Vervoer? Pat zet ik zelf op de rit! PZC J G3 GEBR. DOMMCUS BV Corné Vader Sr U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! maandag 29 augustus 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overlijden Neem Heer mijn beide handen. Wij stellen u ervan in kennis dat toch nog onver wacht van ons is heengegaan, op 59-jarige leeftijd, onze lieve Janet Geldof moeder van: Joost Lemmens dochter van: A. Geldof J, S. Geldof-Leenhouts zus van: Christa Geldof schoonzus van: Pieter van Rijn tante van: Youp Wiggers Goes, 25 augustus 2005 Correspondentieadres: Calsstraat 60 4463 XA Goes U kunt afscheid nemen van Janet op dinsdag 30 au gustus van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum. Zuidvlietstraat 37 te Goes. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 31 augustus om 10.00 uur in de Grote- of Maria Magda- lenakerk te Goes. Aansluitend zullen we Janet begra ven op de Algemene Begraafplaats te Goes. Lieve Janet, Ik wens je liefde en rust. Chris Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Maria Pekaar-Hollestelle in de leeftijd van 58 jaar. M. Pekaar Marian en Willy van Stee-Pekaar Joeri, Anne Lars André en Veerle Pekaar-de Mot Tasja Sai Chiba 27 augustus 2005 Lelieplein 52,4401 HM Yerseke. Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard, alwaar maandag 29 augustus van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De begrafenis zal woensdag 31 augustus om 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Indien u de begrafenis wilt bijwonen verwachten wij uom 13.30 uur in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Als er na de dood een le\>eti is, dan zal de dood fantastisch zijn. Vrij van tranen, vrij van pijn. Het le\>enspad is afgelopen, de grens bereikt met haar laatste levenskracht. Met groot verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve zus en schoonzus Marie Pekaar-Hollestelle Wij wensen Rinus, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Yerseke: Jannie Zoetewij-Hollestelle Jan Zoeteweij Schilde (B): Krijn Hollestelle Marie Hollestelle-Harthoom Yerseke: Piet Hollestelle Coby Hollestelle-Polderman Yerseke, 27 augustus 2005 Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde tante Marja Pekaar-Hollestelle Wij wensen Rinus, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Conny en Ronnie Tanja en Yordy, Calvin Angelique Jacqueline en Marco Jessica, Chantal Jan en Angélique Cas Yerseke, 27 augustus 2005 Heden overleed onze geliefde tante Marja Pekaar-Hollestelle Wij wensen Rinus, kinderen, kleinkinderen en fami lie veel sterkte toe. Marinka en Björn Naomi Adriënne en Cor Roy Pieter en Heidi Heden is overleden onze schoonzuster en tante Marja Pekaar-Hollestelle Uit aller naam: J. F. Sanderse-Pekaar Na een werkzaam en zorgzaam leven is zacht en kalm overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoon moeder. oma en schoondochter Joke Schütz-de Jong 2 februari 1942 f 27 augustus 2005 Oost-Souburg: Hans Vlissingen: Danny (in herinnering Marije Helena, Shannon, Macy, Rik Vlissingen: Brenda en Jan David, Yannick, Jesper Oost-Souburg: Debbie en Danny Wesley, Ramon Julianadorp: L. Schütz-Niels Lingestraat 20 4388 SE Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van Joke te nemen op woensdag 31 augustus van 20.00 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 2 september om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Dag Joke We zullen je missen. Carla en Nico Ria Will Niet te begrijpen, niet te bevatten. We hadden net nog fijn gepraat. Je ziet; het is niet in te schatten. Wat is het toch snel.te laat. Op 26 augustus 2005 is plotseling overleden mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa Bernardus Fransiscus Looy Ben In de leeftijd van 66 jaar. Middelburg: Jeanne Looy-Bal Nieuwen St. Joosland: Marcelle en Ron Wouter Daan Middelburg: William en Ingrid Remko Rick Statenlaan 202 4336 CN Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Ben op dinsdag 30 augustus a.s. van 20.00 tot 20.30 uur in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1. De dienst voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op woensdag 31 augustus om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het cre matorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. 26-8-2005 "Niet belangrijk is de weg die je gaat, maar wel het spoor dat je achterlaat. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zwager Ben Looy Wij wensen Jeanne en de kinderen veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Ko en Gre Wim en Sien Joen Pietf Familie, vrienden en bekenden, de eb is voor mij gekomen en dein met de vloed mee om samen één te worden met mijn lieve vrouw Addy Overleden Franciscus Gerardus Jan van de Veer (Ab) weduwnaar van A. S. van de Veer-Jongman 14 september 1932 127 augustus 2005 Apeldoorn Vlissingen Boulevard de Ruyter 256 4381 KH Vlissingen Correspondentieadres: Familie van Damme Chopinlaan 31 4384 JG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van mij te nemen op woensdag 31 augustus van 19.00 tot 19.50 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Tevens kunt u aldaar afscheid nemen op donderdag 1 september van 10.45 tot 11.15 uur, waarna aan sluitend de crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid voor een samen zijn in de ontvangstruimte van het crematorium. ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Enige en algemene kennisgeving. Uit de nacht rijst morgenrood het le\>en uit de dood. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en zus Lorna de Munck-Sewell in de leeftijd van 84 jaar. Kinderen, kleinkinderen en overige familieleden Correspondentieadres: Gravestraat 67-69 4381 AN Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 31 augustus van 9.45 tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 11.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Vredig en kalm is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overoma, zus, schoonzus en tante Annie Rosalia Josepha Hiel Weduwe van Marcel Maria Paridaen Geboren 13 juni 1920 te St. Kruis Overleden 27 augustus 2005 te Aardenburg Kapelle: Fferman (t) en Antoinette Paridaen-Haverbeke Mirjam en Tjerk Roan Jessica Utrecht: Rob en Bemadette Paridaen-Roks Paul en Floor Bart Aardenburg: Annelies en Hans Schmits-Paridaen Merel en Lars Sophie, Juliette Sandor De families Hiel en Paridaen Correspondentieadres: Olieweg 1 4527 PP Aardenburg tel. 0117-494150 De afscheidsdienst waartoe u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op 1 september 2005 om 13.30 uur in Crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c te Ter- neuzen. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condole- Samenkomst bij het crematorium om 13.15 uur. Op woensdag 31 augustus 2005 om 19.00 uur is er een avondwake in woonzorgcentrum Coensdike. Als u geen rouwbrief mocht ontvangen, dan hopen wij u te bereiken met deze advertentie. Heden overleed onze zwager Jan Poppe Jo Ries en An Jaap en Jopie Namens de familie van Wallenburg Amsterdam, 1-3-1918 Heer! Tot wie zullen wij heen gaan? Gij hebt de woorden van Eeuwig leven. Trouwtekst, Johannes 668 Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en over- opa Christiaan Meijers in de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: C. Meijers-Dingemanse Middelburg: Mattie en Tonnie van den Broeke- Meijers Marcel en Gitte fente Karin en Tanneguy Timo, Floortje Bonaire: Jasper en Carla Meijers-Cornelisse Judith, Chris Koudekerke: Jaco en Greta Meijers-de Nood Stijn, Gerben, Margriet Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 't Gasthuis, afdeling Molenwater, voor de liefdevolle verzorging. 4337 EG Middelburg, 27 augustus 2005 Vrijlandstraat 54 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 30 augustus van 19.00 uur tot 19.30 uur in het rouw centrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middel burg. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 31 augustus om 10.30 uur in kerkcentrum "de Hoek steen", Roozenburglaan 22 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal Middendorp te Zoutelande. Na jaren waarin zijn krachten geleidelijk afnamen, maar zijn wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust overleden onze lieve vader, opa en "ouwe opa" Felix Martinus Johannes Kornman Goes, 26-8-2005 Ans en Jan Fokke-Komman Jeroen en Monique Merel Marieke en Martin Sem Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcen trum "Ter Weel", Unit 8 te Goes, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Hollandiaplein 80 4461 GT Goes De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 1 september om 14.00 uur in de aula van het cre matorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van het crematorium. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden is uit de familiekring weggenomen onze ge liefde zwager en oom Christiaan Meijers echtgenoot van Catharina Meijers-Dingemanse in de leeftijd van 87 jaar. mevr. L. Meijers-Stroo fam. Dingemanse neven en nichten Zoutelande, 27 augustus 2005 Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet zo goed meer met je praten, de blik in je ogen deed ons vaak zo 'n zeer, de vrouw van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: Dank je voor wat je hebt gedaan Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat na een lief devolle verzorging in zorgcentrum "De Blide" van ons is heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Bonna Leunis weduwe van Willem F. van der Hoek 25-7-1916 f 27-8-2005 m/s Vuurland: E. M. van der Hoek Henri Bonita en Pascal Suan Heléne en Noël Magnus, Matty Terneuzen: A. van der Hoek D. van der Hoek-Koster Adriënne en Jean-Paul Naomi, Tom William en Daniëlle Erica Temeuzen: M. E. van der Hoek B. de Roode Angelina en Ronald Mascha, Daphne Walter en Natasha Ashley, Rem co Martijn Temeuzen, 27 augustus 2005 Correspondentieadres: Churchilllaan 7 4532 JA Temeuzen De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 31 augustus om 14.00 uur in Monuta rouwcentrum "Temeuzen", Rooseveltlaan 6, Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de be grafenis in bovengenoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 25 augustus is onze zorgzame tante Wilhelmina van der Maas-van 't Hoff overleden. Amsterdam: J. M. ten Haaf J. L. ten Haaf-van Dijke Oosterland: Jac. van Dijke M. van Dijke-Geene Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Jacoba op 't Hof weduwe van Jacob Vos in de leeftijd van 90 jaar. Kapelle: W. Vos N. Vos-Verhagen Oudelande: A. Vos Lewedorp: N.M. de Smit-Vos B.de Smit Lewedorp: M. Hoogst ra te-Vos M.J. Hoogstrate Klein- en achterkleinkinderen 27 augustus 2005 Hellenburgstraat 30 4436 AK Oudelande Onze moeder en oma is thuis opgebaard. Op donderdag 1 september zal er een afscheidsdienst worden gehouden om 14.15 uur in dorpshuis D'n Ostpit, Vanderbijlparkstraat 1 te Oudelande. Aanslui tend hieraan zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Oudelande. Na afloop van de begrafenis is er in D'n Ostpit gele genheid tot condoleren. BEGRAFENISVERZORGING Tarweakker 23, 4341 MD Arnemuiden Voor dienstverlening in Walcheren, Zuid- en Noord Beveland Tel. 0118 - 60 25 00 - 0113 - 21 63 63 Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Maak uw donatie over op giro 145. Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijksj bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiert een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro Alleen sómen kunnen we dit schip bouwen! Doe mee! www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kei thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak allei en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want sai len is méér'dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om same te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsba kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speel voorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakan tiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten k< ten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnt wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het nl fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? LAAT KEVIN OOK EENS LACH EU JA, ik help kwetsbare kinderen. I Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal O jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,- per jaar). I Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder I ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een I I I I 1 WITJE A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VU Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! "De gemeente heeft voor mij beslist dat ik met een deeltaxi moet reizen. Moet ik daar weer rekening mee gaan houden bij mijn dagindeling. Wat een gedoe. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Dus wil ik vervoer dat bij mij past. Daarom ben ik ANGO-lid. Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingteruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! m Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 Fax (033) 465 43 53 Internet: www.ango.nl E-mail: info@ango.nl ANGO maak(t) beter leven mogelijk! (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO, kijk op www.handicap.nl voor meer informatie) 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28