Aroma Rood Duidelijke zaak Deze week eldersJJf 1 Pak 250 gram, snelfiltermaling, grof of bonen Niet voor wederverkopers! Douwe Egberts en Dirk: vertrouwd, ruime keus én altijd de laagste prijs! Hoezo huismerk? Senseo selection Kenya blend Echte koffie graag] Senseo cafeïnevrij pak 36 stuks elke dag Mildcafé _5 pak 250 gram Oploskoffie Aroma Rood pot 50 gram elke dag Caffiato ammm...aretto pak 8 stuks elke dag Oploskoffie Aroma Rood pot 200 gram elke dag Senseo regular pak 36 stuks elke dag Aroma Rood snelfiltermaling pak 500 gram elke dag Senseo Vienna pak 10 stuks elke dag pak 250 gram speculations pak 8 stuks Excellent aröme bonen pak 250 gram elke dag Caffiato oh...honey pak 8 stuks elke d Senseo selection Sumatra blend pak 16 stuks Décafé pak 250 gram Senseo selection Brazil blend pak 16 stuks Espresso maling pak 250 gram elke dag Select aröme pak 250 gram elke dag Espresso bonen pak 250 gram elke dag Senseo mild roast pak 36 stuks elke dag Geen enkele reden om haastig naar een andere supermarkt te rennen om huismerk koffie in te slaan. Je kunt namelijk gewoon op je gemak naar Dirk voor de enige echte koffie. Dat vertrouwde pak Roodmerk waar we allemaal groot mee zijn geworden. Gewoon altijd voor de allerlaagste prijs. Maar als u dacht dat Dirk alleen dat pak Roodmerk heeft, zit u er mooi naast. Douwe Egberts laat u al jaren kennis maken met nieuwe smaken en andere manieren om van koffie te genieten en Dirk zorgt dat al die nieuwe smaken voor iedereen betaalbaar blijven. Kom daar maar eens om bij een willekeurig huismerk. Senseo mocca gourmet pak 36 stuks

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36