ii n H fi: StedenspecialBerlij PZC ((fjvaa/i(c/e/H>/nia.s.'ie Uw Vertrouwen Waard Van der Hooft uit vaar t verzorg ing de Groot-de Kam ARENSMAN Plaats uw familieberichten in de PZC Ontdek de bruisende hoofdstad vanuit het hart van het centrum vrijdag 26 augustus 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberiohten@pzo.nl Overlijden Angela& Ronald "We hadden 't jullie zo gegund" Familie Spelier en collega's Lunchcafé Stadhuis Heel verdrietig zijn wij omdat Denise niet meer bij ons is. Lief klein duifje, we zullen je missen. Stefen Renata Dag lieve Denise Mike en Danielle veel sterkte. Nanna en Ricky Lieve Denise Veel te kort mocht je ons vriendinnetje zijn. Een laatste kus. Jack, Jill, Jeroen en Barbara Waarom? Onze vijand was toch sterker dan jij. Adriaan Jan de Koeijer Je werd slechts 41 jaar. Goes: Sylvie de Koeijer-Fermont Jurian t Tristan Muriël Oost-Souburg: F. C. de Koeijer C. A. de Koeijer-de Bue f Anita Middelburg: Anja Vogel-de Koeijer Frans-Albert Vogel Lisa, Anne Ritthem: Ronny de Koeijer Andra de Koeijer-Walhout Isa, Evy Sluiskil: P. J. Fermont L. S. Fermont-Laurijs Zuiddorpe: Sandra Bleijenberg-Fermont Johnny Bleijenberg Frédèrique Koewacht: Martin Fermont Karin Peeters 21 augustus 2005 Appelstraat 64,4462 TM Goes De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Geschokt zijn we na het verlies van onze beste vriend Ad de Koeijer We wensen Sylvie, Jurian en Muriël veel sterkte toe. Gerard, Anita, Pascalle en Rafaël van Gurp There is an old belief That on some distant shore Far from despair and grief Old friends shall meet once more Dag Ad Dank je wel voor alles. Je was een grote steun voor ons. Maaike, Marijn en Ilse Ad, bedankt voor de prettige samenwerking! Wij wensen je vrouw, kinderen en verdere naasten heel veel kracht en sterkte toe. Directie en medewerkers Mol-Schuddebeurs BV BP en Poel, BP Dauwendaele, BP Souburg BP de Zandkreek, BP de Schelphoek Geschrokken en ontzet zijn we binnen ons bedrijf door het overlijden van onze collega medewerker Ad de Koeijer We wensen Sylvie en de kinderen, overige familie en vrienden de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Arjaan, Anja Suzan, Fred, Megan Addie, Frederik, Meivin, Jordy Wendy, Remco Roel Namens BP de Goese Polder Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van dhr. A.J. de Koeijer vader van onze leerling Muriël en oud-leerling Jurian Wij wensen zijn vrouw, Muriël en Jurian veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Team, directie, leerlingen, MR en OR van o.b.s. De Zuidwesthoek je duim "ietste ver in je mond Kriebels aan je neus Een hoorbare "joel" Je eten en drinken altiid warm Af en toe dat handje achterlangs op onze rug En een ondeugende lach Ronnie Notebaart 11-04-1961 We zullen je missen lieve Ron, Elly Anita Lianne K Hendriek Hertha Laura K Ronald Sas Tjeerd Esmeralda Hanny Ivonne Pedro Lisa Lianne Z Romanie Anja Laura L Cilly Jeff Jeanette Frank Lenny team Ireen Irene dagbesteding Goes, Huize den Berg, afdeling Lelie r Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Met zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle Fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij bedroefd afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa, broer en schoonbroer Gerard Johannes de Jong in de leeftijd van 67 jaar. Hoek: Tina Sherelle, Kim en Francis Philippine: Christianne en Aaron Robin, Nicky, Levi, Naomi Zaamslag: Mario en Elisa Terneuzen: John en Sandra Charity, Jeremy, Kaïtlin Axel: Géralda en Jan Michael, Noa-Jane, Nathanya, Ruben Ertvelde: Dina en Hubert t Vlissingen: Lucien en Jacqueline 24 augustus 2005 Mauri tsfort 19 4542 LA Hoek De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 30 au gustus om 10.00 uur in de parochiekerk te Philippi ne. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaats vinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen in Monuta rouwcen- trum "Terneuzen", Rooseveltlaan 6 te Terneuzen op zaterdag 27 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de crematieplechtig heid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Erg verdrietig maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben gehad, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader, groot- en overgrootvader Marinus Markusse 10 september 1923 - 24 augustus 2005 Goes: N. A. Markusse-van der Does 's-Heer Abtskerke: Wilma Krijger-Markusse Ko Krijger Marina en Christian, Ko Corine en Renaldo Bastiaan en Annemarie Kloetinge: Suzan Markusse (in herinnering) Suzie Markusse (in herinnering) 24 augustus 2005 Buys Ballotstraat 35 4462 AM Goes Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard. Op maandag 29 augustus zal er een afscheidsdienst worden gehouden om 14.30 uur in de 'Geerteskerk' te Kloetinge. Aansluitend hieraan vindt de begrafe nis plaats op de Algemene Begraafplaats te Kloetin ge- Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het 'Geerteshuis', Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Heden is overleden onze geliefde zwager, oom en oudoom Marien Markusse Wij wensen Na, Wilma en Ko, kleinkinderen en achterkleinkind veel sterkte toe met dit grote verlies. 's-Heer Abtskerke: J. Markusse (in herinnering) G. Markusse-Mol Nisse: Willy en Rinus Walhout-Markusse Cora John en Lotte 's-Heer Abtskerke: Leo en Elian Markusse-Boonman Manon 's-Heer Abtskerke: Betsy en Johan Zuidhof- Markusse Jasper Evy 's-Heer Abtskerke: Chris en Joan Markusse- Huijssoon Rik Tess 's-Heer Abtskerke, 24 augustus 2005 t Wemeldinge, 25 augustus 2005 Hierbij geven wij kermis dat na een kortstondige ziekte in zijn vertrouwde omgeving is overleden Kattendijke, 7 januari 1921 Wemeldinge: Jan en Ida Schouwenaar-Hamelink Prinses Julianastraat 37 4424 AT Wemeldinge Onze oprechte dank gaat uit naar de thuiszorg Allévo en huisartsenpraktijk Wemeldinge. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 27 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede IA, Kapelle. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 29 augustus a.s. om 13.00 uur in het crematori um, West. Oude Havendijk 3 te Middelburg. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschou wen. Plaats uw familie berichten in de PZC Na een lange lijdensweg ging op 24 augustus 2005 van ons heen mijn geliefde man, onze zorgzame va der, pappa, schoonvader en opa Izaak Jacobus de Bruijne in de leeftijd van 88 jaar. K. de Bruijne-Kok Anja de Bruijne Jan Willem de Bruijne en Anja Cohen Josse en Lubina Geerte Edwin de Bruijne Rheumaverpleeghuis Van Beethovenlaan 60, Rotterdam Correspondentieadres: Varenhof 5313069 KJ Rotterdam De crematieplechtigheid vindt plaats maandag 29 augustus om 13.00 uur in crematorium "Schollevaar", Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. In plaats van bloemen wordt een gift t.b.v. Artsen Zonder Grenzen op Postbanknummer 4054 zeer op prijs gesteld. "Op U, mijn God, is mijn vertrouwen. Psalm 25 Na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust toch nog onverwacht overleden onze lieve moeder, oma en overoma Jozina Johanna Malepaard-van 't Hof sinds 14 mei 1983 weduwe van Pieter Cornelis Malepaard in de gezegende leeftijd van 89 jaar. Onze oprechte dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum De Wieken" teZierikzee voor de liefdevolle verzorging. Enter: Netty en Gerrit Scholten Goor: Corry Roessink, in herinnering Goor: Marinus en Aartje Roessink Zierikzee: Hennie en Piet van Mourik St. Odilienberg: Jan en Lilian Malepaard Klein- en achterkleinkinderen Goes, 25 augustus 2005 Correspondentieadres: 's-Gravenstraat 13, 4301 GV Zierikzee Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 29 au gustus van 12.30 tot 13.00 uur in de "Ichtuskerk" aan het Bostonplein te Brouwershaven, waarna om 13.15 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Brou wershaven. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de 'Ichtuskerk". Wij zijn bedroefd nu onze geliefde zwager en oom Piet Minnaard in de leeftijd van 89 jaar is overleden. Goes: F.E. de Neef-Eversdijk Oosterhout (NB): B. Pikard-de Neef Krabbendijke: A.F. de Neef-van Drunen Wemeldinge: J. de Neef J.J. de Neef-Bras Aalten: J.P. van Driel-de Neef M. van Driel Neven en nichten 23 augustus 2005 Als je zorg tot bergen wordt, jou van kracht berovend. Blijf dan wachten op de Heer, biddend en gelovend. Donderdag 25 augustus 2005 is op 90-jarige leeftijd overleden, onze zorgzame moeder, oma en overoma Wilhelmina van der Maas-van 't Hoff sinds 16 oktober 1978 weduwe van Jacob van der Maas Joop en Nel Wilma en Leo Patrick Sander Sjaak en Mathilda Marc-Jan Richard Stefan Marcel Bruinisse, Allévo, "In 't Opper" Dr. de Kockstraat 13 Correspondentieadres: Sandströmstraat 15 4307 AW Oosterland De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden maandag 29 augustus in het "Stiltecentrum" van "In 't Opper", aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in "In 't Opper". Begrafenisondernem ing C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25.4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosséweide 2 Tel. 0113 31 15 17 I)ag en naclit bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Bevelanti Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame mam en oma Anna Maria van Hoepen-van Boven weduwe van C. A. P. van Hoepen Vlissingen, Vlissingen, 9 juni 1906 25 augustus 2005 Hellevoetsluis: Bob van Hoepen Mariëtte van Hoepen-Jesoirens Kapellen (B.): Peter van Hoepen Isabelle Geeris Rotterdam: Marly Breur-van Hoepen Hans Breur Tim, Imke en Kiki Vlissingen: Truus Warmerdam-van Hoepen Jan Warmerdam Lagos (Nigeria): Robert Warmerdam Marlize Warmerdam-Blok Maurits en Laurens Biggekerke: Edwin Warmerdam Verena von der Linden Vlissingen: Christine Mols-Warmerdam Jos Mols Sophie en Daniël Wij zijn het personeel van Ter Reede zeer dankbaar voor de goede verzorging die Mam heeft ontvangen gedurende haar verblijf in het verzorgingshuis en in haar laatste uren. Correspondentieadres: Fam. J. A. Warmerdam, Rossinilaan 20, 4384 MA Vlissingen, tel. 0118-460307 De crematie zal plaatshebben op maandag 29 augus tus om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschou wen. Dankbetuiging Onze hartelijke dank voor uw medeleven, betoond! overlijden van ome Han Prince J. M. Regoort-van Felius F. P. Regoort M. J. Kristelijn-van Felius J. W. Kristelijn Augustus 2005 HOE GROOT IS JOUW WERELD informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: wvw.degrootdekam.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 aanbieding voor alle lezers van de Wegener Dagbladen Reis met uw krant naar Berlijn! Speciaal voor onze lezers hebben wij een fantastische stedenspecial samengesteld naar deze bruisende hoofdstad Berlijn. En ook nog eens tegen absolute spotprijzen... Want een 4-daagse autoreis met verblijf in Hotel Ambassador Berlin boekt u al vanaf slechts 99 5 dgn v.a. slechts 125), inclusief het dagelijks ontbijtbuffet. U verblijft in het hartje van het centrum, schuin tegenover het beroemde warenhuis KaDeWe aan de Kürfürstendamm. Ideaal uitgangspunt om te stad te gaan ontdekken! HOTEL AMBASSADOR BERLIN*** - BERLIN Het comfortabele hotel ligt op een superlocatie, namelijk schuin tegenover het beroemde warenhuis KaDeWe aan de Kürfürstendamm. Het hotel is voorzien van restaurant, gezellige bar en parkeerplaats (tegen betaling). Uw 2-persoonskamer kamer beschikt over telefoon, tv, minibar, föhn, badkamer met bad of douche en toilet. TIPS VOOR UITSTAPJES Kiest u voor Berlijn, dan kiest u voor geschiedenis, cultuur, statige gebouwen, naar hartelust shoppen, lekker eten en uitgaan in de tal loze trendy gelegenheden en theaters. Graag reiken we u een aantal ideeën aan... Wat dacht u van de Brandenburger Tor, met de Reichstag op de achtergrond? Bezoek ook Checkpoint Charlie, het ontmoetings punt tussen Oost en West in de jaren van de Berlijnse Muur. Vergeet niet naar de Potsdamer Platz en de Kürfürstendamm te gaan met vele boetieks, winkels en terrasjes. En natuurlijk mogen ook de Alexanderplatz en het Rathaus Schönberg niet ontbreken tijdens uw reis. Verder kunt u prachtige musea bezoeken of de mooie Berliner Dom bezichtigen. U ziet het in Berlijn hoeft u zich geen moment te vervelen. Toeslagen: 1 -persoonskamer 4 dgn 751 5 dgn 82,50, reserveringski 15 (verplicht, per boeking). Prijzen zijn per persoon. Inclusief: verblijf in Hotel Ambassador 2-persoonskamer, dagelijks ontbijt. Exclusief: vervoer,reserverin kosten, reis- en annuleringsverzekering. Voor meer informatie en boekingen: KRAS 11ka wti&a tel: 073 - 5 999 999 online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HZ 14.943 WGGGNGR dagbladen Meer bereiken. MetWege

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36