Nog 49 x «wfiim pzc FAMILIEBERICHTEN vervolg van pagina 12 .als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta W De Voorzorg 0RIGINGGL CRDGRU? Tijdelijk palletvóordeel: Direct uit voorraad leverbaar! _.jfc AutoTeam altijd voordeliger! Speciale uitvoering: kijk voor meer vacatures in de regio op www.pzc.nl/banen of bij kleintjesmarkt, rubriek 700 zaterdag 20 augustus 2005 Met lengte van dagen zal Ik hem verzadigen, en Ik zal hem mijn heil doen zien. De Here heeft tot Zich genomen in Zijn hemelse heer lijkheid onze lieve vader en opa Pieter Fraanje 's-Heer Arendskerke, Axel, 3 augustus 1920 18 augustus 2005 sinds 3 januari 1992 weduwnaar van Jacoba Johanna Fraanje-Brakman Hun trouwtekst (2 Petrus 1:11) is nu ook voor hem werkelijkheid geworden Want alzo zal U rijkelijk toegevoegd worden de ingang in het eeuwig Koninkrijk van onze Heere en Zaligmaker, Jezus Christus Hengstdijk: Kees en Debora Fraanje-de Fouw Jacqueline en Daniël - Helena Peter en Eline Mirjam en Leo Elsbeth en Hendrik Berkel en Rodenrijs: Izak en Ria Fraanje-van der Graaf Ingrit en Matthijs - Rianne, Helmy Rufus Jacolien en Martin Menko en Maijolein Gerko Janita en David - Samuel Roel Walter Correspondentieadres: K. Fraanje, Reyge rs kreek 36, 4585 AP Hengstdijk. "De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehou den D.V. dinsdag 23 augustus om 14.00 uur in de Ge reformeerde Kerk Vrijg., Kerkdreef te Axel (ingang parkeerterrein Julianastraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Westsingel. Gelegenheid tot condoleren van 13.15-13.45 uur in het verenigingsgebouw naast de kerk. Heden liep ten einde, het aardse bestaan van onze oudste broer Pieter Fraanje gehuwd geweest met Jacoba Brakman (f 3-1-1992) 's-Heer Arendskerke 3-8-1920 Axel 18-8-2005 Zijn meeleven in onze familiekring is voor ons, naast een schrijnend gemis, een reden tot grote dankbaarheid en waardering, en onze betrekkingen met zijn kinderen hopelijk tot wederzijdse steun. Namens familie Fraanje: M. Fraanje 's-Heer Arendskerke. 18 augustus 2005 Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overle den ons geacht lid en medebewoonster Mw. Johanna Dina Brauërs Gehuwd geweest met Johannes Stuut Wij wensen haar kinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Ver. v. Eigen. "Paul Kruger" Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid,geheel naar eigen wens... Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118) 41 27 60 De kaars leek bijna eindeloos maar is nu stil gedoofd. Een leven lang zorgzaam geweest, gegeven en geloofd. Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo vele mooie jaren bij ons heeft mogen zijn, nemen wij afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Leonie Maria van de Velde Lenie weduwe van Petrus Josephus de Loos Stoppeldijk, f Oostburg, 18 januari 1910 19 augustus 2005 Prinsenbeek: Paul en Miek de Loos van der Laag Frits en Anita, Jelle, Onne Monique Oostburg: Ria en Alex Stokkcrman-de Loos Marion en Frank, Daphne, Edwin Heieen en Pascal, Robbert, Léon, Harald Frank en Maijon 's-Hertogenbosch: Jo en Marianne de Loos- Ploegmakers Marieke en Bas, Lisa Erik Middelburg: Frans en Wies de Loos-van Waes Benno Cindy en Elias Temeuzen: Huub en Coby de Loos-Bom Sandra en Mario, Ruben, Danique Mare en Isabelle Terhole: Hans en Els de Loos-Jansen Correspondentieadres: van Ostadestraat 51 4501 KS Oostburg Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het zie kenhuis "St. Antonius", pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 24 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 25 augustus om 14.00 uur in de aula van "De Burght", Ledelplein 18 te Oostburg, waarna de crematie plechtigheid volgt in het crematorium aan de Bella- mystraat 28c te Temeuzen. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dankbetuiging Het heeft ons erg goed gedaan, de vele blijken van belang stelling na het overlijden van onze lieve moeder- en oma Pieternella Baas-Dorleijn bedankt hiervoor namens kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, augustus 2005 Dankbetuiging Na het overlijden van mama werd haar zorgzaamheid en de warmte die zij als mens uitstraalde nog eens over duidelijk tijdens de uitvaartdienst en de crematie. Over weldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Dank aan allen, die op welke manier dan ook, bij ons be trokken zijn geweest. Voor ons betekende dit een grote steun. Delina Maria van den Brande-Maes Een bijzonder woord van dank aan Dr. Schulte, doktoren en personeel van de afd. "Meander" van de "Blaauwe Hoeve". Jo van den Brande Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, augustus 2005 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve, dappere moeder Truus Brasser-Vermeule willen we u hartelijk danken. Ina Brasser Henk Brasser Marjo Brasser en Han Blok 's-Heer Arendskerke, augustus 2005 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Maria de Bruijne willen wij u hartelijk bedanken. De familie van Mevr. M. de Bruijne Oostburg, augustus 2005 Voor de vele blijken van medeleven, betoond na het over lijden van onze zorgzame, lieve moeder en oma Maatje Pieternella Kokelaar-Verhage betuigen wij u onze welgemeende dank. In het bijzonder Mevr. Kapt. Y. Jansen voor alle zorg en begeleiding. Uit aller naam: Lina Krul-Kokelaar West-Souburg, augustus 2005 Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuig ik u, mede namens mijn kinderen, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van belang stelling na het onverwachte overlijden van mijn zorgzame man, vader en opa Henny Dierickx Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en ge troost. dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge hij lang in ons aller herinnering blijven voortleven. M. C. Dierickx-Duerinck Kinderen en kleinkinderen Hoek, augustus 2005 Dankbetuiging Mare Kamerling Heel graag had ik iedereen persoonlijk willen laten we len hoe ik de blijken van medeleven na het overladen van Mare heb gewaardeerd Er waren echter zoveel telefoontjes, kaarten en bezoek jes, er waren zoveel familie, vrienden, vriendinnen, bu ren, collega's en goede bekenden bij het afscheid, dat dit onmogelijk bleek. Het is ontroerend en hartverwarmend, en het heeft me diep getroffen te ondervinden dat hi| bij zo velen een Giekje in het hart heeft w medeleven is voor ons een hele grote steun. Jolanda, Yvette en Tim Kamerling-Meijer Middelburg, augustus 2005 Dankbetuiging Voor uw belangstelling en medeleven die we zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoon moeder en oma Ria Drenth-de Haas willen wij u hartelijk danken. Een speciaal woord van dank aan dr. Menu en de mede werkers van de thuiszorg. P. Drenth kinderen en kleinkinderen Temeuzen, 20 augustus 2005 Wij willen een ieder bedanken voor de vele kaarten en telefoontjes na het overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Mare Kamerling Wij hebben dit zeer gewaardeerd, en zeggen u daar voor hartelijk dank. Familie W. Meijer Biggekerke, augustus 2005 Wij willen iedereen heel erg bedanken voor het mede leven, de vele kaartjes, bezoekjes en alle steun die we ontvangen hebben na het overlijden van ons dochtertje en zusje Djoeke "Vlieg maar, mooie vlinder" Matthijs en Annet Murre Bjame, Kjell Vrouwenpolder, augustus 2005 Liefde. Wij mochten het ervaren zo'n klein woord door uw kaartje, telefoontje om alles te zeggen' of aanwezigheid na het overlijden van PhilBosmans AAorC Het geeft ons de kracht om verder te kunnen gaan Dank hiervoor! Bram Kamerling Jo Blokpoel-louws en (klein) kinderen Middelburg, augustus 2005 Iedereen heel veel dank voor het intense medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, mijn over grootmoeder en mijn zus Johanna Berendina Treebusch-van Beest Al deze belangstelling heeft ons gesteund in het ver werken van dit verlies. Henk en Gerry Inge en Patrick Manouk Ron en Carola Hans en Corrie Emily en Rinaldo Julia en Herman J. J. van Beest Middelburg, augustus 2005 De vele blijken van meeleven die wij ontvingen tijdema, ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onzemo«i oma en omi Suzanna Koole-Huibregtse steunen ons heel veel, bij het grote gemis. Onze oprechte dank daarvoor. Familie L. Koole Burg. Baaslaan 3 4333 LJ St. Laurens, gem. Middelbtsg Zowel persoonlijk als schriftelijk hebben wij vele bliiV van medeleven ontvangen tijdens de ziekte en na t overlijden van mijn lieve man en onze vader Arend de Ru Deze warme reacties zijn ons tot grote steun geweest Wij danken allen hiervoor. Joy, Minke en Jochem de Ru Middelburg, augustus 2005 Nooit klagend, nooit vragend zijn leven in stilte dragend. Hartverwarmend waren de blijken van medeleven na overlijden van onze lieve zorgzame vader, groot- en over grootvader Cornelis van de Ketterij weduwnaar van Neeltje Jacoba Goetheer Hiervoor willen wij u oprecht dank zeggen. Dat Gods woord ons tot troost mag zijn en een bronu kracht voor de toekomst. Namens de kinderen, klein- en achterkleinkinderen Amemuiden, augustus 2005 Hartelijk dank voor uw medeleven, ondervonden na te overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder a oma Mies Tilroe-Malgo Johan Tilroe Kinderen en kleinkinderen In Memoriam 21 augustus 2001 21 augustus 20ffi In Memoriam Op mijn weg van verdriet Zijn er ontelbare gelukkige herinneringen, Ik mis je meer dan ooit lieve Moeder. Cen'estrienq'un Aurevoir, mais cen'est pas un Adieu. Ina Geef gehoor aan de roep van de grutto Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven Zoals de grutto, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Word daarom lid en ontvang, naast een fraai welkomst pakket, regelmatig het magazine VOGELS fCBFt Meer weten? Kijk op V www.vogelbescherming.nl Vogelbescherming NEDERLAND RDGRLLOn BALLonvflfiRTen tel +31 (0)76 5145 372 www.adballon.nl Opel. Fresh thinking - better, cars. Uw voordeel ruim; wij willen blije klanten incl. airconditioning incl. radio CD/ MP3-speler incl. metallic lak incl.afleveringskosten incl. 2 jaar fabrieksgarantie incl. 7 jaar mobiliteitsgarantie AutoTeam Goes AutoTeam Krabbendijke AutoTeam Vlissingen Klein Frankrijk 31 4461 ZNGoes 0113 - Westweg5 4413 EE Krabbendijke 0113 - 5021 4387 PD Vlissingen 0118-4 KAT. 1 BINNEN- EN BUITENLANDS NIEUWS KAT. 2 ZEELAND KAT. 3 REPORTAGE KAT. 4 WONEN - TRENDS/JONG KAT. 5 REIZEN - KLEINTJES Functie: Bedrijf: cat.nr. pag.nr. Functie: Bedrijf: kat.nr. pag.nr. Functie: Bedrijf: kat.nr. pag.nr. le Monteur met APK Auto Rijk Goes/Vlissingen I 6 Docent Proces- en energietechnologie HZ 5 W18 Medewerker Technische Dienst Daalimpex 5 WH Aankomend le monteur Auto Rijk Goes/Vlisssingen l 6 Docent Werktuigbouwk. Techn. Bedrijfsk. HZ 5 W18 Partners in de verkoop Eismonn 5 W18 Administratief Medewerker YES Marinepower 5 W14 Energieke Jonge Vrouw World of Silk 1 10 Projectleiders Amec Spie 1 10 Assistent P&O Goedhart l 6 Enthousioste Beleidsmedewerkers Gemeente Reimerswaol 5 W18 Regional Account Manager Office Depot 5 W18 Cad tekenaar/Constructeur Konstruktieburo Poppe I 10 Enthousiaste Keukenmedewerker De Wieken 1 6 Stafmedewerker Zorgslroom 5 WH Calculateren f 10 Ervaren Kozijnenmonteur Belisol 1 6 Transportleider/mengmeester Holcim 1 10 Chefmonteurs l 10 Eield Sales Managers MercuriUrvol 5 W18 Uilvoerder KWS 5 WH Contentmanager Delta NV l 10 Konstruktie Bankwerker YES Morinepower 5 W14 Vertegenwoordiger Buitendienst Technolit 5 WH Directeur Stichting Met Klaverblad 1 6 Medewerker Automatisering SVRZ 1 6 Vakmensen Jacob Boer 1 10 j Directiesecretaresse Aquodelta 1 6 Medewerker Bedrijfsbureau KWS 5 W14 Voorman GWW KWS 5 WH 1 Docent Maatshappelijk Werk HZ 5 W18 Medewerker Montage Hubo 5 W18 Waterklerk STT lil Docent Orthopedagogie/Psychologie HZ 5 WI8 Medewerker Winkel Hubo 5 W18

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 62