Centraal Beheer Achmea feliciteert Dow Benelux met haar 40-jarig bestaan! (055) 579 8000 actiekorting Centraal Beheer Achmea Kies de dekking die u nodig heeft... Aanvullende dekkingen voor nog meer zekerheid... Uitgebreid pakket aan unieke services Snelle schadeafhandeling Overstappen is heel gemakkeliik Wü hebben op 3 dekkingen bespaard Vraag nu uw gratis offerte aan i De Woongarantverzekering is een geweldige nieuwe manier om uw huis en gezin te verzekeren. Bovendien kunt u met deze verzekering uw eigen dekking samenstellen. Zo bespaart u flink veel geld. ZIE HOEVEEL U ALLEEN AL KUNT BESPAREN OP UW INBOEDELVERZEKERING ef JA, ik wil graag weten hoeveel ik kan besparen met de nieuwe Woongarantverzekering van Centraal Beheer Achmea. Heeft u nog vragen? Bel "Even Apeldoorn" Of kijk op internet: www.centraalbeheer.nl (jentra al beheer Nu extra voordeel U kunt profiteren van 10,- eenmalige actiekorting als u vóór 1 november a.s. kiest voor de Inboedelgarantverzekering. Vraag dus snel een offerte aan! met de Woongarantverzekering van Inboedelgarant beschermt uw bezittingen in huis standaard tot maximaal 100.000,-. En uw inboedel is nooit meer onderverzekerd. Opstalgarant verzekert uw huis tegen veel schadeoorzaken (alleen voor huiseigenaren) en zelfs complete herbouw van uw huis als dat nodig is. Particuliere Aansprakelijkheid verzekert u en uw gezin wereldwijd tegen schade toegebracht aan derden. Glas verzekert breukschade aan ruiten, glazen deuren en koepels. Ook het zogenaamde 'lekslaan' is in vele gevallen verzekerd. Tuinverzekering dekt o.a. stormschade, diefstal van tuingereedschap, tuinmeubelen 5 Hieuw j en -beelden, en zelfs diefstal van de was aan de waslijn of aan de droogmolen. Met de Woongarantverzekering heeft u een unieke combinatie van verzekeringen, maar kunt u j ook een beroep doen op een aantal extra services die u helpen bij: het kopen van een huis... verhuizen... het onderhouden van schilderwerk... het onderhoud van uw cv-ketel... en de beveiliging van uw huis. Een aantal services is gratis en voor de overige services heeft u recht op aantrekkelijke kortingen. Maar u bent tot niets verplicht. U hoeft nu niet te kiezen - u kunt gebruik maken van de diensten wanneer u ze nodig heeft. Als u eens een schade meldt, dan kunt u er op rekenen dat Centraal Beheer Achmea uw schadt snel en vakkundig afhandelt. Onze vriendelijke en deskundige collega's zorgen ervoor dat alles) snel geregeld en gerepareerd wordt. f U kunt de verschillende onderdelen van de Woongarantverzekering apart sluiten, maar ook alle-, maal tegelijk. De gratis Opzegservice maakt overstappen naar Centraal Beheer Achmea heel gemakkelijk. Wij zorgen ervoor dat uw huidige verzekeringen tijdig worden opgezegd en nemenl u alle papieren rompslomp uit handen. i Nieuw Kostbaarheden Buitenshuis hiermee zijn uw (video-) camera, sieraden en andere waardevolle spullen vanaf 200,- buitenshuis verzekerd tegen diefstal, verlies en beschadiging. Ongevallenverzekering beschermt u en uw gezin tegen de financiële gevolgen van overlijden of blijvende invaliditeit door een ongeval. Nieuw Pechhulp Thuis verleent elke huiseigenaar 24 uur per dag hulp bij gas-, water- en elektrastoringen. J0 Familie van A. Wij zijn met onze woonverzekering overgestapt naar Centraal Beheer Achmea en besparen veel geld op drie dekkingen!' Centraal Beheer Achmea Verzekeraar A Verzekeraar B Jaarpremie U bespaart: Plus de korting 75,63 117,72 42,09 10,- 123,70 48,07 10,- De premie is gebaseerd op een tussenwoning in Zeeland met 3 slaap-/werk-/hobbykamers. De premie van de concurrent is gebaseerd op een tnboedelwaarde van 60.000.-, terwijl bij Centraal Beheer Achmea de inboedel standaard tot 100.000,- verzekerd is. Deze premie geldt voor de provincie Zeeland. Wilt u ook weten hoeveel li met de nieuwe Woongarantverzekering kunt besparen? Vul dan gewoon de offerte-aanvraagcoupon in voor een gratis en vrijblijvende offerte. Stuur de coupon in een envelop op naar Centraal Beheer Achmea, Antwoordnummer 55, 7300 VB Apeldoorn. Een postzegel is niet nodig. U kunt natuurlijk ook "Even Apeldoorn bellen": (055) 579 8000 vooi] een snelle offerte of om de verzekering direct te sluiten. PERSOONSGEGEVENS Naam/voorletters: Geboortedatum: mDv Telefoonnr. pnvé: Telefoonnr. werk: GEGEVENS OVER DE WONING Type woning: O tussenwoning CU flat/appartement/etage/maisonnette vrijstaand huis/bungalow/herenhuis/woonboerdenj O twee onder één kap/hoekwoning 0 kamerbewoning LH grachtenpand 1 I recreatiewoning/stacaravan CU anders, namelijk: Gezinssituatie: I 11 volwassene zonder kind(eren) dl 2 volwassenen zonder kind(eren) Aantal slaap-, werk- en/of hobbykamers: CU 1 volwassene met kind(eren) CU 2 volwassenen met kind(eren) Is de woning bouwkundig beveiligd conform het politiekeurmerk "Veilige woning"? CU ja CU nee CU huurder Heeft de woning een rieten dak? CU ja CU nee Bent u: CU huiseigenaar Adres van de te verzekeren woning (alleen invullen indien afwijkend van bovengenoemd adres) Adres: Postcode/Woonplaats: U kunt deze offerte-aanvraagcoupon sturen naar: Centraal Beheer Achmea, Antwoordnummer 55, 7300 VB Apeldoorn. Een postzegel is niet nodig. Bij de aanvraag van een verzekering of financiële dienst vragen wi] om persoonsgegevens. Deze gegevens gebruikenwij binnen de Achmea Groep voor het accepteren van uw aanvraag, het uitvoeren van een verzekehngsovereenkomst of financiële dienst, relatiebeheer en ten behoeve van preventie. Ook kunnen wij deze gegevens gebruiken om u te informeren over vooru relevante producten en diensten. Als u geen pnjs stelt op informatie over producten of diensten, dan kunt u dit schriftelijk melden bi/ Centraal Beheer Achmea, Postbus 9150, 7300 HZ Apeldoorn. achmea

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 44