i 0 Giro 4007 LAAT KEVIN OOKl EENS LACHEN! I O GEBR. DOMINICUS BV FZC 's-Gravenhage www.juconi.nl voor een medemens ussen dag en nachi JA, ik help kwetsbare kinderen. J 4! maandag 5 september 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail; alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren in Stockholm Simon Alexander 'zoon van Johannes Keukelaar en Anna Maria Theodosiou, broertje van Angelina. 30 augustus 2005 Overleden In plaats van rouwkaarten Algemene kennisgeving Een uniek mens is heengegaan Jacob J. de Meij Cadzand 10 mei 1942 - Knokke 2 september 2005 Mariastraat 11 - 4506 AC Cadzand De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden in het Crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen op donderdag 8 september 2005 om 10.30 uur. Uitvaartverzorgers Bleyaert, Knokke Tel. 0032-50605605 Uitvaartzorg Dela, België Met grote verslagenheid en vol verdriet, delen wij u mede dat onverwachts is overleden, onze lieve zorg zame man en vader, mijn broer, onze zwager en oom Mr. Bram Pieter Reus oud-notaris Groningen, 22 april 1942 t Brugge, 1 september 2005 Groede: Doortje Elise Duitsland: Pien en Rolf Auke Gijs Breskens: Herbert en Annie t Marianne en Arja Paul en Monique 4503 GC Groede Provincialeweg 7 De crematie heeft in familiekring plaatsgehad. Geen bezoek aan huis. Met leedwezen hebben we kennisgenomen van het overlijden van de heer Bram Reus Hij was een zeer trouw lid van onze bridgeclubs en we zullen hem missen. Namens Aardenburgse bridgegroep Bridgeclub Zuidzande Bridgeclub De Eenhoorn, Oostburg B.S.O. Oostburg Vol bewondering voor zijn persoonlijkheid en dank baar voor alles wat hij voor ons en vele anderen heeft betekend, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Marinus Pieter Matthijsse - Rinus in de leeftijd van 74 jaar. We zijn alle medewerkenden van Zorgstroom "De Bevelanden" dankbaar voor de liefdevolle ver zorging. J. C. Matthijsse-Kosmeijer Sonja en Adriaan Aletha en Bart Michelle en Marcel Wim en Jenny jolanda Erwin Rinie Kim Steef Adrie en Noreen Enola 4 september 2005 Burg. Boumanstraat 27 4306 CP Nieuwerkerk Gelegenheid tot condoleren woensdag 7 september van 19.00 tot 21.00 uur aan het woonhuis. De crematieplechtigheid zal plaatshebben donder dag 8 september om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van het crematorium. Rinus hield van fleurige bloemen Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten, de blik in je ogen deed ons vaak zo 'n zeer, de vrouw van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: Dank je voor wat je hebt gedaan Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat na een lief devolle verzorging in Verpleeghuis "De Stelle" van ons is heengegaan onze lieve moeder en grootmoeder Johanna Jacoba Jansen weduwe van Jacobus Aloijsius van den Bruele Ginneken en Bavel, t Oostburg, 26 juli 1928 4 september 2005 Oostburg: Jac en Jacinta van den Bruele- Van Daele Johan Nathalie en Léon IJzendijke: Joop en Tiny Tak-van den Bruele Peter Dennis Werkendam: Berry van den Bruele en Marcella Bratru Correspondentieadres: Paulus Potterstraat 1 4501 KA Oostburg Moeder is opgebaard in het mortuarium van zieken huis "Oostburg", Pastoor van Genklaan 6. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 7 sep tember van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op donderdag 8 september om 13.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bella mystraat 28c. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Veel liefde heb je ons gegeven, je voerde een niet te winnen strijd. Wij konden alleen maar medeleven, en je bewonderen om je dapperheid. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, onze allerliefste moeder, oma en over-oma Ida Adriana op 't Hof-Leijs sinds 10 augustus 1993 weduwe van Jacobus Giljam op 't Hof 2 juli 1920 12 september 2005 Goes: Tinus 's-H.Arendskerke: Piet en Marijke Gilco Miranda Rianne Arnemuiden: Ko en Mia Andrea en Tom, Thomas t, Naomi t en Noah Lia en Donnie Hoogerheide: Matty en Marco Sjacco Martijn 's-H.Arendskerke: Coby 's-H.Arendskerke: Jaap Linda Jeanet 's-H.Arendskerke: Nelly Ridderstraat 1 4458 BN 's-Heer Arendskerke Onze dank gaat uit naar het team van Ter Valcke afdeling 'TV-03voorde liefdevolle verzorging. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den woensdag 7 september om 11.00 uur in de aula van Monuta aan het Geldeloozepad 30 te Goes. (Op de Algemene Begraafplaats). Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gele genheid tot condoleren in voornoemde aula te Goes. Voorafgaande aan de dienst is er van 10.30 uur tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in eerdergenoemde aula. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rust zacht Moeder de Haze Dick De warmte van je ogen het geluk van je lieve lach de wijsheid van je rimpels tekenen van dag tot dag. Alles wat je ons hebt gegeven, zorg, liefde, wijsheid en kracht dragen we ons verdere leven mee dag en nacht. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorig heid voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve man, vader en opa. We kon den altijd op je rekenen. We zullen je missen. Jacob Fliers echtgenoot van Maria Pieternella de Regt 8 december 1912 3 september 2005 te Vlissingen te Sluis Sluis: M. P. Fliers-de Regt Lenie Fliers Mariëlla en Bart Rinus en Carolien Fliers-Claerhoudt Sven Niek en Ilse Tess Lisanne 3 september 2005 Hoogstraat 58 4524 AD Sluis Tel. 0117-461844 De uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 7 september 2005 om 11.00 uur in de N.H. kerk van St. Anna ter Muiden, waarna de begrafenis aansluitend is op de N.H. be graafplaats te Sluis. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in "Verzorgingshuis Rozenoord" te Sluis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Opa Een. man van weinig woorden met een groot hart en veef gevoel Je was er altijdvoor ons. Wij waren je nooit teveel. In onze harten zul je altijd blijven voortleven. Wc zullen je heel erg missen. Mariëlla, Sven, Niek, Tess, Lisanne Op de mooie leeftijd van 95 jaar is overleden onze lieve vader, groot- en overgrootvader 1910 - 2005 Dirk Gijsbert de Jong sinds 12 november 2000 weduwnaar van Lucy Lim Steen wijk: Ron de Jong Ellen de Jong-Schmidt Utrecht: Ferry de Jong Tiny van Geleuken Lewedorp: Henk de Jong Jeanette de Jong-Schreuder Rilland: Margaretha de Keyzer-de Jong Jos de Keyzer Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, 1 september 2005 Correspondentieadres: Oude Rijksweg 58 4411 SG Rilland De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 6 september om 11.00 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl In de Mekong Delta betekent blind zijn vee meer dan alleen niet kunnen zien! Het beteken ook volledig afhankelijk zijn van een andei Mekong Eye Doctors helpt door oogartsen u,L te zenden om mensen te opereren en lokale artsen te trainer-* Uw bijdrage vormt voor staarblinde mensen he verschil tussen dag en naclujr Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,- per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help meteen gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Handtekening: Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? Postcode/plaats: Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! 3 WtTJE beton»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10