Puzzel Hoek nog niet compleet PZC Uit den de baas Bogaard is alle mannen in Zeeuws zwemcircuit Paard Hexagons Ollright voor helft verkocht Mare Papanikitas is uit op revanche in Kustmarathon Terneuzen haalt uit tegen Koewacht: 8-0 z23 leeuws-Vlaamse hoofdklasser komt net tekort tegen Algerijnse topploeg: 1-2 Huldiging Blom op 23 augustus JBN kandidaat Super A-toernooi Som blijft voorlopig aan de kant Mislukte rentree Serena Williams uitslagen KNVB-voetbaldagen Eerste zege Provoost vrijdag 19 augustus 2005 <CH0RE - Leunus van Lieren Erica Janse uit Schore heb- itnhuntoppaard Hexagons 011- gjil voor de helft verkocht. fa Zegwaard, eigenaar van de alwaar de berijder van Hexa- tcs Ollright Laurens van Lie- a werkt, wordt mede-eige- 0 Laurens van Lieren en 011- right werden op het laatste NK verrassend derde en bij hun EK-debuut dertiende. Het voor een deel verkopen van een paard is in de hippische we reld geen onbekend verschijn sel. Ondanks de verkoop veran dert er op korte termijn weinig voor de huidige eigenaren, berij der en paard. Laurens van Lie ren, de zoon van Leunus, blijft in wedstrijden uitkomen met Ollright en de negenjarige ruin blijft de stalnaam Hexagon voe ren. „Er was veel belangstelling voor Ollright, maar niemand wilde dat Laurens hem bleef rijden. Wim Zegwaard is daar wel mee akkoord'7, vertelt Leunus van Lieren. Het is de bedoeling dat Ollright niet voor de Olympi sche Spelen van 2008 wordt doorverkocht. Wel bestaat de kans dat het paard verkast van Hexagon in Schore naar stal Zegwaard in Rijswijk, zodat Laurens van Lie ren en Ollright op elk moment kunnen trainen. De investering van Zegwaard is voor paardensportbegrippen bij zonder. Hij is bereid veel geld uit te geven en drie jaar af te wachten of het rendement ople vert. Leunus van Lieren: „Ieder een weet dat er in drie jaar met een toppaard heel wat kan ge beuren." Volgende maken Laurens van Lieren en Ollright deel uit van de Nederlandse ploeg die deel neemt aan de wereldbekerwed strijd in Aken. wrBarry van der Hooft ijOEK - De oefenwedstrijd die gek gisteravond tegen Jeunes- Sportive de Kabylie speelde jaakte één ding duidelijk: de zel van Eric Tetaert is nog compleet. De trainer leek cjn basiself al lang en breed in cjn hoofd te hebben, maar is na duel met de Algerijnen jl-2-nederlaag) wellicht aan het iwijfelen geslagen. )e hoofdklasser was de afgelo- en weken in onderhandeling Kt de Ghanees Aminu Sani, nens contract na vier seizoen Kt werd verlengd bij Club ge. ..En omdat hij geen con st meer heeft, wordt ook zijn Bblijfevergunning een pro- ten", zei scout Gerrit Emans. heeft geen status en die amen wij hem ook niet geven. Dus gaat de overgang niet loor etaert moet het daarom doen aet de spelers waarmee hij nu weken in voorbereiding is. to aantal van hen liet tegen JS abylie geen sterke indruk ach- er De verdediging werd vooral de openingsfase verschillende «ren op snelheid geklopt, maar een fatsoenlijke eindpass tjdebezoekers ontbrak, bleven misstappen zonder gevol- a. De Algerijnen scoorden pas idat een communicatiefout tus- s Djamel Buyse en doelman dip van der Vloet na 21 minu- tn een niet te missen kans ople- rerde (0-1). Ie twaalfvoudig kampioen van Algerije was ruim een uur lang ip vrijwel alle fronten de betere iloeg en speelde een paar tem po's hoger dan Hoek. Pas in het laatste halfuur kreeg Hoek meer grip op de tegenstander, die de zevende oefenwedstrijd binnen een tijdsbestek van dertien da gen speelde. Het stond op dat moment al 0-2, door een treffer tien minuten na rust. Uit de mooiste actie van de avond - driedubbele schaar van de sterk spelende Pieter de Munnik ge volgd door een afgemeten voor zet - maakte Sam Ysebaert er 1-2 van. De Munnik was vervol gens nog dicht bij de gelijkma ker, maar die kwam er niet meer. Status De minimale nederlaag was uit eindelijk een resultaat waar Hoek gezien de status van de te genstander tevreden mee mocht zijn. JS Kabylie is in Algerije een topploeg, die een barslecht seizoen achter de rug heeft. Drie trainers werden er versleten en onder het bewind van de Bel gische wereldreiziger René Tael- man hoopt de club op nieuw suc ces. „Dit is een ongelofelijk gro te club", vertelde Taelman. „We zijn nu al twee weken op trai ningskamp in België en bij iede re oefenwedstrijd stonden er daar honderden Algerijnen te kijken. Ze komen zelfs uit Parijs om ons te zien voetballen." De 59-jarige oefenmeester is in middels al vijftien jaar in het buitenland actief en trainde eer der onder meer in Marokko, Ivoorkust, Benin, Egypte, Zwit serland, Koeweit, Bahrein en Li bië. Nu is hij neergestreken in Algerije, een land met dertig mil joen inwoners, van wie er acht miljoen uit de bergstreek Kaby lie komen. De club speelt zijn een stadion staat dat plaats dion met 40.000 plaatsen aan toe vol. De club is enorm popu- thuisduels in het 130.000 inwo- biedt aan 20.000 toeschouwers. het bouwen. Als de ploeg het lair en er ligt daardoor veel ners tellende Tizi Ouzou, waar Taelman: ,.En ze zijn nu een sta- goed doet, zit dat ook tot de nok druk op de spelers." Hoek-speler Christophe Dewispelaere wordt op de huid gezeten door een Algerijn. foto Peter Nicolai SITTARD-GELEEN - De gemeente Sittard-Geleen, de provincie Limburg en chemiebedrijf DSM huldigen pols stokhoogspringer Rens Blom op dinsdag 23 augustus. Op die dag zal de markt in Sittard tussen vijf uur 's middags en middernacht het toneel zijn van sport en muziek. Blom veroverde vorige week in Helsinki de wereldtitel met de polsstok. De Limburger is de eerste Nederlandse wereldkampioen. Blom deed dinsdag zonder succes mee aan een gala in Duitsland, vrijdag springt hij bij de wed strijd voor de Golden League in Zürich. ANP ROTTERDAM - De overkoepelende Europese Judofedera tie heeft de Judo Bond Nederland gevraagd de komende jaren een Super A-toernooi te organiseren. Deze vorm van Grand Slams in het judo zijn tot nu toe slechts in Pa rijs, Hamburg en Moskou. Volgens voorzitter Jos Hell van de JBN onderzoekt Neder land momenteel de haalbaarheid het evenement in Rotter dam gestalte te gaan geven. Jaarlijks vindt in het Top sportcentrum al de Dutch Open plaats, een 'gewoon' A-toemooi. Super A-toemooien onderscheiden zich in be zetting, deelname (mannen en vrouwen) en status van de andere evenementen. In aanzien liggen ze net onder de in ternationale kampioenschappen als EK's en WK's. De JBN maakte recentelijk internationaal indruk met de organisatie van het EK, in Ahoy'. Nederland is ook kandi daat voor de WK van 2009. Daarover valt begin septem ber op een congres in Cairo de beslissing. Onder meer Pa rijs is hiervoor ook gegadigde. ANP ARNHEM - Atleet Bram Som komt dit seizoen niet meer in de buitenlucht in actie. De specialist van de 800 meter kampt al geruime tijd met een vervelende achillespees blessure. Som miste daardoor onder meer de wereldkam pioenschappen in Helsinki. De Arnhemmer, die de blessure in het voorjaar opliep, had gehoopt in het naseizoen nog een wedstrijd te kunnen meepikken. „Dan begin je vol goede moed in de opbouw naar het volgende seizoen." Het weefsel rond de achil lespees is nog niet helemaal in orde. „De vraag is nu een beetje hoe dat aangepakt kan worden. Daar zijn, in over- 1 leg met sportarts Peter Vergouwen, wat lijntjes voor uitge zet. Misschien is een operatie het antwoord. Dit is in elk geval een verloren jaar geweest." ANP TORONTO - Serena Williams is weer terug bij af. De Amerikaanse tennisster trok zich gisteren met een blessu- re tenxg uit het toernooi van Toronto. Williams zou van daag aantreden in de derde ronde. Toronto was haar eer ste optreden sinds Wimbledon in juni, waar ze een enkel blessure opliep. De voormalige nummer een van de wei'eld kreeg in de Ca nadese stad last van haar knie. Die belette haar nog niet in de tweede ronde, weliswaar moeizaam, te winnen van 1 de Frangaise Cohen-Aloi-o, maar is volgens haar te pijn lijk om door te gaan. Williams leek in januari helemaal te rug aan de top met haar zege in de Australian Open, maar sindsdien heeft ze geen finale meer getennist en tobt ze met een onwillig lichaam. ANP Op 1 oktober wordt de derde editie van de Zeeuwse Kust marathon gelopen. De start is j ra Burgh-Haamstede, waarna het parkoers over de Storm vloedkering loopt, de Veerse Dam, het strand, de duinen, de Westkappelse zeedijk, veer duinen en strand naar de finish in Zoutelande. De J PZC kijkt elke week vooruit met een van de deelnemers. I Vandaag in de tweede bijdra- aede Belg Mare Papanikitas. I door Koen de Vries STEKENE - Zelfkritiek kan Mare Papanikitas niet ont- tfgd worden. De Belg die vo rig jaar op het laatste mo ment mocht inschrijven voor j ^Zeeuwse Kustmarathon en bij Westkapelle moest opge- I ven, vindt dat hij destijds is %gaan als een gieter. „Ik ben met veel bombarie geko men en heb het deksel op de neus gekregen. Maar dit jaar ga ik me revancheren." °e organisatie van de Kust- marathon hanteert het princi- I Pedat je vooraf moet inschrij- ven om deel te kunnen ne men. Groot was de verbazing dan ook dat vorig jaar zich op de wedstrijddag nog een Belg met de naam Mare Papaniki- «s meldde. „Eerst mocht ik met meedoen en toen heb ik grote mond opgezet. Ik beb verteld dat ik een paar weken eerder elfde was ge- worden op het wereldkampi oenschap 100 kilometer, wat j** zo was. Ik zat een beetje bij kas en ik dacht dat 'k die 500 euro voor de win- ^ar makkelijk mee naar huis ^kunnen nemen. Niet dus. Uiteindelijk mocht ik starten, maar het werd een complete afgang", aldus de ultraloper, die lid is van de Belgische na tionale selectie. Waanzin De 38-jarige Papanikitas, ge boren en getogen in Antwer pen, begon aan een wedstrijd die hij niet kende. En dat brak hem op. „Ik liep met Wim Padmos in het begin in een tempo dat leidde naar een eindtijd van 2 uur en 30 minu ten. Dat bleek waanzin op zo'n loodzwaar parkoers. Bij Westkapelle kreeg ik ver kramping in de billen, ik werd draaierig en moest over geven. Het was gedaan." Terug in Antwerpen stuurde de Belg met de Griekse achter naam Lein Lievense meteen een mailtje. Hij kondigde aan bij de derde editie terug te ko men. „Om revanche te nemen, maar ook omdat het een waanzinnig mooie marathon is. Ik heb op veel plaatsen ge lopen, maar dit parkoers over trof alles." Broodloper Papanikitas weet nu al dat zijn tactiek een andere zal zijn dan vorig jaar. „Rustig beginnen en de kat uit de boom kijken." En om die 500 euro voor de winnaar is het hem dit keer niet te doen. „Ik ben geen broodloper. Volgen de week doe ik met een team mee aan de triatlon van Alme- re. Ze hebben me geld gebo den om daar de marathon te lopen, maar dat heb ik gewei- gerd. Ik loop daar voor mijn plezier. Voor geld lopen is niet mijn ding." door Sjaak Sinke ZOUTELANDE - Niek de Rid der uit Zuiddorpe heeft de laat ste wedstrijd van het zeezwem- circuit van Dishoek naar Zoute lande op zijn naam geschreven. Hiermee won Ridder zijn twee de wedstrijd in dit circuit. Maar hij de eer van de eindoverwin ning moest hij aan Danielle uit den Bogaard uit Dordrecht la ten. Zij was voor alle mannen te sterk. De kleine zestig deelnemers moesten gisteren zo'n drie kwar tier wachten voor ze van start mochten gaan vanaf het strand van Dishoek. De reden daarvan was dat de volgboten van de strandwacht en de reddingsbri gade niet mochten uitvaren. Er waren namelijk nog te veel bad gasten op de stranden. Na de start voerde Niek de Rid der meteen het veld aan, ge volgd door de vrouwen Danielle uit den Bogaard en Carmen de Ridder, die afgelopen weekein de net als haar tweelingbroer de Havenwedstrijd in Breskens won. Remy Vasseur, Tycho van Gerwen en Charles Potin zwommen toen al op gepaste af stand. Hoewel hij een ruime voor sprong had, lukte het Niek de Ridder niet om zijn snelle tijd van vorig jaar, onder de dei'tig minuten, te verbeteren. „Er stond veel minder stroom dan vorig jaar", liet de Ridder weten nadat hij de vier kilometer had afgelegd. De tweede plaats over all van Daniëlle uit den Bo gaard leverde haar niet alleen de circuitzege bij de vrouwen op, maar ze werd ook overall winnaar. Op de Vlissinger Remy Vasseur hield ze tweehonderd se conden over. KLOOSTERZANDE - Ruim honderd jeugdige voetballers uit Oost-Zeeuws-Vlaanderen waren gisteren actief op het sportcomplex van voetbalve reniging Hontenisse tijdens de derde dag van de KNVB-voetbaldagen. Die werd afgesloten met de strijd om de penaltybokaal. Daarvoor was gedurende de eerste twee dagen de eerste schifting gemaakt. De KNVB-voetbaldagen worden jaarlijks in de aanloop naar een nieuw sei zoen door heel het land gehouden. Behalve in Kloosterzande is de Zeeuwse jeugd de ze week ook in Goes, Terneuzen en Amemuiden de hele dag met voetbal bezig. foto Peter Nicolai door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - In een oefen duel met zondag-vierdeklasser Koewacht mocht Terneuzen zich gisteravond naar harten- lust uitleven. Na een 0-2-rust- stand werd het 0-8. Koewacht-Terneuzen 0-8: Zon der wissels kon Koewacht de schade tegen het drie klassen ho ger spelende Terneuzen lange tijd beperkt houden, maar in de slotfase sloegen de bezoekers on verbiddelijk toe. Van 0-2 werd het in een tijdsbestek van amper twintig minuten 0-8. Ramazan Kesikbas opende na tien minu ten spelen de score en op slag van rust werd het 2-0 door een doelpunt van Sinan Coban. In de laatste fase van het duel ga- ven Ramazan Kesikbas (twee maal, waarvan eenmaal uit een strafschop), Mike But (twee maal), Remco van Leeuwen en Maik de Wolf Koewacht de nek slag. Biervliet-Watervliet 2-2: Eric Adam zorgde op slag van rust voor 1-0, maar in het eerste kwartier na de hervatting scoor de Wateivliet tweemaal op i*ij. Mustafa Yilmaz tekende daarna voor de gelijkmaker (2-2). Jan van Bakel miste nog een straf schop. Sluiskil-HVV'24 2 0-2: Het duel tussen Sluiskil en de reserves van HW'24 ging over het alge meen gelijk op, hoewel HW'24 de beste mogelijkheden kreeg. Jari Vyane maakte beie doelpun ten. Groede-Aardenburg 2-3: Niet zonder moeite won Aardenburg gisteravond ook zijn tweede wedstrijd in het kader van het Rabo Molenkreektoernooi van de voetbalvereniging Schoon- dijke. Na de 4-0-zege op Cad- zand werd het tegen Groede nipt 2-3. Dat was voldoende voor de eindzege. Aardenburg nam voor de rust een 2-0-voor- sprong door doelpunten van Martin van Vooren en Hi elke Stroo, maar na de hervatting kwam Groede brutaal terug tot 2-2 door Angelo Sinack. Vlak voor tijd werd het dan toch nog 2-3 door een doelpunt van Jeroen de Bart. Cadzand-Schoondijke 5-0: Cad- zand bleek in alle opzichten de beste ploeg en legde in de eerste helft al de basis voor de ruime overwinning door doelpunten van Angelo Martlé (tweemaal). In de tweede helft dreven Junior van Acker, Ronnie Vanhijfte en Herbert de Smet de score op naar 5-0. De eindstand van het toernooi werd zodoende: 1. Aardenburg 2-6: 2. Cadzand 2-3; 3. Schoon- dijke 2-3; 4. Groede 2-0. Anaheim. WK. Mannen, enkelspel, tweede ronde: Hidayat (lno/6) - Pang (Ned) 15-5 15-6. Vrouwen, enkelspel, tweede ronde: Jie (Ned/5) - Reid (Can) 11-1 11-6, Audi- na (Ned/13) - Kersnik (Slv) 11-011-2. Gemeng dubbelspel, tweede ronde: Asuncion/Asuncion (Fil) - Wouters/Van Dooremalen (Ned) 15-3 15-9. Hiltex Zeeland Damtoernooi Ronde 5. Groep 1: R. Heusdens-L. Se- kongo 2-0, G. Ganjargal-T. Tanzjikuzjina 1,04-0,96, M. Dolfing-A. Schwarzmann 1-1, A. Domchev-M. Barkel 0,99-1,01. Groep 2: M. Podolski- J-M. Ndjofang 2-0, R. Misans-N. Hoekman 0,99-1,01, A, Amrillaev-K. Thijssen 1-1, A. Petuk- hov-B. Provoost 0,99-1,01 Ronde 6. Groep 1: L. Sekongo-M. Bar kei 1,04-0,96, A. Schwarzmann-A. Domchev 1,02-0,98, T. Tanzjikuzjina-M. Dolfing 1-1, R. Heusdens-G.Ganjargal 2-0 Groep 2: K. Thijssen-A. Petukov 1,03-0,97, J-M. Ndjofang-B. Provoost 0-2, N. Hoekman-M. Amrillaev 1-1, M. Podolski-R. Misans 1,01-0,99. Stand. Groep 1: 1 R. Heusdens 6-8,96, 2. A. Schwarzmann 6-7,01, 3. G. Ganjargal 6-7,01, 4. M. Dolfing 6-7, 5. T. Tanzjikuzjina 6-6, 6. M. Barkel 6-4,99, 7. A. Domchev 6-4,95, 8. L. Sekongo 6-2,04. Groep 2: 1. R. Misans 6-8,03, 2. M. Podolski 6-8, 3. M. Amrillaev 6-7,01, 4. N. Hoekman 6-6,03, 4 5. B. Provoost 6-5,97, 6. K. Thijssen 6-5,02, 7. J-M. Nd jofang 6-5, 8. A. Petokhov 6-2,94. Amstelveen. Rabobank Trophy Groep A: India-Pakistan 1-3. Lucky Day. 10-11 -13-14-18-25-26-28-36-39-40-41-45 -*7-58-62-65-66-67-78. (onder voorbehoud) Cincinnati (VSt). Masters, mannen. Tweede ronde: Safin (Rus/4) - Murray (GBr) 6-4 1-6 6-1, Roddick (VSt/5) - Ferre- ro (Spa) 6-7 (3) 7-6 (5) 6-2, Davidenko (Rus/6) - Mathieu (Fra) 6-2 6-2, Chela (Arg) - Henman (GBr/12) 6-4 6-4, Ginep- ri (VSt) - Ferrer (Spa) 6-4 6-3, Joezjni (Rus) - Berdych (Tsj) 4-6 7-6 (4) 7-6 (3), Moya (Spa) - Simon (Fra) 7-6 (5) 7-5, Acasuso (Arg) - Robredo (Spa) 7-6 (6) 6-2. Toronto (Can). Vrouwen. Tweede ronde: Clijsters (Bel/7) - Razza- no (Fra) 6-3 6-0, Miskina (Rus/9) - Gran ville (VSt) 6-3 5-7 6-2, Vaidisova (Tsj) - Dechy (Fra/10) 6-2 6-4, Ivanovic (SMo/12) - Bartoli (Fra) 4-6 7-6 (5) 7-6 (3), Pennetta (lta/14) - Serra Zanetti (Ita) 6-4 6-2, Asagoe (Jap) - Jidkova (Rus) 6-4 6-3, Li (Chn) -Vento-Kabchi (Ven) 6-4 6-7 (5) 6-2. Philippine Mosselkrauwertoernooi. MD 6: Robbert Peeters/Nicky Sa- mijn-Jack Faas/Peter van Limmen 7-5, 6-4; Irwin de Smet/Ralph Zegers-Bas Dmgenouts/Ronald van der Meijden 6-2, 6-4; Meivin van Amersfoort/Ko Neels-Pascal de Buck/Mike van Eee 6-3, 6-2. GD 6: Rachida Moerman/Dennis Bommelijn-Leontine Dingenouts/Bas Dingenouts 6-3,7-6; Manon Dutree/ Ger- rie van der Zalm-Trees Geryl/Peter Noya 6-1, 6-3; Georgette de Vries/Peter van Limmen-Emmy Blackman/Ronny Vastenhout 6-3, 6-1. VD 7: Joyce Buijze/Natasja Mulder-Daniëlle van Leeuwen/Saskia de Vries 6-4, 6-4; MD 7 35+: Harry Berendsen/Adrie Verschel ling-Martin Vroegop/Rudi Roelandt 6-4, 6-3. GD 8: Monique Pieters/Randy de Decker-Adrie Kuijper/Michel Dieleman 7-5, 4-6, 6-1. GD 7: Sandra de Buck/Mike van Ee-Petra van Rattingen/ Wilfried Schelstraete 6-1, 4-6, 7-5. VD 8: Tineke Dees/Monique de Winne-Jes- sica van der Horst/Daphne van Meer beek 6-2, 6-2. GD 35+: Janny Mi- chielsen/Ko Neels-Gonny Mullaert /Frank de Bock 6-1, 6-3. GD 5: Tessa Lammens/Abi van Lare-Michele de Hosson/Danny Vantricht 6-3, 7-6. East Hartford. WK-kwalificatie Noord- en Midden-Amerika. Verenigde Staten-Trinidad en Tobago 1-0 (1-0), Mexico-Costa Rica 2-0 (0-0), Guatemala-Panama 2-1 (0-1). Stand: 1 Mexico 6-16, 2. Verenigde Staten 6-15, 3. Costa Rica 6-7, 4. Guate mala 6-7, 5. Trinidad en Tobago 6-4, 6. Panama 6-2. Kirishi (Rus). Finale World League vrouwen. Verenigde Staten - Neder land 13-3 (4-1 2-1 4-0 3-1). Scores Ne derland: Van den Ham, Klein, Van Bel- kum. ProTour. Ronde van Duitsland Vier de etappe, Kufstein-Sölden: 1. Leip- heimer (VSt) 171,6 km in 5.11.57, 2. Tot- schnig (Oos) op 0.15, 3. Ullrich (Dui) 0.50, 4. Evans (Aus) 1.12, 5. Jaksche (Dui) 1.24, 6. Valjavec (Slv) 1.41. Algemeen klassement: 1 Leipheimer (VSt), 2. Totschnig (Oos) op 0.17, 3. Ull rich (Dui) 0.55. Legnano. Coppa Bernocchi: 1. Napo- litano (Ita) 200 km in 4.32.05, 2. Brown (Aus), 3. Fischer (Bra), 4. Petacchi (Ita), 5. Gasparotto (Ita), 6. Velo (Ita). Zoutelande. Zeezwemmen Dis- hoek-Zoutelande ca 4 km Mannen: 1. Niek de Ridder (Zuiddorp) 34.33, 2 Remy Vasseur (Vlissingen) 36.39, 3. Ty- 1 cho van Gerwen (Brasschaat) 37.11, 4. Charles Potin (Luctor) 37.28, 5. Lex Hoo- gendam (Hendrik Ido Ambacht) 38.03, 6. Martin Verveer (Hendrik Ido Am bacht) 38.09, 7. Joost Mulder (Breda) 38.11, 8. Jan Brink Vlissingen) 38.17, 9 Reinier Stroo (Biggekerke) 38.36, 10. Kees Akershoek (Ouddorp) 38.40. Vrouwen: 1 Danëlle uit den Boogaard (Dordrecht) 35.36, 2. Carmen de Ridder (Zuidzande) 36.34, 3. Anne Zijderveld (Hendrik Ido Ambacht) 38.20, 4. Irne van der Laan (Roelofsarendveen) 39.13, 5. Kitty Schiphorst (Breda) 40.22, 6. Cynthia Potin (Luctor) 43.16, 7. Danielle Roodnat (Ouddorp) 44.07, 8. Josien Odi- nk (Bergentheim) 44.367, 9. Anne Kwist (Tholen) 45.11,10. Monica Versluys (Hil versum) 47.11. Eindstand Vrouwen: 1. Danielle uit 1 den Bogaard 6819, 2. Anne Zuyderveld 76713. Kitty Schiphorst 7778, 4. Daniel le Roodnat 8515, 5. Gerda Veen 8889. Mannen: 1. Remy Vasseur 7019, 2. Mar tin Verveer 7095, 3. Tycho van Gerwen 7235, 4 Lex Hoogendam 7510, 5. Ange lo Slootjes 7694. GOES - In het Hiltex Zeeland Damtoernooi heeft Bennie Pro voost gisteren zijn eerste over winning behaald. Hij herhaalde zijn stunt van vorig jaar door Jean-Marc Ndjofang te ver slaan. Provoost staat nu op de vijfde plaats, waarmee hij het beter doet dan toppers als Kees Thijs sen en Ndjofang. In de groep van Provoost blijft de jonge Ro berts Misans uit Letland met nog één ronde te spelen aan de leiding gaan, zij het met slechts driehonderdste bonuspunt voor sprong op Mark Podolski.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 41