>zc )e Klerk krijgt dek in eredivisie Bakker start bij Renesse met schone lei 'afeltennisster wacht zwaar jaar met FvT Zonnemaire overweegt terugkeer iparta wint eugdtoernooi n Yerseke Davey Jansen winnaar in Brecht Elenbaas tweede in Oosteeklo Boer grijpt naast overwinning ZK marathonskeeleren in Goes Leen Schaap wint bowlingtoernooi uitslagen n.i.u.iJiimrr agenda dinsdag 30 augustus 2005 •>21 en tijd voor vriendjes, niet »n stiekem een discotheek of e binnenglippen. Het leven i Simone de Klerk is school, tl veel tafeltennis en een beet- thuis. Afgelopen weekeinde huteerde de vijftienjarige teister uit Kloosterzande in eredivisie. Met haar team T Rotterdam verloor ze wel- mr met 2-5 van Amster- m'78, maar de twee winstpar- tn kwamen wel op haar BOT. or Karei Pleunis ,OOSTERZANDE - In huize [Klerk in Kloosterzande werd sieren nog steeds met gepaste lts teruggekeken op het week- ide. Logisch. Niet al te veel ftienjarigen debuteren in de edivisie tafeltennis met twee nstpartijen. Waarschijnlijk is t vrij uniek en Simone de erk deed het. Ze zorgde voor enige twee winstpunten van ar nieuwe vereniging FvT. lf blijft ze nuchter onder haar rste, succesvolle optreden in hoogste klasse van de natio- le competitie. „Het ging wel iker", zegt ze over de partijen ;en Lea Kooy (3-1) en Anne- trie van der Kwast (3-1). laar Amsterdam is echt één n de zwakste eredivisieploe- n. Ik denk niet dat je dat team i maatstaf mag nemen voor de acht van de eredivisie." iettemin was het team een ar maten te groot voor FvT itterdam, getuige de 5-2-zege. teamgenoten van De Klerk, larell Schoonbrood en Moni- e Posthuma, slaagden er niet een partij te winnen. Boven- en gingen alle dubbels verlo- n, ook die van De Klerk met unique Posthuma. Het werd 3 nadat het 'Rotterdamse' duo de vijfde set (8-11) met 7-3 dde. Die partij werd ogen- lijnlijk te makkelijk verloren. ZONNEMAIRE - Voor de hoofdmacht van Zonnemai re, dat zondag in de reserve vijfde klasse begint aan een nieuwe voetbalcompeti tie, zou het wel eens het laatste seizoen in de reser veklasse kunnen zijn. De dorpsclub overweegt name lijk een terugkeer naar de klasse van de standaardelf tallen. Op bestuurlijk vlak zijn voorzitter Adrie Geelhoed en secretaris Stoffel Duin houwer hard aan het werk. Zonnemaire is voornemens in het seizoen 2006-2007 weer in de standaardklasse uit te komen. „Je moet dat als vereniging een jaar van tevoren aan vragen bij de KNVB. Dus op de eerstvolgende be stuursvergadering komt dat aan de orde", meldt Adrie Geelhoed. Aanwas Belangrijkste reden voor een terugkeer naar de stan daardklasse is de aanwas van de eerste selectie door het doorstromen van een aantal jeugdspelers naar de eerste en tweede selec tie. Voor Simone de Klerk was het verlies van de gehele wedstrijd overigens amper verrassend. Voor het team is waarschijnlijk weinig eer te behalen. „Eigen lijk zouden we in de eerste divi sie uitkomen, maar in de eredivi sie viel een plaats open. Die heeft FvT ingevuld. Dan weet je vooraf dat je een zwaar seizoen krijgt. Het zou dus best kunnen dat we na de winter weer ge woon in de eerste divisie spelen, omdat de eredivisie te hoog is ge grepen. Dat is geen schande." „Toen ik de overstap maakte, wist ik ook niet beter dan dat ik opnieuw in de eerste divisie zou spelen. Maar uiteraard is acte ren op het hoogste niveau wel een bijzondere ervaring. Het geeft je een kick en alles wat je in de eerste divisie in het klein hebt meegemaakt, is nu wat dui delijker aanwezig." Natuurlijk was De Klerk, ook al is ze pas vijftien jaar, wel wat gewend. Spelen voor fanatieke supporters, tegenstandsters die je met allerlei tactieken uit de concentratie proberen te halen. Bij de meeste eredivisieduels zal het mogelijk nog wat gekker zijn, beseft ze. „Hoewel ik het gordijntje redelijk kan dicht trekken als ik speel, zie en merk ik nog te veel van het randge- beuren. Daar moet ik aan wer ken." Beïnvloeden „Ik moet me volledig op de wed strijd kunnen concentreren en me niet door publiek en tegen standster laten beïnvloeden. Moeilijk, maar het is een belang rijk onderdeel van het beter wor den. Leren omgaan met zaken die eigenlijk niets met het spelle tje te maken hebben." De eerste wedstrijd in Rotter dam merkte ze dat het regime in de eredivisie strenger is dan in de eerste divisie. „Bij SAR hoef de je niet alle partijen van de eerste tot de laatste minuut te zitten en te kijken. Je kon eens weg, iets drinken, een praatje maken, even ontspannen. In Rot terdam wordt verwacht dat je el ke partij netjes in je stoel zit." Mooi groepje Dat regime deed haar bij vlagen even terugdenken aan Klooster zande, waar ze met Naomi Schelfhout en Kimberly 't Hooft een schitterende tijd had. „Na tuurlijk is het zonde dat het team uiteen is gevallen. Het was een mooi groepje. Kimberly kom ik nog twee keer per week tegen als we trainen bij SAR. Natuurlijk hadden we het er in het begin vaak over, vaak ge zegd: wat jammer. Nu is het wat minder. Zij speelt in Stekene, ik in Rotterdam. En Naomi begint echt niet opnieuw." In Rotterdam traint De Klerk één keer per week. Op maandag gaat de reis naar TTC Middel burg, op dinsdag en donderdag is ze bij haar oude club in Kloos terzande te vinden, op vrijdag in Rotterdam en meestal reist ze twee keer per maand op zondag naar het nationale sportcen trum Papendal in Arnhem. De Klerk behoort met haar vijftien jaar namelijk ook tot de nationa le selectie tot achttien jaar. Woensdag is haar vrije avond. Maar ook die vult ze met tafel tennis. „Ik ben nog steeds beze ten van dit spelletje. Ik wil beter worden, sterker." Waar het allemaal zal eindigen, weet ze niet. „Ik speel nu vanaf m'n zesde. Het is en blijft een ge weldige sport. Elke dag leer ik bij. Maar plezier is het belang rijkste, daar draait het uiteinde lijk om." Tafeltennisster Simone de Klerk is dit seizoen met FvT Rot terdam actief in de eredivisie: „Ik zie en merk nog te veel van het randgebeuren. Daar moet ik aan werken." foto Peter Nicolai Dreischor is één van de kanshebbers op prijzen in de vijfde klasse ERSEKE - De D-pupillen van parta hebben het sterk bezette ïrbé jeugdtoernooi op hun lam geschreven. In de finale as de Rotterdamse ploeg te erk voor FC Den Bosch. e plaatsen drie tot en met zes aren voor respectievelijk ADO en Haag, RBC Roosendaal, (ax en M W. Een regioteam uit Wsendaal werd zevende en ield daarmee Fortuna Sittard chtste), Roda JC (negende), 5V (tiende) en NAC (elfde) ach- rzich. et Zeeuws elftal onder dertien ar was op de twaalfde plaats it best geklasseerde Zeeuwse am. Yerseke Cl werd dertien- f, voor Terneuzen Dl, Jeka en immer laatst RCS. In de aanloop naar de start van de voetbalcompetitie voor ama teurs brengt de PZC de komen de dagen een vierdelige serie over de verwachtingen van de clubs op Schouwen-Duiveland. Vandaag trappen de vijfdeklas- sers Dreischor, Renesse, Ouwer- kerk en reserve-vijfdeklasser Zonnemaire af. Morgen worden de vierdeklassers voor het voet licht gehaald, donderdag de der deklassers en vrijdag wordt de serie afgesloten met zondag tweedeklasser Zierikzee, de hoogst spelende club op Schou wen-Duiveland. door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - In de vijfde klas se B zijn de zondagploegen Re nesse, Ouwerkerk en Dreischor wederom bij elkaar ingedeeld. Vooraf lijkt vooral Dreischor ho ge ogen te kunnen gaan gooien. Vorig seizoen al zag de ploeg van trainer Kees Verwest in de nacompetitie de kans op promo tie in rook opgaan en de selectie is er niet minder op geworden. Bij de andere twee Schouwse vijfdeklassers staan er dit sei zoen nieuwe trainers aan het roer en ook bij Zonnemaire waait er een ander wind. Renesse: Voor Renesse is de voorbereiding niet veel anders verlopen dan in andere jaren. Natuurlijk was er de trainers wissel en kwam Leon Bakker in plaats van Jakkoo Brouwer aan het roer. Bakker heeft ondanks de bekeruitschakeling genoten in zijn eerste seizoensvoorberei ding als hoofdtrainer en begon met een schone lei. „Het bevalt wel en ik moet zeggen dat ieder een mij steunt. De jongens zijn tevreden en ik ook. Positief is dat we nu nog drie ouderen in het team hebben, verder zijn het allemaal jonge jongens." Voor Bakker zelf is het nog te vroeg om te oordelen of hij ooit verder wil in het trainerswereld je. Met Renesse komt hij weer uit in de vijfde klasse. Vorig sei zoen miste de ploeg de nacompe titie op een haar. „Ik denk dat we dit seizoen weer bovenin kunnen meedraaien. Met dit spe lersmateriaal moeten we bij de eerste vijf kunnen eindigen. Maar ik weet helemaal niks van ploegen als Rimboe en Kaaise Boys, dus je weet het nooit." Voor zichzelf legt de nieuwe trai ner van Renesse de lat iets ho ger. „Ik wil een periode pakken. Maar we hebben wel een erg jong elftal en moeten realistisch blijven. We zullen wel zien." Dreischor: De ploeg uit het Vlas dorp miste vorig seizoen in de nacompetitie promotie naar de vierde klasse. Als het aan nieuw komer Erwin Nelissen (31) ligt, waagt de club dit seizoen weer een promotiepoging. Nelissen maakte de stap van Zierikzee naar -de club uit zijn huidige woonplaats. Zijn eerste indruk ken zijn goed. „Het is een lekker jong en fris team. Daar kan ik mijn ei wel in kwijt." Bij Dreischor ziet Nelissen ex- ploeggenoot Peter van Beveren terug. Samen speelden ze nog in de vierde klasse onder trainer Kees Hagesteijn bij Zierikzee. Van Nelissen mag Dreischor dit seizoen wel wat doelpunten ver wachten, de dertiger is nog al tijd ambitieus. Hi] speelde bij Zierikzee al op diverse posities en bij Dreischor lijkt hij zijn plek al gevonden te hebben. „Ik denk dat ik achter de spitsen kom. Bij Dreischor verwachten ze ook wel wat van me." In de vijfde klasse B wordt er in ieder geval van Dreischor wel wat verwacht. Nelissen steekt zijn eigen verwachtingen niet onder stoelen of banken. „Wij gaan voor het kampioenschap! BRECHT - Tijdens een wielerkoers voor veertien jarigen in het Belgische Brecht is Davey Jansen uit Kapelle, lid van ZRTC Theo Middelkamp, eerste geworden. Na een wedstrijd waarin verschillende renners probeerden te ont snappen, zat Jansen als tweede in de laatste bocht en hij versloeg de Belg Toon van Hoof in de massaspurt. De tweede Nederlander in de koers, Thomas van de Borst, eindigde als derde. OOSTEEKLO - Rein-Jan Elenbaas uit Goes is als tweede geëindigd in een WAOD-wielerwedstrijd in het Belgische! Oosteeklo. Wel finishte Elenbaas als eerste renner van de A-categorie en kreeg daarvoor ook de bloemen. Wim de 1 Waal uit Axel werd er vierde en Jacco Ringelberg uit 1 Goes achtste. Jaap Geensen uit Terneuzen werd in zijn- leeftijdscategorie zesde. APELDOORN - Tijdens een landelijke jeugdwedstrijd, mountainbike in Apeldoorn is Erik Boer uit Wolphaarts- dijk in zijn categorie op de tweede plaats geëindigd. In ca tegorie één moest hij zijn meerdere erkennen in Puck de Gier van Westland Wil Vooruit. In categorie vijf werden Rens Janssen uit Aagtekerke en Eunice Paardekoper uit Oostkapelle respectievelijk zesde en veertiende. In categorie zes reed Christel Janssen uit Aagtekerke naar de dertiende plaats. GOES - Schaats en Skeeler Club (SSC) de Poel houdt mor gen het ZK marathonskeeleren. Plaats van handeling is de skeelerbaan in de Goese wijk Ouverture. Om 19.30 uur zal mevrouw D. van Ewijk, wethouder van sport van de gemeente Goes, het startschot lossen voor de strijd om de- eerste Zeeuwse marathon-baantitel. Bij de voorinschijving hebben zich 25 rijders gemeld, waaronder een flink aantal toppers. Kanshebbers op de ti tel bij de vrouwen zijn Francien Wisse uit Waarde en Mar- tje Wisse en Silke de Klerk uit Goes. Bij de mannen zul len An dries Minderhoud (indien voldoende hersteld), Niels Wisse, Rinus Wisse (vorige week kampioen lange- baan geworden), Erwin Mesu, Niels Steenbakker en de ve teranen Leo Janse en Kees de Goffau vermoedelijk een vooraanstaande rol spelen in de titelstrijd. Inschrijven kan tot een kwartier voor de koers. GOES - Leen Schaap is afgelopen weekeinde winnaar ge worden van het JS Montage Toernooi in Goes. De bowler uit Goes versloeg in de finale zijn stadgenoot Erwin Groen met 2-0. Schaap liet daarbij scores noteren van 203 en 271, Groen deed het 194 en 184. In de halve finale versloegen Schaap en Groen hun respectievelijke tegen standers Krijnen (Zevenbergen) en Erik van Sabben uit Kruiningen. Vooral de confrontatie tussen Groen en Van Sabben was zinderend. Groen won met slechts één pin verschil. De hoogste toemooiscore was met 299 voor Erik van Sabben uit Kruiningen. Goesenaar Erwin Groen en, Jordi Sluiter gooiden beiden een keer 290. Renesse-trainer Leon Bakker: „Ik wil een periode pakken. Maar we hebben wel een erg jong elftal en moeten realistisch blijven. We zullen wel zien." foto Dirk-Jan Gjeltema Misschien is dat iets te hoog ge grepen, maar we moeten zeker een periode kunnen pakken. Dreischor heeft een leuk en jong team, dus dat moet kunnen. Of we naar de vierde klasse gaan? Ach, waarom niet?" Ouwerkerk: Wouter van Marle maakte bij Ouwerkerk al zes ver schillende trainers mee. Rini Verwest is dit seizoen de verant woordelijke man bij de Duive- landse zondagploeg. De voorbe reiding is volgens de 33-jarige Van Marle goed verlopen. „Het is positief. We hebben een nieu we trainer en het gaat eigenlijk allemaal boven verwachting. Er wordt goed getraind en er is een goede trainingsopkomst." Met de terugkeer van Jakkoo Brouwer en Erik Bleij is Ouwer kerk er op papier sterker op ge worden. „Met die twee er bij komt er wat meer evenwicht in de ploeg", aldus Van Marle. Waar Ouwerkerk vorig seizoen regelmatig een keepersprobleem had, lijken die zorgen nu voor bij. Met Jochem van de Bosch en Maurice Vijverberg heeft Ver west een keuze te maken. Ou werkerk lijkt, zeker na de beker zege op NVS, klaar voor een nieuw seizoen in de vijfde klas se. Van Marle heeft zo zijn eigen doelstellingen. „Ik ben tevreden als we meer punten halen dan het afgelopen jaar. De trainer is er van overtuigd dat we in het linkerrijtje kunnen eindigen. En dat is een mooi streven." Zonnemaire: Bij de ploeg die uit komt in de reserve vijfde klasse staakte Wim van der Linde na één seizoen zijn activiteiten als trainer. Sindsdien is de club van voorzitter Adrie Geelhoed naar-, stig op zoek naar een vervanger. Er is wel gesproken met kandi daten, maar een opvolger is er nog niet. Voorlopig is Geelhoed benoemd als interim-coach. De zestigjarige voorzitter was in het verleden al trainer bij vrou wenteams, jeugdteams en ook bij de hoofdmacht van Zonne maire. En nu, totdat er een op volger is gevonden, gaat hij dus wederom als trainer aan de slag. Geelhoed krijgt te maken met een selectie die breder is dan de afgelopen seizoenen. Geelhoed: „Er komen tien jeugdspelers door, waarvan ik verwacht dat er vijf bij het eer ste zullen komen. Dus dat zit wel goed." Paardensport Nieuw en Sint Joosland. Dressuur Stal de Kroo. Paarden Z1/Z2: 1 Chan- tal Nijpjes, Hexagon's Rodinde (Sé-Ros) 191. 2. Marjan de Visser, Orka (Ossen- drecht) 187; 3. Tamara den Outer, Liber ty (Vroonr.) 185. Tweede proef: 1Eve lien Schouten, Miami (Paardebloem) 205; 2 Benjamin Maljaars, Joli (Oranje zon) 195; 3. Ida Sinke, O di Caprio (Weelr.) 190. M2: 1. Corneli Lange- beeke, Prooyen's Concita (Sé-Ros) 166; 2. Jessica van Nieuwenhuijzen, Orviel (Z-Bev.) 161; 3. Julia Poppe, Romeo (Oranjezon) 161. Tweede proef: 1. Wil- leke Adriaanse, Ivictus (Braanjenhoek) 161; 2. Corneli Langebeeke, Prooyen's Concita, 160; 3. Amber van de Parel, Na- druta (Sé-Ros) 158. Ml: 1. Annemijn Harten, Sukabumi (Oranjezon) 172; 2. Anneke Phernambucq, Toscane (Weelr.) 166; 3. Brigitte Malta, Parnassia Z (Honter.) 165. Tweede proef: 1. An neke Phernambucq, Toscane, 171; 2. An nemijn Harten, Sukabumi, 164; 3. Danielle Keyzer, HIS Midnight (Braan jenhoek); Roos Mes, Djuck (Gouwe Reyers); Akash Sukhraj, Primeur (Z-Bev.) 163. L2: 1. Carola van Leenen, Shorea (Schouwse R.) 177; 2. Metje Ze- gers, WEA Deltal Romy (Bergen op Zoom) 175; 3. Anne van Heese Lacroix (Walcheren) 167. Tweede proef: 1. Ca rola van Leenen, Shoorea, 172; 2. Em ma de Looff, Romy (Oranjezon) 162, 3. Anne van Heese, Lacroix, 162. LI1Er- leyne Brookman, Levi (Braanjenhoek) 173; 2. Sandra van de Vreugde, Ushra (Scheldestad) 167; 3. Yvanka van Ke- kem, Noiva (Gouwe Reyers) 166. Twee de proef: 1. Erleyne Brookman, Levi, 168; 2. Karin Krijgsman, Nastia ((Schel destad) en Danique Ton, Ophiet (Oranje zon) 160. Pony's Z1/Z2 cat. DE: 1. San- der Osse, Destiny (Weelr.) 62.33. Twee de proef: 1. Sandra Beekman, BB Look at Me (Z-Bev.) 66.00. M1/M2 cat. DE: 1. Maxime Osse, Easy Dancer (Weelr.) 167: Tweede proef: 1. Maxime Osse, Easy Dancer. 168. L1/L2 cat. DE: 1. Mariëlla Schouwenaar, Chïnto (All round) 165. Tweede proef: 1. Michelle Eversdijk, Yoerï (Paardebloem) 163. Lucky Day 3791: 3-5-13-15-16-17-20- 36-39-40-51-54-58-63-64-66-69-73-74-76 (onder voorbehoud). Gouden Gids Divisie: TOP Oss - Excelsior 0-1 (O-O). 90. Van Dieren 0-1. Scheidsrechter: Janssen. Ro de kaart: 83. De Vogt (TOP Oss). Gele kaart: Zafarin, Zuurman (TOP Oss), Mul der (Excelsior). Aantal toeschouwers: 1078. Haarlem - FC Eindhoven 0-4 (O-O). 56. Van de Kerkhof 0-1, 67. Stojanovic 0-2, 86. Stojanovic 0-3, 89. Noyen 0-4. Scheidsrechter: Winter. Rode kaart: 79. Katipana (Haarlem). Gele kaart: Ravens- bergen (Haarlem). Van Leerdam, Van de Langenberg (FC Eindhoven). Aantal toeschouwers: 1759. Helmond Sport - Stormvogels/Tel star 2-0 (O-O). 52. Buys 1-0, 80. Bridji 2-0. Scheidsrechter: Kuipers. Aantal toe schouwers: 3260. De Graafschap - FC Dordrecht 1-1 (1-0). 45. De Visscher 1-0, 83. Lopes 1-1. Scheidsrechter: Blom. Rode kaart: 60. Yalcin (De Graafschap/ 2x geel). Ge le kaart: Bus (De Graafschap), Van der Werff (FC Dordrecht). Aantal toeschou wers: 7431. FC Volendam - AGOW 3-1 (2-0). 26. Quasten 1-0, 45. Quasten 2-0, 63. Monteiro 2-1, 72. El Gaaouiri 3-1. Scheidsrechter: Van Boekei. Gele kaart: Boots (FC Volendam), Roest, Kilic, Julia na (AGOW). Aantal toeschouwers: 2625. MVV - BV Veendam 2-1 (1-0). 10. Brn- cic 1-0, 85. De Vriese 1-1, 87. Luijpers 2-1. Scheidsrechter: Wiedemeijer. Gele kaart: Bryssinck. Winkens, Supusepa, Martha (MVV), Hamming, Hellinga, Sa- hetapy (BV Veendam). Aantal toeschou wers: 3748. dinsdag Biljarten Landelijke bekercompetitie drieban den groot. Groot Avontuur-'t Rijens Vat. Locatie: Locatie: Biljartcentrum Yip Plaza, Goes. Aanvang: 19.30 uur. Golf Open Week van de Woeste Kop. Open Mixed Four Ball Better Ball (sta- bleford). 18 holes. Locatie: De Woeste Kop in Axel. Aanvang: 09.00 uur. Triatlon Clubkampioenschap triatlonveren ging Oostburg. Aanvang 19.00 uur i de Damse Vaart in Sluis. Voetbal Districtsbeker. Groep 01: Arnemui den-Vhssingen (18.30). Groep 02: Dom burg- Veere (18.45 uur). Groep 04: Goes-Bruse Boys (18.30 uur). Groep 08: Breskens-Nieuwdorp. (19.30 uur). Groep 44: Walcheren-Nieuwland (18.45 uur). Groep 48: VCK-Wemeldin- ge (18.30 uur). Vriendschappelijk: Zeelandia Middel- burg-GPC Vlissingen, Terneuzen-RCS, Sluiskil-Hoofdplaat. Indien niet anders vermeld, aanvang 19.30 uur. FC Zwolle - FC Den Bosch O-O. Scheidsrechter: Ven der Roest. Gele kaart: IJzerman (FC Zwolle), Uneken, Rimkus, Beekmans (FC Den Bosch). Aantal toeschouwers: 3050. Cambuur Leeuwarden - Fortuna Sit tard 2-2 (1-0). 44. Holwijn 1-0, 64. Tai- wo 1-1, 71. Lord 1-2, 90. Zimmerman 2-2. Scheidsrechter: Haverkort. Gele kaart: Simone, Meszaros (Fortuna Sit- tard). Aantal toeschouwers: 3035. Emmen - VVV Venlo 1-2 (1-0). 43. Mg- hizrat 1-0, 66. Soltani 1-1, 81. Garcia 1-2. Scheidsrechter: Van Meenen. Gele kaart: Janga, Valeev, Karreman (Em men), Broers (VW Venlo). Aantal toe schouwers: 3650. FC Omniworld - Go Ahead Eagles 2-2 (0-1). 38. Brugge 0-1, 49. Pater 0-2. 55. Luijten 1-2, 90. Donleben 2-2 (straf schop). Scheidsrechter: Nijhuis. Gele kaart: Luijten, Molenaar, Huisman (FC Omniworld), Mevel, Pamela (Go Ahead Eagles). Aantal toeschouwers: 2486. Stand: Volendam 5 4 1 0 13 12- 2 Excelsior 5 4 1 0 13 10- 4 VW 5 4 1 0 13 8- 2 Dordrecht 5 3 2 0 11 10- 7 Helmond Sp 5 3 1 1 10 11- 6 Den Bosch 5 3 1 1 10 9 -5 Eindhoven 5 3 0 2 9 13- 5 Emmen 5 2 1 2 7 9-9 MW 5 2 1 2 7 7-7 FC Zwolle 5 13 16 5-9 Haarlem 5 2 0 3 6 8- 13 Fortuna S. 5 1 2 2 5 7- 11 Cambuur L 5 0 4 1 4 6-7 Graafschap 5 1 1 3 4 4-7 AGOW 5 1 1 3 4 6- 10 TOP 5 1 1 3 4 3-8 GA Eagles 5 0 3 2 3 9- 12_ Stormv. 5 0 2 3 2 4- 9, Omniworld 4 0 13 1 5-9- Veendam 4 0 13 1 3-7. Puertollano. ProTour, Ronde van Spanje. Derde etappe, Cordoba - Puertollano: 1. Petacchi (Ita) 153,3 km in 3.48.41, 2. Zabel (Dui), 3. Boonen (Bel), 4. Hushovd (Noo), 5. Bonomi (Ita), 6. Van Heeswijk (Ned), 7. Perdiguero (Spa) Algemeen klassement: 1. Mc- Gee 8.50.32, 2. Bertagnolli (Ita) 0.32, 3. Flecha (Spa) 0.39, 4. Rodriguez (Spa) 0.41, 5. Vicioso (Spa). 3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 41