0 *9 PZC zaterdag 13 augustus 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboorte Op mijn teentjes kijk ik over het randje van de wieg Dag klein zusje ik vind je lief Trots en blij zijn wij dat op 11 augustus 2005 om 07.55 uur geboren is onze dochter en mijn zusje Yara Elise Yara 3580 gram 53 cm Rens, Marjan en Evy Jobse Kuipers Rietbergkwartier 16 4333 EL Middelburg Voor bezoek graag even bellen, tel. 0118-634314 Marjan en Yara rusten van 13.00 toj 15.00 uur en na 21.00 uur rusten wij allemaal Huwelijk Gehuwd in Elsalvador C.A. op 23 juli 2005 John Bliek en Sara Maria Lozano Corresponden tieadres Reigersberg 7 4363 BN Aagtekerke Overlijden Mijn Jezus, ik hou van U, ik noem U mijn Vriend. Want U nam de straf op U die ik had verdiend. De grote Verlosser, mijn Redder bent U: 'k Heb van U gehouden, maar nooit zoveel als nu. Door haar Hemelse Vader Thuisgehaald Herma de Hamer-de Jager Geliefd kind van God. 2 februari 1961 t 11 augustus 2005 Mijn lieve vrouw, onze geweldige moeder. Ze schonk ons haar trouwe liefde en zorg en getuigde vol overgave van haar rotsvaste geloof. Daarin blijft zij ons voorbeeld. Wij zijn dankbaar dat zij uit haar lijden verlost is. Het gemis is groot. Sjaakde Hamer Joop Eline Annelies Schermerhomstraat 6 4463 XD Goes Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen dins dag 16 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcen- trum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden woensdag 17 augus tus om 13.15 uur in de "Maranathakerk", Bergweg 43a te Goes. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot con doleren in bovengenoemde kerk. Als ik in uw glorie, uw eeuwigheid kom, dan buig ik mij vóór U, in uw heiligdom. Gekroond met uw heerlijkheid, zal 'k zingen voor U; 'k Heb van U gehouden, maar nooit zoveel als nu, maar nooit zoveel als nu. In Gods ontferming opgenomen onze innig geliefde dochter, zus, schoonzus en tante Herma Emerentia de Jager lieve vrouw van Sjaak de Hamer zorgzame moeder van Joop, Eline en Annelies in de leeftijd van 44 jaar. Wij zijn dankbaar dat na jarenlang ziek zijn zij uit haar lijden is verlost. J. de Jager B. D. de Jager-de Looff Francien en Bram Riemens-de Jager Eefje en Pepijn Gilles Jan ên Marianne de Jager-Scheele Emmy Adriaan Arja en Han de Feijter-de Jager Anne Boudewijn, in liefdevolle herinnering Reijnder Kasper Benjamin, in liefdevolle herinnering Arjan Jeannette en Sam van Gurp-de Jager Sammy Cindy Gea Kloetinge, 11 augustus 2005 When it's all been said and done Youre my life when life is gone. Herma lieve meisje mijn innig geliefde zus en maatje woorden hebben we niet nodig ik ben en blijf met je verbonden totdat we weer samen zijn zingend voor God's troon Arja Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u met droefheid kennis dat, na een moedig en geduldig gedragen ziek zijn, door haar Heer en Heiland is Thuisgehaald onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Herma de Jager echtgenote van Sjaak de Hamer Nieuwdorp: J. de Hamer G. de Hamer-de Jonge Nieuwdorp: B. de Hamer M. de Hamer-Kopmels Ellen en Jeroen Anouk 1 Ovezande: A. Witkam-de Hamer L. Witkam Niek Rik Niewdorp: M. de Hamer M. de Hamer-van der Does 11 augustus 2005 Verdrietig zijn wij bij het heengaan van onze lieve nicht Herma de Hamer-de Jager We wensen Sjaak, Joop, Eline, Annelies en verdere fa milie heel veel sterkte. Janny en Jos de Jager Piet en Marion Jan-Aart René en Morea Annemarie en Jos Zij die in tranen zaaien, zullen oogsten met gejuich. Psalm 126 We zijn verdrietig nu de Heere bij zich heeft thuisge- roepen Herma de Hamer moeder van Annelies, leerling van groep 6 We vragen God of Hij zich wil ontfermen over Sjaak, Joop, Eline en Annelies. Leerlingen, team en bestuur van Gbs De Wingerd te Goes. Verbijsterd hebben we tijdens onze vakantie moeten vernemen dat onverwachts mijn zus, schoonzus en tante is overleden Sonja Yvonne van Gils-Ninaber Hans en Joke Saskia Jeroen Middelburg, 10 augustus 2005 Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve schoonzoon en onze zwager en oom Danny van de Voorde echtgenoot van Liza van de Voorde-Consemulder Wij wensen Liza, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Uit aller naam: W. J. Consemulder-Jilleba Vlissingen, 11 augustus 2005 Na een geduldig gedragen lijden en nadat hij afscheid van ons had genomen, overleed in alle rust mijn partner, onze vader en schoonvader Wilhelmus Johannes van der Wal -Johan- sinds 13 november 2000 weduwnaar van Marie Trijntje Oosterhof in de leeftijd van 74 jaar. Anne Jansen-Maas Anjo Martin Menno en Evelien Mark Koudekerke, 11 augustus 2005 Verpleeghuis Vliedberg Correspondentieadres: Menno van der Wal Beatrixhof 452 5401 CTUden De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 16 augustus 2005 om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Als... Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet, zodat ik onherkenbaar ben, denk dan de weg door mij gegaan, zo heb ik het niet voor niets gedaan. Met diep leedwezen vervullen wij de droeve plicht u kennis te geven van het zacht en kalm heengaan van onze zus, schoonzus, tante en kennis Yvonne JosephinWolfram weduwe van Guillaume Louis Kamperveen Paramaribo, t Oostburg, 4 april 1929 11 augustus 2005 Uit aller naam: De familie Wolfram en Kamperveen Wij zijn het personeel van "De Stelle" te Oostburg dankbaar voor hun goede zorgen. Correspondentieadres: Mingersbergstraat 20, 5045 EN Tilburg. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 16 augustus om 10.30 uur in het crematori um aan de Bellamystraat 28c te Terneuzen, waarna om 11.00 uur de crematieplechtigheid volgt. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op de leeftijd van 81 jaar overleed onze geliefde zwager Dingenis van Belzen Arnemuiden: G. de Nooijer N. de Ridder-de Nooijer Neven en nichten Lieve Oom Dies Sterk, mooi, behulpzaam, betrouwbaar, voor ons was je altijd daar naastenliefde in praktijk gebracht je blijft voortleven in ons hart, dagen nacht, je weet dat God je in Zijn armen sloot jouw vertrouwen op Zijn hulp in nood, heeft Hij beloond, daarom ging je zo zacht, naar Hem die op je wacht! We zullen je erg missen. Jannie en Jo Theune Gerda en Piet van Belzen Suzan en Sain Maljaars Wil en Peter Melis Patricia en William Evelien en Joeri Neven en nichten Het afscheid was er al voor het einde kwam. Wij zijn zeer verdrietig omdat onze Oom Dies is overleden. Als een Opa was hij voor ons, en zal dan ook in onze herinnering blijven als een lief en zorgzaam persoon. Wij wensen tante Jaai veel sterkte met dit grote ver lies. Jonathan Jessica en Patrick Samuël Joël Chemicus pur sang Na een kleurrijk en enerverend leven, is moedig en rustig ingeslapen onze onvoorwaardelijk lieve papa en schoonvader Ir. Pieter Gillis de Lange weduwnaar van Joke Polderman verfchemicus en ontwikkelaar van de poedercoating Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Colijnsplaat, 14-3-1921 Goes, 11 -8-2005 Noordwij k: Petra Hatenboer-de Lange Edwin Hatenboer Goes: Corien Oostinga-de Lange Dick Oostinga Correspondentieadres: Grote Kade 26 4461 BE Goes Dinsdag 16 augustus nemen we afscheid van Pap. U bent welkom om 14.00 uur in de aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. I*. Aansluitend is er een informele ontvangst in restau rant Karei V, Türfkade 11 te Goes. Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man en zorgzame oom Johannes Pieter Braamse echtgenoot van Leijna Pieternella Slager in de leeftijd van 85 jaar. Burgh-Haamstede: L. P. Braamse-Slager Kapelle: Marianne en Rinus van der Jagt Burgh-Haamstede: John en Sylvia Mol verdere familie Burgh-Haamstede, 12 augustus 2005 Allévo Zorgcentra, Locatie "Duinoord" Correspondentieadres: Burghseweg 61 4328 LA Burgh-Haamstede De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 16 au gustus om 13.00 uur in de Herv. kerk te Burgh, waar na aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Burgh. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de aula van Be graafplaats Vredehof te Burgh-Haamstede. Rustig is ingeslapen onze vriendin Maria Dijkmans-van de Panne 16 januari 1920 te Amsterdam 113 augustus 2005 te Goes Ze heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Adres: Langegracht 70, 4421 EZ Kapelle Ex.Test. B. de Bree Vroonlandseweg 12 4421 GK Kapelle Hierbij geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Johanna Cornelia van de Weijer-Fenenga Jos weduwe van Carel Johannes van de Weijer op de leeftijd van 91 jaar Sluis: Joke van de Weijer Den Haag: Liesbet en Robert Oudenhoorn: Ineke f en Jan t Rolde: Liesbeth en Gosling Eelde: Caroline Sluis, 11 augustus 2005 Correspondentieadres: Liesbet van de Weijer Sleedoornstraat 13 2565 WK Den Haag De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 16 au gustus om 14.00 uur op de Hervormde begraaf plaats te St. Anna ter Muiden. Samenkomst om 13.15 uur in "de Kogge", Lange Wolstraat te Sluis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een moeizame levensavond is toch nog onver wacht overleden Abraham Loois weduwnaar van Eva Wilhelmina Tukker In de leeftijd van 95 jaar. In dankbaarheid denken wij terug aan alles wat hiervoor ons heeft gedaan. Meliskerke: S. van Gjlst-Riemens Meliskerke: Wilmar Meliskerke: Francien en Kees Sabine, Marina, Neline, Floris 's-Gravenpolder: Coby en Johnny Leon, Joel, Marc Koudekerke: Johan en Corinda Meliskerke, 8 augustus 2005 Correspondentieadres: S. van Gilst-Riemens Torenstraat 37 4365 AD Meliskerke Op uitdrukkelijk verzoek van de overledene heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden. Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de vele bloemen, kaarten en cadeaus, die wij mochten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijksfeest. Waardoor het voor ons een onvergetelijke dag is gewor den. Prudent en Martha van Pamelen-van Vooren Aardenburg, augustus 2005 Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te be danken voor het medeleven betoond na het overlijden van onze vader en opa Jo de Bruijn willen wij langs deze weg onze welgemeende dank betui gen. De vele kaarten, brieven en de aanwezigheid van u allen, doen ons beseffen dat hij bij velen mooie herinneringen heeft nagelaten. Het is voor ons een steun om verder te gaan, hoewel het gemis van hem niet onder woorden is te brengen. Een speciaal woord van dank aan de Thuiszorg en de buren Ben en Piet voor de verzorging tijdens de af gelopen jaren. Kinderen en kleinkinderen Familie de Bruijn Hulst, augustus 2005 Dankbetuiging Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en over- grootopa Adriaan Karei van Cadsand betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Axel, 13 augustus 2005 Voor de-blijken van belangstelling en medeleven, na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve moeder, oma en over-oma Adriana Goedbloed-de Pagter zeggen wij u op deze wijze hartelijk dank. J. C. Geuze-Goedbloed C. Goedbloed-Murre Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, augustus 2005 Daar het ons wegens de zeer grote belangstelling onmo gelijk is iedereen persoonlijk te bedanken. Hartverwarmend was uw belangstelling en medeleven, op welke wijze dan ook, die we hebben ervaren tijdens het plotselinge overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Levina Johanna Den Herder-van de Guchte (Ina) Steun en troost die wij zo nodig hebben bij het verlies van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma. Die een grote leegte bij ons achterlaat. Herinneringen verzachten onze smart, voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Driewegen: C. den Herder Driewegen: Gertjan en Jose Angela en Kelly Driewegen: Johnny en Diana Tevens willen wij begrafenisonderneming Van der Hooft bedanken voor de goede zorgen. Driewegen, augustus 2005 In plaats van kaarten "Als je de vrede van Christus ervaart ontvang je ook de vrijheid om jezelf te zijn en niettemin diep verbonden met anderen. Hartelijk dank voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Kees Jannie Katsman-van Galen Kinderen en kleinkinderen Wolphaartsdijk, augustus 2005 Wij willen iedereen heel erg bedanken voor het medeleven, in welke vorm dan ooktijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze vader LeenLampert Het üeejt ons zeer getroffen te ondervinden dat hij bijzo velen een plekje in het hart heeft. Dit heeft ons getroost en gesterkt. Jannie Lampert-Geschiere Elinor en John Marleen en Arno Biggekerke, augustus 2005 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Hiermee betuigen wij onze dank voor uw belangstöjj en medeleven na het overlijden van mijn man, onzed en opa Joos Mesu P. Mesu-van de Ketterij Kinderen Kleinkinderen Arnemuiden, augustus 2005 Uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekteeoi het overlijden van onze lieve dochter, schoondochien en tante Elze Mesu-van Rooijen heeft ons goed gedaan. Hartelijk dank daarvoor. Familie J. van Rooijen, Westkap^1 Familie C. Mesu, Vrouwenpolder Op 29 juni 2005 hebben wij geheel onverwacht scheid moeten nemen van mijn dierbare man, era zorgzame vader, schoonvader en lieve opa Rinus Oosthoek Wij willen u bedanken voor de belangstelling bijj begrafenis, de vele kaarten, bloemen en dewoori van troost. Ze maken het gemis niet minder, maar zijn eenba van warmte waaruit wij kracht putten om verrfej gaan. Het doet ons goed te beseffen dat Rinus niet alia voor ons, maar ook veel voor andere heeft betekerj 's-Heerenhoek: Jo Oosthoek-Vriens kinderen en kleinkindereaj Dankbetuiging Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schrifi^ ontvangen, bij het overlijden en het afscheid van gj lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Julia Perdaen-van Acker is ons tot grote steun en troost geweest. Wij betuigen U daarvoor onze oprechte dank. P. R. Perdaen Kinderen en kleinkinderen Heikant, augustus 2005 DANKBETUIGING Langs deze weg betuigen wij onze oprechte dankvooii getoonde medeleven na het overlijden en bij debegré van onze lieve nicht en achternicht Emerence Tazelaar Een speciaal woord van dank aan alle medewerken woonzorgcentrum 't Verlaet, voor de liefdevolleven ging en geestelijke steun die ze heeft mogen ontvangen! Uit allernaam: R.P. Gelderland Sluiskil, 13 augustus 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en ling na het overlijden van onze lieve moeke, schoon moeder, oma en oma Oostburg Madelein Verhulst-Boonman willen wij u hartelijk danken. Familie Verhuls Oostburg, augustus 2005 Onze dank gaat uit naar ieder die medeleven betoond; het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader,: en overopa Gerrit Wattel Het is ons tot steun geweest. A. M. Wattel-Maljaars Kinderen, klein- en achterkleinkind® Eloutlaan 15 Simniapad 1 4357 HJ Domburg, augustus 2005 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochieoa vangen tijdens haar ziek zijn en na het overlijden vanit lieve vrouw en onze zorgzame moeder Leny de Winter-Vermue willen wij u hartelijk danken. P. de Winter en kinderen Borssele, augustus 2005 Door uw aanwezigheid en de vele kaarten is mijn 8 verjaardag onvergetelijk geworden. Hiervoor mijn hartelijke dank. E. Zoutelande, augustus 2005 In Memoriam 15-6-1932 In Memoriam Izaak 13-8-20W Een jaar is voorbij vervlogen, het lijkt niet meer dan een zucht. Herinneringen drijven als wolken door de lucht. Jouw beeld nog steeds aanwezig, soms scherp en soms wat vaag. Gemis weer duidelijk voelbaar op een dag als vandaag. HUISARTSENPRAKTIJK ZOUTELAN» A. A. van der Male, huisarts, Duinweg 59, Zoutelande, Tel. 0118-561282 Vanaf maandag 22 augustus 2005 is in onze praktijk werkzaam: De heer L. Schinkelshoek, huisarts. Vanaf deze datum wordt op DINSDAG het INLOOPSPREEKUUR EN HET BLOED PRIKKEN weer hervat. DUS BLOEDPRIKKEN VOORTAAN WE® OP DINSDAG EN VRIJDAG OCHTEND.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 60