l A Sm Wm z-wear de badmeesters Kom naar de Gazelle Gazelle Easy Glider Opstapdag BEZOEK ONZE SHOWROOM AMBIANCE Teba Nationaal PZC >10 wie een zwembad wil moet in zee, maar met wie? Slagerij textieldruk groothandel Giro 4007 23 AUGUSTUS Liberia: niet om aan te zien Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 ZONWERING Livingstoneweg 8, Goes www.ambiance-zonwering.nl dinsdag 23 augustus 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de Krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboorte Psalm: 118:23 Met grote dankbaarheid en blijdschap mogen wij u bekend maken dat de Heere ons een dochter en zusje heeft toevertrouwd Lena Wilhelmina Elizabeth We noemen haar: Loïs 20 augustus 2005 Jan Willem en Liesbeth van de Velde-Quant Willem Jan Leendert en Maarten Daan Geert Gaanderse weg 2, 4315 PM Dreischor Geboren: ons 4e kleinkind Puk dochter van: Mandy en René Kuiper zusje van Skip 22 augustus 2005 Dick en Annet Verboom Overlijden Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sebastiaan Dubbelman oud-leerling van de opleiding IT-Media producties Wij wensen zijn ouders en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens personeel en deelnemers van het cluster ICT en Elektro van ROC Zeeland te Vlissingen L. C. Maas, directeur A. J. de Zeeuw, teamleider Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Met grote droefheid geven wij u kennis dat, na een moedig en geduldig gedragen lijden, van ons is heen gegaan mijn lieve man. onze zorgzame vader, schoonvader en opa Robertus Julma Eugene Thomas echtgenoot van Rose-Marie Clara Johannes van den Bossche t Philippine, 20 augustus 2005 Westdorpe, 1 december 1948 Philippine: Rose-Marie Philippine: Angélique en Nick Gianni, Demi "s-Heerenhoek: Erwin en Heidi Brandon Kokhaan 14 4553 CC Philippine De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 26 augustus om 12.30 uur in het crematorium, Bella- mystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie per soonlijk te condoleren in de hal van het crematori um. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot ons verdriet hebben wij kennis moeten nemen van het overlijden van Robbie Thomas Robbie zal bij ons blijven voortbestaan als een zeer gewaardeerde collega. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe voor de toekomst. Directie en medewerkers Heerema Vlissingen B.V. Met verslagenheid namen wij kennis van het droevi ge bericht dat onze collega Robbie Thomas na een ziekbed op zaterdag 20 augustus 2005 is overleden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Ondernemingsraad Heerema Vlissingen B.V. Verdrietig zijn we om het heengaan van onze lieve zwager en oom Rinus Walraven echtgenoot van Adrie Walraven-van Ham Familie Van Ham Rilland, 20 augustus 2005 Diep geschokt zijn wij door het plotselinge over lijden van Arthur Verhoef voorzitter van de Vereniging van Eigenaren van het appartementencomplex "Molenwater" Tijdens de periode dat hij voorzitter was van onze Vereniging hebben wij hem leren kennen als een zeer betrokken mens met belangstelling voor alle bewo ners. Zijn kwaliteit als voorzitter werd door ieder gewaar deerd. Nu hij als het ware "in het harnas" gestorven is, kunnen we alleen maar stil zijn. Wij zullen hem missen. ,We wensen zijn vrouw Toesja veel sterkte toe voor de komende tijd. Bestuur en leden VvE Molenwatercomplex Toch nog onverwacht is overleden onze zwager en oom Fred Hellwig Familie Versluis Kamperland, 19 augustus 2005 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze broer, zwager en oom Izak Stokman Hoogerheide: Cor Stokman (in herinnering) Willy Stokman-Mac-Mooprx Neven en dichten Wissenkerke: Rinus Stokman en Ria Besuijen Tony (in herinnering) Wissenkerke, 20 augustus 2005 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van Cornells Verheij sinds 24 februari 1986 bestuurslid van onze huurdersvereniging Wij zullen hem met veel waardering en respect her denken en wensen mevrouw Verheij en verdere fami lie veel sterkte toe. Bestuur en leden huurdersvereniging l'Escaut Vlissingen Verdrietig heb ik kennisgenomen van het overlijden vaamijn geliefde oom Jakob Lievense De kinderen en kleinkinderen wens ik sterkte toe bij dit verlies. D. J. Verhage Westkapelle, 20 augustus 2005 Heden bereikte ons het droeve bericht van het over lijden van de heer J. Lievense De heer Lievense was 25 jaar lid van de Raad van Toezicht en het Bestuur van de voormalige Rabo bank Domburg. Hij heeft vanuit zijn kundigheid en met het belang van de leden voor ogen, de koers van de coöperatieve bank mede bepaald. Zijn grote be trokkenheid bij onze coöperatie en zijn sympathieke wijze van optreden leven in onze herinnering voort. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Beheerscolleges, directie en medewerkers Rabobank Noordwest-Walcheren Domburg, augustus 2005 Heden overleed onze geliefde tante Maatje Brasser-Slabber weduwe van Jakob Brasser in de leeftijd van 88 jaar. Familie Toutenhoofd Westkapelle. 20 augustus 2005. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herinne ringen, delen wij u mede dat is overleden mijn zwager en onze oom Jan Hirdes 29 januari 1913 I" 22 augustus 2005 weduwnaar van Adriana Jannetje Nieuwenhuyse Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging in "Ter Weel" en "Nieulande" te Krabbendijke. A. W. Nieuwenhuyse-Wabeke Familie Hirdes Familie Nieuwenhuyse Correspondentieadres: Tremel 18 4413 HA Krabbendijke Mijn zwager en onze oom is opgebaard in het mortuarium van Huize "Nieulande", ingang via de Nieulandestraat te Krabbendijke. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 24 augus tus van 16.00 tot 17.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den vrijdag 26 augustus om 11.15 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats Zegestede, Rucphense- baan 95 te Roosendaal, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van Jo Roelse Jo was één van de oprichters en erelid van v.v. de Noormannen. We hebben Jo gekend als een mee levend supporter met grote belangstelling voor het wel en wee van onze vereniging. We wensen zijn echtgenote en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden v.v. de Noormannen Westkapelle, 21 augustus 2005 zwembaden whirlpools sauna's stoombaden burgh-haamstede telefoon 0111 651056 www. debadmeesterscom tel. 0118-612868 Vccrseweg 36, 4332 BC Middelburg internet: www.degrootdekara.nl 8 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: r Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Uw specialist in scharrelvlees Korte Delft 1b - Middelburg - 0118-642409 LAAT U IEMAND WA! "RtOCllH", OF BEIT U ONS ZELF? het idee levert u: uit uw hoofd, vanaf bierviltje, floppy of cd, de rest verzorgen wij, zelfs binnen een week: van tas tot jas, bedrukt of niet,l keer of 10.000 keer! HARINGVLIETPLEIN 7 ZIERIKZEE tel.: 0111 - 450026 fax 0111 - 450031 's-Gravenhage www.juconi.nl 11.00 tot 16.00 uur Fluitend tegen de wind i Gazelle staat voor comfortabel, gemakkelijk en lekker fietsen. Voords Gazelle Easy Glider geldt dat echter nog sterker dan ooit. Wantdankjj de elektronische trapbekrachtiging wordt je trapkracht maar ufo verdubbeld! Tot een maximum snelheid van 25 km/uur. Je hoeft dus minder in te spannen, maar blijft toch in beweging! Kom ook naar ce Easy Glider Opstapdag bij je eigen Gazelle dealer. En ervaar zelf hoe je voortaan fluitend tegen de wind in fietst: Gazelle middelburg - breeweg 17 gh telefoon 0118 - 613187 www.pietvoskamp.nl Gazelle Easy Glider. Fietsen met elektronische trapbekrachtigiij - "•••mijn dochter en haar man zijn toen vermoord. Nu sit ik met hun baby. Hoe moet ik die in leven houden? We hebben al twee dagen niks gegeten..." "...en toen zeiden ze tigen mijn vader dat hij bij ons q> schoot moest liggen. Ze sneden zijn hoofd eraf. We zijn dr:e dagen blijven zittel dat loofd... Tineke Ceelen, Stichting Vluchtelljj "Ik bespaar u de foto's vac deze mensen. Hun gezichten spoken nel li hele dag door mijn hoofd, liiju hut springt zoKat 1 woede, de kuiris wat doen. U ook." lil Stichting Vluchteling, Den Haag www.vluchtelingorg WORD VRIEND VAN E E IJ VLUCHTELING Openingstijden: Maandag gesloten Dinsdag t/m vrijdag 9.00 -17.30 uur - Zaterdag van 10.00 -16.00 uur Tel.: [0113) 22 22 31

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28