Banen JobTrack.nl randstad TIRMINAI CHAUFFEUR C/E Sfaak Tramp.|rW)t;SMW Aankomend werkvoorbereider Junior Assistent Manager Uitvoering WGGGNGR Ontdek de Vogeltrek kijk voor meer banen op www.randstad.nl BERTSCHI BELGIUM NV "ir jij hebt kennis van techniek Kijk ook op 13 augustus 2005. techniek Heb je interesse om ons team te versterken? Bel ons dan op +32 3 546 05 50 en vraag naar Hermann Hug. Bertschi Belgium NV Zomerweg 5 B-2030 Antwerpen. g] Vishandel ambulante handel in de verkoop van vis aan particulieren HEEFT EEN VACATURE VOOR EEN ENTHOUSIASTE ALLROUND MEDEWERKER (full time) een kandidaat met enige kennis van vis en een consumptieve opleiding of achtergrond heeft de voorkeur schriftelijke sollicitaties voor 20 augustus a.s. zenden aan: Biezelingsestraat 32, 4421 BS Kapelle Acquisitie n.a. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Groene-Goes is official dealer van Volvo personenauto's en gevestigd in een nieuw en modern pand in CAR VILLAGE11 te Goes. Ter ondersteuning van ons team zoeken wij op korte termijn een: receptioniste telefoniste m/v U bezet een centrale plaats tussen de showroom en de after sales, handelt alle binnenkomende telefoongesprekken af en ontvangt klanten en bezoekers. U verzorgt de facturatie, het vervangend vervoer en ondersteunt de afdelingen verkoop en werkplaats. U verzorgt alle voorkomende zaken voor de aflevering van auto's. Voor deze veelzijdige fulltime baan beschikt u over een representatieve en spontane uitstraling,,passend bij het premium merk Volvo. Aandacht voor mensen en kwaliteit is alles waar het in onze organisatie om gaat. Uw opleidingsniveau is minimaal MBO administratie, waarbij u tevens dient te beschikken over een aangename en duidelijke telefoonstem. U heeft een accurate, verzorgde manier van werken, kunt tevens goed overweg met Word en Excel en werkt graag in teamverband. Indien u voldoet aan het bovenstaande en uw leeftijd is tussen de 21 en 25 jaar en u komt uit deze regio, richt dan uw sollicitatie aan het onderstaande adres. ervaren verkoopadviseur volvo m/v U beschikt over aantoonbare verkoopkwaliteiten in de autobranche, veel inzet en enthousiasme, prima contactuele eigenschappen, ervaring met automatisering, een representatief uiterlijk, gevoel voor teamwerk en vakkennis voor de waardebepaling van gebruikte auto's. U beheerst het werven van nieuwe cliënten, het onderhouden van contacten met en adviseren van bestaande relaties. Uw opleiding is minimaal MBO-niveau en u komt uit deze regio. Indien u voldoet aan het bovenstaande en uw leeftijd is tussen de 25 en 35 jaar, richt dan uw sollicitatie aan het onderstaande adres. Uw sollicitatie, voorzien van pasfotp, kunt u uiterlijk 22 augustus a.s. zenden naar-. Volvo De Groene-Goes, t.a.v. de heer P. H. Dallinga, Postbus 124, 4460 AC Goes of e-mail: directie@degroene-goes.nl. Voor informatie kunt u bellen naar 0113-275000, de heer H. Houtepen. VOLVO DE GROENE-GOES car village' VOLVO INTERIEUR TUINDECORATIE BERIVA is een import en export groothandel die trendy en eigentijdse tuin- en interieurdecoraties ontwerpt en produceert. BERIVA leven uitsluitend aan diverse nationale en internationale vakhande! Naast het basisbedrijf in Goes- beschikt BERIVA over 2 Cash Carry vestigingen te Aalsmeer en Venlo. Wij zoeken enthousiaste COMMERCIEEL/ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ERS voor onze afdeling 'Nederland - België' en dc afdeling 'Export' te Goes in een actief bedrijf met een jong team van medewerkers met mondelinge en schriftelijke kennis van de Franse taal als vereiste (overige talen zoals: Engels en Duits strekken zeer tot aanbeveling.) Wij bieden 2 zeer afwisselende fulltime banen met internationale allure waarin je verantwoordelijk bent voor de contacten met onze klanten met betrekking tot: verkoop, advies, afspraken en opvolging van bestellingen waarbij je zorg draagt voor de receptie en planning incl. alle administratieve handelingen waarin je direct contact hebt met klanten wereldwijd en je betrokken bent bij nationale en internationale contacten van offerte tot levering waarbij je BERIVA o.a. periodiek zal vertegenwoordigen op diverse (inler)nationale vakbeurzen in Nederland, België, Frankrijk en Duitsland die flexibiliteit, commerciële communicatieve vaardig heid, inzet en handelskennis van je vraagt Wij zoeken tevens inzichtelijke MAGAZIJN WERKPLAATS MEDEWERKERS (16-25 jaar) In onze magazijnen hebben we plaats voor oplettende orderpickers die snel en correct de bestellingen voor onze diverse nationale en internationale klanten kunnen verpakken en verzendklaar kunnen maken. De werkzaamheden worden afgewisseld met: het laden en lossen van containers en vrachtauto's, aanvullïngswerkzaamhcden in het magazijn te Goes en de vestigingen te Aalsmeer en Venlo, opbouw en demontagewerkzaamheden tijdens diverse (inter)natio- nale beurspresentaties en montagewerkzaamheden in onze werk plaats. Beschik je over voldoende eigen inzicht, goede sociale vaardigheden en ben je niet bang verantwoording te nemen reageer dan schriftelijk op onderstaand adres. Meer bedrijfsinformatie is te vinden op onze internetsite www.heriva.com. (acquisitie niet gewenst) BERIVA, postbus 284, 4460 AR, Goes. E-mail: info@beriva.com Coffeeshop Miami -Terneuzen zoekt met spoed 2 enthousiaste parttime medewerkers (m/v) DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Infra is verantwoordelijk voor het beheer van alle netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. De afdeling Projecten Werkvoorbereiding heeft 2 vacatures voor een fulltime aankomend werkvoorbereider, met standplaats Goes. Beide functies zijn voor de duur van minimaal 2 jaar. Kerntaken In deze functie verricht je ondersteunende taken bij: - Adviseren over, ontwerpen en voorbereiden van projecten. - Opstellen van budgetaanvragen. - Opstellen van brieven, offertes, bestekken en werkomschrijvingen. - Samenwerken met projectopzichters en tekenaars. - Aanspreekpunt zijn voor de projecten op bovengenoemde onderdelen. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een mbo-opleiding E, Wtb met vervolgcursussen of hbo- opleiding E, Wtb. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. - Gespecialiseerde opleidingen op het gebied van electriciteit, gas of water. - Enkele jaren ervaring met projectmatig werken. - Communicatieve vaardigheden, assertiviteit en teamspirit. - Ervaring met computersystemen zoals SAP en Office Tools. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen mei Thijs Mol, manager Projecten Werkvoorbereiding, telefoonnummer (0113) 88 AO 83. De divisie Infra is verantwoordelijk voor het beheer van alle netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. De afdeling Distributie Uitvoering heeft een vacature voor een fulltime assistent ter ondersteuning van het management. De functie geldt voor de duur van 2 jaar. Kerntaken In deze functie verricht je ondersteunende taken bij: - Beheer van het elektriciteits-, gas-, waterleiding en CAI-net. - Rapportages over onderhoud aan de netten. - Storingsopvolging en schadeafhandeling. - Werkgroepactiviteiten voor nieuwe ontwikkelingen binnen de afdeling Uitvoering. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde hbo-opleiding, zoals HTS-E of Wtb. - Geen 8 tot 5 mentaliteit. - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen mei Victor Guilloteaux, assistent manager Uitvoering, telefoonnummer (0113) 88 i+o t+8. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een.bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Interesse? Ben je geïnteresseerd, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van een CV, voor 29 augustus 2005. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het Backoffice HRM. Wij geven voorkeur aan solliciteren per e-mail. Meer bereiken. Met Wegener Informatie Onderdeel van de sollicitatieprocedure is een verkort assessment. Hiervoor word je naar aanleiding van je sollicitatie uitgenodigd. Wil je informatie over ons traineeprogramma? Kijk dan op onze website: www.wegener.nl en/of vrabg een informatiepakket aan via recruitment@wegener.nl. Voor specifieke vragen kun je contact opnemen met Joyce Boeijink, opleidingsadviseur afdeling concern P&O, Koninklijke Wegener NV, tel. 055-5388531. Solliciteren Spreekt het traineeprogramma je aan en wil je solliciteren, mail dan je sollicitatiebrief met een bondige persoonlijke motivatie en CV uiterlijk 27 augustus a.s. naar Chris Ripmeester, plaatsvervangend hoofd P&O, BN/De Stem|PZC B.V., c.ripmeester@bndestem-pzc.nl. 20 uur per week) voor werkzaamheden in de horeca-afdeling van de coffeeshop. Firma Klouwers Terneuzen is een bedrijf dat zich gespecialiseerd heeft in de op- en overslag van landbouw- en veevoedergroridstoffen. Wij zoeken per direct een aankomend magazijnmedewerker bezit van heftruck-licentie is een pre. Uw schriftelijke sollicitatie, voor 19 augustus aan Fa. Klouwers, mevr. D. Kruijsse Lahgereksestraat 10, 4538 AZ Terneuzen Wil je werken bij de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huis kranten? Ambieer je een loopbaan in sales en zie jij jezelf als toekomstig salesmanager? Dan bieden we je in een tweejarige trainee programma de kans om middels verschillende verkoopfuncties hierin te groeien. Traineeprogramma De nadruk tijdens dit programma ligt op 'learning by doing'; een combinatie van werken, leren in de praktijk en binnen het bedrijf doorgroeien. Binnen het programma word je actief gecoacht en is er voldoende ruimte om aan je persoonlijk en professionele ontwikkeling te werken. Hierbij vinden we het belangrijk dat je zelf sturend bent en het voortouw neemt bij het uitstippelen van je loopbaanrichting. In het eerste jaar werk je in een aantal salesfuncties en leer je de praktijk vanuit de basisprincipes kennen. In het tweede jaar vervul je, afhankelijk van je ontwikkeling, vervolgfuncties. Je gaat werken binnen het adver tentiebedrijf van uitgeverij BN/De Stem|PZC B.V. Profiel Als toekomstig salesmanager zie je de veranderingen in de media als een uitdaging. Je bent van nature ambitieus, communicatief en klantgericht, je weet uitdagende doelen te stellen en deze met je collega's te bereiken. Wegener vindt de volgende kerncompetenties belangrijk voor haar toekomstige managers: Leidinggeven Overtuigingskracht Probleemanalyse Besluitvaardigheid Ondernemerschap - Oordeelsvorming Je hebt recent een HBO opleiding, bij voorkeur HEAO-CE, met succes afgerond. Je hebt maximaal 1 jaar werkervaring in een commerciële functie, affiniteit met (multi)media en marketing en je herkent jezelf in de algemene profielschets voor managers. Koninklijke Wegener NV is de in Apeldoorn gevestigde, beursgenoteerde onder neming in media en marketing. Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranten in Nederland en een belang rijke speler in Nederland en West-Europa op het gebied van direct marketing. Daarnaast ontwikkelt en exploiteert Wegener inter- netproducten en -diensten, huis-aan-huis verspreiding van reclamemateriaal, geeft special interesttijdschriften uit en levert grafische producten en diensten. wij van mensen Wij bieden: - Een prettige werkplek in een rustige omgeving welke eigen is aan de sfeer in een coffeeshop - Goede arbeidsvoorwaarden (gebaseerd op de Horeca CAO) Wij vragen een positieve instelling en de bereidheid om wisselende tijden te werken. Reacties gelieve te sturen naar: Coffeeshop Miami T.a.v. de directie, Westkolkstraat 30 4531 AX Terneuzen Volg de 'Tour de Gans' in Nederland In indrukwekkende formaties trekken ganzen naar Nederland. Ook in uw omgeving zijn ze te bewonderen. Kijk op www.vogelbescherming.nl Vogelbescherming Nederland laat het je zien Vogelbescherming Bertschi Belgium NV in Antwerpen is één van de 33 locaties van het wereldwijd actieve Zwitsêrs transportbedrijf Bertschi AG. Kwaliteit, veiligheid en servicegerichtheid zijn de grootste kenmerken van ons bedrijf. Dankzij onze gemotiveerde medewerkers hebben wij een stevige reputatie opgebouwd als expediteur binnen de chemische industrie. Wegens uitbreiding zoeken wij voor onze vestiging in Antwerpen een m/v Koninklijke Wegener zoekt voor haar regio zuidwest Nederland Salestrainees (m/v) "Het is uitdagend direct veel verantwoordelijkheid te krijgen!" Louise van 't Hof chemisch analist m/v Voor diverse bedrijven in Zeeland (0118) 68 00 60 zijn wij op zoek naar chemisch analisten die in het bezit zijn Beenhouwerssingel 3 van een mlo- of hlo-diploma. Werkzaamheden zijn in dag- of Middelburg ploegendiensten. Bezit van eigen vervoer is een pre. iouise.van.t.hof@nl.randstad.com met ervaring in silotransporten e standplaats Terneuzen Wij vragen: een ADR-getuigschrift is een pluspunt een flexibele ingesteldheid indien nodig bereid tot overnachten, (max. 4 keer per maand). Wij bieden: a een aantrekkelijk loon een stipte betaling een toffe werksfeer en indien nodig een ADR-opleiding.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10