Roels wil speeltijd en heel blijven Springruiter Meijers wint met mazzel Krijger behaalt zijn eerste EK-zege ooit Voetbalster uit Kloosterzande belangrijke kracht Belgische eersteklasser Zultse Schmitz langer bij T-Mobile Schalke'04 legt Braziliaan vast Topveld in de Ladies Tour Johnson bondscoach in Amerika Bouyer kan loopbaan hervatten IW ziet van kstancia af indsurfer lerhage tweede tTB-wedstrijd aar Kruiningen uitslagen agenda dinsdag 23 augustus 2005 swb 15 C--Pfiter van Kouteren 10OSTERZANDE - In haar Bte jaar bij de vrouwen van (Belgische Zultse verzekerde judy Roels zich vorig seizoen n ecn basisplaats. En ook in komende competitie lijkt ze o belangrijke kracht te wor pbij de eersteklasser. 17-jarige voetbalster uit ixsterzande overleefde de eer- ischifting in een ruime selec ts opgenomen bij de vijf- n speelsters waarmee de com- :iiie wordt gestart. De voor- Jg jeugdinternational vindt U de selectie aan kwaliteit gi gewonnen en mikt op een gtsbij de eerste acht. roetbalde tot ruim een jaar ■jibij de jongens van Honte- werd gescout door de \TB en drong door tot de na- aale jeugdselectie. Roels: „Ik J van mijn moeder eerst op voetbal. Ik ben op scou- .an omdat ik dacht dat to veel buiten was. We zaten mien te knutselen, in plaats abuiten in bomen klimmen." kwoonde tegenover Tom Jans- :die nu in de jeugd van RBC git Hij was mijn voetbal- We voetbalden hele da- sop straat en vonden elkaar gd van Hontenisse blin- Papa Toon ging ook ükmee. We moesten van hem lijd penalty's nemen. Drie links, drie keer rechts, itig." Dan, grijnzend: „Je r: eigenlijk wel zeggen dat ik neb leren voetballen." immer ta Janssen vertrok enkele ja- terug naar Terneuzen. Man- iHoels koos vorig seizoen voor óetbal op niveau bij seksege- jien. De selectie van Zultse at negen nieuwelingen, waar- ee het totaal in eerste ins tan- op 22 kwam. Met nieuwko- jsvan de topploegen Ander- il en Zuid-West rekent Roels en seizoen waarin minder vorig jaar naar beneden (et worden gekeken. „Het is ;n enorm jammer dat Thea llaeij naar Zuid-West is ge gaan", zegt de Zeeuws-Vlaam- se. „Zij was de beste in onze ploeg en speelt nu bij een top- ploeg in onze klasse. Ze heeft er zelf nachten niet van kunnen sla pen." „Door de komst van negen nieu welingen is de concurrentie bij ons veel groter geworden. Daar houd ik wel van. Het houdt je scherp en is een extra stimulans voor de training. Iedereen weet dat alleen de besten spelen." Gemoedelijk Roels kwam vorig jaar via Thea de Blaeij in contact met haar huidige club en kwam na een in terland tegen de Belgische jeugd snel tot een overeenkomst met Zultse. „Geert de Poorter, onze manager, had me zien spelen te gen België. Hij belde daarna of ik zin had een keer mee te trai nen. Dat heb ik gedaan. Ik had de dag ervoor met Oostkapelle getraind en was er snel uit. Ik vond het niveau van Zultse wat hoger en werd er goed opgevan gen. Het gaat hier allemaal heel gemoedelijk. Dat bevalt me." In haar eerste seizoen ontwikkel de de Kloosterzandse zich snel. Nadat ze een belangrijk deel van de voorbereiding miste door een eerder geplande vakantie, sloot ze vlot aan bij de eerste ploeg. „Ik mocht in de eerste wedstrijd niet meedoen en had ook niet direct verwacht dat ik een basisplaats zou krijgen. Ik kon tenslotte ook nog bij de junioren meedoen, maar reken de wel op speelminuten in het eerste. Dat is vrij snel gelukt. We spraken af dat er tussen tijds, zo rond de winterstop, een evaluatie zou zijn. Dat is niet ge beurd, omdat het niet nodig was." Mandy Roels ontpopte zich als multifunctionele kracht, die met een tomeloze inzet op veel posities van waarde was voor de ploeg. „Ik heb eigenlijk overal gespeeld", vertelt ze. „In de spits, als verdediger en op het middenveld. Ik speel het liefst op het middenveld, omdat ik me daar het beste thuis voel. Je komt veel aan de bal en kunt lek ker aanvallen en verdedigen. Ik ben een werker, maar ook dege ne die openingen maakt. Vorig seizoen maakte ik een stuk of ze ven doelpunten. In het eerste be kerduel van dit seizoen scoorde ik vorige week drie keer." „We zijn in de voorbereiding op trainingskamp in de Ardennen geweest om elkaar beter te leren kennen. Met zoveel nieuwe speelsters was dat wel mooi. We mochten zelf weteil hoe laat we opstonden, maar we moesten wel om negen uur 's ochtends op een van tevoren op de kaart aan gegeven plaats zijn. We hebben zelf brood gebakken aan een stok boven een kampvuur. Het was echt een kennismakings kamp. De trainer vond de vel den slecht, waardoor er niet veel is getraind. We deden nog wel een lekkere partij rugby om duels te leren aangaan." Onderschatten „Ten opzichte van vorig seizoen is de ploeg sterker geworden", stelt Roels vast. „Ik denk dat we bij de eerste acht moeten kun nen eindigen, maar we moeten het vooral van onze inzet hebben. We hebben een jonge ploeg, met een gemiddelde leef tijd van negentien jaar. Ik ver wacht dat veel ploegen ons zul len onderschatten. Voetballend ziet het er beter uit dan vorig jaar. Toen werden veel lange bal len naar voren gegeven, maar nu durven we van achteruit te voetballen." Dat inspireert, vindt ze. Omdat voetbal toch vooral een spel is waarin al combinerend de oplos sing moet komen. „Mijn seizoen is geslaagd als ik blessurevrij blijf en veel speelminuten krijg. Het is tot nu toe een heel gezel lig team. De niet-serieuzen, die vorig jaar zaten te kloten op de training, zijn allemaal weg. Ik heb het nu echt super naar mijn zin: ik"heb er erg veel plezier in. Dat staat toch vooral voorop." De Kloosterzandse voetbalster Mandy Roels is begonnen aan haar tweede seizoen bij de Bel gische eersteklasser Zultse. foto Peter Nicolai e .'V^v.-nV^ - 4 MANNHEIM - Bram Schmitz rijdt ook volgend seizoen voor de Duitse wielerploeg T-Mobile. De Nederlander, die dit seizoen de slotrit van de Ronde van Luxemburg won, komt sinds het seizoen 2004 uit voor de ploeg. Met de Nederlander kregen ook Guerini, Nardello en Korff de zekerheid over een vernieuwd contract voor een jaar. Bij T-Mobile stoppen Rolf Aldag en Tobias Steinhauser aan het einde van het seizoen. Verder vertrekken onder anderen de vedetten Erik Zabel en Aleksandr Vino- koerov. De ploeg heeft zich inmiddels versterkt met onder anderen de Oekraïner Sergej Gontsjar en de Italiaan Ed dy Mazzoleni. ANP GELSENKIRCHEN - FC Schalke 04 heeft de Braziliaan Marcio Rafael Ferreira de Souza, kortweg Rafinha, gecon tracteerd. De 19-jarige verdediger tekende een contract dat hem tot 2009 aan de club uit de Duitse Bundesliga ver bindt. Rafinha speelde in zijn vaderland bij FC Coritiba, dat ongeveer vijf miljoen euro voor hem incasseert. De scouts van Schalke bekeken de Braziliaan drie keer tij dens het wereldkampioenschap onder twintig jaar, dat in juni in Nederland werd georganiseerd. ANP/DPA HEERLEN - Met negen vrouwen uit de toptien van de we reldranglijst en de zes beste wielerploegen van de wereld heeft de Expert Ladies Tour een absoluut topveld aan de start. Wereldkampioene Judith Arndt, Olympisch kam pioene Sara Carrigan, tweevoudig oud-winnares Mirjam Melchers en WB-leidster Oenone Wood zijn de grote na men, die de organisatie van de Nederlandse etappekoers presenteerde in Heerlen. De Ladies Tour wordt gehouden van 29 augustus tot en met 3 september. ANP ROTTERDAM - Davey Johnson is aangesteld als bonds coach van de Amerikaanse honkbalploeg, die vanaf 2 sep tember deelneemt aan het WK in Nederland. De Ameri kaan was in 2003 tijdelijk bondscoach van het Neder lands team, toen Robert Eenhoorn om persoonlijke rede nen even een plek in de luwte zocht. Daarna was hij de rechterhand van Eenhoorn op het EK, het olympisch kwa lificatietoernooi en de Olympische Spelen van Athene Davey Johnson won in 1986 de World Series als coach van de New York Mets. GPD NANTES - De Franse wielrenner Franck Bouyer kan zijn loopbaan hervatten. Hij verklaarde dat hij, na een lange juridische strijd over een dopingzaak, van het wereldwij de antidopingbureau Wada, toestemming heeft gekregen weer op de fiets te stappen. De internationale wielrenunie UCI had Bouyer geschorst, nadat hij was gepakt op het ge bruik van modafinil. Hij moest in 2004 de Ronde van Bel gië verlaten. Bouyer gaf aan het middel te gebruiken te gen een ziekte, waarbij hij plotseling de onweerstaanbare neiging krijgt te gaan slapen. De 31-jarige renner start vandaag al voor de Franse ploeg Bouygues in de ronde van Poitou-Charente. ANP/RTR LUSTRICHT - De Terneuzen- voetballer Jonathan Constan- a(19) kan een contract bij eer- liivisionist MW vergeten. aier Andries Jonker van de istrichtse club noemt de imalig speler van Heracles bet Belgische AA Gent een Pressante voetballer met mo- ijkheden'. „Maar hij is op kor- termijn geen versterking. Je in hem investeren en dan sik liever voor eigen jeugd", verklaart Jonker de keuze om nConstancia af te zien. Con- ifltia was twee weken op oei bij MW. flES - Bijna tweehonderd mdsurfers hebben meegedaan on wedstrijden op het Grevelin- ameer. de mannen won Texelaar ?aan van Rijsselberghe. Rede werd Alexander Verha at Heinkenszand, die zijn in to net niet kon bekronen «de eindzege. 'B - De locatie voor de vier- sedstrijd om de X-Treme IBZomercup is veranderd. evenement zou komende ®dag worden gehouden in t Kapelse Bos bij Kapelle, ^wielervereniging X-Treme daar geen vergunning. De ^trijd wordt nu op dezelfde gehouden op het parkoers ^Denlnkel bij Kruiningen. door Lucien Roelandt NIEUW EN SINT JOOSLAND - Stefan Meijers lijkt klaar voor de nationale ti telstrijd. In een spannende barrage won de ruiter uit IJzendijke met Odarco bij Stal De Kroo in Nieuw en Sint Joosland de klasse Z/ZZ. Stef Nelisse had een aantal goed te rij den, maar selectieve parkoersen opge steld, met in de barrage enkele opties die tijdwinst konden opleveren. In de Z/ZZ beet Meijers het spits af en hij mocht niet klagen dat hij Odarco fout loos naar de finish stuurde. Meijers: „Als eerste starter moet je de tijd neer zetten waar anderen zich op kunnen richten. Wil je winnen, dan ben je met twee rappe meiden als Sandy den Exter en Kim Huige achter je verplicht om ri sico te nemen. Daardoor werd Odarco wat vlak, raakte hij de voorlaatste hin dernis vol en had ik geluk dat die balk bleef liggen." Dat mazzeltje leverde de regerend Zeeuws kampioen uiteindelijk de zege op. Huige was met Kalisto inderdaad sneller, maar in de haast trok de Velco- me Fontaine-nakomeling een paal om ver. Rianne van de Welle hield met Lan- do het strafblad blank, maar kwam ruim een tel tekort om Meijers van de leiding te verdringen. Als laatste starter bezorgde Den Exter met Pride and Joy onder het zadel Meijers nog enkele span nende momenten. Brede oxer Maar in de wending naar de laatste hin dernis moest de amazone uit Kortgene de Kenwood-nakomeling iets terugne men om goed voor de brede oxer te ko men. Daardoor kwam ze een halve tel te kort voor de overwinning. In de klasse M was niemand bestand te gen Rilana Ruysen en de kleine Magie Symphonie. Met een foutloze barragerit en een tijd van 37.04 leek het voor favo- Stefan Meijers en Odarco lijken klaar voor het NK. riet Deborah Benschop en Spring kat in het bakkie. Maar aan die illusie maakte Ruysen een einde. De. amazone uit Kapelle verbeterde de tijd met ruim drie seconden. „Het parkoers was op het lijf van Symphony geschreven. Het was voor mij een kwestie van haar in haar waarde te laten. Niet te veel rege len, dan maakt ze geen fout en is ze op snelheid bijna niet te kloppen", zei Ruy sen. In de klasse L maakten Simon den Ex ter en zijn dochter Sandy er in de barra ge een spannend onderonsje van. De oude meester uit Kortgene was met Twister éénhonderdste seconde sneller dan zijn dochter met Jovely Z. Het was echter niet genoeg voor de zege. Die foto Camile Schelstraete werd een prooi voor Ellen Briquet. De amazone uit Vogelwaarde was met de ruin Rocket Power ruim een tel sneller en hield met het nodige geluk het straf blad blank. „Het zat eindelijk eens mee", stelde Briquet. „De laatste tijd kreeg ik met Rocket bijna iedere wed strijd een pechfout aan de broek en van daag bleef alles liggen." ftHenkde Winter KENSWAARD - Jos Krij- 'behaalde zondag zijn eerste ™ge ooit. De coureur uit Wphaartsdijk was op het Euro kit in Valkenswaard de bes- iadrie manches rallyracing. -Kg het zaterdag nog niet dat Eerst werd vader Dick J® met zijn Opel Astra naar het rennerskwartier t met een defecte ver- «üngsbak. Nog geen kwartier zette zoon Jos zijn Opel ^aan de kant met een rate- versnellingsbak. De offi- 65 tijdtraining én de eerste van drie kwalificatieheats gin gen daarmee aan hen voorbij. Het team sleutelde vervolgens driftig aan de bolides om ze rij klaar te krijgen voor de zondag se manches. Dat leek te lukken, maar Dick Krijger moest al snel de handdoek gooien omdat de versnellingsbak van zijn Astra weer problemen opleverde. Met Jos Krijger ging het een stuk beter. Die zette in heat twee direct de snelste tijd neer in de divisie la voor opgevoerde auto's onder de 1600cc. In heat drie klokte hij de vierde tijd, sa men goed voor een tweede start- plek in de A-finale. De leider in het kampioenschap, Ron Snoeck uit Winterswijk, nam van poleposition de kop. Krijger volgde op plaats twee en de Tsjech Kalny nam plek drie in beslag. Plotseling verdween Snoeck met een afgebroken lin kerachterwiel uit de wedstrijd en lag de weg naar de eerste EK-zege voor Jos Krijger open. In 1994 schreef Ko Kasse uit Veere geschiedenis door na vijf tien jaar (in 1979 was Jan de Rooy de laatste Nederlandse winnaar) een race in het EK op het Valkenswaardse Eurocircuit te winnen. Elf jaar na Kasse is Jos Krijger de tweede Zeeuw die een EK-race weet te winnen. Direct na de finish liet Krijger zich toejuichen door de ruim achtduizend toeschouwers. De Bevelander kon maar niet gelo ven dat hij voor de eerste keer een EK-race had gewonnen, Krijger: „Ik zweef volgens mij ergens tussen hemel en aarde. Dit is zo geweldig. Ik weet niet wat ik zeggen moet. Heerlijk. Meer kan ik niet zeggen. De ra ce ging perfect. Ik kon Ron Snoeck net ontwijken en dacht daarna niets anders dan: kop er bij houden Jos. kop erbij hou den. Ik heb gewonnen, maar be seffen doe ik dat niet. Gewon nen in eigen land. Fantastisch." Met twee races te gaan (Polen en Duitsland) staat Krijger zes de. Leider blijft Ron Snoeck. Peter van de Wege uit Zuiddor- pe reed ook een sterke race in de divisie la. Hij zette na drie pro bleemloze heats zijn Toyota Ya- ris op poleposition van de C-fi- nale. Hij nam direct de leiding en stond die niet af. In de B-fina le kwam de Zuiddorpenaar als derde door, wat een achtste plek in de einduitslag zou betekenen. Maar met drie ronden te gaan, viel het vermogen van de Toyota Yaris weg. „Twee van die hefti ge races achter elkaar was te veel", zei Van de Wege. „De au to werd te warm, ik verloor ver mogen. Zonde. Ik ben nu elfde, maar achtste had gekund. Het is balen dat het niet is gelukt." Martein Risseeuw uit Zaamslag werd 25e in divisie la. 033B35S5ZESI Lucky Day 3785 van 22 augustus. 8.10.22.28.35.42.43.44.45.48.49.55.56. 59.60.64.66.70.73.76 (onder voorbe houd van typefouten) ProTour. Ronde van Duitsland. Achtste etappe, tijdrit, Ludwigsha- fen-Weinheim: 1. Ullrich (Dui) 31,1 km in 36.56, 2. Julich (VSt) 0.11, 3. Leiphei- mer (VSt) 0.54, 4. Jaksche (Dui) 1.02, 5. Bruseghin (Ita) 1.11, 6. Cancellara (Zwi) 1.22, 22. Posthuma (Ned) 2.32, 32. Wee ning 3.01, 63. Eltink 4.22, 77. Schmitz 4.59, 78. Den Bakker 5.00, 89. Mutsaars 5.15. Algemeen klassement: 1. Leipheimer 33.31.28, 2. Ullrich 0.31, 3. Totschnig (Oos) 1.23, 4. Jaksche 1.28, 5. Evans (Aus) 1.53, 6. Valjavec (Slv) 3.53, 13. Weening 8.15, 26. Eltink 18.04, 40. Post huma 31.35, 89. Den Bakker 1.05.10, 90. Mutsaars 1.05.58,115. Schmitz 1.18.22. Beste sportredactie, Juniorenkoers in Woensdrecht. 2. Tim Dees (Tholen), 5. Christian Kik (Krui ningen), 8. Paul Jeremiasse (Wemeldin- ge). Meeuws Classic in Lierop, junioren. 7. Peter Tol (Kapelle). Gouden Gids divisie. Haarlem - FC Dordrecht 2-3 (1-2). 3. Lopes 0-1, 15. Arturo Ten Heuvel 1-1, 43. Lopes 1-2, 78. Dagher 1-3, 89. Aha- haoui 2-3 (strafschop). Scheidsrechter: Braamhaar. Aantal toeschouwers: 1850. De Graafschap - AGOVV 3-0 (1-0). 5. Hak!ander 1-0, 52. Ax 2-0, 63. Hakt ander 3-0. Scheidsrechter: Van Sichem. Rode kaart: 48 Monteiro (AGOVV/ 2x geel). Gele kaart: Van Loenhout, Haklander, Meijer (De GraafschapCathalina (AG OVV). Aantal toeschouwers: 7150. Helmond Sport - Excelsior 3-3 (1-1). 22. Story 0-1, 31. Bridji 1-1, 48. Bruins 1-2, 55. Buikema 1-3 (strafschop), 72. Bridji 2-3, 86. Buys 3-3. Scheidsrechter: Steegstra. Rode kaart: 87. Slory (Excelsior/ 2x geel). Gele kaart: Calabro (Helmond Sport), Bandjar, Van Dieren (Excelsior). Aantal toeschouwers: 2810. Cambuur - Stormvogels/ Telstar 1-1 (O-O). 69. Brack I-O. 73. W/sse 1-1. Scheidsrechter: Winter. Gele kaartPi que, Brack, Van der Vlag (Cambuur Leeuwarden), Salden, Junqueira (Stormvogels/Telstar). Aantal toeschou wers: 2883. MW - FC Volendam 0-2 (0-1). 2. El Gaaouiri 0-1, 68. Van Zaanen 0-2. ScheidsrechterVan Huiten. Gele kaart: Bryssinck (MW), Koning, El Gaaouiri (FC Volendam). Aantal toeschouwers: 4464. FC Omniworld - FC Den Bosch 2-3 (1-2). 4. Powel 0-1 (strafschop), 29. Po- wel 0-2, 37. Viedma 1-2. 89. Powel 1-3. 90. Uneken 2-3 (eigen doel). Scheids rechter: Goossens. Rode kaart: 89. Ver- haegh (FC Den Bosch/ 2x geel). Gele kaart: Hessing (FC Omniworld). Aantal toeschouwers: 2146. TOP Oss - FC Eindhoven 2-1 (I-O). 31. Faria I-O, 84. Bakkal 1-1, 90. Faria 2-1. Scheidsrechter: Van der Roest. Ro de kaart: 16. De Vogt (TOP Oss). Gele kaart: Schoofs (TOP Oss). Aantal toe schouwers: 1128. Fortuna Sittard - VVV Venlo 0-2 (0-1). 38. Luizinho 0-1, 69. Platvoet 0-2. Scheidsrechter: Van Egmond. Aantal toeschouwers: 4531. Gele kaart: Simo- ne (Fortuna Sittard). Emmen - Go Ahead Eagles 2-2 (1-0). 33. Valeev 1-0, 47. Danes 2-0, 83. Pame la 2-1, 86. Knijnenburg 2-2. Scheidsrech ter. Kuipers. Gele kaart: Valeev, Mghi- zrat, Wolters, Schoenmakers, Karre- man, El Khalifi (Emmen), Mevel, Gobel (Go Ahead Eagles). Aantal toeschou wers: 3250. FC Zwolle - BV Veendam 2-1 (1-1). 7. Schaken 0-1, 38. Berger 1-1, 89. Berger 2-1. Scheidsrechter: Van Meenen. Gele kaart: Zuidam (FC Zwolle), Van den Broek Humphrey, Drent, Bizimana (BV Veendam). Aantal toeschouwers: 2863. Open Waterwedstrijden Eersel. Zeeuwse deelnemers. Dames. 1000 m. vrije slag masters 35+. 5. Y. Stap (STV) 17.44,02. 8. L. van der Ent (STV) 20.08,45. 45+. 3 I van Assche (SCH) 18.18,08. 500 m. schoolslag junio ren. 3. M. de Haard (STV) 8.58,416. Y Wouters (STV) 9.18,00. 8. J. Kort (STV) I 9.39,39. 10. M. van Dort (STV) 9.39,70. 500 m. vrije slag minioren 6. 1. J. Stap (STV) 7.15,00. 5. A. Minderhoud (STV) 7.25,34. 6. M. Minneboo (STV) 7.43,42. 9. E. Brinkman (LUC) 7.56,55 19. P. Meerman (STV) 8.30,85. 20. J. van de Poele (ZCK) 8.32,27. 250 m. vrije slag minioren 3. 1. T. van Dort (STV) 4.33,56. 3. L. Dalmeijer (LUC) 4.51,64. 4. T. de Wilde (STV) 5.01,34. 5. E. van Bunder (ZCK) 5.14,00. 9. E. de Haard (STV) 5.39,67. 2000 m. vrije slag senioren. 3. C. de Ridder (BRU) 26.24,35. 14. A. Pel (STV) 29.05,73. 15. S. van Waes (ZCK) 29.06,25. 1000 m. schoolslag masters 45+. 2.1, van As sche 20.04,35. 5. A. Meessen (ZCK) 23.29,28. 1000 m. vrije slag junioren. 3. D. van Peenen (STV) 14.29,27. 5. J Tramper (BEV) 14.48.76. Mannen. 500 m. schoolslag junio ren 1 en 2. 2. S. Edenburg lONDl 8.32,70 Junioren 3 en 4. 1. N. Tram per (BEV) 7.55,55 500 m. vrije slag mi nioren 6. 4. S. Corre (STV) 7.34,87. 6. Y. Mol (STV) 7.36,36. 7. T. Tramper (BEV) 7.48,42. 13. B. Dalmeijer (LUC) 8.06,64. 250 m. vrije slag minioren 3. 2. L. Kort (STV) 4.49,44. 3. F. van Gorsel (ZCK) 4.59,96. 4. W. Stap (STV) 5.01,57. 2000 m. vrije slag senioren. 5. N. de Ridder (BRU) 24.45,99. 11. C. Polin (LUC) 25.47,99. 14. J. Dellebeke (STV) 25.50,28. 1000 m. schoolslag mas ters 35+. 6. A. Dekker (ZCK) 19.59,30. 7. P. van Gorsel (ZCK) 20.57,34. dinsdag Tennis Total Tebo-toernooi. Locatie tennis vereniging Tebo in Heinkenszand. Aan vang: 15.00 uur. Voetbal Districtsbeker. Groep 01: FC Dau- wendaele-Arnemuiden (18.45 uur), Vlis- singen-GPC; Groep 02: De Meeuwen- Domburg, Oostkapelle-Veere (19.30); Groep 03: Serooskerke-RCS, Zeelandia Middelburg-SSV'65; Groep 04: Goes- Tholense Boys; Groep 05: ZSC'62-Ka- pelle, Duiveland-Noad'67; Groep 06: 's-Heer Arendskerke-Rillandia, SKNWK- Zierikzee; Groep 07: Heinkenszand-Pa- irijzen, WHS-MOC17; Groep 08: Nieuwdorp-Terneuzen, Breskens-Zaam- slag (19.30); Groep 09: Spui-AZVV, Steen-Tern. Boys, Groep 43: Waar de-Krabbendijke, Robur-Hansw. Boys; Groep 44: Nïeuwland-De Noorman nen, Zeeland Sport-Walcheren; Groep 45: Wolfaartsdijk-Colijnspl. Boys, Dreischor-WIK'57; Groep 46: Yerseke- Mevo (19.00); Groep 47: DFS-MZVC, Renesse-Brouwershaven; Groep 48: Lewed. Boys-Wemeldinge, VCK-Luc- tor'88; Groep 49: Kwadendamme-Bors- sele, Sluiskil-Axel; Groep 50: Volhar- ding-SVD, Kruiningen-Hoedekenskerke; Groep 51: Sluis-Cadzand, Schoondij ke-Hoofdplaat, Groep 52: Groede-Oost- burg, Ria W.-Koewacht, Groep 53: Bier- vliet-Aardenburg, IJzendijke-Hontenis- se (19.00), Groep 54: Corn Boys-Clin- ge, Phïlippine-HVV'24; Groep 55: Vo- gelwaarde-Graauw, SDO'39-Hulsterloo; Groep 56: Meto-Vivoo, Apollo'69- SPS; Groep 57: NVS-Vosmeer, Ouwer- kerk-SC Stavenisse; Groep 58: Smer- diek-WVV'67, Cluzona-Rimboe. Indien niet anders vermeld, aanvang 18.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 15