Klerk krijgt dek in eredivisie Bij Terneuzense Boys moet knop om afeltennisster wacht zwaar jaar met FvT Weer nationale records Verdonk Verhulst heeft de titel bijna binnen Vierde plaats De Waal in Oosteeklo ZK marathonskeeleren in Goes mi kent zijn eperkingen uitslagen M.i.ij.umijj.rrw—— agenda dinsdag 30 augustus 2005 z21 jen tijd voor vriendjes, niet en stiekem een discotheek of fé binnenglippen. Het leven n Simone de Klerk is school, iel veel tafeltennis en een beet- thuis. Afgelopen weekeinde Muteerde de vijftienjarige zeister uit Kloosterzande in eredivisie. Met haar team \T Rotterdam verloor ze wel- >aar met 2-5 van Amster- m'78, maar de twee winstpar en kwamen wel op haar ior Karei Pleunis LOOSTERZANDE - In huize Klerk in Kloosterzande werd iteren nog steeds met gepaste ots teruggekeken op het week- nde. Logisch. Niet al te veel jftienjarigen debuteren in de edivisie tafeltennis met twee nstpartijen. Waarschijnlijk is vrij uniek en Simone de erk deed het. Ze zorgde voor enige twee winstpunten van ar nieuwe vereniging FvT. lf blijft ze nuchter onder haar rste, succesvolle optreden in hoogste klasse van de natio- le competitie. „Het ging wel tker", zegt ze over de partijen gen Lea Kooy (3-1) en Anne- arie van der Kwast (3-1). [aar Amsterdam is echt één n de zwakste eredivisieploe- n. Ik denk niet dat je dat team maatstaf mag nemen voor de acht van de eredivisie." ettemin was het team een ar maten te groot voor FvT itterdam, getuige de 5-2-zege. teamgenoten van De Klerk, arell Schoonbrood en Moni- e Posthuma, slaagden er niet een partij te winnen. Boven in gingen alle dubbels verlo- ook die van De Klerk met onique Posthuma. Het werd 3 nadat het 'Rotterdamse' duo de vijfde set (8-11) met 7-3 dde. Die partij werd ogen- ïijnlijk te makkelijk verloren. Voor Simone de Klerk was het verlies van de gehele wedstrijd overigens amper verrassend. Voor het team is waarschijnlijk weinig eer te behalen. „Eigen lijk zouden we in de eerste divi sie uitkomen, maar in de eredivi sie viel een plaats open. Die heeft FvT ingevuld. Dan weet je vooraf dat je een zwaar seizoen krijgt. Het zou dus best kunnen dat we na de winter weer ge woon in de eerste divisie spelen, omdat de eredivisie te hoog is ge grepen. Dat is geen schande." „Toen ik de overstap maakte, wist ik ook niet beter dan dat ik opnieuw in de eerste divisie zou spelen. Maar uiteraard is acte ren op het hoogste niveau wel een bijzondere ervaring. Het geeft je een kick en alles wat je in de eerste divisie in het klein hebt meegemaakt, is nu wat dui delijker aanwezig." Natuurlijk was De Klerk, ook al is ze pas vijftien jaar, wel wat gewend. Spelen voor fanatieke supporters, tegenstandsters die je met allerlei tactieken uit de concentratie proberen te halen. Bij de meeste eredivisieduels zal het mogelijk nog wat gekker zijn, beseft ze. „Hoewel ik het gordijntje redelijk kan dicht trekken als ik speel, zie en merk ik nog te veel van het randge- beuren. Daar moet ik aan wer ken." Beïnvloeden „Ik moet me volledig op de wed strijd kunnen concentreren en me niet door publiek en tegen standster laten beïnvloeden. Moeilijk, maar het is een belang rijk onderdeel van het beter wor den. Leren omgaan met zaken die eigenlijk niets met het spelle tje te maken hebben." De eerste wedstrijd in Rotter dam merkte ze dat het regime in de eredivisie strenger is dan in de eerste divisie. „Bij SAR hoef de je niet alle partijen van de eerste tot de laatste minuut te zitten en te kijken. Je kon eens weg, iets drinken, een praatje maken, even ontspannen. In Rot terdam wordt verwacht dat je el- ke partij netjes in je stoel zit." Mooi groepje Dat regime deed haar bij vlagen even terugdenken aan Klooster zande, waar ze met Naomi Schelfhout en Kimberly 't Hooft een schitterende tijd had. „Na tuurlijk is het zonde dat het team uiteen is gevallen. Het was een mooi groepje. Kimberly kom ik nog twee keer per week tegen als we trainen bij SAR. Natuurlijk hadden we het er in het begin vaak over, vaak ge zegd: wat jammer. Nu is het wat minder. Zij speelt in Stekene, ik in Rotterdam. En Naomi begint echt niet opnieuw." In Rotterdam traint De Klerk één keer per week. Op maandag gaat de reis naar TTC Middel burg, op dinsdag en donderdag is ze bij haar oude club in Kloos terzande te vinden, op vrijdag in Rotterdam en meestal reist ze twee keer per maand op zondag naar het nationale sportcen trum Papendal in Arnhem. De Klerk behoort met haar vijftien jaar namelijk ook tot de nationa le selectie tot achttien jaar. Woensdag is haar vrije avond. Maar ook die vult ze met tafel tennis. „Ik ben nog steeds beze ten van dit spelletje. Ik wil beter worden, sterker." Waar het allemaal zal eindigen, weet ze niet. „Ik speel nu vanaf m'n zesde. Het is en blijft een ge weldige sport. Elke dag leer ik bij. Maar plezier is het belang rijkste, daar draait het uiteinde lijk om." Tafeltennisster Simone de Klerk is dit seizoen met FvT Rot terdam actief in de eredivisie: „Ik zie en merk nog te veel van het randgebeuren. Daar moet ik aan werken." foto Peter Nicolai BREDA - Marianne Verdonk van Scheldesport heeft bij meerkampen voor atleten met een beperking in Breda niet alleen de Nederlandse titel met overmacht behaald, zij verbeterde daarbij het Nederlands record puntento taal en het Nederlands record verspringen naar 4.27. Verdonk liet in Breda zien dat de vorm er aan komt. En dat is hard nodig gezien haar deelname in september aan het WK in het Australische Canberra. De basis voor de eindzege legde Verdonk al op het eerste onderdeel, de 100 meter. Daarop liet ze een pr van 13.6 noteren. Bij het kogelstoten moest Verdonk alleen trainingsmaatje. Nathalie Wijseveld (Scheldesport) voor laten gaan. Op het bijnummer de 800 meter was Verdonk in 2.398 de sterkste. Wijsevelde werd tweede, bijna 400 punten ach ter Verdonk. Bij de mannen werd Marco van den Boogaart van Schelde sport zevende (787) en zijn clubgenoot Ludo van Hout der tiende (262). ITet mixed-team van Scheldesport (met Wijs evelde, Van Hout, Boogaart en Verdonk) won de estafette. DEFTINGE-LIERDE - Dion Verhulst heeft in de klasse 125cc de titel bij cle MCLB bijna te pakken. De Axelaar werd in Deftinge-Lierde tweede en verloor daardoor wei nig punten op zijn naaste belager Topjurn van Hoe. De Belg won de wedstrijd. Met de finale op 11 september in het verschiet, leidt Ver hulst met 25 punten voorsprong op Van Hoe. Derde in het algemeen klassement staat Pieter Menue uit Sluis, die in Deftinge-Lierde eveneens als derde eindigde. Bij de inters 250/500cc werd Erwin van Tatenhove derde en hij bleef daardoor op de vierde plaats in de totaalstand staan. Op deze stek staat ook Pascal de' Zeeuw uit Axel in de groep inters B 250/500cc. Hij werd in Deftinge-Lierde, zesde. OOSTEEKLO - Rein-Jan Elenbaas uit Goes is als tweede geëindigd in een WAOD-wielerwedstrijd in het Belgische Oosteeklo. Wel finishte Elenbaas als eerste renner van de A-categorie en kreeg daarvoor ook de bloemen. Wim de Waal uit Axel werd er vierde en Jacco Ringelberg uit Goes achtste. Jaap Geensen uit Terneuzen werd in zijn leeftijdscategorie zesde. GOES - Schaats en Skeeler Club (SSC) de Poel organi seert morgen het ZK marathonskeeleren. Plaats van han deling is de skeelerbaan in de Goese wijk Ouverture. Om 19.30 uur zal mevrouw D. van Ewijk, wethouder van sport van de gemeente Goes, het startschot lossen voor de strijd om de eerste Zeeuwse marathon-baantitel. Bij de voorinschijving hebben zich 25 rijders gemeld, on der wie een flink aantal toppers. Kanshebbers op de titel bij de vrouwen zijn Francien Wisse uit Waarde en Martje Wisse en Silke de Klerk uit Goes. Bij de mannen zullen Andries Minderhoud (indien hij vol doende hersteld is), Niels Wisse, Rinus Wisse (vorige week kampioen langebaan geworden), Erwin Mesu, Niels Steenbakker en de veteranen Leo Janse en Kees de Gof- fau vermoedelijk een vooraanstaande rol spelen in de titel strijd. UI - Handhaven is dit sei- n opnieuw het parool bij ui. De Zeeuws-Vlamingen wa- vorig jaar voor het eerst in historie actief op het niveau de derde klasse en verzeker- i zich maar ternauwernood i lijfsbehoud. Op doelsaldo ef Spui in een zinderende na- npetitie Arkel en VCK voor. der leiding van oud-speler ;o Meeusen (35), de opvolger Rob Liplijn, hoopt Spui het nende jaar op een wat min- zorgelijke competitie. „Als ons dit seizoen makkelijker adhaven, zijn we al tevre- Spui kent immers zijn be kingen, beweert de Terneuze- ii'. „Een plaats in de midden- ot is voor ons waarschijnlijk hoogst haalbare. Als we ar plezier hebben, want dat lij Spui nog altijd de belang- ste drijfveer." eusen baseert zijn hoop voor- ip het feit dat de selectie niet «n nagenoeg intact is geble- maar ook versterking kreeg Marino Dhooge (RIA W.), mer de Pooter (AZVV) en Ri- rd de Vos (Axel). Meeusen: de breedte zijn we er op •ruit gegaan." Dat bleek nog in de voorbereiding die een groot deel in het water omdat Meeusen zijn ploeg één keer in de sterkste sa- nstelling het veld kon instu- Het gevolg: ruime nederla- tegen Hoek 2, Zaamslag, W., Terneuzense Boys en W. Die resultaten beletten debuterende trainer niet om een 'goed perspectief' te eken. „Ons voordeel is dat allemaal weer een jaartje ir ervaring hebben. Omdat niemand zo hoog had ge- eld, wisten we vorig jaar niet we van de derde klasse kon- verwachten. De ervaring vorig jaar nemen we dit jaar ainingen endien hoopt Meeusen het ingsproces van zijn ploeg Ier vorm te geven door ent- siasme uit te stralen en door ït gerichte trainingen iets a's te brengen". Op die wij- 'il hij bereiken dat Spui min- vaak verliest met een ver- 1 van één enkel doelpunt, rig jaar hebben we alleen GPC ruim verloren. Voor de was het altijd 0-1 of 1-2. we minder kwetsbaar wor- in verdedigend opzicht, kun- jwe nog een belangrijke stap nvaarts zetten." Trainer Danny van de Velde speelt altijd met beste team, niet met beste spelers In de aanloop naar de start van de voetbalcompetitie voor ama teurs brengt de PZC de komen de dagen enkele verhalen met be trokkenen bij de hoogst spelen de clubs in Zeeuws-Vlaanderen. Vandaag in deel 1: Danny van de Velde, de nieuwe trainer van Terneuzense Boys. door Peter van Kouteren TERNEUZEN - De afstand is een metertje of veertig, dus vraagt de oefening met bal een fikse inspanning. Bal inspelen, kaats ontvangen, diep spelen en achter de bal aanlopen. Langs de kant geniet een enkeling in blouse met korte mouw van de manier waarop de selectie van Terneuzense Boys wordt aange pakt. Maar aan de gelaatsuit drukking van de spelers valt af te lezen dat er mooiere momen ten zijn om aan terug te denken. Trainer Danny van de Velde geeft zijn spelers mee dat er strakker moet worden inge speeld en dat de pass goed moet worden verzorgd. Dat bepaalt het tempo van de wedstrijd, ver kondigt hij. „En daarmee kan een tegenstander uit zijn ver band worden gespeeld." Danny van de Velde is als hoofd trainer terug bij de club waar hij zelf in de hoofdmacht speel de. Hij liep er twee jaar geleden in het kader van zijn opleiding trainer/coach 2 stage onder Henk Ottens, nadat hij eerder de jeugd van buurman Terneu zen trainde. Vorig seizoen zwaai de Van de Velde voor het eerst als hoofdtrainer de scepter bij Oostburg, dat ambitieus was en in de eerste periode van de vier de klasse met zeven overwinnin gen op rij een sterke reeks neer zette. Daarna kwam de klad er in. Het leidde tot een vroegtijdig vertrek van de trainer, die zich niet langer kon vinden in de ma nier waarop zijn spelers voetbal beleefden. Van de Velde beschouwt Oost- burg voor zijn eigen ontwikke ling als een goede leerschool. „Ik weet dat het niet aan mij heeft gelegen", stelt hij vast. „Er waren in Oostburg mensen die iets wilden neerzetten. Maar als de groep niet wil, houdt het op. Voor mij is het nog steeds on begrijpelijk, maar het is wel ge beurd. Je speelt in een eerste elf tal, het vlaggenschip van een vereniging. Er zijn sponsors, supporters, vrijwilligers. En het enige dat wordt gevraagd, is om twee keer te komen trainen en er volle bak voor te gaan. Als je een teamsport beoefent, moet je er voor het team staan. Op het moment dat je dat niet kunt, moet je een individuele sport gaan beoefenen. Ik kan daar niet mee omgaan. Het is niet al leen frustrerend voor een trai ner, maar voor alle mensen die iets willen neerzetten. Zo heb ik voetbal zelf nooit beleefd." Aantrekkingskracht De nieuwe trainer van Terneu zense Boys weet dat de club in dat opzicht in de loop der jaren is gegroeid. Binnen de vereni ging is een stroom in gang gezet, die op termijn tot promotie naar de eerste klasse moet leiden. „Ik denk dat ook de spelers dat wil len", zegt Danny van de Velde. „Ik heb bijvoorbeeld voor een paar posities spelers benaderd, maar er zijn ook spelers geweest die zelf contact hebben opgeno men. Ik heb gemerkt dat Temeu- y""1" Danny van de Velde: „Ik heb gemerkt dat Terneuzense Boys aantrekkingskracht heeft." foto Peter Nicolai zense Boys aantrekkingskracht heeft. Qua organisatie is dit een goede club." Marco Faassen, Kees Duite- meijer en Ayhan Atmaca keer den terug bij de club waarvoor ze eerder ook speelden. Robert Bezemer (Oostburg), Timon van der Hooft (jeugd Terneuzen) en Gerben Schram (Breskens) beho ren eveneens tot de selectie van 23 man. Uit de eigen jeugd wer den Gokhan Ersahin en Tom de Smet aan de spelersgroep toege voegd. Van de Velde heeft inmid dels zijn eerste moeilijke beslis singen moeten nemen. „Ik heb met een aantal spelers gespro ken en hen verteld dat ze veel met het tweede elftal zullen moe ten spelen. Ze blijven wel met de selectie trainen. Die jongens reageerden teleurgesteld", geeft hij toe. „Dat is positief. Ik hoop dat ze mijn ongelijk bewijzen. Als ze veel progressie maken, krijgen ze opnieuw een kans." Om naar een hoger niveau door te stromen, is een andere instel ling nodig, zegt hij. „Ik had ge hoopt dat ze verder zouden zijn, maar ik vind dat bij veel spelers nog een knop om moet. Als ik aangeef dat er druk moet wor den gezet, dan zie ik nog te veel een afwachtende houding. Het gaat voornamelijk om gezonde agressie. Acceptatievermogen naar elkaar toe. Pas als je als team opereert, kun je presteren. Als ik de poppetjes neerzet, moet het kloppen. Het gaat er vooral om hoe je positioneel speelt. Ik vind de omschakeling van balverlies naar balbezit heel belangrijk. In welk tempo speel je een ploeg die niet geor ganiseerd is, uit elkaar?" Wisselvallig Met wisselend resultaat zag de trainer zijn groep groeien. „Ik ben niet echt tevreden over de voorbereiding omdat we heel wisselvallig speelden. Een helft redelijk en op andere momenten minder. Dat heeft het voordeel dat je kunt aangeven waar het fout is gegaan. Iedereen heeft zijn kans gehad, maar ik denk dat de meesten wel weten dat er zes, zeven posities vast staan. De eerste nieuwe teleurstelling komt donderdagavond, als ik de selectie voor het duel met Zaam slag bekend maak. Ik speel na melijk niet met de elf beste spe lers, maar altijd met het beste team. Dat kan van wedstrijd tot wedstrijd anders zijn." Axel. De Open Week van De Woeste Kop. Abraham Sarah Beker (sta- bleford): Vrouwen: 1. Truus Joossen, 2 Ineke Jongsma, 3. Jeanne Horstra. Mannen: 1. Paul de Jonge van Elle- meet, Marcel van Hoorebeeck, 3. Alain de Middeler. Volwassen Jeugd (Greensome stableford): Cat.1. Qui- rine/Loie Bourdon, 2. Graham Philips/ Rutger Wessels, 3. Gaethem/Cedric Bourdon, Cat. 2: 1. Ron Wessels/ Wichert Wessels, 2. Anne Raaymakers/ Winston Witte Sale, 3. Jan Hoefman/ Marieke Hoefman. Open Single (sta bleford). Cat. 1: 1. Stanny Verstra- eten, 2. Jerry Vinck, 3. Manfred Lochter Cat. 2: 1. Mirjam van Poelje, 2. Harry Vinck, 3. Erik van 't Westeinde. Leipzig. EK mannen, tweede speel ronde. Groep B: Nederland - Polen 2-1 (1-0). 17. Taekema 1-0 (sc), 52. Taekema 2-0 (sc), 70. Mikula 2-1. Scheidsrech ters: Duterme (Bel), Pilgrim (Eng) Toe schouwers: 500. Gele kaart: 58. Juszc- zak (Pol). Gifu. WK, eerste dag, series: Vrou wen: Twee-zonder-stuurvrouw, ge kwalificeerd voor de finale: Outhwaite/Bale (Aus) 7.01,96, Haigh/Co- les (NZe) 7.03,77. Naar herkansingen: Smulders/Beukers (Ned) 7.16,12. Skiff lichtgewicht, gekwalificeerd voor halve finales: Mas de Xaxars (Spa) 7.40,23, Luzuy (Fra) 7.40,24, Van Eupen (Ned) 7.39,13, Marrero (Cub) 7.45,53, Fluri (Zwi) 7.36,27, Rajle (Kro) 7.38,63, Hammond (GBr) 7.34,18, Biskitzi (Gri) 7.34,59. Mannen: Skiff, gekwalifi ceerd voor halve finales: Drysdale (NZe) 6.45,05, Synek (Tsj) 6.41,77, Tufte (Noo) 6.41,76, Hacker (Dui) 6.45,11. Twee-zonder-stuurman, gekwalifi ceerd voor halve finales: Agamen- noni/Lari (Ita) 6.24,73, Howard/Jarvis (Can) 6.26,44, Twaddle/Bridgewater (NZe) 6.26,60, Broadway/Simmons (GBr) 6.32,60, Di Clemente/Cech (ZAf) 6.27,28, Pagounis/Christou (Gri) 6.31,03, Sïnisa en Niksa Skelin (Kro) 6.34,27, Novak/Bozic (Slv) 6.39,37. Lucky Day 3791: 3-5-13-15-16 17 20- 36-39-40-51-54-58-63-64-66-69-73-74-76 (onder voorbehoud). New York. US Open. Mannen, eer ste ronde: Nadal (Spa/2) - Reynolds (VSt) 6-3 6-3 6-4, Baker (VSt) - Gaudio (Arg/9) 7-6 (9) 6-2 6-4, Ljubicic (Kro/18) - Summerer (Dui) 6-3 7-6 (4) 6-3, Malisse (Bel) - Hernych (Tsj) 6-2 7-5 6-2, Massu (Chl) - Gambill (VSt) 7-6 (4) 6-2 6-3, Saul- nier (Fra) - Tipsarevic (SMo) 6-7 (7) 7-6 (3) 6-4 6-3, Mello (Bra) - Monaco (Arg) 6-7 (2) 6-2 6-1 6-4. Vrouwen, eerste ronde: Clijsters (Bel/4) - Müller (Dui) 6-1 6-2, Serena Wil liams (VSt/8) - Chan (Tai) 6-1 6-3, Petro- va (Rus/9) - Birnerova (Tsj) 6-4 6-4, Ivanovic (SMo/18) - Lee-Waters (VSt) 7-6 (5) 6-3, Schiavone (lta/25) - Kostanic (Kro) 6-2 7-5, Vaidisova (Tsj/26) - Pesch- ke (Tsj) 6-3 6-1, Schruff (Dui) - Pennetta (lta/28) 6-4 3-6 7-5, Sugiyama (Jap/30) - Bondarenko (Oek) 5-7 6-4 6-3, Jie (Chn) Benesova (Tsj) 6-27-5 6-2, Castano (Col) - Jidkova (Rus) 6-4 6-3, Pastikova (Tsj) - Grande (Ita) 3-6 7-5 6-3, Zheng (Chn) - Benesova (Tsj) 6-2 3-6 6-O.Hantuchova (Slw/20) - Pin (Fra) 6-3 6-1. Vento-Kab- chi (Ven) - Mamic (Kro) 1-6 6-3 6-3. Gouden Gids Divisie: Omniworld-GA Eagles 2-2, Emmen-VVV 1-2, Cambuur L.-Fortuna S. 2-2, FC Zwolle-Den Bosch 0-0, MVV-Veendam 2-1, Volendam-AG- OVV 3-1, Graafschap-Dordrecht 1-1, Hel mond Sport-Stormvogles 2-0, Haar lem-Eindhoven 0-4, TOP-Excelsior 0-1. Stand: Volendam 5 4 1 0 13 12- 2 Excelsior 5 4 1 0 13 10- 4 VVV Dordrecht Helmond Sp Den Bosch Eindhoven Emmen MW FC Zwolle Haarlem Fortuna S. Cambuur L Graafschap AG OW TOP GA Eagles Stormv. Omniworld Veendam 5 4 1 0 13 8- 2 5 3 2 0 11 10- 7 5 3 1 1 10 11- 6 5 3 1 1 10 9- 5 5 3 0 2 9 13- 5 5 2 1 2 7 9-9 5 2 1 2 7 7-7 5 13 16 5-9 5 2 0 3 6 8-13 5 1 2 2 5 7- 11 1 3 4 6-10 5 0 3 2 3 9- 5 0 2 3 2 4- 4 0 13 1 5- Puertollano. ProTour, Ronde van Spanje. Derde etappe, Cordoba - Puertollano: 1. Petacchi (Ita) 153,3 km in 3.48.41, 2. Zabel (Dui), 3. Boonen (Bel), 4. Hushovd (Noo). 5. Bonomi (Ita), 6. Van Heeswijk (Ned), 7. Perdiguero (Spa), 8. Steels (Bel), 9. Velo (Ita), 10. Calcagni (Zwi), 23. Mercado (Spa), 30. Heras (Spa), 35. Sastre (Spa), 38. Man- cebo (Spa), 47. Mentsjov (Rus), 52. Bo- tero (Col), 53. Van Bon, 58. Sevilla (Spa), 60. McGee (Aus), 111. Moeren hout, 114. De Groot, 145. Veneberg, 147. Mayo (Spa), 168. Boven 1.37, 188. Scheuneman 3.40. Algemeen klasse ment: 1. McGee 8.50.32, 2. Bertagnolli (Ita) 0.32, 3. Flecha (Spa) 0.39, 4. Rodri guez (Spa) 0.41, 5. Vicioso (Spa), 6. Vila (Spa) 0.42. 7. Yus (Spa) 0.53, 8. Ver- brugghe (Bel) 1.02, 9. Mentsjov 1.05, 10. Sastre 1.12, 12. Heras 1.20, 15. Bo- tero 1.23, 21. Mancebo 1.31, 33. Sevilla 1.41, 38. Mercado 1.44, 42. Moerenhout 1.45, 94. Van Heeswijk 6.21, 105. Vene berg 7.59, 108. Mayo 8.26, 166. De. Groot 12.21, 171. Van Bon 12.33, 175. Boven 13.45,187, Scheuneman 15.27. San Francisco. WK 470. Vrouwen. Eindstand, na 14 races: 1De Koning/ Berkhout (Ned) 32, 2. Bassadone/Clark (Gbr) 32, 3, Petitjean/Douroux (Fra) 42. Mannen. Eindstand na 14 races: 1. Wilmot/Page (Aus) 35, 2. Rogers/Glan field (GBr) 51, 3. Philippe/Leberre (Fra) 62,16. Coster/Coster 149. i dinsdag Biljarten Landelijke bekercompetitie drieban den groot. Groot Avontuur-'t Rijens Vat. Locatie: Locatie: Biljartcentrum Yip Plaza, Goes. Aanvang: 19.30 uur Golf Open Week van de Woeste Kop. Open Mixed Four Ball Better Ball (sta bleford). 18 holes. Locatie: De Woeste Kop in Axel. Aanvang: 09.00 uur Triatlon Clubkampioenschap triatlonvereni- ging Oostburg. Aanvang 19.00 uur in de Damse Vaart in Sluis. Voetbal 3 Districtsbeker. Groep 01: Arnemui- den-Vlissingen (18.30). Groep 02: Dom burg- Veere (18.45 uur). Groep 04: Goes-Bruse Boys (18.30 uur) Groep 08: Breskens-Nieuwdorp. (19.30 uur). Groep 44: Walcheren-Nieuwland (18.45 uur). Groep 48: VCK-Wemeldin- ge (18.30 uur). Vriendschappelijk: Zeelandia Middel burg-GPC Vlissingen, Terneuzen-RCS, Sluiskil-Hoofdplaat. Indien niet anders vermeld, aanvang 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 49