m Meer dan een postzegel CO GEBR. DOMINICUS BV :r.i -"„crjrz.'— p— - PZC Lees de PZC U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! maandag 15 augustus 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag Ö8.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboorte Dankbaar en erg gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Thijs 14-08-2005 Bloembinderij "DeKlimop", Kapelle, René en Carolien Vermuë-de Jonge Jasper, Merel Oostweg 2 4458 SK 's-Heer Arendskerke Geboren Thom Guido Willem Iwan 14 augustus 2005 zoon van Joost ïlona de Maat-Sinke Vroonlandseweg 11 4421 GJ Kapel le Overlijden Vol verdriet maar ook getroost moesten we afscheid nemen van onze lieve dappere vriendin Hernia de Hamer omdat God haar heeft Thuisgehaald. We bidden Sjaak, de kinderen en verdere familie de Kracht en Liefde toe, die het leven van Herma zó kleurde. Paul en Trudy Colijn Niels, Daniël en Thessa Niemand weel wal leven is, Alleen dat het gegeven is. En dat van dit geheimenis, God het begin en einde is. We wensen Sjaak, Joop, Eline, Annelies en verdere familie veel sterkte toe met het overlijden van onze buurvrouw Herma Familie: Romijn van Aerde Bouterse de Koster Kamstra Wij ontvingen het verdrietige bericht dat God bij zich heeft thuis gehaald op de leeftijd van slechts 44 jaar, mevrouw H.E. de Hamer-de Jager Mevrouw De Hamer was moeder van Eline, die plaats neemt in klas 3 van onze scholengemeen schap. Ons medeleven gaat uit naar Eline, haar vader, Joop, Annelies en verdere familieleden. Wij wensen hun toe dat zij ervaren dat God ook nu met hen is. Namens bestuur, directie en personeel van het Buys Ballot College, Mr. M.M.D. Vermue-Vermue, voorzitter bestuur Drs. P. Favier, rector Hij had nog zoveel plannen, hij wilde nog zoveel doen. Het is voorbij. het hoeft niet meer, 't is niet meer dan, maar toen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het plotselin ge heengaan van mijn lieve man, onze pa en opa Edward Alsides Stephanie Beatrice Maria Gillis Eddy echtgenoot van Elisabeth Ida Maria Kerkhof Rosmalen, t Philippine, 15 oktober 1944 13 augustus 2005 Philippine: Lies Vinkei: Dave en Ast rid Eindhoven: Jack en Mariska Romy, Zoë, Nigel, Nikki, Senna, Jacky Kasteelstraat 1,4553 BA Philippine De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 18 augustus om 14.30.uur in het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Lieve Oma, Ik hoop dat je een heel mooi plekje krijgt naast Opa, daarboven bij de sterren. Als ik dan 's-avonds naar boven kijk, en er staan dan twee sterren naast elkaar dan weet ik dat U een mooi plekje heeft gekregen. Maar bij mij heeft U het mooiste plekje gekregen, en dat plekje zit in mijn hart... Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen te vroeg, is overleden onze lieve ma en oma Dorothea Angelina Maria Durinck weduwe van Jan van Es Terneuzen, f Terneuzen, 25 maart 1936 12 augustus 2005 Peter en Elly Sharon, Rowena, Sammy jti Chantal en Bram Stefan en Lonneke Mare, Zorrah Pascal en Ebrien Bart, Spike Jean-Pierre en Teun Wij zijn het personeel van "Ter Schorre" dankbaar voor de goede zorgen aan Ma besteed. Ravelijn 32, Terneuzen. Correspondentieadres: Diezestraat 7, 4535 EK Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woens dag 17 augustus om 15.00 uur in het crematorium aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Als kind speelde je op het land en aan het water Je werkte aan- en in 't land en op het water Nadien waren de bijen en andere hobby's je deel De "Hoofduitvoerder" zei: "Het is genoeg, kom, voer nu Mijn Bestek maar uit" Na een moedige aanvaarding van zijn ziekte is over leden onze broer, zwager en oom Maarten Olivier Boot Brouwershaven 13-10-1933 Dordrecht t 11-08-2005 t C.Boot t T. Boot-Bartelse Ermelo: H. Drop-Boot A. Drop t G. Steenbergen Ermelo: J. Heining-Boot H. Heining Middelburg: J. G. Boot C. E. Boot-Jansen Neven en nichten Wij wensen Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. 3328 SR Dordrecht Tafelberg 67 Dan ga ik op tot Gods altaren, tol God, mijn God, de bron van vreugd Psalm 434 (berijmd) In dit vertrouwen is van ons heengegaan onze lieve, zorgzame vader en opa Gommert Ismaël Traas sinds 24 september 2003 weduwnaar van Maatje Traas-Lambregtse geboren te Magelang, Java overleden te Krabbendijke 8 maart 1932 13 augustus 2005 Lelystad: Jolande en Kees Moerman-Traas Maarten, Laurens Marieke en Christian Nelleke en Piet er Antoinet Krabbendijke: Ennie en Kees Weststrate-Traas Martijn en Arine Mariëlle en Jeroen Elize Rilland: Ton en Ineke Traas-Andriesse Michel, Naomi Oosterland: Hans en Ellen Traas-Bolle Geanne, Christian, Marilène Rilland: Jankees en Lynette Traas-van Dam Maurits Bruinisse: Andrea en Liza Houtekamer-Traas Marianne, Gerwin, Maurice, Jonathan Correspondentieadres: Hoofdweg 59 4411 AP Rilland De rouwdienst wordt D.V. donderdag 18 augustus om 13.00 uur gehouden in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Swaanhilstraat 13 te Rilland. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot con doleren. Geen bloemen. Geen toespraken. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Plaats uw familie berichten in de PZC uitvaartve rzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Vecrseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekana.nl Bergen op Zoom 1 mei 1923 Niemand weet wat leven is alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en einde is In dit geloof is 'van ons heengegaan mijn zeer geliefde man, onze lieve vader en opa Wilhelmus Christianus Asscheman Wim t Vlissingen 13 augustus 2005 Oost-Souburg: Mien Asscheman-Leijnse Goes: Hanneke Asscheman en Jannie Swager Arnemuiden: Kees en Anke Asscheman-Maartense Kimmy en Jaco Moerdijk-Asscheman Lieke Asscheman en Mathieu Koning Oost-Souburg: Ad en Hillie Asscheman-Maas Richard Asscheman en Krista Boeije Natasja Asscheman en Arjan Vos Burgemeester Stemerdinglaan 74 4388 KA Oost-Souburg Wim is thuis opgebaard. De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op donderdag 18 augustus om 13.30 uur in "de Goe de Aarde", het kerkgebouw van de Protestantse Ge meente aan de Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg. Er is daar gelegenheid tot condoleren en afscheid ne men van 12.45 tot 13.15 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. In vertrouwen op zijn Heiland is heden, 13 augustus 2005, van ons heengegaan onze lieve zwager Wim Asscheman Dankbaar bewaren we herinnering aan zijn hulp vaardigheid, belangstellingen medeleven. We zullen hem in onze familiekring erg missen. Leusden: Suus Leijnse Middelburg: Cor Leijnse Elly Leijnse-de Rijk nichten en neven Tot onze grote droefheid heeft de Heere uit ons mid den weggenomen mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Pieternella Riemens-van Keulen echtgenote van Jakobus Riemens in de leeftijd van 80 jaar. Meliskerke: J. Riemens Rinus en Ineke Riemens-Vercouteren Jeroen Marijn en Jeanne-Marie Lieneke Hanneke en Marco Nel en Ko Hofman-Riemens Carl en Karin Jos Lianne en Robert Björn, Tjerk Simon en Ria Riemens-de Visser Heinco en Hanneke Mathalie Andries en Annetta Gerdine, Sander Marcus en Dianne Jacob en Hermieke Elze en Wim Carolien en Jan Simon Maarten Koos en Regina Riemens-Jonkers Wieteke Julia 4365 BD Meliskerke, 13 augustus 2005 Bergstraat 22 Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 16 augustus van 19.30 tot 20.00 uur in de kerk van de Gerefor meerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Melisker ke. Hier zal D.V. ook de rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden op woensdag 17 au gustus om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Meliskerke om 14.30 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in genoemde kerk. Geen bloemen. Ik zal de halmen niet meer zien noch binden ooit de volle schoven maar doe mij in den oogst geloven waarvoor ik dien... (A. Roland Holst) In diepe rouw melden wij u het overlijden van mijn dierbare man, onze zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Johannes Vermue - Jan echtgenoot van Maria Clotildis David 4 januari 1923 Kruiningen i 12 augustus 2005 Goes Kruiningen: M. C. Vermue-David Kruiningen: Kees Vermue Biezelinge: Guus Vermue Nouschka Vermue-Dagevos Emy Luca Kruiningen: Anita van Gorsel-Vermue Jan van Gorsel Jeroen Niels Erik Kruiningen: Ruud Vermue Goes, zorgcentrum "Ter Valcke" Correspondentieadres: M. C. Vermue-David Blauwhoefseweg 2 4416 RC Kruiningen Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen, alwaar dinsdag 16 augustus van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op woensdag 17 augustus om 11.00 uur in de R.K. Kerk, Kerklaan 7 te Hansweert. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Samenkomst in bovengenoemde kerk. Na de begrafenis is er in Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. krant voor Zeeland HOE GROOT IS JOUW WERELD Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Maak uw donatie over op giro 145. Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagieis een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro Alleen sémen kunnen we dit schi bouwen! Doe mee! www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl Proef Mo< Hovelocir koffie met je ogen dicht en geniet. Open je voor de wereld en je ziet een koffie die de kleine koffieboer menswaardig bestoon biedt. Pos don kun je er moxlmool van gen?- I WWW.MAKGENIEIim Dingenus van Belzen (Dies) geboren: 26 februari 1924 overleden: 12 augustus 2005 Zijn vrouw: Jannetje Maria van Belzen-de Nooijer Zijn kinderen, kleinkinderen en achter kleinkinderen: Kees en Jaan Dingenis en Thea, Annemieke en Matthijs Anja en Marcel, Jacky en Corné Salomon en Cathalina Annemarie en Pieter, Danny en Michel Erna en Wilbert, Stan en Aniek Joop en Bibian Werner, Roland en Talitha Onze lieve mama en oma, het middelpunt in ons leven, is zacht ingeslapen Maria Gesina Remmé-Falke weduwe van Johannes Theodoras Remmé Emmen, f Goes, 9 september 1919 13 augustus 2005 We zullen haar erg missen Goes: Leny de Voogt-Remmé Peter de Voogt Rotterdam: Marion Rotterdam: Rianne Kaatsheuvel: Anneke Janse-Remmé Cees Janse Bergen op Zoom: Wil Remmé Jacolien Leusink Goes: Hanny Spelier-Remmé Ed Spelier (in herinnering) Goes: Edmond en Marcia Wommelgem: (België) Peter Remmé Denise Engelen Louise de Colignylaan 83 4461 SM Goes De crematieplechtigheid zal op woensdag 17 augus tus in familiekring plaatsvinden. Verdrietig berichten wij dat na een lang, mooi leven onze lieve vader, opa en overopa is overleden Joost Johannes Lako in de gezegende leeftijd van 101 jaar. Frans en Elly Lako Laura van Rijswijk-Lako klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar hetpersoneelvan Zorgcentrum Ter Reede voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen Zorgcentrum "Ter Reede" 13 augustus 2005 Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 20 Flat 546,4381 WD Vlissingen De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 19 augus tus om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de aula van de begraafplaats. Herinner mij, maar niet in sombere dagen Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Dag lieve Opa Brenda en Edward Yoël Nicole en Richard Daley Jason De Stichting Kinderpostzegels helpt met uw geld kinderen in binnen- en buitenland. Kijk op www.kinderpostzegels.nl voor kinderen door kinderen Als echtgenoot, vaderen opa: "Je hebt ons veel gegeven Met het stille verdriet van de laatste jaren in ons hart, maar tegelijkertijd met een gevoel van bevrijding dat voor hem aan het lijden van geest en lichaam een ein de is gekomen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonva der en opa Tot het laatste moment is Dies liefdevol verzorgd- door de medewerkers van de afdeling Singel van 't Gasthuis te Middelburg. Als familie bedanken we alle betrokken medewerkers. Westwal 34 4341 CE Arnemuiden De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 17 au gustus a.s. om 12.15 uur op de algemene begraaf plaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Vooraf gaand aan de uitvaart is er om 11.00 uur een korte herdenkingsdienst, die geleid zal worden door Ds. Goedvree, in de Gereformeerde kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Van 10.30 tot 11.00 uur is er gelegen heid tot afscheid nemen. Na de teraardebestelling is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd kerkgebouw. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Ana Beatriz leeft ih Bolivia. 95% van de plattelandsbevolking moet er rondkomen van minder dan 1 euro per dag. Middelen van bestaan. Een recht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10