PZC J Voor een Zorgzame Begeleiding zaterdag 20 augustus 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Huwelijk Wij gaan trouwen.' Ronnie Mattfiijsse Mirjam Louws Op 26 augustus 2005 om 13.00 uur in het stadhuis te Veere. De kerkelijke inzegening doords.J. W. Steenbergen viruft plaats om 14.15 uur in de Odulpfuiskcrk te Melis kerke. U bent van harte welkom op onze receptie van 18.45 tot 20.15 uur in "Het kasteelvan Batavia", Zuidstraat 143 te Westkapede. Ons adres: Jan Vaderstraat 40,4365 BH Meliskerke Tei 0118-563908 JS_Matthijsse@zeelandnet.nl Wij gaan trouwen! Conrad Menheere Mirjam Janse Op 26 augustus a.s om 14.00 uur geven wij elkaar het jawoord in het stadhuis van Veere. Onze receptie houden wij van 19.00 uur tot 20.15 uur in Huys ter Schelde, Koudekerkseweg 38-40 in Koudekerke. Ons adres: Zuidstraat 5,4361 AA Westkapelle Kadotip: 3 Jubileum 60 Jaar getrouwd Met grote vreugdè delen wij u mede dat mijn ouders, schoonouders en onze (over)grootouders Piet Vijverberg Koos Vijverberg-van Oeveren op 29 augustus 2005 hun Diamanten huwelijk mogen vieren. U heeft de gelegenheid om te feliciteren op vrijdag 2 september tijdens de receptie van 16.30 tot 18.00 uur bij "Boerderij De Stelle" Stelweg 3 4305 RC Ouwerkerk Piet Koos Vijverberg Zweedsestraat 15 4305 AM Ouwerkerk Bram, Fiyoena Niels Jolanda Willem Marcus, Jolanda Lennard Overlijden Licht, kind in mij, kijk uit mijn ogen of ergens al de wereld daagt waar mensen waardig leven mogen en elk Zijn naam in vrede draagt. Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van Sebastiaan Dubbelman broer van onze leerlinge Nydia Wij wensen Nydia, haar ouders en verdere familie Gods kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens bestuur, directie, medewerkers, leerlingen, oudervereniging en medezeggenschapsraad van het St. Willibrordcollege Goes drs. Jos A. Brand, rector O Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! ,,SCH OU WEN-DU IVELAND" M DE BRUIJNE J. C HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl ;8saf Verdrietig delen wij u mede dat na een ongelijke strijd is overleden mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Jan van Waarde (cafetaria de Krab) in de leeftijd van 47 jaar. Amemuiden: Henk van Waarde (in herinnering) Leintje van Waarde-Kwekkeboom Nieuwdorp: Lenie en Joop Pieper 's-Gravenpolder: Ina en Piet van der Weele Nieuw en Sint Joosland: Ria en Ko Kwekkeboom Arnemuiden: Henk en Trudy van Waarde Piet en Mechteld van Waarde Corrie en Frans Antheunisse Nieuw en Sint Joosland: Tineke en Leo Scheele Wissenkerke: Maarten van Waarde en Miranda Sporry Neven en nichten Arnemuiden, 19 augustus 2005 Correspondentieadres: H. van Waarde, Klaverakker 55. 4341 MA Amemuiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. dinsdag 23 augustus van 12.30 tot 13.00 uur in de Gerefor meerde kerk, Kerklaan 4 te Amemuiden. Aansluitend zal om 13.15 uur voor familie en belang stellenden een rouwdienst gehouden worden in voor noemde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fami lie te condoleren in de Gereformeerde kerk. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze adverentie als zodanig te beschouwen. Rust zacht lieve ome Jan Michel, Stephan, Meivin Arnemuiden, 19 augustus 2005 Mooi zijn de herinneringen Na een moedig gedragen ziekte is van ons heenge gaan onze goede vriend Jan van Waarde voor ons Jan de Krab lanny Schroevers-de Ridder Joos en Janna van Belzen Amemuiden, 19 augustus 2005. Wij moeten te vroeg afscheid nemen van onze goede vriend Jan van Waarde In dankbare herinnering aan alles wat hij' voor ons is geweest. Piet en Rina Leo en Mattie Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze goede vriend Jan van Waarde Wij wensen de familie van Jan veel sterkte. Arnold Meulmeester Koos Meulmeester en Paula van der Bliek William Meulmeester Amemuiden. 19 augustus 2005 Elke zaterdag slechts een paar woorden en een groetMaar we zullen Jan zeker missen. Ab Arij Johan Kees Mark Jaap Wim Na een langdurig ziekbed is overleden onze buurman Jan van Waarde (Jan de Krab) Zijn zaak was zijn leven. Wij wensen zijn moeder, Trudy, Henk, Miranda en overige familieleden veel sterkte toe bij het verwer ken van dit verlies. Medewerkers Bouwkundig Adviesbureau en Makelaarskantoor De Nooijer Amemuiden, 19 augustus 2005 Met hem gaat in Arnemuiden een begrip verloren. Na een ongelijke strijd waarin hij moedig heeft streden is Jan van Waarde eigenaar van cafetaria "de Krab" Zijn ruimhartigheid hebben ook wij elk jaar weer mogen ervaren. We zullen hem missen op elke Koninginnedagvie ring. "Zijn" Koninginnedag met vader Abraham zal in onze herinnering gegrift blijven en het speciale lied voor hem geschreven, als een monument voor onze Jan. Het bestuur van de Oranjevereniging Arnemuiden GERECHTSDEURWAARDKRSKANTOOR ZEELAND Uit een exploot van deurwaarder B. J. Mcijering d.d. 12-08-2005 blijkt, dat t.v.v. Gemeente Vlissingen (GSD), zete lende te Vlissingen, aan H. KOERT, geboren 24-09-1946, zon der bekende woon- of verblijfplaats, is betekend de door de Kantonrechter te Middelburg gegeven beschikking van 01-04-1997. Bij dit exploot, waarvan H. Koen een afschrift kan krijgen op onderstaand adres, is tevens bevel gedaan tot betaling van een som geld binnen twee dagen daarna. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Middelburg Waarom al dat vechten Waarom al die pijn? Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Je wilde graag verder, maar verloor dit gevecht. Na een lange zeer moedige strijd is van ons heenge gaan mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Helena Jozina Koeman-Melis Leny in de jonge leeftijd van 54 jaar. Serooskerke: W. P. Koeman Serooskerke: Piet en Jacqueline Koeman Amber Koudekerke: Petra en Johnny Janse-Koeman Melanie Femke Vlissingen, 15 augustus 2005 Correspondentieadres: Wilgenhoekweg 16,4353 EB Serooskerke Wij hebben haar in besloten kring begraven op de begraafplaats te Serooskerke. Lieve mama, Je hebt ons gemaakt voor wie wij nu zijn. Ik hoop dat wij het nu voor jou ook goed hebben gedaan. Bedankt voor alles. liefs, Piet en Petra Lieve oma, Nooit meer samen spelen met jou in ons speelhoekje. Nooit meer een snoepje uit jouw doosje. We zullen je missen oma. Melanie, Femke en Amber 03 januari 1951 15 augustus 2005 Voor altijd in ons hart Lieve Leny Opgewekt en zorgzaam Nimmer klagend, altijd stil dragend Moedig ging je door, steeds weer tot op het laatste moment Het wilde niet meer Maar afscheid nemen van jou doet zo'n pijn Toch vonden we het fijn Om tot op het laatste moment bij je te zijn. Verdrietig moesten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze lieve (schoon)zus en onze zeer geliefde tante Leny. We wensen Wim en de kinderen alle sterkte toe. Wim, Piet en Petra, we zullen er altijd voor jullie zijn. Peteren Wil Melis Patricia en William Evelien en Joeri Voor altijd in ons hart Intens verdrietig hebben wij afspheid genomen van ons altijd vrolijke, optimistische maar vooral zorgza me zusje, schoonzusje en tante Leny Corrie Eddy Wim en Liesbeth Kees en Connie Zjecky en Natascha Mario Peteren Wil Patricia en William Evelien en Joeri Intens verdrietig, maar vol bewondering voor haar zorg, optimisme, strijdlust en sterk geloof, delen wij u mede dat na een slopende ziekte is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Katie Grootenboer-Potappel Onze dankbaarheid gaat uil naar zus Mieneke, die op bewonderenswaardige wijze Katie thuis heeft helpen verzorgen. Namens de familie, J. J. Karman-Potappel 's-Heer Arendskerke Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het over lijden van mijn lieve man, onze pa en opa Jan van den Dries echtgenoot van Matty van den Dries-Verdonk *16 juli 1928 118 augustus 2005 Lewedorp: Matty van den Dries-Verdonk Lewedorp: Jeanette van den Dries Henk Koole Rob Joan Monique en Edwin, Julia Roosendaal: Dorien Marchelinus-van den Dries Rainier Marchelinus Marloes Sabine Rutger Kapelle: Alexandra van 't Westeinde- van den Dries Ben van 't Westeinde Josje Margot Sophie Lewedorp: Jack van den Dries (in hermnenng) Deltastraat 1 4456 BA Lewedorp Zondag 21 augustus is er van 19.30-20.00 uur ge legenheid tot afscheid nemen in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 23 augustus om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp, waarna aansluitend de be grafenis zal plaatshebben op het RK Kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw, Zandkreekstraat 33 te Lewedorp. Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verple gend personeel van Zorgcentrum "Ter Weel" (unit 2) voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze gelief de broer, zwager en oom Jan van den Dries Coriy t Annie en Lou f Piet t en Corry Jopie en Kees Cees en Laurette Bernard en Corrie Neven en nichten Lewedorp, 18 augustus 2005 Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij ons heeft geschonken, delen wij u mede dat na een moei zame laatste levensfase van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Gerrit Nagelkerke echgenoot van fo de Jonge in de leeftijd van 79 jaar. Goes: Jo Nagelkerke-de Jonge Lloret de Mar (Spanje): Gerard en Annalies 's-Gravenpolder: Dennis en Kim Sander Kim Amsterdam: Mathieu en Brenda 18 augustus 2005 Burg. Lewestraat 18 4456 AH Lewedorp U wordt uitgenodigd samen met ons afscheid van hem te nemen op dinsdag 23 augustus om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven- dijk 3. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condole ren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan onze zwager Gerrit Nagelkerke 11-05-1926 18-08-2005 Voor altijd zul je in onze herinnering blijven. Uit aller naam: Familie de )onge Bedroefd hebben wij kennisgenomen dat. na een kort stondig ziekbed, van ons is heengegaan onze gewaar deerde zwager en oom Gerrit Nagelkerke echtgenoot van onze zus Jo Nagelkerke-de Jonge Wolphaartsdijk: Han, Nel Patrick Wemeldinge: Theo, Sonja John, Wendy, Jasmine Natascha Dankbaar dat hij voor een nog verder lijden gespaard is ge bleven, is zacht en kalm van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgroot vader Eliza Jacob Klaassen Eli Bres kens f Vfissingen 6 maart 1924 17 augustus 2005 Vlissingen: M. L. Klaassen-Bouwens Vlissingen: Peter en Wil Klaassen Renate en Bennie 'Mitca. (Diana en (Bennie Jaimy enSibvana Remco Amber Cfaiys Middelburg: Ineen Vincent Verhagen 'Robbert en (Moniel^ (Mirjam Oost-Souburg: Monique enjos Manusama Soraxja gfaetta Chiara Behouden Vaart Boule\'ard de Ruyter 214 4381 KH Vlissingen De crematie heeft in 6esloten kring plaatsgevonden. Met lengte van dagen zal Ik hem verzadigen, en Ik zal hem mijn heil doen zien. Psalm 9116 De Here heeft tot Zich genomen in Zijn hemelse heer lijkheid onze lieve vader en opa Pieter Fraanje 's-Heer Arendskerke, Axel, 3 augustus 1920 18 augustus 2005 sinds 3 januari 1992 weduwnaar van Jacoba Johanna Fraanje-Brakman Hun trouwtekst (2 Petrus 1:11) is nu ook voor hem werkelijkheid geworden Want alzo zal U rijkelijk toegevoegd worden de ingang in het eeuwig Koninkrijk van onze Heere en Zaligmaker, Jezus Christus Hengstdijk: Kees en Debora Fraanje-de Fouw Jacqueline en Daniël - Helena Peteren Eline Mirjam en Leo Elsbeth en Hendrik Berkel en Rodenrijs: Izak en Ria Fraanje-van der Graaf Ingrit en Matthijs - Rianne, Helmy Rufus lacolien en Martin Menko en Marjolein Gerko Janita en David - Samuel Roel Walter Correspondentieadres: K. Fraanje, Reygerskreek 36, 4585 AP Hengstdijk. De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehou den D.V. dinsdag 23 augustus om 14.00 uur in de Ge reformeerde Kerk Vrijg.. Kerkdreef te Axel (ingang parkeerterrein Julianastraat). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Westsingel. Gelegenheid tot condoleren van 13.15-13.45 uur in het verenigingsgebouw naast de kerk. Heden liep ten einde, het aardse bestaan van cm oudste broer Pieter Fraanje gehuwd geweest met Jacoba Brakman (f 3-1-1992) 's-Heer Arendskerke 3-8-1920 1M.«j Zijn meeleven in onze familiekring is voortas naast een schrijnend gemis, een reden tot «roié dankbaarheid en waardering, en onze betrekkin met zijn kinderen hopelijk tot wederzijdsesteuf Namens familie Fraanje: M. Fraanje 's-Heer Arendskerke, 18 augustus 2005 Heden bereikte ons het droeve bericht dat isoverle- den ons geacht lid en medebewoonster Mw. Johanna Dina Brauërs Gehuwd geweest met lohannes Stuut Wij wensen haar kinderen en verdere familie sterkte toe met dit verlies. Ver. v. Eigen. Dankbetuiging Het heeft ons erg goed gedaan, de vele b stelling na het overlijden van onze lieve moederenoi Pieternella Baas-Dorleijn bedankt hiervoor namens kinderen, klein- en achterkleinkindera Middelburg, augustus 2005 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelt* het overlijden van onze lieve, dappere moeder Truus Brasser-Vernieule willen we u hartelijk danken. Ina Brasser Henk Brasser Marjo Brasser en Han Blok 's-Heer Arendskerke, augustus 2005 Voor de vele blijken van medeleven die wij mocka ontvangen na het overlijden van Maria de Bruijne willen wij u hartelijk bedanken. De familie van Mevr. M. de Bruijne Oostburg, augustus 2005 Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk tebedad betuig ik u, mede namens mijn kinderen, langs deze onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van bei stelling na het onverwachte overlijden van mijnzora man, vader en opa Henny Dierickx Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en troost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij ditg verlies. Moge hij lang in ons aller herinnering bö voortleven. M. C. Dierickx-Duerind Kinderen en kleinkinderen Hoek, augustus 2005 Wij willen iedereen heel erg bedanken voor het m leven, de vele kaartjes, bezoekjes en alle steun ontvangen hebben na het overlijden van ons dochtens zusje Djoeke Vlieg maar, mooie vlinder" Matthijs en AnnetMumJ Bjame, Kjell Vrouwenpolder, augustus 2005 Dankbetuiging Mare Kamerling Heel graag had ik iedereen persoonlijk willen btenw fen hoe ik ae blijken van medeleven na hetoverlijdecz Mare heb gewaardeerd. Er waren echter zoveel telefoontjes, kaarten en bezo? jes, er waren zoveel familie, vrienden, vriendinnen,! ren, collega's en goede bekenden bij het afschep dit onmogelijk bleek. Het is ontroerend en hartverwarmend, en hel np' diep getroffen te ondervinden dat "hij bij zovs :je in het hart heeft. medeleven is voor ons een hele grote steun. Jolanda, Yvette en Tim Kamerling/te-" liep plekji Uw Middelburg, augustus 2005 Wij willen een ieder bedanken voor de vele koarteriï telefoontjes na het overlijden van onze lieve schoonzo^ zwager en oom Mare Kamerling Wij hebben dit zeer gewaardeerd, en zeggen uotf voor hartelijk dank Familie W Biggekerke, augustus 2005 LiefdeWij mochten het ervaren zo'n klein woord door uw kaartje, telefoontje om alles ie zeggenI of aanwezigheid, na het overlijaensö PhilBosmons Md TC Het geeft ons de kracht om vede* kunnen gaan. Dank hiervoor! Bram Kamerling Jo BlokpoeHop en (klein) kindek Middelburg, augustus 2005 Voor meer familieberichten zie pagina'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12