Sodexho ICL Industrial PEIIL Techniek Samenwerken en ontwikkelen doe je met elkaar... ook gedurende ons partnership van 40 jaar! van der. Broomchemie BV Bij ons draait alles om techniek en om u PRODUCTS Het leven begint pas bij 40. Dow gefeliciteerd! Laten we toasten op een goede samenwerking in de komende 40 jaar. Herbert H. Dowweg 5D - 4542 NM Hoek - Tel. 0115 - 6414 00 Wat u mag verwachten: Wie wij zijn: www.techniek.nl Process Management Emerson Process Management Valve Automation Division congratulates DOW Terneuzen on their 40th anniversary www.ernersonprocess.com/valveautomation/ feliciteert Dow Benelux Terneuzen van harte met hun 40-jarig jubileum Als cateraar wensen wij Dow een goede toekomst en wij hopen l ook voor de komende jaren n tj op een prettige samenwerking. a Rivium Boulevard 2, 2909 LK Capelle aan den IJssel, tel. (010) 288 42 88 www.sodexho-nl.com A Techniek staat voor vooruitgang. De technische wereld is dynamisch en innoverend. De Van der Peijl Groep brengt de vooruitgang in praktijk met een breed, technisch leveringspakket, tweemaal daagse bezorging en voorraadbeheer. Voeg daarbij een moderne en strakke organisatie waar vakmensen werken aan vooruitgang en voor u, onze klant. Een unieke voorraad van 225.000 technische artikelen voor professionals. Total-Supply-Service, tweemaal daagse bezorging en servicewerkplaatsen. Daarbij leveren wij flexibiliteit, kennis, ervaring en expertise op alle technische gebieden. De Van der Peul Groep vormt een keten van 16 technische toeleveringsbedrijven met vestigingen in Zuidwest-Nederland. Er werken ruim 300 mensen. Kijk voor meer informatie op: II vindt vestigingen van de Van der PEUL groep in: Gofs Middelburg Terneuzen Zierikzee Axu Oostburg Bergen op Zoom Roosendaal Steenbergen Oudknbosch Zevenbergen Breda Oud BeijeRj.and Sommelsduk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28