De Nooijer wint koningsklasse PZC De Meeuwen mist mooie kansen Eindelijk weer zege voor Van den Buijs T ennistoernooien prooi In 't Hout en Joris Hesseling 21 yeel deelnemers bij Open ZK motorcross Zilver voor Suzanne Harmes Lafeber niet goed genoeg Srebotnik zegeviert in Stockholm Edith van Dijk wint NK marathon Volleyballers winnen toernooi uitslagen agenda Goes verslaat Tern.Boys in oefenduel maandag 15 augustus 2005 wb ffEMELDINGE - Een grote op komst van de rijders en een goe de publieke belangstelling zorg den zaterdag weer eens voor een ouderwetse motorcross op het circuit van de Mc de Sproeier in femeldinge, waar de vierde wedstrijd voor het open Zeeuws kampioenschap werd verreden. jjjj de 125cc, de sterkst bezette e, werd Gregory de Nooijer •ote winnaar. Arno Ruttin- was onklopbaar in de Ü/500cc. Hetzelfde was het ge val bij Joris van Strien bij de ve teranen en Stefan Hage en Jens van Meer bij de 65cc. Bij de jöcc wonnen Jochem van Dor pel en Guido Boone elk een man che. De 250/5 0 0cc-klasse is zijn titel koninginneklasse in de mo torcross duidelijk kwijt. Sinds de invoering van de nieuwe cilin derinhoudregeling, waarbij de 2ó0cc viertakt mag starten in de 125cc, heeft de 125cc-klasse ver reweg de meeste status. Dat bleek ook zaterdag weer. De 125cc-klasse was de mooiste klasse van de dag. Door het gro te aantal inschrijvingen moes ten de rijders zich via series en een herkansing plaatsen voor de grote finale. In de eerste serie was er vanaf de start direct een prachtig duel tussen Adriaan de Visser en Johnny Gijssel. De Vis ser pakte direct de kop en Gijs sel ging direct in de aanval, maar kwam daarbij ten val en viel terug naar de vijfde plaats. Voor De Visser was er geen vuil tje meer aan de lucht en hij won met voorsprong. De tweede se rie werd met overmacht gewon nen door topfavoriet Dave de Jonge voor Gregory de Nooijer. De finale beloofde een topduel maar al in de eerste bocht zorg de een valpartij ervoor dat zo wel De Jonge als Gijssel terugge slagen werden. Beiden hervat ten met grote achterstand de wedstrijd en begonnen aan een inhaalrace. Voor De Jonge zat er ondanks doorWim de Vos GOEDEREEDE - Het was al weer enige tijd geleden dat Tjit- {e van den Buijs een wedstrijd bad gewonnen. De strijdlustige wielrenner uit Middelburger ie er steeds niet in om het karwei af te maken. Zaterdag 5 het in Goedereede eindelijk weer prijs. De TMZ-koers in Goedereede er in eerste instantie weer één voor Johnny van der Kloos ter te gaan worden. De coureur uitLewedorp stond ook alweer i poosje droog en wilde daar verandering in brengen. Snel, wellicht te snel, ging Van der Klooster op avontuur. In zijn eentje reed hij enkele ron- aan de leiding maar hij een verbeten strijd om zijn ach terstand goed te maken niet veel meer in. Rijdens zonder koppe ling wist hij al snel enkele plaat sen goed te maken, maar na nog een schuiver en een pijnlijke vin ger moest hij opgeven. Ook Gijs sel kende problemen in zijn ach tervolging en kwam niet meer in het stuk voor. Aan kop pakte Gregory de Nooijer intussen vol doende voorsprong om met voor sprong de grote winnaar te wor den. Achter hem werd fel gestreden tussen Joeri van Liere en Adriaan de Visser op plaats twee en drie. Laatstgenoemde toonde zich de sterkste en sloeg alle aanvallen van Van Liere af. Roel van de Berg kwam in de fi nale ten val en moest met een ge broken been afgevoerd worden. Bij de 250/500cc was Arno Rut- tinger oppermachtig. De Bevel ander is de laatste tijd niet zo vaak op de Zeeuwse circuits te vinden maar zaterdag liet hij weer eens zien dat hij nog steeds tot de top van Zeeland behoort. Bij de veteranen moest Joris van Strien twee keer diep in de beu gels voor de overwinning. In de eerste manche moest hij afreke nen met Mykel van de Goor (kopstart) en Pieter Moelker, maar Van Strien had slechts drie ronden nodig om de leiding te nemen en stond die niet meer af. In de tweede manche volgde precies hetzelfde scenario. Peter Maranus vocht in beide man ches prachtige duels uit met Peter van de Weele, waarbij Ma ranus de sterkste was. Sterkste Stefan Hage büjft de sterkste rij der in de 85cc, wat hij zaterdag nog maar eens bewees met twee overwinningen. Achter hem is het elke keer een prachtige strijd tussen Johnny van Eeke- len, Kevin Spruyt en Luuk Dy- bala om de overige ereplaatsen. Jens van Meer wist bij de 65cc tot twee keer toe te profiteren van foutjes van zijn opponent Ricky van Zundert en pakte bei de manches. Ook de allerkleinsten zorgden voor aantrekkelijke duels, waar bij gestreden werd als echte profs. In de eerste manche ging de overwinning naar Jochem van Dorpel in de tweede bleef Guido Boone de concurrentie voor. moest zich uiteindelijk gewon nen geven tegen een op drift ge raakte groep. Er werden daarna nog wel enkele speldenprikken uitgedeeld maar ook die waren gedoemd te mislukken. Met nog vier omlopen (van vier kilometer) voor de wielen sloeg de paniek in het peloton toe. Tjitte van den Buijs en Matthieu Hendriks waren aan de haal ge gaan en omdat er niemand ade quaat reageerde, reed dit duo snel naar een voorsprong van een halve minuut. De twee leiders mochten onder ling uitmaken wie als winnaar gehuldigd zou gaan worden. Het werd Tjitte van den Buijs met Matthieu Hendriks als goede tweede. Ferdinand Boogaard uit Vlissin- gen won de S/P-categorie. IZMIR - Suzanne Harmes heeft bij de Universiade in Iz mir zilver veroverd op de meerkamp. De Nederlandse turnster kwam gisteren op sprong, brug, balk en vloer tot een totaal van 35,999 punten. Daarmee hoefde ze alleen de Chinese Fan Ye (36,424) voor zich te dulden. De Engel se Elizabeth Tweddle eindigde met 35,624 als derde. De Russische routinier Elena Zamolodsjikova kwam bij de Studentenspelen in de Turkse stad niet verder dan de elf de plaats. Alleen haar vrije oefening (tweede) maakte in druk op de jury. Vandaag zijn de toestelfinales. ANP Johnny Gijssel (links) en Adriaan de Visser in duel tijdens de eerste manche van de 125cc. Gijssel won de eerste serie, foto Willem Mieras EINDHOVEN/SPRINGFIELD - Maarten Lafeber heeft het finaleweekeinde van het USPGA Championship niet meegemaakt. De Nederlandse golfer herstelde zich in de tweede ronde behoorlijk, maar miste op vier slagen de schifting van het laatste Major-toernooi van het seizoen. Het leed van Lafeber geschiedde al in de eerste ronde. Met 77 slagen (zeven boven par) zette hij zichzelf buiten spel. In de tweede ronde kwam hij binnen in 71 slagen (één boven par), maar miste nog verschillende goede bir- diekansen bij de putts. GPD STOCKHOLM - De Sloveense Katarina Srebotnik heeft in Stockholm de vierde toernooizege in haar loopbaan be haald. In de Zweedse stad versloeg ze in de finale de Rus sische Anastasia Miskina met 7-5 6-2. Srebotnik was eer der dit jaar al succesvol in Auckland. Srebotnik moest gisteren eerst nog de wegens het slechte weer afgebroken halve finale tegen Miskina's landgenote Vera Doetsjevina afmaken. De overuren op de baan had den echter geen invloed op haar spel. ANP/AFP MEDEMBLIK - Edith van Dijk heeft zaterdag de nationa le titel marathonzwemmen veroverd. Ze bleef in de 25 ki lometer in het IJsselmeer van Stavoren naar Medemblik zelfs alle Nederlandse mannen voor. Alleen de Duitser Timm Leuchtmann zwom sneller dan de tweevoudig we reldkampioene van Montreal 2005. Het was de laatste wedstrijd die Van Dijk in Nederlands open water zwom. De Duitser Leuchtmann haalde de overkant na 5 uur, 5 minuten en 13 seconden. Van Dijk noteerde 5.18.59. Mark Drent was derde in 6.03.18 en de eerste Nederlandse man en daarmee Nederlands kampioen. Titelverdediger bij de mannen Maarten van der Weijden ging niet van start in Stavoren. Hij vond het water van het IJsselmeer te koud. ANP WARSCHAU - De Nederlandse volleyballers hebben het Wagner Memorial-toernooi in Polen op hun naam ge bracht. Oranje won ook de derde wedstrijd van vierlan- dentoernooi in Warschau. In het slotduel werd het gast land met 3-2 verslagen. Eerder was de ploeg van bonds coach Harry Brokking te sterk voor Noorwegen en China. Het toernooi gold als voorbereiding op het WK-kwalifica- tietoernooi komende week in Bulgarije. Nederland krijgt daar de laatste kans een ticket af te dwingen. ANP door Ron de Waal GOES - Van de diverse tennis toernooien die de afgelopen da- afgewerkt werden, stonden fisteren de finales op de rol. Zo wel bij het Open-Dauwendaele toernooi als bij het Scaldis-toer- nooi was het mannenenkel 5 de e categorie waarin ge speeld werd. Michael Hesseling en Joris in 't Hout waren de win- Over geluk had de organisatie van het Open-Dauwendaele ten nistoernooi de afgelopen dagen niet te klagen. Waar bij sommi ge toernooien de regen voor be hoorlijk wat onderbrekingen zorgde, kon in Middelburg alles volgens planning gespeeld wor- J'n. „We hebben niet te klagen „had", zei organisator John Kwekkeboom. „Geen enkele par tij hoefde uitgesteld te worden." Iwekkeboom had wel met wat tegenslag te kampen bij de in schrijvingen in de hogere catego rieën van de vrouwen. Die was aan de lage kant. Aar dat is een beetje de ten dens van de afgelopen jaren. Ook nu stonden de vrouwen weer niet te trappelen." Zodoende bevonden zich in de idasse zeven de hoogst inge geven speelsters. Janneke jvan Belzen uit Arnemuiden Nkte daar haar hoge (tweede) jklassering op de plaatsingslijst jmeerdan waar. hi een spannende driesetter te len de Middelburgse Diana van leizen won ze uiteindelijk met p 5-7 en 6-4. Bij de mannen m de klasse 6 trok René Broerse [egen Steven de la Cousine aan het langste eind: tweemaal 6-4. P'j het mannenenkel 5 waren de JJmers in een poule inge- pe uit Oost-Souburg afkomsti ge Michael Hesseling bleek hier |esterkste, voor de Duitse gast- jSpeler Hans Graupner. ean-Paul van de Kimmenade f Middelburg legde beslag op tederde plaats. daldis-toernooi Op de banen van de tennisvere- pnSen in Kruiningen en Waar- e vond het Scaldis-toernooi Paats. Bij het mannenenkel 5 ;!5en sPe^ers in een poule in beeld. Joris in 't Hout uit Hee- ze bleek hier de sterkste, voor Jean Dhooge. Jacky Kayser moest genoegen nemen met een derde plaats. Bij het mannenenkel 6 plaatsten de uit Kloetinge afkomstige Pa trick Nieuwenhuyze en Emiel de Witte zich voor de finale. De Witte trok de eerste set naar zich toe met 6-4, maar het her stel van Nieuwenhuyze in de tweede set mocht er zijn: 6-3. In een uiterst spannende slotfase set wist Patrick Nieuwenhuyze ook de derde set in winst (7-6) om te zetten, waardoor de toer nooizege een feit was. Bij de vrouwen waren de deel neemsters in de klasse 6 door het geringe aantal inschrijvin gen in een poule ingedeeld. Sa- brina de Marco uit Goes ging hier met de hoogste eer strijken, voor Marianne Braam. Achter De Marco en Braam eindigde Jo- landa Burgs als derde. Vlissingen Bij het Trendhopper-jeugdtoer- nooi dat op de banen van DOS in Vlissingen gespeeld werd, wds de spoeling vooral in de hoogste categorieën aan de dun ne kant. Zowel bij de meisjes als de jon gens tot en met 18 jaar waren er slechts twee deelnemers. Bij de jongens was Jaap Lorier uit Utrecht een maatje te groot voor de uit Middelburg afkom stige DOS-speler Wijnand Smit. Met 6-3 en 6-1 trok Lorier de partij, en meteen ook de toer nooizege naar zich toe. In dezelfde categorie bij de meis jes was de Vlissingse Caro Schui- tema te sterk voor Stephanie van Sabben uit 's-Heer Arends- kerke: 6-3 en 6-2. Beide speel sters kwamen na een aantal pou lewedstrijden ook als sterkste uit de bus bij de categorie tot en met zestien jaar. Ditmaal was de zege van Caro Schuitema met tweemaal 6-0 nog afgeteken- der. Dominic van Elzelingen uit Goes had bij de jongens tot en met zestien, tegen Jasper Smit van DOS, nog iets goed te ma ken na de verloren finale tot en met veertien tegen diezelfde Smit. DOS-speler Smit won de eerste set nog wel met 7-5, maar daarna zette Dominic van Elze lingen de zaak met 6-0 en 6-2 meer dan recht. Moment uit het oefenduel tussen Serooskerke (witte broek) en Tholense Boys. foto Lex de Meester van onze sportredactie GOES - De voetballers van De Meeuwen moeten nog wat trai nen op de afronding. De zater dagtweedeklasser miste in een oefenduel in de tweede helft le gio kansen om bij zondag-vier deklasser Bavel langszij te ko men: 0-1. Serooskerke - Tholense Boys 1-2: De eindstand was na een helft voetballen al bereikt. Ber nardo Wattel zette de thuis ploeg nog wel op voorsprong maar Mourad Tihani bracht Tho lense Boys langszij. Piet de Graaf besliste daarna de wed strijd in het voordeel van de be zoekers. Yerseke - Nieuwland 1-1: Een echte oefenwedstrijd met een te rechte uitslag. Peter Marijs bracht Nieuwland in het eerste bedrijf met zijn treffer aan de leiding. Een kwartier voor het einde van de wedstrijd bracht een doelpunt van Jordi den Toonder de gelijkestand op het scorebord. De Meeuwen - Bavel 0-1: De eer ste helft waren de meeste kan sen voor de zondag-vierdeklas ser. Uit een vrije trap bracht Mi ke Marijnisse Bavel dan ook aan de leiding. In de tweede helft kreeg Meeuwen volop kansen, maar een treffer bleef uit. Arnemuiden - BCVB 2-3: Een ei gen doelpunt bij de ploeg uit Bergschenhoek zorgde ervoor dat Arnemuiden aan de leiding kwam. Paul van der Togt scoor de daarna de 1-1 maar een lob van Leon van Belzen betekende daarna een 2-1-ruststand. De tweedeklasser boog in de twee de helft, door goals van Stef Met selaar en Arco de Leeuw (straf schop) de achterstand om in een overwinning. Borssele - Stavenisse 5-3: Een doelpuntrijke wedstrijd met vijf treffers in zeer korte tijd. In de 18e minuut opende Danny Gilde de score voor Borssele en een handvol minuten later stond het 4-1 door treffers van John Bos, Danny Gilde (2x) en Marco Oost- dijk namens Stavenisse. Kees van Putten bracht Stavenisse daarna dichterbij en in de twee de helft zorgde Marco Smits uit een strafschop zelfs voor 4-3. Martij n van de Graaf besliste daarna de wedstrijd in het voor deel van Borssele Kruiningen - SKNWK 0-3: De eerste helft kon Kruiningen, me de door het matige spel van SKNWK, goed meedoen in de oe fenpartij. Na rust tapten de Nieuwerkerkers uit een ander vaatje en moest Kruiningen te rug. Sytze Stins zorgde al in de 46e minuut voor de 0-1 en Gert-Jan Tierie tekende voor de tweede SKNWK-treffer. Met een schitterende volley bepaal de Emiel Kuijten de eindstand daarna op 0-3. Rillandia - Alliance 2-1: Mark Dirksen opende namens Rillan dia in de eerste helft de score. Een doelpunt van Marco Min- naard leverde Rillandia in de tweede helft een 2-0-voor- sprong op. Kees van Oosten hielp het bezoekende Alliance daarna met een inzet in eigen doel nog aan een treffer. SVD - Kwadendamme 0-5: De thuisploeg miste maar liefst tien man en dat was terug te zien in het veld. Kwadendamme won eenvoudig door goals van achter eenvolgens Frank Franse, Mar co Remijn, Jacco Zuidhof, op nieuw Marco Remijn en weder om Jacco Zuidhof. Hansweertse Boys - Wolfaarts- dijk 1-0: In een evenwichtige wedstrijd zochten beide ploegen lange tijd naar een treffer. Een kwartier voor het einde was het Juul Back dié namens Hans weertse Boys het winnende doel punt scoorde. Luctor'88 - Heinkenszand 2-6: Goals van Pieter van Liere, Ger- ben Menheere en Richard Wis- kerke betekenden in deze dorps derby een 0-3-ruststand. Via twee doelpunten van Arnold Ha genaar kwam Luctor'88 nog wel terug, maar het slotakkoord was toch weer voor de zaterdag- ploeg: Door doelpunten van Er- mo Cappon, Joeri Westrate en Gerben Menheere boekte Hein kenszand een ruime zege. De Noormannen - Lentezon Beerse 1-1: Een prima prestatie van Noormannen tegen een ploeg die uitkomt in de Bel gische tweede klasse provin ciaal. De bezoekers namen in de eerste helft een voorsprong. Na rust leidde een steekpass van Mark Minderhoud tot de gelijk maker van Marco Huijbregtsen. Zierikzee 2 - Robur 3-3: In het laatste kwartier van de wed strijd maakte de Goese ploeg een 3-0-achterstand goed. Ben nie Scholten, Jeroen Gerritsen en Jaime van Aerde zorgden met hun treffers na rust voor een goed gevoel bij Robur. Ellewoutsdijk. Wip 1.1e hoofdvogel: E. Maat (Zorgvlied). 2e hoofdvogel: S. Raas (Victoria). 1e zijvogel: R. Klïppel (Doel naar Hoger). 2e zijvogel: M. Ver donk (Jac.v.Beieren). 3e zijvogel: J. v. d. Guchte (Zorgvlied). 1e kal: P. de Putter (Concordia). 2e kal: S. Raas (Victoria). 3e kal: M. J. Verdonk (Concordia). Wip 2. 1e hoofdvogel: J. Vermeule (Edele Handboog). 2e hoofdvogel: M. Joosse (Edele Handboog). 1e zijvogel: E. Maat (Zorgvlied). 2e zijvogel: B. Glerum (Dia na). 3e zijvogel: H. Janse (Ons Genoe gen). 4e zijvogel: S. Raas (Victoria). 1e kal: M. Govers (Victoria). 2e kal: S. Raas (Victoria). 3e kal: H. Janse (Ons Genoe gen). 4e kal: A. Dekker (Doel naar Ho ger). Wemeldinge. Wip 1: 1e hoofdvogel: B. Vermeulen (Zorgvlied). 2e hoofdvo gel: B. Meyer (St. Andries). 1e zijvogel: B. Meyer (St. Andries). 2e zijvogel: G. Heizen (Meldert B). 3e zijvogel: M. Ver donk (Jac.v.Beieren). 4e zijvogel: C. de Jonge (Soranus II). 1e kal: P. Brouwer (St. Andries). 2e kal: H. Pypos (Meldert B). Wip 2: 1e hoofdvogel: P. Nagelker- ke (Eensgezindheid). 2e hoofdvogel: M. Verdonk (Jac.v.Beieren). Ie zijvogel: J. Kopmels (Victoria). 2e zijvogel: A. Rijk (ADLM). 1e kal: B. Meyer (St.Andries). 2e kal: M. Bastiaans (Meldert B). 3e kal: M de Jonge (Soranus II). Blokschie- ting: Wip 1. Koen Schouten (winnaar) 1x. Wip 2: C. de Jonge (winnaar) 1x. Nisse. 6e editie van het open Dub bel toernooi van TV TenNISSEn. DD6: W v.d. Dries/M Rijk-J Knuit/M Wirtz 4-5 5-3 7-3, W v.d. Dries/M Rijk-M Roelands/K van Sabben 4-1 4-1, M van Schagen/N v.d. Zande-N Eversdijk/D Gast 4-2 4-2, M van Schagen/N v.d. Zan- de-M Luiken/K Smit 3-5 5-3 7-4, N Eversdijk/D Gast-M Luiken/K Smit 5-4 3-5 9-7, DD7: C Bellaart/E Griep-M Blok/R Kloet 4-1 5-3, M Braam-Pover/A Goedegebure-R van Laarhoven/E Mol 4-1 0-4 8-6, M Braam-Pover/A Goedege- bure-R Kole/I Murre-de Kok 5-4 4-1 7-4. DD8: R Boone/K den Ouden-E de Kos ter - van Dam/A de Nood 4-2 4-1, J van Iwaarden/J Minderhout-E de Koster - van Dam/A de Nood 2-4 4-2 12-10. HD6: G Bonefaas/A Eversdijk-F Bruijckere/W van Hese 4-5 4-2 7-4, J Verstraete/P Verstraete-D de Kok/W de Kok 4-1 4-1, M Kwaak/J van der Weele-J Jansen/K Ringelberg 4-2 4-2, J Dagevos/D -Jan van der Meij-G Bonefaas/A Eversdijk 4-1 4-0, M Bal/T Vogelaar-D de Kok/W de Kok 4-0 4-5 7-4. HD7: T Altena/C v.d. Berg-J Adriaanse/A de Dreu 4-1 5-4, E de Jonge/P Maat-J de Visser/R Wabeke 4-1 4-0, H Braam/M v.d. Hage-H Geus/H Nijsse 4-2 4-0, E de Jonge/P Maat-W Krijger/T van Vliet 5-3 1-4 9-7, M de Feiter/A v.d. Wel-H Geus/H Nijsse 1-4 5-3 7-4, W Krijger/T van Vliet-J de Visser/R Wabeke 4-1 4-2. HD8: C Kamerling/M Nagelkerke-A Hage/D de Koning 4-1 4-0„ A Hage/D de Koning-D Cowlishaw/F de Kort 4-2 4-1, J van Hese/R de Koster-Pegels/J Schrijver 4-0 4-0, M Beenhakker/J Maas-Pegels/J Schrijver 4-0 4-0, M Beenhakker/J Maas-J van Hese/R de Koster 5-3 4-1 GD5: M Braam/J Sprinkhuizen-T Uitterhoeve/F Uitterhoeve 5-3 5-4. GD6: M Wirtz/M de Feiter-J Koens/T Al- tena 4-1 4-1, R Vermeule/J Sprinkhui- maandag l Dammen Hiltex Zeeland Damtoernooi. Ope ning om 14.30 uur, aansluitend om 15.00 uur de eerste ronde. Locatie: Sportpunt Zeeland aan de Zwembad- weg in Goes. zen-C Bellaart/M Kruidenier 5-4 0-4 7-5, M van Driel/J Hofman-M Luiken/J Jan sen 4-0 4-2, E Koie/K Schog-D Gast/D de Kok 4-1 4-0, M van Schagen/K Ringel- berg-D Gast/D de Kok 5-4 4-2. GD7: A Meulmeester-Van Donge/J Geldof-G Schrauwen/P Steinmeier 4-0 4-0, D v.d. Dries/P van Liere-R Potter/A Potter 4-1 4-1, R Potter/A Potter-D Nijsse- Koens/H Nijsse 4-1 4-0, R Beenhakker/H van Sab- ben-E de Hamer/L de Hamer - Jansen 1-4 5-3 9-7, J Harinck/H Harinck-J de Leeuw/A de Leeuw 4-5 4-2 7-3, D v.d. Dries/P van Liere-D Nijsse- Koens/H Nijs se 5-4 4-0, A Kostense/K Lous-R Beenhakker/H van Sabben 4-0 4-1, J de Leeuw/A de Leeuw-N Breure/R Bos- schaart 4-0 4-0, J Harinck/H Harinck-N Breure/R Bosschaart 4-1 4-2. GD8: R Boone/M Nagelkerke-A Hage/A Hage 5-3 4-1. Goedereede. TMZ-wedstrijden. Amateurs A: 1. Tjitte van den Buys (Middelburg), 2. Matthieu Hendriks (Krimpen aan de Lek), 3. Kevin Gideon- se (Heinkenszand), 4. Andy van Loon (Hoogerheide), 5. Jacques Schuit (Arne muiden), 6. Rick Lugtenburg, 7. Richard Balemans (Oud-Gastel), 8. Dennis Mesu (Middelburg), 9. Rudy van Vlimmeren (Sint-Willebrord), 10. Jack Broeren (Sint-Willebrord). Amateurs B: 1. Jerry de Blok (Middelharnis), 2. Ko de Meul- meester (Lewedorp), 3. Leo van de Vel de (Hellevoetsluis), 4. Charl Dietvorst (Bergen op Zoom), 5. Olav Prins (Goed ereede). Veteranen: 1. Crist de Baat (Hoeven), 2. Matti de Baat (Nieuw-Vos- semeer), 3. André Langenberg (Ossen- drecht), 4.Christ Verbraak (Roosendaal), 5. Evert Eckhardt (Kruiningen). S/P-ca tegorie: 1. Ferdinand Boogaard (Vlis singen), 2.'Marco van Leeuwen (Helle voetsluis). GOES - Goes was is een oefen wedstrijd iets te sterk voor Ter- neuzendse Boys. De ploeg won met 2-1. Goes-Terneuzense Boys 2-1: Een wedstrijd met twee aanval lende ploegen. Goes kwam voor rust op voorsprong door Rick de Punder. Drie minuten na de pau ze liet Matti Buijsse 1-1 note ren. Daarna bepaalde Patrick Ketting de eindstand op 2-1. Domburg-HW'24 0-5: In de eer ste helft kon Domburg nog te genstand bieden, maar na rust was HW'24 heer en meester. Voor rust scoorden Jari Viane en Ruben van der Hoeven. De zelfde spelers zorgden na de pau ze, voor de 0-4. Evert van de Berg bepaalde de eindstand op 0-5. Com Boys-Walcheren 3-5: Een aantrekkelijke wedstrijd van twee ploegen die voor de aanval kozen. Bij rust was de stand 1-2. Scoreverloop: Fred Compeer 0-1, Bart Felius 0-2, Stefan Bur- bach 1-2, Cesar Smit 1-3, Bart Felius 1-4, Erik Eijer 2-4, Clau- dio Scherpenisse 3-4, Paul Bun- nik 3-5.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 21