PZC Fraai duel Ovaa en De Jonge Dreischor laat kans lopen Veel deelnemers bij dressuur Nieuwland Schouwse Boys stunt in beker tegen SSV Van der Kloosters inzet blijft onbeloom Aquazul sterk bij Breskens Sailing I|pi; s| Cross Wemeldinge uitslagen Tafeltennisster De Klerk maakt een sterk debuut Winst en verlies volleyballers Oostkapelle en Smerdiek zijn uitgebekerd EBsmsaBBaaa agenda maandag 29 augustus 2005 door lep Triou WEMELDINGE - Omdat de op komst in de mxl-klasse aan de magere kant was. kregen de lief hebbers van motorcros zaterdag in Wemeldinge misschien wel de mooiste manche van het hele sei zoen te zien. Voor het eerst kwamen Casper Ovaa, Dave de Jonge, Gregory de Nooijer en Jeffrey Meurs sa men achter het starthek. Het werd 2-0 voor De Jonge, die bei de manches in de combiklasse won. Joris van Strien blijft Zee- lands sterkste veteraan en pakte weer de volle wins, net als John ny van Eekelen (85cc), Percey Karelse (65cc) en Jochem van Dorpel (mini). In de clubklasse wonnen Frank Rottier en Auke van Steenbergen elk een man che. De vraag wie nu de sterkste Zeeuw is werd zaterdag voor de eerste keer beantwoord. De klas sen 250/500cc (MX1) en 125cc (MX2) werden wegens de lage opkomst samengevoegd. Voor de liefhebbers was dit de kans om Ovaa (MX1) en De Jonge (MX2) tegen elkaar aan het werk te zien. Het publiek werd getracteerd op een prachtige wedstrijd. In de eerste manche liet Ovaa het een beetje afweten, maar de tweede man che werd er eentje om in te lijs ten. Tempo Ovaa kwam als snelste uit de startblokken met De Jonge in het. wiel. In een ongelooflijk tempo vlogen beide matadoren over het circuit, waarbij de af stand tussen het achterwiel van Ovaa en het voorwiel van De Jonge soms niet meer was dan een vingerdikte. Tien ronden lang kreeg Ovaa aanval op aanval te verwerken van een felle De Jonge. Op twee ronden van het einde besliste De Jonge de strijd in zijn voor deel. Hij kwam iets beter uit een van de bochten en passeerde Ovaa, waarna hij de overwin ning niet meer afstond. Achter deze twee ontstond er nog een pracht duel tussen Gre gory de Nooijer en Erik van der Wekken. De Nooijer pakte in de vierde ronde de derde plaats over van Van der Wekken, maar laatstgenoemde liet niet af en - bleef zijn opponent tot onder de vlag bestoken maar De Nooijer hield stand. Veteranen Bi] de veteranen blijft Joris van Strien de sterkste. Op alle cir cuits in Midden-Zeeland wint hij. Toch had hij zaterdag nog even getwijfeld of hij bij de vete ranen zou starten. Hij had last van een voetblessure. In de tweede manche moest hij nog wel even alle zeilen bij zetten. De eerste reed hij van start tot finish aan de leiding, maar in de tweede kwam hij na een ronde pas als zesde door. Na een prachtige inhaalrace nes telde hij zich halfweg aan de leiding en stond die niet meer af. Mykel van Goor had in de eerste manche niet te klagen over ge luk. Hij ontdekte nog net op tijd dat zijn balhoofdpen was afge broken en voorkwam daarmee een lelijke val. In de tweede pak te hij een derde plaats na Van Stnen en Bos. Joris van Strien in actie bij de veteranen. foto Willem Mieras door Aector Dooms GOES - De futsallers van twee deklasser Schouwse Boys ver rasten in Goes met een 3-1-overwinning het een klas se hoger spelende SSV'65 in de strijd om de beker. In Steenber gen klopte een gehavend Sra- nang met 8-5 Magica/Versh. Nelisse. Het bekerduel Vévé/ TaxiGeers tegen Apollo'69 ging niet door omdat de ploeg uit 's-Gravenpolder te weinig spelers had. SSV'65-Schouwse Boys 1-3 (1-0). De Goesenaren verzuim den voor rust verder afstand te nemen. Alleen Joey van der Hoeff scoorde: 1-0. In de twee de helft maakte Thomas Vos ge lijk: 1-1. Het spel golfde daar na lange tijd op en neer. Tot dat de Schouwse ploeg in de slotfase twee keer toe sloeg met doelpunten van Vos en Martin Kiesenberg: 1-3. „De scherpte ontbrak bij onze spe lers. Kennelijk zat een zwaar toernooi, dat we een dag eer der peelden, nog in de benen", zocht Pim Bruins van SSV'65 naar een verklaring voor de ne derlaag. Magica/Versh. Nelisse-FM Sra- nang 5-8 (4-4): Ondanks het ontbreken van een aantal baisspelers wist Sranang in Steenbergen ongeschonden uit het bekerduel te komen. Voor rust hielden de partijen elkaar aardig in evenwicht. Eerst nam Sranang via twee doelpun ten van Gassin de Meza af stand, maar de thuisclub zette de 0-2-achterstand om in een 4-2-voorsprong. Nog voor de pauze schoten Alex van den Hoven en Moha- med Azzagari hun ploeg langs zij: 4-4. In de tweede helft drukte Sra nang door via treffers van Az zagari, Van der Hoven en Mo- hamed Elurachi. De Braban ders stelden daar slechts één doelpunt tegenover: 5-8. door Lucien Roelandt NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Een massa deelnemers en hoge scores kenmerkten gisteren de dressuurwedstrijd op Stal de Kroo in Nieuwland. Vooral in de in handicap verre den klasse Z1 en Z2 werd sterk gepresteerd. In de eerste proef toonde Chantal Nijpjes zich met Hexagons Rodinde met 191 pun ten de beste. In de tweede om loop eiste Evelien Schouten met Miami met 205 punten de over winning op. De amazone uit We meldinge bleef Benjamin Mal- jaars met Joli tien punten voor. In de met bijna dertig combina ties sterk bezette klasse L toon de Erleyne Brookman zich met Levi in beide proeven overtui gend de beste. In de eerste proef, waar maar liefst ruim ze ventig procent van de deelne mers met een winstpunt op zak de piste mocht verlaten, stui de voor de Braanjenhoek uit pelle uitkomende amazone apart bewegende Levi naar» score van 171 punten naarlj oranje erelint. De goede scores waren voorjj leyne Brookman niet voldoetj voor de hoogste dagscore, tj prijs werd een prooi voor Ai^ mijn Harten die met Sukabia de eerste proef van de klassej met 172 punten op haar na^ schreef. De voor de Weeli uitkomende Annemijn H; bleef hiermee haar clubge Anneke Phernambucq met cane zes punten voor. De r< che van Anneke Phernai liet echter niet lang op wachten. De amazone uit KwadendanJ stuurde de veel souplesse tong de zwarte Toscane naar het a stekende totaal van 171 pui en verwees daarmee H; naar de tweede stek. door Wim de Vos HANSWEERT - Aanvallen was zaterdag het parool van de ren ners in de TMZ-koers van Hans- weert. Wie anders dan Johnny van der Klooster speelde daarin een hoofdrol. Daarnaast gingen Kevin Gideonse en Andy van Loon mee in de parade van aan vallers. Van Loon deed dat uit eindelijk op het juiste moment. De Brabander hield in de slotfa se voldoende over om als win naar over de meet te komen. Johnny van der Klooster neemt als het maar even kan het initia tief. Daarbij schuwt hij het niet om kilometers lang in zijn een tje vooruit te rijden. Zoals zater dag in Hansweexl. Hij moest ech ter uiteindelijk buigen voor de achtervolgers. „Vandaag heb ik vooral mijn vorm getest. Zon dag is het NK en ik moet zeggen dat ik tevreden ben", vertelde Van der Klooster na afloop van de wedstrijd waarin hij als i gende zou finishen. Meer dan helft van de wedstrijd bepaai hij het beeld. Hij reed rondi lang voor het peloton uiti won daardoor met overmacht leiderspi'ijs), maar moest i uiteindelijk gewonnen gei toen met name de Bed kes-ploeg een achtervolging touw zette. Vooral Jacqi Schuit en Andy van Loon spa den daarin een hoofdrol. Kort na de samensmelting oi stond er een kopgroep met» der anderen Van Loon, Kei Gideonse, Patrick Tolhoek, Dt nis Mesu en Rein-Jan Elenbai Het bleek de beslissende li van de wedstrijd te zijn. Voce Gideonse durfde het niet a om met deze groep naar de in te gaan. Hij probeerde er e paar keer vandoor te gaan. Ti kens vergeefs. Dat was nieti geval toen Van Loon een klé gaatje sloeg. Hij gaf dat e meer uit handen. door Rinus Verberkmoes BRESKENS - Veel wind, hoge golven en op andere dagen juist weer een matige wind en een rus tige zee. Met die wisselende om standigheden hadden de zeilers in het Breskens Sailing Week end te maken. Het vergde aan passingen, maar leverde ook te vredenheid op. Iedereen blikte dan ook met genoegen terug op de driedaagse. Zeker Hans Blaak uit Goes, die met Aquazul winnaar werd van de challenge Tonnere de Breskens. Blaak moest het als schipper van de Aquazul in klasse 3 opne men tegen routinier Frans Maas uit Breskens met zijn jacht Ca- pella. De Bressiaander voor blij ven, zag Blaak als de grootste ovei'winning. „Maas verslaan, geeft de zege een extra dimen sie. We hebben alles wat in onze boot zat eruit moeten halen. Op de openingsdag werden we in de twee gevaren races vierde en eer ste en bleven daardoor gelijk met Capella. Zaterdag sloegen we de kloof door alle drie de ra ces te winnen. De derde plaats op de slotdag was genoeg om bij de kleine boten te winnen", glunderde de Goesenaar, die We meldinge als thuishaven heeft. In dezelfde haven ligt ook de boot Xanadu van Lennai'd van Oeveren uit Heinkenszand. Hij kwam uit in de klasse IB en had GOES - Tafeltennisster Simone de Klerk heeft een ijzersterk de buut gemaakt in de eredivisie voor vrouwen. De 15-jarigc in woonster van Kloosterzande, die eind vorig seizoen haar club SAR verruilde voor FVT Rotter dam. won zaterdag in het eerste competitieduel tegen Amster- dam'78 beide enkelpartijen. De Klerk versloeg Lea Kooy en Anne-Marie van der Kwast bei den met 3-1. Samen met Moni que Posthuma vexioor ze het dubbelspel van Hop/Van der Kwast met 2-3. De teamgenotes van De Klerk kwamen aanmer kelijk minder uit de verf. Ze kon den niet winnen, waardoor FVT de wedstrijd met 5-2 verloor. het met name aan de stok met Zeebeer 3 van Van Wijngaarden (N) en Swiss Life van Ralph Berkmans uit België. Een ge vecht dat werd geopend met winst op de openingsdag. „Za terdag was het voor ons niet het ideale weer. Toch werden we derde in het dagklassement. Dat viel niet tegen. De slotwedstrijd ging weer goed. We vertrokken als een speer en hadden steeds de goede wind te pakken. Alles verliep daardoor zoals het moet. Dat extraatje bracht ons de ze ge", stelde Van Oeveren in zijn terugblik op de driedaagse. In het totaalklassement, groep IA en 1B samen, werd de zeiler uit Heinkenszand derde. De totaalwinst in gi'oep 1 ging naar de boot Allard met Rudi Floridor uit België als schipper. Hij miste tijdens de eerste wed strijd van vrijdag vanwege zwa re omstandigheden de slag, maar mocht dat ï-esultaat uit zijn totaal schrappen. Zaterdag trok hij de zaken recht door tweemaal te winnen en één keer als tweede door de finish te gaan in de klasse IA. Ook Hans Zuiderbaan blikte te vreden teiug op de strijd in de klasse 2. Zijn jacht Twee Gezus ters, inmiddels 25 jaar oud, moest het opnemen tegen de sportboot Matsuru van Franz Hawer (B). Een te zware opga ve. „Die lichte boten zijn zowel bij zwaar als bij licht weer te snel voor ons. Wij moeten het met name van zwaar weer heb ben, maar dan nog hadden we het niet gered", stelde de Ter- neuzenaar, die drie keer tweede en drie keer derde werd. Dit deed hij met een bemanning, waarvan jongeren als Tom Vroon, Sjef Menu en Martin de Quelery werden ingezet. BELGRADO - Een kleine week voor de Europese titelstrijd heb ben de Nederlandse volleybal mannen in Belgrado twee keer geoefend tegen het organise rende Servië Montenegro. Nadat zaterdag in de Arena-hal met 3-0 werd verloren, volgde gisteren een 3-2-zege op het ster ke thuisland. Oranje begint het toernooi vrijdag met een wed strijd tegen Griekenland. ANP Een speler van Dreischor probeert zich staande te houden tussen twee tegenstanders van Wolfaartsdijk. foto Willem Mieras van onze sportredactie WOLPHAARTSDIJK Dreischor is er zaterdag niet in geslaagd de volgende ronde in de districtsbeker te bereiken. De ploeg van trainer Kees Ver west had met minimaal twee goals verschil moeten winnen bij Wolfaartsdijk, maar verloor met 2-1. In dezelfde poule (45) verloor WIK'57 ook zijn derde en laat ste pouleduel. Bij Colijnsplaatse Boys werd met 4-2 verloren. In poule 7 ging WHS door, omdat het meer doelpunten gemaakt heeft dan Heinkenszand. In pou le 44 is alleen De Noormannen uitgeschakeld; de overige drie clubs zijn nog kanrijk. Poule 45. Wolfaarts- dijk-Dreischor 2-1: De eerste helft was gelijkopgaand, maar na rust was de thuisploeg de be tere ploeg. Twintig minuten voor tijd kwam Dreischor toch op 0-1 door Frank van de Helm 0-1. Jarno Waterham tekende in de 82e minuut voor de gelijkma ker en in de slotminuut verzeker de de thuisploeg zich via de win nende treffer van Harm Fluijt meteen ook van een plaats in de tweede i-onde. Colijnsplaatse Boys-WIK'57 4-2: Nigel Holmes tekende na tien minuten voor 1-0. Op de rand van buitenspel werd het di rect daarna 1-1 door Ferry Ber- revoets. Robert Jan van de Ge- nugten zorgde voor 2-1 en een sti'afschop van Bart Boot lever de de 2-2-ruststand op. De tweede helft was de thuisclub beter. Ronald Jansen tekende voor 3-2 en Michiel van de Weele voor 4-2. Poule 7. WHS-Heinkenszand 4-2: Ermo Cappon tekende hal verwege de eerste helft vanaf elf meter voor 0-1, maar Egbex*t Moerland kon vlot daarna ver diend gelijkmaken. Direct na rust liep WHS door twee doel punten van Patrick van Schet sen uit naar 3-1. Tien minuten voor tijd werd het door Joeri Westraete voor 3-2. Het aandrin gende Heinkenszand creëerde daarna nog vele kansen, maar in de slotminuut countei'de WHS via Hans Leune naar 4-2. MOCT7-Patrijzen: 2-1: Ook de derde bekerwedstrijd ging verlo ren voor Patrijzen. Via Gabriël Sapuletu kwam de ploeg uit 's-Heerenhoek nog wel op voor sprong, maar MOC'17 trok de stand al heel snel weer gelijk: 1-1. Bij een corner van MOC'17 ging de keeper in de fout, waai- door de eindstand al voor rust bereikt was: 2-1. Poule 43. Waarde-Robur 0-7: Bij rust was het al 0-5 via Rick Hopmans, Ricardo Sukraj en drie keer Jeroen GeiTitse. Op nieuw Hopmans en Daniël Geysh tekenden voor de 0-7. Krabbendijke-Hansweertse Boys 2-0: Een knappe vrije trap van Danny Weber leverde na een half uur de 1-0 op. Vlak voor rust werd het 2-0 door Theo van Houte. De thuisclub bleek na rust simpel in staat de voorsprong en daairnee de poule winst vast te houden. Poule 44. Nieuwland-Zeeland Sport 3-2: De thuisploeg begon prima en de 2-0-voorsprong door twee doelpunten van Jo- zias van Belzen verdiend. Vlak voor rust scoorde David Schrier vanaf elf meter 2-1, maar al in de eerste minuut na rust werd het via Richard Jacobs weer 3-1. Halverwege de tweede helft werd het door Niels Slager 3-2. De Noormannen-Walcheren 1-4: Met een kopbal zorgde Leo Brasser voor een vroege voor sprong voor de thuisploeg. Na een halfuur bracht Vincent de Rijke Walcheren echter weer langszij. Na rust was Walcheren duidelijk de betere ploeg. Met een loepzuivere hattrick bracht Vincent de Rijke zijn ploeg een mime overwinning: 1-4. Mannen. Districtsbeker. Poule 8. Zaamslag - Terneuzen 1-4 (1-3). Domini que Verlinde 0-1, Arjan Hamelink 1-1, Hans van Damme 1-2, Hans van Damme 1-3, Daryl Rawidjan 1-4. Poule 9. Steen - Spui 6-2 (3-2). Alex Meijer 0-1, Wouter de Neijs 1-1, Serge Merckx 2-1, Sander van Remortele 3-1, Martin Kalisvaart 3-2, Wouter de Neijs 4-2, Dennis Buijs 5-2, Eddy van de Bosch 6-2. Terneuzense Boys - AZVV 2-1 (2-1). Mevlud Eryürük 0-1, Arjen Oostdijk 1-1, Marco Bolleman 2-1. Poule 48. Le- wedorpse Boys - VCK 0-3 (0-1). Marijn Dek 0-1, Sander Jasperse 0-2, Erik Goudt 0-3. Luctor'88 - Wemeldinge 1-1. Rens Koole 0-1, Lucien Martens 1-1 Poule 49. Axel - Borssele 1-1 (1-0). Ivo Verstraeten 1-0, Daniël Meijerlijn 1-1. Sluiskil - Kwadendamme 3-1 (1-0). Raf Buysse 1-0, Martin Smarendijk 1-1, Jasper van Houcke 2-1, Jimmy Coone 3-1. Poule 50. Hoedekenskerke - SVD 1-1 (1-1). Gerard Verkuijl 1-0, Niels van de Dries 1-1. Kruiningen - Volharding 5-1 (3-1). Arno van den Berge 1-0, Arno van den Berge 2-0, Niek van Zunderen 2-1, Matijn Sinke 3-1, Gertjan van de Pol 4-1, Gertjan van de Pol 5-1. Poule 51. Cadzand - Hoofdplaat 4-0 (1-0). Junior van de Akker 1-0, Peter Nieskens 2-0, Philip Keymel 3-0, Junior van de Akker 4-0. Sluis - Schoondijke 1-0 (1-0). Alain Baetslé 1-0. Poule 52. Koewacht - Oost burg 2-1 (1-0). Lorenzo d'Hondt 1-0, Jacky Lambert 2-0 (strafschop), Bas Cas- teleijn 2-1. RIA W - Groede 2-0 (0-0). Steve Kestelijn 1-0, Ludwig van Grem- berghe 2-0. Poule 53. IJzendijke - GOES - De vrouwenteams van Oostkapelle en Smerdiek zijn in de tweede ronde van de landelij ke Gatorade Cup uitgeschakeld. Oostkapelle verloor thuis met 5-0 van hoofdklasser Fortuna Wormerveer en Smerdiek in Groningen met 2-0 van Knicker bockers. Oostkapelle-Fortuna W 0-5: De bezoekers waren de betere ploeg, maar in de eerste helft troffen ze geen doel. Twintig mi nuten na rust werd het 0-1 en 0-2. De thuisploeg was geklopt en met nog drie snelle doelpunten werd het geflatteerd 0-5. The Knickerbockers-Smerdiek 2-0: Smerdiek scooi'de na een kwartier, maar de scheidsrech ter stond op te grote afstand om te kunnen zien dat het schot van Lenny Stoutjesdijk via de lat achter de doellijn terug in het veld was gecai'amboleerd. Tot overmaat van ramp werd het vlak voor rust door een straf schop ook nog 1-0. Na rust had Smerdiek een over wicht. Echte kansen kreeg de ploeg niet en tijdens het al- les-of-nietsoffensief scoorde de thuisploeg uit een counter de 2-0. Biervliet 2-3 (1-1). Luc van WaesO-1 gen doelpunt), Adri van Hanegera (strafschop), Mustafa Yilmaz Lucien van Dijk 2-2, Bart-Jan Ms> 2-3. Hontenisse - Aardenburg 1-3(0 Jelle de Vreeze 0-1, Jelle de Vreezet Jurgen Hooreweghe 0-3, Joost I lands 1-3. Poule 54. Philippine - Boys 2-0 (1-0). Timmy Goossensl Stijn Gielliet 2-0. HVV'24 - Clïnge (0-0). Davy van Puijvelde 0-1. Poi 55. Hulsterloo - Vogelwaarde 1-0(0 Dave de Booy 1-0. Poule 56. Ms Apollo'69 3-1 (0-0). Remco Broers (strafschop), Ralf Sprong 1-1, Mïi Denees 2-1, Joey van HooijdonkJ Vivoo - SPS 3-2 (1-1). Tijs Nijmeijerf eigen doelpunt 1-1, Martijn Oerlers 2-1, Ronnie van der Kraan 3-1.' Nijmeijer 3-2 Poule 58. Smertfe Cluzona 2-1 (1-1). Jeffrey Stoutjes 1-0, Gertjan Maas 1-1, Bart Stoutjes 2-1. Vrouwen. Districtsbeker. Poult Nieuwdorp-Aardenburg 2-1 II Stand: Nieuwdorp 3-9 (15-4), I denburg 2-3 9-2), Veere 1-0 (3 Zaamslag 2-0 (0-13). Poule SVD-Wolfaartsdijk 2-1. Patrijzen-Nie land (uitgesteld tot woensdag 31 gustus om 18.30 uur). Stand: Patrif 2-6 (8-1Nieuwland 1-3 (8-1Wolfai dijk 2-3 (2-3), SVD 3-0 (3-16). Pouli De Meeuwen-GPC 1-2. Zeelen Middelburg-Walcheren 5-3. Ster GPC 2-6 (15-1), Meeuwen 2-3 (9-2),1 landia Middelburg 2-3 (5-11), Walc' ren 2-0 (3-18). Poule 4: ZSC'62-Zit zee 0-8. Eindstand: WIK'57 2-6 (3 Zierikzee 2-3 (10-3), ZSC'62 2-0 (0- Poule 5: FC Dauwendaele-Oostkap 2 1-0 (1-0). 1-0 Jolanda Oos't Stand: FC Dauwendaele 1-3 (1-0), ft kapelle 2 2-3 (5-1), Noormannen (0-5). Poule 6: Smerdiek-Thol« Boys 6-0 SC Gastel-Kruiningen I Stand: SC Gastel 3-5 (6-1), Kruim1? 2-4 (11-0), Smerdiek 2 2-4 (7-1), Thj se Boys 3-0 (0-22). Poule 7: Ten zen-Steen 8-1 (4-0). Eindstand: Ten zen 2-6 (15-2), Steen 2-3 (8-9), HiiS loo 2-0 (2-14). Hansweert. Amateurs A: 1. Andyj Loon (Hoogerheide), 2. Kevin Gidea (Heinkenszand), 3. Dennis Mesu |M delburg), 4. Rein-Jan Elenbaas (Gd 5. Dylan de Kok (Steenbergen), 6. Red Oomen (Etten-Leur), 7. Patrick Tollfl (Yerseke), 8. Gert Bevers (B), 9. Johrq van der Klooster (Lewedorp), 10. Jj ques Schuit (Arnemuiden). AmatM B: 1. Leo van de Velde (Hellevoetsla 2. Jerry de Blok (Middelharnis), 3 Fsj nand Boogaard (Vlissingen), 4. Jtj Meyler (Hansweert), 5. Marco van Ln wen (Hellevoetsluis). Veteranen'j Matti de Baat (Nieuw-Vossemeetl Jan van Noort (Roosendaal), 3. ens', Baat (Hoeven), 4. Gerrie de Wael lij se), 5. Francis Raeymaekers I S/P-categorie 1 Patrick Borsi^ (Hellevoetsluis), 2. Edwin MattM (Roosendaal), 3. Jean-Pierre Hoe» (Tholen), 4. Jeroen van der Pluijm Ifl nemaire), 5. Baukje Doedee (Dr*q gen). I maandag Wielrennen Zomercup mountainbike X-Trefl Vierde wedstrijd. Locatie: Den lil Kruiningen. 18.00 uur: 11 en 12 jaa'j minuten). 18.01 uur: 6 t/m 10 jaail minuten). 18.45 uur: 13 t/m 16jaai' minuten). 18.46 uur: vrouwen (401 nuten). 19.30 uur: senioren (601 nuten). 19.31 uur: veteranen (50 nw ten).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32