A Kennismakingskrant IfedkM/Markt ledia Markt Middelburg heet iedereen welkom Petje af voor motivatie van de Zeeuwen MAN Beveiliging houdt oogje in het zeil Media Markt Middelburg: een krachtige bron van werkgelegenheid Media Markt en profil 13 September, 08.00 uur! Aortiereboulevard 4, Middelburg! het alfabet van Zeeland vanaf 13 september open! Vestigingsdirecteur Barry van Ruiven is zeer te spreken over zijn team van medewer kers. Hij ziet de toe komst van Media Markt Middelburg dan ook zonnig in. Het Vlissingse bedrijf MAN Beveiliging neemt de beveiliging van Media Markt voor zijn reke ning. Dat winkelbeveili ging een bijzondere tak van sport is die niet voor de eerste de beste is weggelegd, leest u op pagina 2. 'Gezocht: 100 perso neelsleden voor een nieuw te starten bedrijf'. Samen met het Centrum voor Werk en Inkomen in Middelburg klaarde Media Markt een monster klus. Op dinsdag 13 september aanstaande opent Media Markt Middelburg zijn deuren en is heel Zeeland van harte welkom voor een nadere kennismaking met deze topper in consumentenelektronica. Ik ben toch niet gek. 1 De winkel aan de Mortiere Woonboulevard is de negentiende Nederlandse vestiging van Media Markt. De spiksplinternieuwe woonbou levard vormt een prachtlocatie voor een pracht- bedrijf. Want Media Markt Middelburg heeft een aantal heel bijzondere karaktertrekken: Een ongekend ruim assortiment De beste merken De laagste prijzen Service waar je U tegen zegt Uitstekende bereikbaarheid Gratis parkeergelegenheid Winkelen bij Media Markt is niet zomaar winke len, het is een complete belevenis. De indeling van de 3000 vierkante meter winkeloppervlak is praktisch en overzichtelijk. Aan de presenta tie van de producten besteedt Media Markt de grootst mogelijke aandacht, zodat u altijd snel uw weg vindt in het fenomenale assortiment. Ook flexibiliteit is een sterke kant van Media Markt: het aanbod wordt voortdurend aange past aan de vraag. Zo blijft Media Markt u ver rassen! In feite is Media Markt een megasuper- markt in elektronica: zelfbediening is het basis principe. Maar elke afdeling heeft een team van verkoopspecialisten, die u met plezier assisteren bij het maken van uw keuze. Service staat bij Media Markt nummer 1. Samen met u, natuurlijk! Dus kom snel langs en maak kennis met de wereld die Media Markt heet. Wie werken er zoal bij Media Markt Middelburg, en wat is hun achtergrond? Vijf medewerkers stellen zich aan u voor. PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 27