PZC Plaats uw familieberichten in de PZC t GESLOTEN is wei GEOPEND JUWELIER MINDERHOUD donderdag 1 september 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur. zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overlijden Ik vind voetbal leuk... totdat ik verlies. Tijdens het beoefenen van zijn lievelingssport is op 20-jarige leeftijd onze lieve zoon, mijn grote lieve broer en mijn allerliefste vriendje overleden Frank Bouwmeester *9-10-1984 f 30-08-2005 Meindert Bouwmeester Corry Bouwmeester-Eestermans Mandy Liesbeth Méijer Acaciastraat 23 4462 BM Goes Op vrijdag 2 september is er van 19.30-20.30 uur gelegenheid om afscheid van Frank te nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 3 september om 10.00 uur in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna de begrafenis om 12.00 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraaf plaats te Goes. Na afloop van de begrafenis is er in de Aula op de begraafplaats, Geldeloozepad 30 gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokters en verplegend personeel van de afdeling IC van het Oosterschel- deziekenhuis te Goes. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Lieverd, De strijd is gestreden, jouw pijn is voorbij Ik probeerde je te helpen, maar stond er zo machteloos bij Je vechtlust was enorm, je werd alleen zo moe Onze liefde is voor eeuwig, in mijn hart neem ik je overal mee naartoe! Liefs, je meisje Al hield je nog zoveel van het leven, je had het niet in eigen hand. Ongevraagd moest je het verlaten, wij staan machteloos aan de kant. Mijn lieve kleinzoon en onze lieve neef Frank Bouwmeester Oma Marie Ooms en tantes Neven en nichten Goes, 30 augustus 2005 Frank We wilden nog zo graag met je voetballen en stoeien. Je blijft voor altijd onze 'grote broer'. Frank Waarom? We hadden je zo graag bij ons gehouden. We zijn blij dat we je gekend hebben. Piet-Jan en llona Het eindsignaal heeft geklonken we staan allemaal buiten spel geen extra tijd geen score de wedstrijd is afgelopen Lieve Frank, wat zullen wij je missen Goes: Oma Janny Bouwmeester Wissenkerke: Martin Bouwmeester Ursula Bouwmeester-Koole Chiara Jarno Ruim 20 jaar zó intens geleefd 5 dagen zó hard gevochten al uren zó stil Frank Wij hopen dat je papa, mama en zusje zonder jou verder kunnen. Bert, Marjan, Jeroen, Madeion, Robin en Myron Geschokt hebben wij kennis moeten nemen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde mede werker Frank Bouwmeester Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Directie en medewerkers van Tènce! Uitzendbureau Michael en Bryan Je had een plek in ons leven. Nu een plek in ons hart. Dag Frank Jan-Kees, Hellen, Ramon, Ralf en Rieneke Lieve Frank Begonnen als collega, geëindigd als vriend. We zullen je missen, jochie. Robin, Luc, Willemijn en Erik Geschokt zijn wij door het overlijden van onze vriend en voetbalmaat Frank Bouwmeester We wensen de familie veel sterkte toe in deze moei lijke tijd. Anne, Jacco, Maarten, Thomas Frank waarom jij, waarom? Wij verliezen in Frank een toffe, oud-collega en vriend. Wij wensen Corry, Meindert en Mandy alle sterkte in dit moeilijk te dragen verlies. Chantal, Charissa, Danielle, Elles, Erik, Eveliene, Hellen, Irina, Jaimy, Luc, Merel, Myrte, Ralf, Ramon, Robin, Sebastian, Serge, Stephanie, Willemijn Wim, Ellen, Nieky Jimmy Verlinde Eethuis de Vierlinden, Goes l.v.m. dit overlijden zijn wij zaterdag gesloten. Je bent uit ons leven, maar niet uit ons hart. Frank Bouwmeester We zullen je nooit vergeten. Wij wensen ouders, zus, Liesbeth en familie veel sterkte toe in deze zware tijden. Dies Ed Edwin Henk Ivo Joost LB Leroy Menno Ralph Ramon Rob Ronald Rutger Timothy Met groot verdriet nemen we afscheid van onze voetbalvriend. Frank Bouwmeester De vrijdagavond zal nooit meer hetzelfde zijn zonder jou. Frank, waarom jij? Wij wensen ouders, zus, Liesbeth en familie veel sterkte toe in deze zware tijden. Adil Arjan Claud Daniël Dies Ed Edwin Frank Henk Ivo Jarco John Lars LB Menno Omar Peter Ralph Ramon Robbert Ronald Rutger Serge Tim Timothy Traas Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze vriend Frank Bouwmeester Wij wensen ouders, zus, Liesbeth en familie veel sterkte toe in deze zware tijden. Angelique Anke Danny Dave Davinder Diana Erik Gary John Pui Kei Raoul Reinie Rens Sai-Fong Teun Bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van Frank We hebben er geen woorden voor.... Dies, Richard, Traas, Daniël, André Linda Jens Emma, Jean-Claude Remy, Armand, Frank, Remon Apna, Arike Lieve Frank Het is niet te bevatten, noch te dragen. Het verzet, de woede, de vragen. Laat de stilte en de liefde het maar van ons overnemen. Wij hebben geen woorden meer. In liefdevolle herinnering aan Frank, de vriend van mijn lieve dochter Liesbeth. Hans Meijer en kinderen Kapelle, 31 augustus 2005 Lieve Frank vriend van Liesbeth Waarom zijn er zoveel vragen. Waarom is er zoveel pijn. Waarom zijn er zoveel dingen, die niet te begrijpen zijn... Addyen Wim Teun en Ana Bart en Carin Wemeldinge, 31 augustus 2005 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze 'jongste' medewerker op de kapiteinskamer Frank Bouwmeester Hij was een rustige fijne jongen, een harde werker en prettig in de omgang. Wij wensen zijn ouders en familieleden heel veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Verbrugge Marine BV Havex BV 8 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Nooit meer een panna penalty doelpunt sliding overwinning solo Geschokt zijn wij door het overlijden van onze voet balvriend Frank Hij werd tijdens zijn favoriete spelletje abrupt uit ons midden genomen. Wij zullen hem voor altijd missen en nooit meer ver geten. Wij wensen zijn vader, moeder, zus, Liesbeth en verdere familie veel sterkte en kracht toe in deze moeilijke tijd. Kloetinge2: Serge, Ramon, Thomas, Ugur, Arjan Daniël, Edwin, Paul, Omar, Bas, Jaap, Thomas, Frans, Mischa, Maarten, Matties Willy, Murat, John, Jan, LB, Kenny Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze speler van het 2e elftal en onze Jong Kloetinge se lectiespeler Frank Bouwmeester Frank speelde vanaf het jongste pupillenteam bij onze vereniging. Wij verliezen in Frank een toegewijd en trouw lid. Ons medeleven gaat uit naar zijn ouders, zus en al zijn dierbaren. Bestuur en leden v.v. Kloetinge Frank We zullen je missen! Spelers en begeleiding Jong Kloetinge Met verslagenheid vernamen wij het bericht van het overlijden van onze clubgenoot Frank Bouwmeester Ons medeleven gaat uit naar de ouders, zus, familie, vrienden en ploeggenoten van Frank. Begeleiding en selectie V.V. Kloetinge 3 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Frank Bouwmeester Wij wensen zijn ouders, zus en familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Bestuur en leden Stichting Vrienden Van Kloetinge (SVVK) Het is niet te bevatten. Vol ongeloof zijn wij, dat uit ons midden is weggerukt speler van het tweede team en het team onder de 23 van de VV Kloetinge Frank Bouwmeester Wij wensen zijn ouders, zus en naaste familie alle kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Supportersclub "The Green White Army" Naar aanleiding van het overlijden van Frank Bouwmeester wensen we onze zaalvoetbalvriend Meindert en zijn familie veel sterkte met dit grote verlies. Ad, Daniël, Frank, Harm, Jan, Kees, Paul, Piet-Jan, Rick, Sjef en Ton Verbijsterd zijn wij door het bericht dat onze oud-leerling Frank Bouwmeester door een noodlottig ongeval om het leven is gekomen. Wij wensen zijn ouders en Mandy alle kracht toe om dit verlies te dragen. Namens leerlingen, ouders, medewerkers en bestuur van het Goese Lyceum, drs A.P.M. Wevers, rector Het Goese Lyceum We kunnen het nog niet meer bent niet bevatten dat je er Frank We wensen Frank zijn ouders, zus en naaste familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Namens al je klasgenoten van de Haven en Vervoer uit Vlissingen Geschokt en heel verdrietig zijn we om het verlies van Frank Bouwmeester zoon van onze collega Corry We wensen Corry, Meindert, Mandy en verdere familie heel veel sterkte in deze o zo moeilijke tijd. Corry, weet dat we er voor je zijn. Marian, Monique, Georgina, Caroline, Nathalie, Claudia, Nelleke, Dyanne, Adrie, Lydia, Marjoleine, Yvonne, Daniëlle, Marian, Margreet, Willeke, Anny, Heieen, Nellie en Sjoerd. Ons bereikte het droeve bericht dat, na een noodlot tig ongeluk, is overleden Frank Bouwmeester Zoon van onze medewerkster en collega Corry Bouwmeester Wij wensen Corry, Meindert, Mandy en verdere familie veel sterkte met het dragen van dit grote ver lies. Namens beheerscolleges, directie en medewerkers van Rabobank Beveland Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar 't afscheid nemen doet zo'n pijn. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat voor ons veel te vroeg en geheel on verwacht is heengegaan onze lieve papa, mijn schoonpa en onze trotse opa Canisius Joscphus Leonardus Lamers -Canies- in de leeftijd van 58 jaar. Tina en Richard Selena, Devon Adrie Vlissingen, 30 augustus 2005 Paul Krugerstraat 436 Correspondentieadres: Tina Koole-Lamers Maasstraat 20 4388 TP Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 2 september van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcen trum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De Uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 3 september om 13.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe- kerk. Singel te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen. Geen bezoek aan huis. Met verslagenheid namen wij kennis van het plotse linge overlijden van onze collega en medewerker Canies Lamers Wij wensen zijn kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers Alcan Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het volkomen onverwachte overlijden van Canies Lamers Wij verliezen een enthousiaste collega die zich altijd inspande om een positieve bijdrage te leveren aan de samenwerking op onze afdeling. Hij laat bij ons een grote leegte achter. Wij wensen zijn kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Afdelingsleiding en collega's afdeling Gieterij Alcan Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Wij zijn zeer getroffen door het bericht van overlijden van onze voorzitter Canies Lamers Wij verliezen in hem een waardevol lid van onze vereniging en wensen zijn familie veel sterkte voor de toekomst. Bestuur en leden S.V. Walcheren afd. Biljart Canies, onze elftalleider, Fijn, aardig, gezellig, eerlijk, open en vooral uniek We missen je nu al bij het 2?. Wat zouden wij toch nog graag een biertje met je doen, 2' selectie S. V. Walcheren Trainers en begeleiding Walcheren 2. Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van onze sportvriend Canies Lamers Op weg naar zijn geliefde sport werd hij getroffen door een ernstige aandoening, waaraan hij helaas dinsdag jl. is overleden. Canies bekleedde in onze vereniging de functies van vice-voorzitter en voorzitter van de biljartafdeling. Voorts was hij actief als leider van ons 2e senioren team. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie, die wij veel sterkte wensen in het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden S.V. Walcheren Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze medewerker, de heer Paul 't Gilde In de vele jaren dat Paul bij ons werkzaam is geweest, hebben wij hem leren kennen als een zeer goede chauffeur en collega wiens gedreven persoonlijkheid wij zullen missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Managementteam collega's DHL Express vestiging Roosendaal Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onzt lieve, zorgzame broer, zwager en oom MarinusRaas in de leeftijd van 88 jaar. Hengstdijk: M. C. Steijn-Raas Steijn Ovezande: A. C. B. Steijn-Raas M. Steijn Neven en nichten 's-Heer Arendskerke, 30 augustus 2005 I Zorgcentrum 'Poelwijck' I Correspondentieadres: Hoofdstraat 3a, 4441 SG Ovezande j De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag i september om 10.30 uur in de parochiekerk van O.li Vrouw Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluiten! de begrafenis zal plaatshebben op de R.K. Begraaf] plaats aldaar. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw* 'Trefpunt' gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorj centrum 'Poelwijckvoor de liefdevolle verzorging, f Het behaagde de Heere tot onze droefheid van om weg te nemen onze lieve schoonzus en tante Tannetje de Jonge j in de leeftijd van 93 jaar. P Onze dank gaat uit naar het personeel van r Zorgcentrum "Rehoboth" voor de liefdevolle verzorgim W. de Jonge-Witvliet t Gerard en Ria de Jonge-van Kralingen i Bert de Jonge n Hans en Els de Jonge-Kleppe Leonard en Sjaniede Jonge-Kieviet a Eddy de Jonge René en Marga de Jonge-v.d. Bosch Marjolijn en Hans Jansen-de Jonge T Eric en Sandra de Jonge-Flipse Ronald en Natasja de Jonge-Cosijnse F en verdere familie Goes, 28 augustus 2005 g Zorgcentrum "Rehoboth", kamer 33 i Correspondentieadres: Loospad 1 6815 GA Arnhem. De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. vrijdaL 2 september 2005 om 11.00 uur in Zorgcentrum "Rehoboth". Aansluitend hieraan zal de begrafeq plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes^ Na afloop van de begrafenis is er in de aula op de Ad gemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes gal legenheid tot condoleren. tr Geen bloemen. 1 Een ieder de wij vergeten zijn een rouwbrief te stiQ ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschot- De- Here is mijn herder mij ontbreekt niets. u Psalm Na een leven van eb en vloed is rustig ingeslapef onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Neeltje Annigje Verduin-Schipper weduwe van Willem Verduin 09-09-1915 30-08-20(1* Kloosterzande: Addie en Jo Jl Zeist: Maarten en Adrie il Tilburg: Bas en Nellie ic Oude-Tonge: JanenHannie ri klein- en achterkleinkinderen te Correspondentieadres: Emmastraat 22, 3255 BE Oude-Tonge Een dienst van Woord en gebed, waarvoor u wor^ uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. zaterdag^, september om 10.30 uur in de grote zaal van "Ebipj en Vloed", Washingtonstraat 2 te Oude-Tonge. Aac sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algem 1 ne begraafplaats te Oude-Tonge. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie cond; leren in "Ebbe en Vloed". Veel dank aan het personeel van "Ebbe en Vloet voor de liefdevolle verzorging. Dankbetuiging v 8 Een stoel blijft leeg, een stem blijft zwijgen, maar in het hart zullen de herinneringen voor altijd blijven. Uw deelneming in ons verdriet om het verlies van i lieve man, onze zorgzame vader en opa je Jasper Jacob van Almenkerk ,8C heeft ons gesterkt in het verwerken hiervan. }[j( We zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost dieati dit heeft gegeven. W. van Almenkerk-van Putten kinderen en kleinkinderen jE Nieuwerkerk, september 2005 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeiooïepad 20.4463 A| Goes (0113) 227525 (0113)311444 Uw wensen vooraf kenbaar maken? Maak vrijblijvend een afspraak voor een oriënterend gesprek Wegens vakantie is onze ne juwelierszaak in Westkapelle van maandag 5 t/m maandag 14 septembe Onze juwelierszaak in Arnemuiden I EIGEN REPARATIE-ATELIERS l Zuidstraat 66 Westdijkstraat 2 WESTKAPELLE ARNEMUIDEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 52