n avans PZC IMI Plaats uw familie berichten in de PZC luc ingels Van der Hooft ARENSMAN n vrijdag 12 augustus 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordhestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Ons bereikte het heel verdrietige bericht dat ten ge volge van een ernstige ziekte op de leeftijd van 48 jaar is overleden mevrouw C. Nieuwenhuize-Bennink Moeder van oud-leerling Jarno en toekomstige leerling Kasper Ons meeleven gaat uit naar haar man, Jarno en Kasper en verdere familieleden. Wij hopen dat God hun de kracht geeft om dit verlies te dragen. Namens bestuur, directie en personeel van het Buys Ballot College, Mr. M. M. D. Vermue-Vermue, voorzitter bestuur Drs. P. Favier, rector De HERE is mijn herder, mij ontbreekt niets. Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij. Psalm 23 vers 1 en 4 Intens verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, ge ven wij u kennis van het plotselinge heengaan van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma, dochter en schoondochter Leny van der Horst-Harmsen Rotterdam, Goes, 17-10-1953 9-8-2005 Leen van der Horst Edwin en Nathalie Jarno Lisette en Marcel Ronald J. Harmsen A. Harmsen-Schreuders L, M. van der Horst-Bos Robiniahof3,4431 CZ's-Gravenpolder Gelegenheid tot condoleren en afscheid ne men op zaterdag 13 augustus van 16.00 tot 17.00 uur in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Be graafplaats) te Goes. De samenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 15 augus tus om 13.15 uur in het kerkgebouw "De Hoek steen", Noordhoeklaan 90 te Goes, waarna aansluitend om plm. 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te 's-Gravenpolder. Voorafgaand aan de samenkomst is er even eens gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vanaf 12.30 uur. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie ais zodanig beschou wen. Voor ons volkomen onverwacht is overleden onze collega Leny van der Horst-Harmsen Zij is bijna zes jaar voor onze organisatie werk zaam geweest als verzorgingshulp. In deze pe riode heeft zij altijd met veel inzet haar werk zaamheden verricht en blijk gegeven van haar grote betrokkenheid bij cliënten. Wij verliezen in haar een gewaardeerde colle ga. Wij wensen haar echtgenoot, kinderen, overi ge familie en vrienden de kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Raad van Bestuur en medewerkers van Allévo Wij Zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze lieve collega Leny van der Horst Wij willen haar man en kinderen veel troost en sterkte toewensen met dit grote verlies. De collega's van Allévo verzorgendenteam 's-Gravenpolder: Corrie, Helen, Herma, Jannie, Mariëlle, Miranda, Nicolien, Helma, Nel en Nelleke. 's-Gravenpolder, 11 augustus 2005 Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma, dochter en zus Sonja Yvonne van Gils-Ninaber in de leeftijd van bijna 56 jaar. Bert van Gils Randy en Carolien Chayenne, Duncan Richard en Susanne Noelle J. Ninaber M. Lampert 10 augustus 2005 Van Dishoeckstraat 67 4381 TV Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 15 augustus van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcen trum "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Lieve oma Sonja Gek is dat dat soms de sterren ons wat liefde kunnen schenken. Want als wij naar de sterren kijken moeten wij altijd aan je denken Chayenne Noelle Duncan Toch nog onverwacht overleden .mijn lieve zusje, schoonzus en tante Sonja Yvonne van Gils-Ninaber Yvonne Hordijk-Ninaber Piet Hordijk Kenneth Hordijk Ede, 10 augustus 2005 Moegestreden is van ons heengegaan onze lieve schoonzus en tante Ina Meulmeester Middelburg: Sjaan en Nol Amemuiden: Dinie en Jan Grijpskerke: Kees en Marijke Breskens: Marie en Ronald Sylvia en Linda Amemuiden: Jan en Adri Vlissingen: Carolien en John Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze buurvrouw Ina Meulmeester Familie van Dijk Familie Hoogesteger Familie Klaassen Familie Queljoe Familie Suurmond Familie van de Weide Oost-Souburg, 10 augustus 2005 Op 10 augustus hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker Ina Meulmeester-de Voogd Ina was sinds 2000 bij ons in dienst als thuishulp. Zorgstroom verliest in haar een fijne collega. We danken haar voor haar inzet in de afgelopen jaren en wensen haar echtgenoot, kinderen en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur, Zorgstroom Hierbij geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager, neef en oom Danny van de Voorde Wij wensen Liza de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Wim van de Voorde t en kinderen Peter en Ina de Wispelaere-van de Voorde en kinderen Jos en Joke van Soelen- van de Voorde en kinderen Annie en Jo Dommanschet, kinderen en kleinkinderen Heden bereikte ons het droevige bericht dat plotse ling is overleden Maart Breen Maart was ruim 34 jaar werkzaam voor onze organi satie, waarvan de laatste 7 jaar op ons kantoor Zieri- zee. Wij zullen Maart blijven herinneren als een ge waardeerde collega en medewerker. Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers van Schipper/OAZ Plotseling is overleden, onze collega Maart Breen In de jaren dat hij werkzaam was op ons kantoor, hebben wij Maart leren kennen als een stille, harde werker. Wij zullen hem missen. Wij wensen de familie alle sterkte en kracht toe met dit grote verlies. Cor, John, Jozé, Martin, Anita, Gerrit, Karin, Lia en Ineke Collega's van kantoor Zierikzee In verband met het plotselinge overlijden van onze collega, Maart Breen is ons kantoor te Zierikzee gesloten op maandag 15 augustus. Directie Schipper/OAZ Wat jij zei, blijven we horen, want jij gaf onsontzettend veel'. We hebben je niet verloren Je bent en blijft van ons een deel Jij was en blijft voor ons een zegen Waarvan het spoor steeds verdergaat, Want overal komen we je tegen In wat we doen of wat we laten Diepbedroefd hebben we na een oneerlijke, maar moedige strijd, afscheid genomen van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve moeder Magda Schot-Kalkman Moerkapelle, t Terneuzen, 23 maart 1940 11 augustus 2005 Wij zijn dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft. Wij zullen haar nooit vergeten. Terneuzen: Gerrit Schot Eindhoven: Harry Capelle aan den IJssel: Marleen en Robert Stuvesande 406 4532 MK Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgeno digd, wordt gehouden op maandag 15 augustus om 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hug- hersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Liever geen bezoek aan huis. Wij zijn verdrietig dat na een moeilijke periode is overleden onze lieve, dappere schoonzus en tante Magda Schot-Kalkman Wemeldinge: Corry Vuyk-Schot Kloetinge: Hans Weintré Heinkenszand: Peter en Lian, Paola, Sven Middelburg: Eric en Karin, Matthijs, Simone Kapelle: Willy Mijnsbergen-Schot Rinus Mijnsbergen Monique Jacqueline en Cheyenne Lewedorp: Yvonne en Frank Kapelle: Lilian en Erik Heden bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van ons koorlid Magda Schot We zullen haar gezelschap missen en wensen haar familie veel sterkte toe. Christelijk Gemengd Koor "Cantate Deo" Hoek Na averij door ziekte, heeft de Grote Berger mijn levensschip binnengebracht in de veilige haven. M.O. Met verdriet berichten wij u dat mijn lieve man, onze vader en grootvader is overleden. Maarten Olivier Boot Brouwershaven, f Dordrecht, 13 oktober 1933 11 augustus 2005 Dordrecht: Riet Boot-Padmos Waarde: Cornélie en Leo Leendert Olivier Diedrik Iman Willemstad: Willem Jan en li-ma Simon David Dordrecht: Anita en Henk Emma Laurens Gent: Iman en Dicky Katrien Iman Maarten Tafelberg 67, 3328 SR Dordrecht De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op dinsdag 16 augustus om 10.30 uur in de Ontmoe- tingskerk, Slangenburg 3 te Dordrecht. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 9.45 uur tot 10.15 uur. Maarten wordt om 13.00 uur begraven op de be graafplaats te Brouwershaven. Daarna willen wij u graag ontmoeten in het Tonnen- magazijn te Brouwershaven, Haven NZ 38. In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is van ons heengegaan onze dierbare zwager en oom Maarten Olivier Boot In de leeftijd van 71 jaar. Brijdorpe: Iman Padmos Hennie Padmos-Dalebout en verdere familie I uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Rectificatie Na een ernstige ziekte is in de leeftijd van 77 jaar van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Arie Buijs In liefde gedenken we hem. Goes C. Lous-Buijs L Lous t Oost-Souburg: F J. Baas-Buijs P.J. Baast Oost-Souburg: Anth. Buijs Zaltbommel; W. Arendse-Buijs M. C. Arendse Vlissingen. E. N. Buijs Neven en nichten Oost-Souburg, 8 augustus 2005 Bedroefd delen wij U mede dat, na een liefdevol en arbeidzaam leven, toch nog onverwachts van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Adriaan de Ligny echtgenoot van Ida Jantina Leujes op de leeftijd van bijna 82 jaar. Axel: I. J. de Ligny-Leujes Axel: Nel de Ligny Leiden: Peter en Linda Jasper Terneuzen: Anita en Jeroen Almere: Sylvia en Sander Axel 9 augustus 2005 Rooseveltlaan 1Kamer 1414571 HT Axel De crematie waarvoor wij U uitnodigen, zal plaats vinden op zaterdag 13 augustus om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, alwaar U na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in het crematorium. Adri ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, al waar U vrijdag 12 augustus om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Dankbetuiging Voor de bewijzen van deelneming en medeleven, ont vangen na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, mama en oma Janny Dieleman-Haak betuigen wij onze oprechte dank. Piet Dieleman Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, augustus 2005 beeldhouwer Ontwerpt grafmonumenten samen met u. 0114 682600 Walsoorden actief in ze elan Mi del: m 7th International Film Festival 2005 presenteert de Spijlterbroekenpremière powered by ALCAJV! Op zaterdag 10 september presenteert Film by the Sea in samenwerking met ALCAN de Nederlandse première 'Cinderella Man'. Na afloop van de filmvertoning wordt de avond grandioos afgesloten met de sixties revival band 'My Generation'. 'De muziek van deze banAstaat gerand voor gezelligheid voor jong en oud met nummers van de Rolling Stones, Bob Dylan, Jimmy Hendrix en vele andere. DeAmerikaansekwaliteitsfüm'CindereUuMan'istoegankelijkvooreenbrecd publiek en werkelijk één van de sterkste, films van het programma van 2005! Regisseur Ron Howard, producent Briatv Grazer en acteur Russell Crowe werkten al eerder samen aan A Beautiful Mind', die vier Oscars opleverde. Wees er snel bij, want het aantal kaarten is beperkt! Kosten voor deze bijzondere avond bedragen 15 euro per persoon. Dit is inclusief optreden van de band 'My Generation' en de 'Silent Disco'. Cinderella Man De film speelt zich af in de jaren 30, een grote depressie heeft Amerika in zijn macht. De arme beroepsbokser James J. Braddock (Russell Crowe) lijkt, net als de rest van Amerika, zijn dieptepunt bereikt te hebben. Hij pakt alles aan om geld te verdienen voor zijn vrouw (Renée Zellweger) en kinderen. Zijn carrière als bokser lijkt voorbij, maar hij droomt nog altijd van een comeback. Programma ALCAN Spijkerbroekenpremière 20:45 uur Nederlandse première 'Cinderella Man' 23:15 uur Optreden van de band 'My Generation' 02:00 uur Einde Feest Kaarten zijn te koop bij CineCity in Vlissingen de Drvklcery in Middelburg. Voor meer informatie: www.filmbythesea.nl Dankbetuiging Na het overlijden van onze lieve Nick op 27 juni j.l. stortte onze wereld in. Het zal nooit meer hetzelfde worden. Alle liefde en steun die wij van jullie mochten ontvm in deze zo moeilijke periode zijn voor ons onvergetejf dragen wij mee in ons hart. In. het bijzonder willen wij dhr. Krijn Breen van Art man Uitvaartverzorging bedanken voor de liefdn begeleiding. Joop Grootjans Dick van Eenige Zierikzee, augustus 2005 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming wij mochten ontvangen na het overlijden van mijnvn en lieve moeder, mijn dochter en onze schoondochter Connie Stouten-Neele betuigen wij u onze oprechte dank. Het was voor ons een troost te weten dat zo velen ma) meeleefden in die voor ons zo moeilijke dagen. Jacob en Jaap Stouten i Familie Neele Familie Stouten Bruinisse, augustus 2005 In Memoriam In herinnering Jan Feijtel 12-8-2004 12-8-2005 In Memoriam Nellie Schrier-Fierloos 12-08-1990 - 12-08-2W Lieve mama, als ik een wens mag doen, dan wens ik, 5 minuutjes praten om te vragen hoe het is 5 minuutjes praten om te zeggen dat ik je zo mis, Maiji Uw Vertromven ag» pUSSHBaÉMRW Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravcnpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Bevelami ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Maak dan kennis met onze deeltijdopleidingen in Breda en 's Hertogenbosch. Op woensdagavond 24 augustus, cijdens de last-minuce inschrijfavond, is het laacsce moment om je nog meteen in te schrijven voor een opleiding. Bel voor meer informatie of voor de locatie van de opleiding (076) 525 05 50 of (073) 629 52 50 of kijk op www.avans.nl hogeschool Accountancy Bedrijfseconomie Bedrijfskundige Infn"4 Bestuurskunde/ Overheidsmanager®1 Commerciële Econon* Integrale Veiligheid Management, Economie en Red® Personeel en Arbeid Small Business en Retail Managend Avans Hogeschool Inclusief inspiratie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10