Prachtige dag voor Ganjargal ms1 Nederlaag Terneuzen in Arnemuiden PZC Wisse valt buiten de medailles Hoek oefent topploeg uit tegen Algerije Fortis en Ondo houden oefendag Dammer uit Mongolië na drie ronden koploper Hiltex Zeeland Damtoernooi Millimeterwerk uitslagen Micha Janse naar Helsinki agenda woensdag 17 augustus 2005 door Daaf Kasse GOES - De hoofdgroepen in het Hiltex Zeeland Damtoernooi hebben na de tweede speeldag twee verrassende koplopers. Geen van de spelers die maan dag in de openingsronde twee punten veroverden slaagde er gisteren in zich aan de kop te handhaven. Ganbaatar Ganjargal uit. Mongo lië beleefde gisteren in Goes de dag van zijn leven. In de och tendronde won hij door een prachtige combinatie van de Li touwer Aleksej Domchev en 's middags sloeg hij opnieuw winnend toe. Marino Barkel had te kampen met een overbezette linkervleugel en daar maakte Ganjargal dankbaar gebruik van. Vorig jaar won Ganjargal de open groep, nu behoort de koploper in hoofdgroep 1 tot de kanshebbers voor een finale plaats in het invitatietoernooi. Hij voelt wel de hete adem in zijn nek van een sterk trio, be staande uit de Nederlanders Ron Heusdens en Martin Dol fing en de Rus Alexander Schwarzman. Heusdens won in de ochtendronde in een com plexe partij van Marino Barkel en speelde 's middags in een min stens zo enerverende partij ge lijk tegen Schwarzman. Afgrond De Rus, die 's ochtends tegen Tanzjikuzjina ook al langs de rand van de afgrond ging. stond op een bepaald moment twee schijven achter maar hij wist het met kunst- en vliegwerk toch nog gelijk te houden. Martin Dolfing, de voormalig Nederlands kampioen uit Gro ningen, won 's ochtends in een aanvalspartij van Leopold Se- kongo en was later op de dag ook tegen Domchev dicht bij een overwinning. In hoofdgroep 2 deed de Let Roberts Misans een geslaagde greep naar de macht. De Euro pees en wereldkampioen bij de junioren maakt een zeer sterke indruk. Slechts weinig toeschou- wers begrepen iets van zijn stra tegie in de ochtendpartij, maar hij kreeg zijn tegenstander, de Russische veteraan Petukhov, toch op de knieën. De middag- partij tegen Bennie Provoost ver liep minder grillig, al was het verbazend met hoeveel gemak de Let vanuit een bekende ope ning voordeel kreeg. De Zeeuws kampioen uit Aagtekerke liep uiteindelijk in een zetje, maar stond op dat moment al onder grote druk. Ook in deze groep zijn er drie achtervolgers. Mark Podolski, die in de ochtendronde geen vat ki-eeg op de stelling van Bennie Provoost en in remise moest berusten, heeft op de tweede plaats gezelschap van Jean- Marc Ndjofang en Mourodullo Amrillaev. In het open toernooi hebben na drie ronden slechts twee van de vijftig spelers zes punten behaald. De grote favo riet Yuri Tchertok uit Rusland deelt de koppositie met de ver rassend sterke en in Nederland volstrekt onbekende Bruno Fopa uit Kameroen. De Zeeuwen Johnny de Leeuw, Jan van de Weteringh en Daaf Kasse maken deel uit van een groot peloton spelers met vijf punten uit drie partijen. van onze sportredactie BODENMAIS - De Italiaan Fi- lippo Pozzato heeft Quick-Step het tweede succes op rij in de Ronde van Duitsland bezorgd. Na de zege van Bram Tankink in de openingsrit sprintte de Italiaan in de tweede etappe na 199 kilometer naar de winst. Hij versloeg de Duitser Jörg Jaksche met minimaal verschil. Tankink behield de leiding in het algemeen klassement. Pozzato lijkt er een gewoonte van te maken met een minima le marge de winst op te eisen. Eind vorige maand bij de HEW Classic in Hamburg moest er ook een finishfoto aan te pas komen om hem als winnaar aan te wijzen. In Bodenmais moest dit gisteren opnieuw. Jaksche sprong in de slotfase van de rit weg en pakte een voorsprong van circa vijftig me ter. Hij leek op de zege af te ste venen, maar in de laatste me ters kwam Pozzato opzetten. Op de streep zegevierde hij op nieuw met nipt verschil. Tan kink wist het verlies op Pozza to te beperken. Hij finishte op 1.44 van de winnaar en heeft nu nog dertien seconden voor sprong op zijn teamgenoot. De renners deden in de tweede rit al meteen het middengeberg te van het Beierse Woud aan. In de finale wachtte de groep twee klimmetjes boven de 1000 meter. Op het vlakke gedeelte probeerde onder andere Bram Schmitz te ontsnappen, maar hij kwam niet weg. Ook andere avonturiers wer den voor de eerste klim terugge- mi SSt-" pakt. De favorieten voor de eindzege bleven met zo'n der tig man bij elkaar. Jaksche en Levi Leipheimer deden nog wel pogingen om weg te ko men, maar het lukte niet. In de afdaling van de laatste klim trachtte Jaksche opnieuw een gaatje te slaan, maar Pozzato was hem met zijn derde over winning van het seizoen net te snel af. „Ik ben heel blij met mijn optreden vandaag", rea geerde de Italiaan. „Ik stel me zelf beschikbaar om mijn team genoten te helpen voor een goe de plaats in het algemeen klas sement. Ik wil ook goed preste ren met het oog op het wereld kampioenschap. Als Ballerini mij voor zijn selectie belt, wil ik elke rol accepteren die hij mij aanbiedt." ANP foto Bernd Thissen/EPA van onze sportredactie TERNEUZEN - Hoek heeft nog een extra oefenwedstrijd aan het programma van de voorbereiding toegevoegd. De hoofdklasser oefent morgen avond op eigen veld tegen Jeunesse Sportive de Kabylie, een topploeg uit Algerije. Jeunesse Sportive de Kabylie is twaalfvoudig landskam pioen van Algerije en won in 1981 en 1990 de Afrikaanse Champions League. Daar naast won JS Kabylie onder meer ook twee keer de beker van Algerije. Trainer van de ploeg is de 59-jarige René Taelman. De Belg was in eigen land onder meer trainer van Eendracht Aalst, Seraing en Cercle Brug ge. Taelman is een ware globe trotter want hij werkte ook al in onder meer Marokko, Ivoor- kust, Zwitserland, Koe*a Bahrein, Egypte, Benin «L bië. JS Kabylie verblijft altny weken op trainingskamp de buurt van Brussel. Dejju rijnen speelden al oefemW met Virton. Walhein. Rac» Jet Waver, Rode-Verreu^ en gisteravond SK Ron» ploeg wilde voor deterugkj naar eigen land noggraaó^ wedstrijd spelen, Volgende week wacht de^. ste wedstrijd tegen USMffii. da. Baronie Voor Hoek is het de vo®. laatste oefenwedstrijd in J aanloop naar de competitie Volgende week zaterdag augustus) speelt Hoek inBii da nog tegen zondag-hooi klasser Baronie. Het duel in Hoek begintmJ gen om 18.30 uur. door Roeland van Vliet OOST-SOUBURG - Zowel bij Fortis uit Oost-Souburg als bij Ondo uit Sint-Laurens is er za terdag een oefendag voor korf balploegen uit Nederland en Bel gië. Dit ter voorbereiding op het veldseizoen, dat op 3 september begint. Bij Fortis komt een aantal top- teams over de vloer. Met Deetos uit Dordrecht en Die Haghe uit Den Haag zijn er zaterdag twee Nederlandse hoofdklassers in Oost-Souburg. En met Riviera uit Deurne is er ook een Bel gische ereklasser. Groen Geel uit Wormer en Excelsior uit Delft, beide overgangsklassers, completeren het veld. Fortis, dat zelf ook in de over gangsklasse uitkomt, oefent die dag tegen Die Haghe en Groen Geel. Het tweede team van For tis ontmoet Die Haghe 2 en Ri viera 2. En Swift 1 uit Miid burg, dat in de eerste korfbalt, vervangt Excels?] tijdens het toernooi. Swiftd de confrontatie aan met Da 2 en Groen Geel 2. De weid den duren zestig minuten Aangezien de oefendag J toernooi is, zijn er geen prd te verdelen. Neerlandia Eenzelfde formule wordt ga teerd bij Ondo, dat uitko.d de derde klasse. Te gast apj andere derdeklassers iJ (Goes), Luctor (Terneuzer. j Blauw Wit (Kloetinge) s vierdeklassers Seolto (Vla gen). Atlas (Ritthem), en 81 (Breskens). Door de deelname van Neem dia, een Belgische ereklasse! Gentbrugge, krijgt de oefea nog wat meer cachet. Elke speelt drie wedstrijden van va tig minuten. Zaamslag en Steen scoren er lustig op los in oefenduel: 4-3 van onze sportredactie TERNEUZEN - In een vriend schappelijk treffen verloor Ter- neuzen met 4-2 bij Arnemuiden. Opvallend was de ruime winst (4-1) van IJzendijke op Hoofd plaat en het gelijkspel van Phi lippine tegen het hoger spelende Hoek 2. Arnemuiden - Terneuzen 4-2 (1-1): Het duel tussen de zater dag- en de zondageersteklasser werd bij vlagen in hoog tempo gespeeld. Voor rust was Terneu zen gevaarlijk, vooral omdat de bezoekers de op één lijn verdedi gende thuisploeg herhaaldelijk te slim af was. Al vroeg maakte Ramazan Ke- sikbas 0-1 en daarna kreeg Ter- neuzen legio mogelijkheden de 1 marge te vergroten. Kort voor rust, bij een van de eerste echt geslaagde aanvallen van Arne- 1 muiden, werd het echter 1-1 via Bart van Steveninck. Na de rust was niet Terneuzen, maar Arne muiden de counterende ploeg. Dominique Verlinde bracht Ter neuzen op 1-2, maar daarna GOES - Micha Janse maakt deel uil van de Nederlandse selectie, die van 21 tot en met 27 augus tus in het Finse Helsinki in actie komt op het Open Europees kampioenschap voor aangepas te sporters. Op de plek waar Nederland vori ge week tijdens het WK atletiek twee medailles veroverde, komt de 31-jarige atleet uit Zoutelan- de in actie op de 800 en de 1500 meter. Tijdens de laatste para lympics, vorig jaar in Athene, eindigde Janse op beide afstan den op de vijfde plaats. sloeg de thuisploeg toe. De na rust ingevallen Jacky de Smit scoorde tweemaal en Arjan Rein- houdt één keer. RIA W.-Spui 4-1 (1-1): RIA nam al na vier minuten de leiding door een strafschop van Arno Verlinde. Na ruim een half uur scoorde Eric Looff met een fraaie volley in de kruising (1-1). In de tweede helft domi neerde de thuisploeg. Spui beëindigde de wedstrijd overi gens met negen spelers omdat er twee uit het veld werden ge stuurd. RIA profiteerde daar op timaal van en liep uit naar 4-1 door doelpunten van Arno Ver linde, Steve Kesteleijn en Pascal Wedage IJzendijke-Hoofdplaat 4-1 (0-1): Het eerste kwartier liet een beter Hoofdplaat enkele kansen liggen. Daarna verzuim de een sterker IJzendijke enkele goede mogelijkheden te benut ten. Ietwat tegen de verhouding in scoorde Erik de Rechter kort voorde pauze 0-1. In de tweede helft was de thuis ploeg veruit de betere ploeg en liep gemakkelijk uit naar 4-1 door doelpunten van Benjamin Boerebach, Martijn Rijckaert, Ivo van de Calseyde en Andres de Witte. Heinkenszand-Oostburg 1-0 (0-0): De ploegen ontliepen el kaar weinig, al was Heinkens- zand wel wat meer in balbezit en ook iets gevaarlijker. Oost burg liet overigens in de eerste helft wel een riante kans liggen om de leiding te nemen. Na rust scoorde Alex de Haan het enige doelpunt van de wedstrijd. HVV'24 combinatie-Axel 2-2 (1-1): HW'24 speelde met een mix van het eerste en tweede team. De ploegen waren aan el kaar gewaagd. Via Percy Verlin den nam Axel de leiding, maar nog voor de pauze tekende Kieran O'Shea voor de gelijkma ker. Na rust scoorden beide spe lers nog een keer. Verlinden te kende voor 1-2 en O'Shea liet 2-2 noteren. Philippine-Hoek 2 1-1 (0-1): Phi lippine hield de'ruimte beperkt en maakte het daarmee het ho ger ingeschatte Hoek 2 erg moei lijk. Daarbij kwam nog dat doel man Daniël Schieman bijzonder sterk op dreef was. Toch kon ook hij niet voorkomen dat de bezoekers in de 35e minuut de leiding namen door Gert-Jan Hamelink. Na rust kreeg de thuisploeg de betere kansen. Nadat er een doelpunt was afgekeurd scoorde Frederique Verhulst in de laat ste minuut 1-1. AZVV-Hontenisse 3-1 (1-1): AZW speelde met een mix van eerste en tweede elftalspelers en kon daarom zijn stempel pas na de rust op de wedstrijd druk ken. Via een strafschop opende Peter van Dijk voor de rust de score voor Hontenisse, maar niet veel later bracht Umit Yigit de stand weer in evenwicht. In de tweede helft was het Corné Langendoen die AZW met twee treffers (waarvan één vanaf elf meter) de zege bezorgde: 3-1. Terneuzense Boys-Dauwendae- le 4-0 (0-0): Voor de rust had Terneuzense Boys nog zo zijn problemen met Dauwendaele, maar na de hervatting werd het klassenverschil al snel duide lijk. Na de openingsgoal van Ruud Hoogesteger liep Terneuzense Boys ook vlot verder weg. Arjen Oostdijk dreef de score met twee doelpunten op naar 3-0, waarna Robbie Jonkman de eindstand met een verraderlijk afstandsschot op 4-0 bepaalde. Zaamslag-Steen 4-3 (2-2): Steen had voor de rust over het alge meen het beste van het spel, Ü^I^H I Terneuzen-verdediger Erik-Jan Naudts probeert Arnemuiden-spits Bart van Steveninck (rechts) van de bal te krijgen. foto Dirk-Jan Gjeltema maar in de tweede helft was het Zaamslag dat het initiatief had. Maarten de Groene en Ferdi Kabal brachten de thuisclub aanvankelijk op een 2-0-voor- sprong, maar daarna werd het nog voor de rust 2-2 door twee doelpunten van Dennis Buijs. Jacco den Hamer bracht Zaam slag daarna opnieuw op voor sprong en schoot vervolgens ook nog eens uit een strafschop raak. Wouter de Neijs zorgde daarna voor de 4-3-eindcijfers. Breskens-Akkers Middelburg 4-0 (0-0): Breskens speelde voor de rust matig en slordig tegen de Belgen en mocht met de 0-0-ruststand ook niet echt mop peren. Na de hervatting was de ploeg van trainer Marco Groene- veld beter op dreef, met vier tref fers als gevolg. Niels Pielaet effende met twee doelpunten de weg naar de uit eindelijk nog ruime overwin ning, die verder gestalte kreeg toen ook Rens Gielliet en Gino Vink doel troffen: 4-0. Cadzand-Aardenburg 0-4 (0-0): In het kader van het Rabo-Mo- lenkreektoemooi van de voetbal vereniging Schoondijke troffen Cadzand en Aardenburg elkaar gisteravond in Schoondijke. In het West-Zeeuws-Vlaamse on deronsje bleek Aardenburg een klasse beter. Na een 0-2-rust- stand werd het 0-4. Remco Dhondt en Steven van Hulle scoorden voor de rust, Johan Pa- ridaen en Angelo Wiemen in de tweede helft. Schoondijke-Groede 2-0 (0-0): In de tweede wedstrijd van het zelfde toernooi was het krachts verschil minde groot, hoewel op de 2-0-overwinning van Schoon dijke weinig af te dingen viel. Voor de rust was Groede nauwe lijks minder, maar na de hervat ting was Schoondijke zoveel be ter dat het uiteindelijk 2-0 werd. Barry Haerens scoorde beide goals. door Roeland van Vliet GOES - Na de eerste dag van de meerkamp op de Universiade stond Yvonne Wisse nog op de derde plaats, met slechts 39 pun ten achterstand op haar persoon lijk record. Gisteren, op dag twee, liet ze het op de drie afslui tende onderdelen enigszins af weten. De 23-jarige Vlissingse kwam in Izmir met 5811 punten uit op de vijfde plaats. Daarmee bleef ze ver verwijderd - 215 punten - van haar beste prestatie ooit. Na het vijfde onderdeel van de zevenkamp, het verspringen, zakte ze al een plaatsje in het klassement. Met de afstand van 5 meter 80 werd ze slechts acht ste op dat nummer. Vijf anderen sprongen verder dan 6 meter Bij het speerwerpen moest de at lete van De Spartaan uit Lisse liefst twaalf andere meerkamp- sters voor laten gaan. Wisse no teerde bij haar derde en laatste poging een afstand van 32 meter 57 en zakte naar plek zes in de rangschikking. Op het laatste onderdeel maakte ze weer één plaats goed. Op de 200 meter kwam ze als vierde over de meet, in een tijd van 2.16,55. Het toernooi werd gewonnen door de Oekraiense Lvudmila Blonska, die twee onderdelen won en drie keer als tweede ein digde. Zij had een puntentotaal van 6297. Daarmee stak ze nog ruim boven de nummers twee en drie uit. De Zwitserse Simone Oberer pakte het zilver met 5996 punten en de Britse Jessica Ennis, die na de eerste dag aan kop ging, won het brons met 5910 punten. Wisse werkte in Iz mir haar derde meerkamp van het jaar af. Eerder deed ze dat tijdens het Nederlands kam pioenschap (5870) en een Euro pacup-ontmoeting in Polen (6026). De Vlissingse was in de Turkse kuststad vanzelfspre kend ruimschoots beter dan twee jaar geleden, toen ze in het Koreaanse Daegu debuteerde op de Universiade. Toen werd ze elfde met 5588 punten. Daar won ze nog wel twee onderde len: de 200 en de 800 meter. Groningen. Oefenwedstrijd man nen: Nederland - IJsland 75-82 n.v. (38-34/71-71). Topscorers: Akerboom 21, Harris 14. E23X339HHHHHHHH Goes. Hiltex Open. Tweede ronde. Groep I: L. Sekongo-M. Dolfing 0-2, A. Domchev-G. Ganjargal 0-2, M. Barkel-R. Heusdens 0-2, A. Schwarzmann-T. Tanz jikuzjina 0,96-1,04. Groep II: J-M. Ndjo- fang-M. Amrillaev 0,98-1,02, A. Petuk- ov-R. Misans 0-2, B. Provoost-M. Po dolski 1-1, K. Thijssen-N. Hoekman 1-1. Derde ronde. Groep I: T. Tanzjikuzji na-L. Sekongo 2-0, R. Heusdens-A. Schwarzmann 1-1, G. Ganjargal-M. Bar kel 2-0, M. Dolfing-A. Domchev 1,02-0,98. Stand: 1 G. Ganjargal 3-5, 2. M. Dolfing 3-4,02. 3. R. Heusdens 3-4, 4. A. Schwarzmann 3-3,96, 5. T. Tanzjikuzi- na 3-3,04, 6. M. Barkel 3-2, 7. A. Domchev 3-1,98, 8. L. Sekongo 3-0. Groep II: N. Hoekman-J-M. Ndjofang 1-1, M. Podolski-K. Thijssen 0,98-1,02, R. Misans-B. Provoost 2-0, A. Amril- laev-A. Petukov 2-0. Stand: 1. R. Mi sans 3-5,02, 2. M. Amrillaev 3-4, 3. M. Podolski 3-3,98, J-M. Ndjofang 3-3,98, 5. N. Hoekman 3-3,03, 6. K. Thijssen 3-2,02,7. B. Provoost 3-1,97.8. A Petuk ov 3-0. Dublin. EK vrouwen, tweede speel ronde. Groep A: Nederland - Frankrijk 5-0 (1-0). 32. Lammers 1-0 (sc), 38. Kar- res 2-0, 45. Lammers 3-0, 51. Paumen 4-0 (sc), 64. Lammers 5-0 (sc). Bijzonder heid: Lammers (Ned) mist strafbal in 33e minuut, Moreira de Melo (Ned) mist strafbal in 58e minuut. Amstelveen. Rabotrophy, mannen Groep B: Nederland - Engeland 1-1 (1-1). 14. Matthijs Brouwer 1-0, 35. Clar ke 1-1. Toeschouwers: 4000. Gele kaart: 13. Taekema (Ned). Australië - Zuid-Korea 7-1Stand: 1Au stralië 1-3 (7-1), 2. Zuid-Korea 2-3 (6-8), 3. Nederland 1-1 (1-1), 4. Engeland 2-1 (2-6). Groep A: Spanje - Pakistan 0-0, Duits land - India 2-1. Stand: 1. Spanje 2-4 (1-0), 2. Duitsland 1-3 (2-1), 3. Pakistan 1-1 (0-0), 4. India 2-0(1-3). Philippine. Mosselkrauwertoer- nooi. VD7: Griese/De Ruijter-Berend- sen/de Smet 7-6 3-6 6-2, Du Puy/de Vries-Broekhoven/de Smet 6-2 6-2. VD 7+: Epskamp/van Gassen-Kornelis/de Bruijne 6-2 6-4. MD 6: Peeters/Samijn- Van Boven/Vermeulen 6-3 6-3. MD 7: Dekker/van Minnen-Vermeirssen/Ver- munt 6-3 6-3. GD 6: Lammens/van La- re-Vervaet/Arens 6-0 6-4, Blackman/ Vastenhout-Naerebout/Pieters 4-6 6-4 6-4, Kuhlmann/Kuhlmann-Dieleman/ Vantricht 6-0 6-2, Dierick/van Graefsche- pe-Berendsen/van Bremen 7-6 6-4, De Vries/van Limmen-Roeland/Roeland 6-1 6-2, Naerebout/van Avermaete-De Hos- son/Faas 6-2 6-2, Moerman/Bommelijn- Lambert/van den Akker 6-2 6-4. GD 7: Roelandt/Roelandt-Van den Elshout/ Van Harn 6-4 6-4, GD 8: Salailla/Ree- winkel-De Meijer/de Meijer 6-3 3-6 6-1. Aardenburg. Kikkertoernooi. VE 6: M. de Milliano-F. van Vaerenbergh 6-4 6-3. VE 8: N. Paridaen-P. Hoogesteger 6-0 6-3 VD 6: Flikweert/van der Hooft- Paridaen/Dhont 6-2 6-3, Tazelaar/Taze- laar-Baas/Fleerakkers 6-4 7-6, Tazelaar/ Tazelaar-Klaver/Reijnierse wo. VD 8: Van de Plasse/Porreij-Van Weert/van Vo ren 6-1 6-1. ME 4: J Verstraeten-W. van Noord 3-6 6-4 6-0, B. van Es-Y. Loonstijn 6-4 2-6 6-4. ME 5: M. Lie- zen-J. Raedts 7-6 6-1, T. de Sutter-N. Strijdonk wo. F van Eenennaam-J. van Buchem 6-7 2-5 opgave. ME 6: R. Taze- laar-M.de Croock wo, B. de Waele-J. van Leeuwe 3-6 6-4 6-3, N. Veroone-A. van der Maden 6-4 6-0, A. Overbeek-J van Buchem wo. ME 7: M. de Rijke-T. Rombouts 6-4 6-4, J. van Leeuwe-A. Quaak 6-1 6-0, R. van de Wijnckel-C. de Bruijne 7-5 6-3. ME 7 35+: C. de Bruij- ne-E. Musson 6-2 6-2, T. van Nocrt Agten 6-1 6-2, E. Ringoot-G. Dhom 6-1. ME 8: A. Quaak-T. RombouS< 6-2. MD 5: De Rechter/van Broecke-Flikweert/Brugge 6-2 6-1,1 Hulle/van Hulle-Van Buchem/Siara wo. MD 6: De Clerck/van Hëa gen-Snouwaert/de Wever 6-2 I Swartile/van Overloop-BaasHJ mans 2-6 6-3 7-5, De Waele/deW Van Ooijen/Sap 7-6 7-6, PraasGsi Quaak/van de Wijnckel 6-1 6-0, Fjj Kramer-Evers/de Taeye 2-66-26-il 7: Elfrink/van der Slikke-WolfenVd 6-0 6-1. GD 6: Tellier'Pandaevl Eenennaam/van Eenennaam 6-21 7-5, De Rijcke/Paridaen-Sap/vanii gel 6-0 6-2, Brugge/BrennerDeï) Verbeke 2-2 opgave. GD 7 3 Gussenhoven/Van der Heydsr-i Naessens 6-2 6-4, LoonstijrVRica Van Eenennaam/Fleerakkers6-4ji Tessenderlo. Oefenwedstrijd;.: Belgie - Jong Oranje 1-2 11-01 segems 1-0, 61. Schaars 1-1 76 aar 1-2. mm Bodenmais. Ronde van Duid Tweede etappe, Pegnitz mais: 1. Pozzato (Ita) 199.3 r 4.49.40, 2. Jaksche (Dui). 3.AnteQ 4. Rebellin (Ita), 5. Gilbert IBeli.6 u (Aus), 24. Weening, 33. Eltink i :ij Pothuma 2.56,71. Tankink, 88.ïk i ker 6.14, 95. Mutsaars, 143 15.02. Algemeen klassement: kink (Ned) 8.52.49, 2. Pozzatof/i Jaksche 0.17, 4 Ardila 0.19,5. Sad 0.23, 6. Gilbert, 25. Weening, 31:l 1.42,71. Posthuma 3 19,88 Den-a 6.37, 94. Mutsaars, 156. Schmitz 184 Varese. Tre Valli Varesine:' Gn (Ita) 190 km in 5.01.01, 2 Bemic! 0.02, 3. Cunego (Ita) 0.03, 4. Ma» (Ita) 0.06, 5. Nocentini (Ita)0.11,6 ti (Ita). Saint-Vaury. Ronde van de Line sin. Eerste etappe, Limog» Saint-Vaury: 1. Joly (Fra) 1563'" 3.58.31 (39,95 km/uur), 2 Bus» (Noo) 2.05, 3. Dumoulin (Fral. 4 3 pech (Fra), 5. Duque (Col). Woensdag Atletiek Stratenloop. Aanvang: 19-30 w» hoogte van de Campveerse torent 1 t/m 4 ronden van 2.8 km. Insch'.'i Oranjeplein te Veere. Dammen Hiltex Zeeland Damtoernooi-1 ronde. Locatie: Sportpunt Zeelards de Zwembadweg in Goes. Aan* 9.30 uur. Tennis Deltatoernooi. Locatie: tenn®e> ging MLTC in Middelburg. M» 16.00 uur. Open dubbeltoernooi Nisse. L. tennisvereniging TeNISSEn m Aanvang: 16.00 uur. Jeugdtoernooi restaurant t huis. Locatie: tennisvereniging ':- ke. Aanvang: 9.00 uur. Veteranentoernooi. Locatie vereniging Zierikzee. Aanvang uur. Kikkertoernooi. Locatie tenn^-- ging Sjef in Aardenburg. Aan*w uur Voetbal - Oefenvoetbal: HVV'24-KFCM^ Meto-Hulsterloo, Robur-SVD. Indien niet anders vermeld, a™" 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42