaan ver diepen in het bedrijf Media Markt en wat ik zag beviel me. Vooral de tak service trok me, want die neemt bij Media Markt een heel belangrijke plaats in. Een tevreden klant komt terug, zo simpel is het. Dat lijkt niet elk bedrijf goed te begrijpen. Bij Media Markt gaan we er vanuit dat het succes vanzelf komt als de klan ten tevreden zijn. Want een tevreden klant vertelt zijn goede ervaringen door en daarna is het een kwestie van 'zwaan kleef aan'. Media Markt is een bedrijf waarin je het, als je die ambitie hebt, ver kunt schoppen. Er zijn diverse studiemoge lijkheden, gerelateerd aan de ver schillende functies. Wil je een stap voorwaarts maken, dan kan dat. Maar niets moet. Het motto van Media Markt is Have fun! De vrijhe den die het bedrijf zijn medewerkers gunt dragen daar sterk aan bij." "Als het even kan neem ik straks de fiets naar mijn werk. Vlissingen ligt immers letterlijk bij de Media Markt om de hoek. De inhoud van mijn functie is me volledig vertrouwd: tot enkele jaren geleden werkte ik gerui me tijd in een zaak in wit- en bruin goed in Ermelo, op de Veluwe. Het voelt daarom als thuiskomen. Ik hou van dit werk, vooral vanwege het per soonlijke contact met de klant. Zijn er bijzondere wensen of moet er iets speciaals worden geregeld dan vind ik het een sport dat voor elkaar te krijgen. Ik hou ervan het anderen naar de zin te maken en dat kan in deze dynamische baan ruimschoots. Bij Media Markt Middelburg werken mensen van verschillende leeftijdsca tegorieën en ik ervaar dat als heel positief. We kunnen van elkaar leren en houden elkaar scherp. In mijn team werken 4 mannen en 4 vrou wen. Fijn om die dames op de afde ling te hebben: komen er klanten voor een specifiek voor vrouwen ont worpen product -zoals een Ladyshave- dan is het wel zo prettig wanneer een vrouwelijke verkoper de werking ervan kan verduidelijken. De Zeeuwse consument is kritisch, doet l zijn aankopen weloverwogen en houdt niet van poeha. Die houding sluit perfect aan op de bedrijfsfiloso fie van Media Markt. Daar komt bij dat de consument van tegenwoordig goed zijn huiswerk doet. Hij kijkt op Internet en vergelijkt de diverse pro ducten en aanbieders. Een heel nuch tere stijl van zakendoen, die ook Media Markt omarmt."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 29