?zc [)e Klerk krijgt dek in eredivisie Domburger in hart en nieren Gissingen en Goes grote favorieten in de derde klasse 21 f,afeltennisster wacht zwaar jaar met FvT Davey Jansen winnaar in Brecht Elenbaas tweede in Oosteeklo Boer grijpt naast overwinning Leen Schaap wint bowlingtoernooi Sparta beste op toernooi Yerseke uitslagen zwm agenda dinsdag 30 augustus 2005 wb ten tijd voor vriendjes, niet ien stiekem een discotheek of ifé binnenglippen. Het leven m Simone de Klerk is school, iel veel tafeltennis en een beet- i thuis. Afgelopen weekeinde Muteerde de vijftienjarige geister uit Kloosterzande in i eredivisie. Met haar team rT Rotterdam verloor ze wel vaar met 2-5 van Amster- |m'78, maar de twee winstpar- jtn kwamen wel op haar 'm. tor Karei Pleunis LOOSTERZANDE - In huize t Klerk in Kloosterzande werd sieren nog steeds met gepaste ots teruggekeken op het week- nde. Logisch. Niet al te veel jftienjarigen debuteren in de «divisie tafeltennis met twee instpartijen. Waarschijnlijk is lt vrij uniek en Simone de lerk deed het. Ze zorgde voor t enige twee winstpunten van iar nieuwe vereniging FvT. felf blijft ze nuchter onder haar [rste, succesvolle optreden in hoogste klasse van de natio- jle competitie. „Het ging wel Jdcer", zegt ze over de partijen gen Lea Kooy (3-1) en Anne- ene van der Kwast (3-1). Baar Amsterdam is echt één |n de zwakste eredivisieploe- m. Ik denk niet dat je dat team Is maatstaf mag nemen voor de racht van de eredivisie." jettemin was het team een sar maten te groot voor FvT btterdam, getuige de 5-2-zege. js teamgenoten van De Klerk, fcarell Schoonbrood en Moni- he Posthuma, slaagden er niet leen partij te winnen. Boven- len gingen alle dubbels verlo- in, ook die van De Klerk met lonique Posthuma. Het werd r3 nadat het 'Rotterdamse' duo tde vijfde set (8-11) met 7-3 Bide. Die partij werd ogen- tfujnlijk te makkelijk verloren. Voor Simone de Klerk was het verlies van de gehele wedstrijd overigens amper verrassend. Voor het team is waarschijnlijk weinig eer te behalen. „Eigen lijk zouden we in de eerste divi sie uitkomen, maar in de eredivi sie viel een plaats open. Die heeft FVT ingevuld. Dan weet je vooraf dat je een zwaar seizoen krijgt. Het zou dus best kunnen dat we na de winter weer ge woon in de eerste divisie spelen, omdat de eredivisie te hoog is ge grepen. Dat is geen schande." „Toen ik de overstap maakte, wist ik ook niet beter dan dat ik opnieuw in de eerste divisie zou spelen. Maar uiteraard is acte ren op het hoogste niveau wel een bijzondere ervaring. Het geeft je een kick en alles wat je in de eerste divisie in het klein hebt meegemaakt, is nu wat dui delijker aanwezig." Natuurlijk was De Klerk, ook al is ze pas vijftien jaar, wel wat gewend. Spelen voor fanatieke supporters, tegenstandsters die je met allerlei tactieken uit de concentratie proberen te halen. Bij de meeste eredivisieduels zal het mogelijk nog wat gekker zijn, beseft ze. „Hoewel ik het gordijntje redelijk kan dicht trekken als ik speel, zie en merk ik nog te veel van het randge- beuren. Daar moet ik aan wer ken." Beïnvloeden „Ik moet me volledig op de wed strijd kunnen concentreren en me niet door publiek en tegen standster laten beïnvloeden. Moeilijk, maar het is een belang rijk onderdeel van het beter wor den. Leren omgaan met zaken die eigenlijk niets met het spelle tje te maken hebben." De eerste wedstrijd in Rotter dam merkte ze dat het regime in de eredivisie strenger is dan in de eerste divisie. „Bij SAR hoef de je niet alle partijen van de eerste tot de laatste minuut te zitten en te kijken. Je kon eens weg, iets drinken, een praatje maken, even ontspannen. In Rot terdam wordt verwacht dat je el ke partij netjes in je stoel zit." Mooi groepje Dat regime deed haar bij vlagen even terugdenken aan Klooster zande, waar ze met Naomi Schelfhout en Kimberly 't Hooft een schitterende tijd had. „Na tuurlijk is het zonde dat het team uiteen is gevallen. Het was een mooi groepje. Kimberly kom ik nog twee keer per week tegen als we trainen bij SAR. Natuurlijk hadden we het er in het begin vaak over, vaak ge zegd: wat jammer. Nu is het wat minder. Zij speelt in Stekene, ik in Rotterdam. En Naomi begint echt niet opnieuw." In Rotterdam traint De Klerk één keer per week. Op maandag gaat de reis naar TTC Middel burg, op dinsdag en donderdag is ze bij haar oude club in Kloos terzande te vinden, op vrijdag in Rotterdam en meestal reist ze twee keer per maand op zondag naar het nationale sportcen trum Papendal in Arnhem. De Klerk behoort met haar vijftien jaar namelijk ook tot de nationa le selectie tot achttien jaar. Woensdag is haar vrije avond. Maar ook die vult ze met tafel tennis. „Ik ben nog steeds beze ten van dit spelletje. Ik wil beter worden, sterker." Waar het allemaal zal eindigen, weet ze niet. „Ik speel nu vanaf m'n zesde. Het is en blijft een ge weldige sport. Elke dag leer ik bij. Maar plezier is het belang rijkste, daar draait het uiteinde lijk om." Tafeltennisster Simone de Klerk is dit seizoen met FvT Rot terdam actief in de eredivisie: „Ik zie en merk nog te veel van het randgebeuren. Daar moet ik aan werken." foto Peter Nicolai BRECHT - Tijdens een wielerkoers voor veertienjarigen in het Belgische Brecht is Davey Jansen uit Kapelle, lid van ZRTC Theo Middelkamp, eerste geworden. Na een wedstrijd waarin verschillende renners probeerden te ont snappen, zat Jansen als tweede in de laatste bocht en hij versloeg de Belg Toon van Hoof in de massaspurt. De tweede Nederlander in de koers, Thomas van de Borst, eindigde als derde. OOSTEEKLO - Rein-Jan Elenbaas uit Goes is als tweede geëindigd in een WAOD-wielerwedstrijd in het Belgische Oosteeklo. Wel finishte Elenbaas als eerste renner van de A-catego rie en kreeg daarvoor ook de bloemen. Wim de Waal uit. Axel werd er vierde en Jacco Ringelberg uit Goes achtste. Jaap Geensen uit Terneuzen werd in zijn leeftijdscatego rie zesde. APELDOORN - Tijdens een landelijke jeugdwedstrijd mountainbike in Apeldoorn is Erik Boer uit Wolphaarts- dijk in zijn categorie op de tweede plaats geëindigd. In ca tegorie één moest hij zijn meerdere erkennen in Puck de Gier van Westland Wil Vooruit. In categorie vijf werden Rens Janssen uit Aagtekerke en Eunice Paardekoper uit Oostkapelle respectievelijk zesde en veertiende. In categorie zes reed Christel Janssen uit Aagtekerke naar de dertiende plaats. GOES - Leen Schaap is afgelopen weekeinde winnaar ge worden van het JS Montage Toernooi in Goes. De bowler uit Goes versloeg in de finale zijn stadgenoot Erwin Groen met 2-0. Schaap liet daarbij scores noteren van 203 en 271, Groen deed het 194 en 184. In de halve finale versloegen Schaap en Groen hun respec tievelijke tegenstanders Krijnen (Zevenbergen) en Erik van Sabben uit Kruiningen. Vooral de confrontatie tus sen Groen en Van Sabben was zinderend. Groen won met slechts één pin verschil. De hoogste toernooiscore was met 299 voor Erik van Sab ben uit Kruiningen. Goesenaar Erwin Groen en Jordi Slui ter gooiden beiden een keer 290. YERSEKE - De D-pupillen van Sparta hebben het sterk bezette Barbé jeugdtoernooi op hun naam geschreven. In de finale was de Rotterdamse ploeg op het veld van zater dag-vierdeklasser Yerseke te sterk voor de leeftijdsgeno ten van FC Den Bosch. De plaatsen drie tot en met zes waren voor respectievelijk ADO Den Haag, RBC Roosendaal, Ajax en MW. Een re gioteam uit Roosendaal werd zevende en hield daarmee Fortuna Sittard (achtste), Roda JC (negende), PSV (tien de) en NAC (elfde) achter zich. Het Zeeuws elftal onder dertien jaar was op de twaalfde plaats het best geklasseerde Zeeuwse team. Yerseke Cl werd dertiende, voor Terneuzen Dl, Jeka en nummer laatst RCS. por Ron de Waal OES - In de derde klasse A het zondagvoetbal worden nes en Vlissingen van verschil- nde kanten in de favorietenrol duwd. Toch zal er geduchte mcurrentie voor deze ploegen imen. Vooral Moerse Boys net in staat worden geacht logte eindigen. jmburg: Voor promovendus jmburg staat handhaving vol- ns trainer Tonnie van Iersel ivenaan het verlanglijstje. Pe willen het in ieder geval be- doen dan enkele seizoenen leden, toen we meteen weer gradeerden." »r de jeugdige samenstelling nzijn groep verwacht Van Ier vooral op het fysieke vlak ig het nodige werk te moeten rrichten. Ko Brand, één van weinige routiniers van vorig izoen, heeft een stapje terug daan naar het tweede team. Hef Prince (voorheen Middel- irg) en Marcel Rissema (ex- zorgen samen met diverse •junioren voor aanvulling, in Iersel ziet Vlissingen, Goes mogelijk Gastel hoog eindi- •es: Na enkele seizoenen tegen omotie te hebben aangehikt, !Goes dit seizoen eindelijk de ip naar de tweede klasse zien maken. begaan voor promotie", zegt ck Wijnands, die samen met mneo van Aerde de technische ipter over de ploeg zwaait, ■'.een bij de seizoensopening Wijnands een aardige indica- krijgen hoe zijn ploeg ervoor „We beginnen met een uit strijd bij Vlissingen en die Mg schat ik net als Moerse ivshoogin." drietal spelefs van Patrij- maakte de overstap naar fs. terwijl ook de ervaren ?per Jean-Pierre de Keijzer 3 HW'24 overkwam. Alleen ichael Cabenda (SSV'65) ver rijzen: Volgens de nieuwe liner Niek van den Houten ffdt het voor de voetballers I 's-Heerenhoek een kwestie loverleven. Van den Houten, verwacht dat Vlissingen en Goes een voorname rol gaan spe len, heeft te maken met een jon ge, onervaren groep. „Ons doel is handhaving, maar het smeden van een geheel is prioriteit num mer één", zegt de trainer. De spelersgroep van Patrijzen onderging afgelopen zomer veel mutaties. Keeper Sjimmie Kik kert is gestopt, Niels Mulder ver kaste naar Nieuwdorp en een drietal spelers (onder wie Mare van Haneghem en Arjan Ver burg) ging naar Goes. Enkele spelers van Robur en Wouter Dijkmans van Kapelle zorgden voor aanvulling. Vlissingen: Ruud Pennings steekt niet onder stoelen of ban ken dat hij dit seizoen met Vlis singen mee wil strijden om het kampioenschap. „We willen steeds een stapje hoger", zegt de trainer, die van Goes, Moerse Moys en eventueel SC Gastel wel het nodige tegengas ver wacht. Ondanks het vertrek van Rody Uranie (RCS), Lunven Vermeer (GPC Vlissingen) en André en Giovanni Siereveld (Kloetinge), oogt de selectie van Vlissingen sterker dan vorig jaar. Danny ter Steege (Terneuzen), Peter de Jong (SSV'65), Jerome Riverola (Oostkapelle) en Jordy Bakker (HW'24) kwamen allen naar Vlissingen. „De balans en de be zetting in de selectie zijn goed", denkt Ruud Pennings. Zeelandia Middelburg: Een ech te favoriet voor het kampioen schap durft Zeelandia Middel burg-trainer Kees van der Sluis nog niet aan te wijzen. „Het is altijd een beetje koffiedik kij ken, maar van Moerse Boys ver wacht ik wel wat." Van der Sluis heeft dit seizoen de beschikking over een fors aantal jonge spelers, maar met de inbreng van routiniers als Geert Bosschaert en Ronnie Me- su en de laatste aanwinst Ro nald van Sliedregt, ziet hij moge lijkheden voor zijn ploeg. Paul Constandse keerde terug van Oostkapelle en diverse A-ju- nioren maakten de overstap naar de eerste selectie. Ruud de Vroe en Marcel Lourens stopten daarentegen, terwijl Fred Com peer terugkeerde naar Walche ren. In de aanloop naar de start van de amateurvoetbalcompetitie brengt de PZC de komende da gen enkele verhalen met be trokken bij de hoogst spelende clubs op Walcheren en de Beve- landen. Vandaag in deel 1: Ton nie van Iersel, trainer van Dom- burg. door Ron de Waal DOMBURG - Geen enkele an dere club had hem kunnen ver murwen om weer als trainer aan de slag te gaan. Maar toen Tonnie van Iersel door zon dag-derdeklasser Domburg werd benaderd, hoefde hij niet lang na te denken. Een terug keer op het oude nest kon hij niet weigeren. „De voetbalclub Domburg is een stuk van mijn leven." Met een lach van oor tot oor ging hij eind vorig jaar naar de eerste bespreking. Diep in zijn hart wist Van Iersel al dat het niet lang kon duren alvorens de zaak beklonken zou zijn. En inderdaad, kort voor Kerstmis wist hij dat hij zou terugkeren bij de club waar hij als speler 27 jaar onafgebroken in het eer ste stond en waar hij nog steeds de titel van clubtopsco rer aller tijden in handen heeft. „Voor geen enkele ande re club was ik nog gegaan, maar terugkeren bij Domburg is heel gaaf", zegt de 55-jarige Domburger. „Heerlijk weer op het fietsje naar het trainings veld." Tien jaar geleden was Van Ier sel nog enkele seizoenen jeugd trainer bij Domburg, maar daarna ging hij enkele jaren 'vreemd'. „Ik heb één jaar bij Lewedorpse Boys en vier jaar bij Bevelanders getraind. Het afgelopen jaar was ik even bui ten beeld. Toen kregen allerlei klussen thuis voorrang, terwijl ook mijn werk in het bewe gingsonderwijs steeds intensie ver werd", vertelt hij. Hele maal buiten beeld was Tonnie van Iersel echter nooit. Geruchtencircuit Kort voordat Stoffel Schipper de scepter ging zwaaien bij Domburg, circuleerde ook de naam van Tonnie van Iersel al in het geruchtencircuit. Opval lend genoeg dook ook het afge lopen seizoen ineens de naam van Van Iersel weer op, terwijl Tonnie van Iersel: „Voor geen enkele andere club was ik nog gegaan, maar terugkeren bij Domburg is heel gaaf." foto Ruben Oreel Arjo den Dekker in zijn debuut- jaar Domburg naar de derde klasse loodste. „Je zou denken dat een trainer met zo'n succes juist aanblijft. Maar toen ik in gesprek was met Domburg, was al bekend dat de samen werking tussen Arjo en Dom burg beëindigd zou worden. De resultaten waren op dat mo ment ook een stuk minder. Na de winterstop is er op diverse vlakken wat veranderd, waar door er een betere wisselwer king kwam. Die prima tweede seizoenshelft kwam nadat de zaak tussen Domburg en mij al was beklonken." Van Iersel: „Ze kennen mij, dus ik hoef mezelf niet waar te maken. Ook heb ik de laatste jaren zoveel mogelijk wedstrij den gezien van die jongens. Ook toen ik op zaterdag bij Be velanders zat, stond ik 's zon dags op het dijkje bij Dom burg." v Een flink deel van de selectie had Van Iersel bij de jeugd nog onder zijn hoede, terwijl er zelfs nog een kans bestaat dat hij met een enkeling te maken krijgt waarmee hij zelf samen speelde. „Dat zou keeper Os car Jacobs kunnen zijn. We hebben een keeperstekort, dus misschien dat hij terugkeert op zijn besluit te stoppen. De laat ste veldspeler met wie ik sa menspeelde was Ko Brand, maar die heeft nu ook een stap je terug gedaan." Dat Tonnie van Iersel te ma ken krijgt met een vrijwel onge wijzigde spelersgroep verbaast de trainer nauwelijks. „Het is een heel hechte groep, waar niet snel iemand zal vertrek ken. Misschien is dit wel type rend voor een echte dorpsclub. Die jongens doen alles samen. Ze gaan samen op stap, ze heb ben een dartscompetitie opge zet, je kan het zo gek niet op noemen. Dat heeft grote in vloed op hun sociaal functione ren." Krachthonk Op de saamhorigheid in de se lectie valt volgens Van Iersel weinig aan te merken. Op ande re vlakken ziet hij wel voldoen de werk aan de winkel. „Dom burg wordt al diverse seizoe nen heen en weer geslingerd tussen de derde en vierde klas se. Eerlijk gezegd denk ik dat we nog steeds in hetzelfde schuitje zitten. De handelings snelheid en de fysieke gesteld heid zal verbeterd moeten wor den. Het liefst zou ik ze zoveel mogelijk naar het krachthonk sturen." Nieuw en Sint Joosland. Dressuur Stal de Kroo. Paarden Z1/Z2: 1. Chan- tal Nijpjes, Hexagon's Rodinde (Sé-Ros) 191 Tweede proef: 1. Evelien Schou ten, Miami (Paardebloem) 205. M2: 1. Corneli Langebeeke, Prooyen's Concita (Sé-Ros) 166. Tweede proef: 1. Wille- ke Adriaanse, Ivictus (Braanjenhoek) 161. M1: 1. Annemijn Harten, Sukabu- mi (Oranjezon) 172. Tweede proef: 1. Anneke Phernambucq, Toscane, 171. L2: 1. Carola van Leenen, Shorea (Schouwse R.) 177. Tweede proef: 1 Carola van Leenen, Shoorea, 172. L1:1. Erleyne Brookman, Levi (Braanjenhoek) 173. Tweede proef: 1. Erleyne Brook man, Levi, 168. Pony's Z1/Z2 cat. DE: 1. Sander Osse, Destiny (Weelr.) 62.33. Tweede proef: 1. Sandra Beekman, BB Look at Me (Z-Bev.) 66.00. M1/M2 cat. DE: 1. Maxime Osse, Easy Dancer (Weelr.) 167; Tweede proef: 1. Maxi me Osse, Easy Dancer, 168. L1/L2 cat. DE: 1. Mariëlla Schouwenaar. Chinto (Allround) 165. Tweede proef: 1. Mi chelle Eversdijk, Yoeri (Paardebloem) 163. EJ5533SB55Ü Lucky Day 3791: 3-5-13-15-16-17-20- 36-39-40-51-54-58-63-64-66-69-73-74-76 (onder voorbehoud). New York. US Open. Mannen, eer ste ronde: Nadal (Spa/2) - Reynolds (VSt) 6-3 6-3 6-4, Baker (VSt) - Gaudio (Arg/9) 7-6 (9) 6-2 6-4, Ljubicic (Kro/18) - Summerer (Dui) 6-3 7-6 (4) 6-3. Vrouwen, eerste ronde: Clijsters (Bel/4) - Muller (Dui) 6-1 6-2, Serena Wil liams (VSt/8) - Chan (Tai) 6-1 6-3, Petro- va (Rus/9) - Birnerova (Tsj) 6-4 6-4, Ivanovic (SMo/18) - Lee-Waters (VSt) 7-6 (5) 6-3, Schiavone (lta/25) - Kostanic (Kro) 6-2 7-5, Vaidisova (Tsj/26) - Pesch- ke (Tsj) 6-3 6-1, Schruff (Dui) - Pennetta (lta/28) 6-4 3-6 7-5, Hantuchova (Slw/20) - Pin (Fra) 6-3 6-1, Vento-Kabchi (Ven) - Mamic (Kro) 1-6 6-3 6-3. Sint Philipsland. Open dubbeltoer- nooi De Ruucstoppelen. Mannen. MD6: A. Stoutjesdijk/P. van der Cingel- A. Arkesteijn/E. Arkesteijn 6-3 6-3, M. Oosdijk/J. Geluk-J. de Vriend/J. Bothof 6-3 6-1 MD7: L. Raaymakers/J. Trouw- B. van der Peet/T. Buijs 6-2 6-0. Vrou wen. VD6: L. Heshof/M.J. Gelten-M. Filius/I. Giljam 6-3 7-5, R. Baauw/A. Ever- aers-E. den Engelsman/E. Arts wo. Ge mengd. GD6: J. van der Weegen/S. van der Weegen-R. Schoutens/A. Serra 6-1 6-0. Gouden Gids Divisie: TOP Oss - Excelsior 0-1 (O-O). 90. Van Dieren 0-1. Scheidsrechter: Janssen. Ro de kaart: 83. De Vogt (TOP Oss). Gele kaart: Zafarin, Zuurman (TOP Oss), Mul der (Excelsior). Aantal toeschouwers: 1078. Haarlem - FC Eindhoven 0-4 (O-O). 56. Van de Kerkhof 0-1, 67 Stojanovic 0-2, 86. Stojanovic 0-3, 89. Noyen 0-4. Scheidsrechter: Winter. Rode kaart: 79. Katipana (Haarlem). Gele kaart: Ravens- bergen (Haarlem), Van Leerdam, Van de Langenberg (FC Eindhoven). Aantal toeschouwers: 1759. Helmond Sport - Stormvogels/Tel star 2-0 (O-O). 52. Buys 1-0, 80. Bridji 2-0. Scheidsrechter: Kuipers. Aantal toe schouwers: 3260. De Graafschap - FC Dordrecht 1-1 (1-0). 45. De Visscher 1-0, 83. Lopes 1-1. Scheidsrechter: Blom. Rode kaart: 60. Yalcin (De Graafschap/ 2x geel). Ge le kaart: Bus (De Graafschap), Van der Werff (FC Dordrecht). Aantal toeschou wers: 7431. FC Volendam - AGOVV 3-1 (2-0). 26. Quasten 1-0, 45. Quasten 2-0, 63. Monteiro 2-1, 72 El Gaaouiri 3-1. Scheidsrechter: Van Boekei. Gele kaart: Boots (FC Volendam), Roest, Kilic, Julia na (AGOW). Aantal toeschouwers: 2625. MW - BV Veendam 2-1 (1-0). 10. Brn- cic 1-0, 85. De Vriese 1-1, 87. Luijpers 2-1. Scheidsrechter: Wiedemeijer. Gele kaart: Bryssinck, Winkens, Supusepa, Martha (MVV), Hamming, Hellinga, Sa- hetapy (BV Veendam). Aantal toeschou wers: 3748 FC Zwolle - FC Den Bosch O-O. Scheidsrechter: Van der Roest. Gele kaart: IJzerman (FC Zwolle), Uneken, Rimkus, Beekmans (FC Den Bosch). Aantal toeschouwers: 3050 Cambuur Leeuwarden - Fortuna Sit tard 2-2 (1-0). 44. Holwijn 1-0, 64. Tai- wo 1-1, 71. Lord 1-2, 90. Zimmerman 2-2. Scheidsrechter: Haverkort. Gele kaart: Simone, Meszaros (Fortuna Sit tard). Aantal toeschouwers: 3035. Emmen - WV Venlo 1-2 (1-0). 43. Mg- hizrat 1-0, 66. Soltani 1-1, 81. Garcia 1-2. Scheidsrechter: Van Meenen. Gele kaart: Janga, Valeev, Karreman (Em men), Broers (VVV Venlo). Aantal toe schouwers: 3650. FC Omniworld - Go Ahead Eagles 2-2 (O-I). 38. Brugge 0-1, 49. Pater 0-2, 55. Luijten 1-2, 90. Donleben 2-2 (straf schop). Scheidsrechter: Nijhuis. Gele kaart: Luijten, Molenaar, Huisman (FC Omniworld), Mevel, Pamela (Go Ahead Eagles). Aantal toeschouwers: 2486. Stand: Volendam Excelsior WV Dordrecht Helmond Sp Den Bosch Eindhoven Emmen MW FC Zwolle Haarlem Fortuna S. Cambuur L. Graafschap AGOVV TOP GA Eagles Stormv. Omniworld Veendam 1 0 13 12- 2 1 0 13 10- 4 1 0 13 8- 2 2 0 11 10- 7 1 1 10 11- 6 1 1 10 9- 5 0 2 9 13- 5 12 7 9-9 1 2 7 7-7 3 16 5-9 0 3 6 8-13 5 1 1 3 4 6-10 5 1 1 3 4 3-8 5 0 3 2 3 9-12 5 0 2 3 2 4-9 4 0 13 1 5-9 Puertollano. ProTour, Ronde van Spanje. Derde etappe, Cordoba - Puertollano: 1, Petacchi (Ita) 153,3 km in 3.48.41, 2. Zabel (Dui), 3. Boonen (Bel), 4. Hushovd (Noo), 5. Bonomi (Ita), 6 Van Heeswijk (Ned), 7. Perdiguero (Spa) Algemeen klassement: 1 Mc Gee 8 50.32, 2. Bertagnolli (Ita) 0.32, 3. Flecha (Spa) 0.39, 4. Rodriguez (Spa) 0.41, 5. Vicioso (Spa). dinsdag Biljarten Landelijke bekercompetitie drieban den groot. Groot Avontuur-'t Rijens Vat. Locatie: Locatie: Biljartcentrum Yip Plaza, Goes. Aanvang: 19.30 uur. Tennis Open dubbeltoernooi De Ruucstop pelen. Locatie: tennisvereniging De Ruucstoppelen in Sint Philipsland. Aan vang: 18.00 uur. Voetbal Districtsbeker. Groep 01: Arnemui- den-Vlissingen 18.30). Groep 02: Dom burg- Veere (18.45 uur). Groep 04: Goes-Bruse Boys (18.30 uur). Groep 08: Breskens-Nieuwdorp. (19.30 uur). Groep 44: Walcheren-Nieuwland (18.45 uur). Groep 48: VCK-Wemeldin- ge (18.30 uur). Vriendschappelijk: Zeelandia Middel- burg-GPC Vlissingen, Terneuzen-RCS, Sluiskil-Hoofdplaat Indien niet anders, vermeld, aanvang 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 21