pzc registreren m PZC Kleintjes online én in de krant 0 O .j* Kleintjes IN MIDDELBURG EN VLISSINGEN ZOEKT DE PZC BEZORGERS! woensdag 24 augustus 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige famiiieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overlijden Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heerR. Thomas oud-lid en oud-trainer van onze vereniging Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het dragen van het verlies. Leden en bestuur v.v. Philippine De weg loop niet waar je 'm verwacht Met droefheid delen wij u mede dat plotseling en veel te vroeg van ons is heengegaan onze dierbare vader en opa Jan Minderhoud 24 december 1943 t 17 augustus 2005 We zullen je missen Sandra en Ywan Mikaël Angelique Stefan Chico Mendesring 278 Dordrecht Correspondentieadres: Sandra Minderhoud Waltmanstraat 15 2136 BA Zwaanshoek We nemen afscheid van Pa, vrijdag 26 augustus om 11.15 uur in het jeugdgebouw bij de Kerk aan de Markt 65 te Westkapelle. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats hebben op de Algemene begraafplaats te Westkapel le. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in ge noemd jeugdgebouw. Voor een zorgzame begeleiding Ujtvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Met grote verslagenheid en diepe droefheid geven wij kennis van het voor ons onverwachte overlijden van onze broer, zwager en oom Jan Minderhoud 24-12-1943 t 17-8-2005 Westkapelle: Leen Minderhoud Tanny Minderhoud-Stroo Axel: Nel de Bruine-Minderhoud Adrie de Bruine Kortgene: Noach Minderhoud Vlissingen: Sam Minderhoud Westkapelle: joost Minderhoud Addie Minderhoud-Geertse Gapinge: Marie Langebeeke-Minderhoud Lein Langebeeke neven en nichten Dordrecht, augustus 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom Jan Minderhoud Wij zullen hem erg missen. Johan en Linda Ronald Erik Geschokt vernamen wij het plotselinge overlijden van onze goede vriend Jan Minderhoud Piet en Loes Huib en Mientje Piet en Suzie Piet en Jannie Ko en Corrie Wim en Louise Jan en Jodien We zullen zijn gezelligheid missen. Westkapelle, 23 augustus 2005 Hij heeft zijn strijd gestreden Zijn wereld werd steeds kleiner om hem heen Hoe hij in stilte heeft geleden weet niemand, hij alleen. We nemen met veel verdriet maar dankbaar voor al les wat je gaf afscheid FredHellwig van mijn lieve man, Maria Hellwig Versluis papa en opa, Fredie en Karin en Heinz en Jessica en Allina Kamperland, Nieuwstraat 103 23 augustus 2005 Wat geven we haar terug voor alles wat ze is kwijtgeraakt God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst. In dit vertrouwen nemen wij afscheid van Diena Kamp die op de leeftijd van 72 jaar van ons heenging naai de Heer van haar leven. Dankbaar voor haar optimisme en haar doorzettings vermogen zal zij altijd in onze herinnering blijven voortleven. "Zij leefde zoals zij was en die zij was Broers, zussen en schoonzus Neven en nichten Een woord van dank aan het personeel en dr. Meijer voor de goede zorgen die zij in het Gasthuis mocht ontvangen. Middelburg, 22 augustus 2005 Correspondentieadres: Familie Kamp p/a J. C. Wondergem Oostgat 16 4341 LEAmemuiden Op zaterdag 27 augustus zal om 11.00 uur een korte dienst gehouden worden in de aula van de begraaf plaats Westelijke Oude Havendijk te Middelburg voordat we haar naar haar laatste rustplaats brengen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Zij die geen kaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Een man van weinig woorden met een warm hart voor zijn gezin. Dankbaar voor de liefde waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd delen wij u verdrietig mede dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame pa en lie ve opa Floras Dijke Oost-Souburg: Sannie Dijke-de Koster Etten-Leur: Wim en Marika Dijke-van der Linden Tilburg: Claudia en Toon Vlissingen: Eric en Bianca Dijke Kimberley Kelly 4388 NR Oost-Souburg, 22 augustus 2005 J. D. P. de Smitstraat 13 Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 25 augustus van 19.00 tot 20.30 uur op de Nieuwedijk 3 te Vlissingen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze zwager en oom Floor Dijke is overleden. Sannie en kinderen veel sterkte. Biervliet: Ko en Leijntje Samford Valley (Aus): Wilfred - Gina Schoondijke: Jacco - Solange en kids U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Stort uw bijdrage op giro 145 Namens onze passagiers: hartelijk dank. Enige en algemene kennisgeving Verdrietig om haar te moeten missen, dankbaar om hetgeen zij in ons leven betekende delen wij u mede, dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgroot moeder Anna Quaars weduwe van Abraham de Maillie in de leeftijd van 88 jaar. Wij zijn dankbaar voor de goede zorgen die zij in "De Burght" mócht ontvangen. Sluis: Bram de Maillie (in herinnering) Cadzand: Rina de Maillie (in herinnering) Sluis: Sjaak en Nellie de Maillie-Bouwens Oostburg: Hans en Ria de Maillie-Robesin Kleinkinderen en achterkleinkinderen Oostburg, 23 augustus 2005 Correspondentieadres: Van Ostadestraat 77 4501 KS Oostburg De afscheidssamenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op vrijdag 26 augus tus om 14.00 uur in "De Burght" te Oostburg, waar na gelegenheid tot condoleren aldaar. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. In de ouderdom van 89 jaar is overleden Lodewijk Albert Kakebeeke sedert 1998 weduwnaar van Julia Elvira Mosselmans Kediri (Nederlands Indië) 12 februari 1916 oapiiw 18 augustus 2005 Mede namens de familie: J. W. H. Garvelink executeur testamentair Schouwweg 51 2243 BE Wassenaar De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de begraafplaats te Gapinge. Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC Een goede bijbaan voor jong en oud! De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 15 jaar) die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07 00 uur bij de abonnees in de bus liggen. Momenteel zijn er nog enkele wijken in uw buurt vrij Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast lichaamsbeweging en een vaste vergoeding zijn er veel extra's. Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800 - 023 51 11 of kijk op wwwdeleukstebijbaan.nl het alfabet van Zeeland Stapsgewijs plaatsen registreer jezelf als ad in je °nt|box Na het klikken op de link mailbox. N -Advertentie Kies de rubriek waarin je je advertentie wilt plaatsen Vergeet je telefoonnummer/e-mail niet te vermelden bij de advertentie in de krant Je advertentie is gratis als je iets aanbiedt dat minder dan 100 euro kost Val meer op door je tekst in kleur te plaatsen op internet Met de pluscode is je advertentie makkelijk te vinden op internet. Als abonnee plaatsje per jaar 3 x gratis als je iets aanbiedt dat meer dan 100 euro kost Geef aan in welk dagblad je wilt plaatsen Betaal via een automatische machtiging of je creditcard Geef hier de tekst op voor je internetadvertentie -i Val meer op met een foto bij je internetadvertentie Een fotoicoon geeft aan datje op internet een foto geplaatst hebt Klopt alles? Klik dan op accoord Snel gevonden. Snel verkocht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40