Koop 1 varifocale bril 198.- En krijg de 2e gratis! O O Wilt u ook iets doen voor de Zonnebloem? CD CD CD CD LQ CD N CD m 0 PZC It Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Stort uw bijdrage op giro 145. Namens onze passagiers: hartelijk dank. woensdag 31 augustus 2005 Montuur v.a. 99.- Varifocale glazen v.a. 99.-. Complete varifocale bril v.a. Bij Specsavers kunt u ook voor een varifocale bril rekenen op vaste, revolutionaire lage prijzen. Zo betaalt u voor alle standaard varifocale glazen slechts 99.- per paar. Uiteraard zijn deze glazen ISO en CE gecertificeerd. Bovendien komt Specsavers nu met een geweldige actie. Koop nu een montuur vanaf 99.- met varifocale glazen en u krijgt er een tweede varifocale bril (een montuur uit dezelfde of lagere prijscategorie en standaard varifocale glazen) gratis bij! Altijd handig als reservebril, maar ook voor een compleet nieuwe 'look'. Vraag naar de voorwaarden in de winkel of kijk op onze site. Specsavers Goes Ganzepoortstraat 7 (tegenover 't Kruidvat), 0113 - 22 93 03 Specsavers Middelburg Lange Delft 17 (tegenover Hema), 0118 - 64 22 60 Deze aanbieding geldt bij aankoop van een montuur v.a. 99.- en is geldig voor 1 persoon. Deze actie geldt t/m 2 oktober 2005. Niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen. Voor andere typen of extra coatings gelden vaste lage toeslagen. Bij Europa's beste betaal je minder www.specsavers.nl mÊBm Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. <v 1 Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen 7 spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinder projecten. Van speelvoor- zieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat zi zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen, i En dat doen we graag. Want is het niet fantas tisch om ze te zien stralen van vreugde? LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! Naam: JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven straat: per maand kwartaal jaar van het hiernaast ingevulde rekeningnummer Postcod (minimaal €25,-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Plaats: Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hiernaast ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. 1 WiTJE beton A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! J fUOE' Een Wens Hef leven verandert als je kind levensbedreigend ziek is. Door het vervullen van de liefste wens probeert de Doe Een Wens Sjichting kinderen even te laten vergeten dat ze ziek zijn. Wilt u ons financieel helpen? Dat kan. Word wensvervuller! Net als wij. kijk op www.doeeenwens.nl I Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip bouwen! Doe mee!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 16