Autisme Li leven in een wereld die je niet begrijpt PZC i Geef gehoor aan de roep van de lepelaar DE WERELD VAN CHANDRIKA dinsdag 30 augustus 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboorte Op 26 augustus 2005 om 15.24 uur is onze prachtige zoon en broertje geboren Olaf Peter Charles Olaf 4015 gram en 53 cm lang Pieter Bas, Léonie en Thijs Maat-Schets Noordweg 500 4533 KN Middelburg 0118-623260 Geboren op 25 augustus 2005 Sofie Celestine Dochter van Snooky en Kees Stevense, En zusje van Kees. Vroonlandseweg 84 4421 GL Kapelle Overlijden Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van de vrouw van onze oud-medewerker Rinus en de schoonmoeder van onze medewerkster Veerle Marja Pekaar-Hollestelle Wij wensen Rinus kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Mosselhandel Piet van Oost B.V. Jaap en Heieen Piet en Sjaan Evelien Petra Erik Angelique J'j Ik zie je in de bloemen, Ik zie je in de zon, Al ben je niet meer zichtbaar, Ik speur je warmtebron, Steeds voel ik jouw nabijheid. Steeds ben jij om mij heen, Door wat wij samen Hadden", Voel ik me niet alleen. Verdrietig, maar toch met de rustgevende gedachte dat zijn lijden voorbij is, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man. pa, opa en schoonzoon Paul 't Gilde Middelburg t Vlissingen 8 maart 1946 28 augustus 2005 Middelburg: Ria 't Gilde-Verdaasdonk Cashlir' Ilse en And ré Madeion Jonathan Isabelle Jean-Paul en Lydia Corrie Verdaasdonk-Theune Prins Willem Alexanderstraat 7 4332 VT Middelburg De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 2 september om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condole ren. Paul hield van witte bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid hebben wij vernomen, dat toch nog onverwachts is overleden onze neef Paul 't Gilde Wij wensen Ria, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Riet Theune, kinderen en kleinkinderen Verdrietig zijn wij, we hebben Joke Schütz-de Jong onze vriendin verloren. Nw en St. |oosland: Paul - Diny Middelburg: Erik Middelburg: Piet - Barry Middelburg: Toby - BiBi Dio Middelburg: Ramon - Jasmijn Het gemeetebestuur van Middelburg heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer B. F. Looy in de leeftijd van 66 jaar. De heer Looy was gedurende de lange periode van 1 januari 1968 tot aan zijn pensionering op 1 de cember 1999 werkzaam bij de voormalige dienst Stadsbeheer waarbij hij laatstelijk de functie van 1 e medewerker mechanisatie/boomverzorging bij de afdeling Groenbeheer vervulde. Zijn inzet en betrokkenheid bij de verzorging van het openbaar groen van de gemeente zal in dank bare herinnering blijven. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg, Mr. J. M. Schouwenaar, burgemeester, Drs. Ing. A. A. Eijkenaar, gemeentesecretaris. Met droefheid vernamen wij het overlijden van ons clublid Gerard de Jong Wij wensen Tina, kinderen en verdere familie sterkte om dit verlies te dragen. Watersportvereniging Neusen Temeuzen, 24 augustus 2005 Onze oudste broer Barend Vingerling is afgelopen zaterdag overleden. 4 december 1934 - 27 augustus 2005 Weinig woorden kunnen veel zeggen. Gilles - Rijswijk NB Els - Oost-Souburg Bram - Zwijndrecht Verdrietig om het gemis, maar met dankbare herin neringen in ons hart en dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Gilles Riemens echtgenoot van Janna Elizabeth de Vriend 23 mei 1925 - 128 augustus 2005 Baarland: J. E. Riemens-de Vriend Goes: Tiny en Jan Anne, Jurrian Kwadendamme: Coby en Sjaak Middelburg: Kees en Wil Nieuwe weg 17 4435 AB Baarland De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 2 september om 16.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien u de plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 15.50 uur in het crematorium aanwezig te zijn. Na afloop is er in rouwcentrum Van der Hooft, Bos- seweide 2 te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condo leren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma Anna Johanna Zeevaart echtgenote van Leendert Jan Schipper Geboren, 19 september 1924 te Baarland Overleden, 29 augustus 2005 te Goes 's-Heer Arendskerke: L. J. Schipper Baarland: Rinus en Els Leendert Baarland: Wim Correspondentieadres: Slotstraat 15, Zorgcentrum 'Poelwijck' kamerS, 4458 BK 's-Heer Arendskerke De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 2 sep tember öm 13.00 uur in rouwcentrum Van dei- Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30-12.50 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop van de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Verdrietig namen wij kennis van het toch nog onver wachte overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Anna Johanna Schipper-Zeevaart Wij wensen de familie sterkte met dit verlies. J. Spruit (in herinnering) S. Spruit-Schipper A. C. de Jonge-Schipper M. de Jonge neven en nichten 29 augustus 2005 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder en lieve oma Jeannette Margaretha van Venrooij Sinds 16 november 1998 weduwe van Willem Schrier 24 juni 1923 129 augustus 2005 Bruinisse: Nel en Bart Jonker-Schrier Daniël en Corine Caroline Oosterland: Henny en Leen van der Maas-Schrier Wilfred Ronald Arnold Allévo zorgcentrum in 't Opper. Correspondentieadres: Fam. Schrier, Langeweg 9, 4311 RA Bruinisse Onze grote dank gaat uit naar het verplegend personeel van zorgcentrum in 't Opper, voorde liefdevolle verzorging aan onze moeder gegeven. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 2 september om 10.00 uur in het crematorium te Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 9.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffieka mer van het crematorium. Als leven lijden wordt, is de dood een bevrijding. Na jaren waarin zijn krachten geleidelijk afnamen, maar zijn wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust overleden mijn lieve man, onze vader en opa Laurentius Gerardus Nagelkerke echtgenoot van Afra Cecilia Rood Hoedekenskerke, 6-12-1920 Goes, 29-8-2005 Hansweert: A. C. Nagel kerke-Rood Hansweert: Adria en Anja Nagelkerke-Olczak Robbert Mirjam Erik Heinkenszand: Gerard en Lonie Nagelkerke-Steijn Marlies Frank Bart Hansweert: Cora en Janusz Stanczak-Nagelkerke Stanley Steven Rotterdam: Marijke Nagelkerke Veerweg 13 A 4417 AS Hansweert Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in rouw centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, alwaar woensdag 31 augustus van 19.00-19.30 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 1 september om 13.30 uur in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Hans weert, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op het R.K. gedeelte van de Algemene Be graafplaats te Hansweert. Na de begrafenis is er in dorpshuis "Kaj Munck" ge legenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar huisarts en assistentes, de Thuiszorg, doktoren en verplegend personeel van het Oosterscheldeziekenhuis, de Huisartsenpost en het personeel van "Ter Valcke", voor de goede verzor ging. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "De Molenhof" van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Neeltje Elizabeth van Doeselaar sinds 1989 weduwe van Krijn Adolf van Arenthals in de leeftijd van 86 jaar. Temeuzen: Jan en Carla van Arenthals-Bostelaar Ernest en Marlon - Jeroen, Thomas Patrick en Diana - D.J., Sean-Wesley Terneuzen: Dolf en Wil van Arenthals-Meijers Jeannel en Erik Jan-Krijn en Annick - Sanne Zaamslag, 29 augustus 2005 Correspondentieadres: J. van Arenthals, Jeroen Boschstraat 15, 4532 HL Temeuzen. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op donderdag 1 september om 14.00 uur in "De Molen hof", Molenstraat 3 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in "De Molenhof". Ken Hem in al uw wegen, dan zal Hij uw paden recht maken. Spreuken 3 vers 6 Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht is heenge gaan, onze zorgzame moeder, oma en overgrootoma, 'oma Goes', 'ouwe oma' en schoonzus Cornelia Jacoba van Sprang-Roose weduwe van Adriaan Hendrikus van Sprang in haar 96e levensjaar. Goes, t Goes, 22 februari 1909 28 augustus 2005 Haarbanden hebben voor ons gewerkt. Haar hart heeft voor ons geklopt. Haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Zij heeft haar taak volbracht. Zij ruste in vrede. Kloetinge: Piet van Sprang Janny van Sprang-de Jonge Ermelo: Jo van den Berge-van Sprang Piet van den Berge Klein- en achterkleinkinderen Goes: F. Roose-Geene Goes, 28 augustus 2005 Correspondentieadres: P. C. van Sprang, Westeinde 10. 4481 BT Kloetinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 1 september van 10.30 tot 10.50 uur in de aula van het 'Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes, j De uitvaartdienst zal aansluitend worden gehouden om 11.00 uur, waarna om plm. 12.00 uur de begrafe nis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condo leren in het 'Gasthuis". Onze dank gaat uit naar: Dr. van de Werff, het personeel van het "Gasthuisen het personeel van afdeling F van het Oosterschelde Ziekenhuis voorde liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. bedanken wij iedereen voor de steun en belangstelling tijdens zijn ziekbed en de begrafenis. Alle kaarten, telefoontjes, bezoeken, hulp; het is allemaal zeer gewaardeerd. Arjen Gemma en Nydia Dubbelman Dankbetuiging Namens f W Ir Sebastiaan Dubbelman Dankbetuiging Onze hartelijke dank voor uw medeleven, betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma C.P. Schijven-Keersemaker Toos Anton Wilma Ingrid en Harm Kleinkinderen en achterkleinkinderen Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de lepelaar, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Word daarom lid van Vogelbescherming Nederland Lid worden? Kijk op www.vogelbescherming.nl of bel 030-6937744 Vogelbeschermin! NEDERLAND Wal is mooier dan een toekomst na te laten voor een weeskind? Wist u dat de successierechten kunnen zakken van 54 tot 11% wanneer u naast uw geliefden SOS-Kinderdorpen in uw testament opneemt? Daar wilt u vast meer over weten. Stuur de bon in of bel (020) 408 01 90 of ga naar www.soskinderdorpen.nl. I JA, sluur mij meer informatie I over geven na leven aan SOS-Kinderdorpen m N.a.v. deze advertentie in: Naam: Adres: Postcode/plaats: Telefoon: SOS-Kinderdorpen Want ieder kind verdient een thuis GIRO 2280 0 Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen aan: SOS-Kinderdorpen, Antwoordnummer 46001, 1060 VB AMSTERDAM Autisme is een ernstige handicap. De NVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Bilthoven: giro 479 ICBFc Tel 0900-AUTISME (0900-288 47 63) 0.25 p/min. Nederlandse Vereniging voor Autisme www.autisme-nva.nl Chandrika komt uit India, waar 46% van de vrouwen en meisjes niet kan lezen of schrijven. Onderwijs. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32