SiedenspecialBerlijn Liberia: niet om aan te zien 0 Sluit je ogen niet. Geef. Giro 999 0111-402000 rat SSIEKE ORGEL Srolk orgels Ontdek de bruisende hoofdstad vanuit het hart van het centrum WGGGNGR dagbladen HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl [REF FLYING DOCTORS Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Te vroeg is onze vriendin overleden Linie Nieuwenhuize Wij wensen 'haarmannen' veel sterkte. Willy, Bennie, Dave en Maaike Tinie, Wint, Vera en Rosalie We zijn verdrietig door het overlijden van Linie Nieuwenhuize Ze heeft vele cursisten tijdens de lessen geassisteerd. We leerden haar kennen als een lieve, behulpzame, vrolijke vrouw. Jan, Jamo en Kasper, we wensen jullie veel sterkte. Medewerkers en vrijwilligers van de Arduinse School Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Linie Nieuwenhuize Moeder van onze leerling Kasper en oudleerling Jarno Onze gedachten gaan uit naar Jan, Jamo, Kasper en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe bij dit grote verlies. Algemeen bestuur stichting Prisma, medezeggenschapsraad, schoolraad, identiteitscommissie en team van de Interconfessionele basisschool "De Leeuwerik" Lewedorp Lewedorp, 10 augustus 2005 Wij zijn verdrietig om het overlijden van Linie Nieuwenhuize Moeder van onze klasgenoot Kasper Wij wensen Jan, Jarno, Kasper en verdere familie veel sterkte bij dit grote verlies. Leerlingen en ouders van de Interconfessionele basisschool "De Leeuwerik" Lewedorp Lewedorp, 10 augustus 2005 Die blik, die stilte dat deed vaak zeer De vrouw, mama van vroeger was je niet meer We zagen goed je stille verdriet Maar helpen konden we je niet Woensdag 10 augustus is op 59-jarige leeftijd, te midden van haar man, kinderen en zus, overleden Ina Meulmeester-de Voogd Middelburg 27-10-1945 Oost-Souburg 10-08-2005 Soms is er zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Oost-Souburg: Ko Meulmeester Vlissingen: Manfred Meulmeester Koudekerke: Odette en Krijn de Kam-Meulmeester Max Evi Platanenstraat 41 4388 PB Oost-Souburg Ina ligt thuis. U kunt afscheid van haar nemen op za terdag 13 augustus van 16.00 uur tot 18.00 uur. U bent welkom om samen met ons afscheid te nemen van Ina op maandag 15 augustus om 15.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Na de crematie is hier gelegenheid om de familie te condoleren. Een stilte van geluk omdat je bij me was Een stilte van verdriet omdat je er niet meer bent Een stilte van gedachten dat ik je ooit weer eens zal zien Mam ik ben trots op je Kus Odette Oma slaapt ze ziet me niet ze hoort niet wat ik zeg zachtjes trek ik aan haar oor oma doe je ogen open oma wordt weer echt kusje van Max en Evi Je bleef vechten Keer op keer, dag en nacht. Dit zelfs met je laatste beetje kracht. Onze (schoon-)zus en tante Ina Meulmeester-de Voogd Is na bijna 2 jaar vechten gisteren ingeslapen. Noordwijkerhout: Joop en An de Voogd-Wisse Gouda: Henk en Corrie de Voogd-Duine 's-Gravenpolder: Christien en Ko Walraven-de Voogd Neven en nichten Woensdag 10 augustus donderdag 11 augustus 2005 Rectificatie Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van mevrouw Adriana Vlieger voormalig voorzitter van de centrale directie van het Scaldis College, rechtsvoorganger van ROC Zeeland Wij herdenken haar met respect. Namens het College van Bestuur van ROC Zeeland B. A. Schroevers-Loos, opleidingsdirecteur cluster Welzijn Lieve opa, Je stond altijd voor ons klaar en je hebt heel veel voor ons betekend. Dankjewel. We zullen je missen. Peter Anita Sylvia Linda Jeroen Sander Jasper Bedroefd zijn wij omdat onze lieve broer, oom en oudoom is overleden. Adrie de Ligny Serooskerke 14-08-1923 Axel 09-08-2005 Koudekerke: H. H. de Ligny-deKam Oostkapelle: J. M. Jasperse-de Ligny Serooskerke: J. A. de Ligny N. Dekker Neven en nichten Verdrietig delen wij u mede dat, na een kortstondige ziekte, onverwacht is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa HerhertJ ean Gel uk Jan Hamburg t Antwerpen 2 september 1923 5 augustus 2005 Zoutelande: J. Geluk-Cijsouw Zeist: Hans Geluk Marin van Wijnen Erin Geluk Katwijk: Anne Marie Geluk Pieter Marijnus David Koddelaan 18 4374 ES Zoutelande De begrafenis heeft in fam plaatsgevonden. iekring Tot ons groot verdriet is toch nog vrij plotseling over leden onze lieve zwager, oom en vriend Jan Gelul? Zijn vriendschap zal altijd in onze herinnering blijven. We wensen Coby en de kinderen veel sterkte toe. Westkapelle:Huib Cijsouw Ella Cijsouw-Hendrikse Henny en Kitty Damian Tony en Andrea Robert Ander van Rooijen Westkapelle, 5 augustus 2005 sh, ;eengegaan onze geliefde Lieden is plotseling v zwager, oom en neef Herbert Jean Geluk Zoeterwoude:Lein en Anne Cijsouw Anna Cijsouw en Rob Lievense Westkapelle: Tante Ma Lievense-Kaland Rust zac htJan. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Op 82-jarige leeftijd is uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze vader en opa Jan Wilschut echtgenoot van Elena van de Velde Goes: E. Wilschut-van de Velde Middelburg: Marga en Ko Ramon en Liseth Qp Sabine en Mark Heinkenszand: Dinie en Jan Jessica OP en Patrick Danielle en Martine Heinkenszand Ellen en Kees Nicky Kelly en Matthijs 's-Heerenhoek: Ingrid en Hans Tim en Anouk Kim en Dennis 9 augustus 2005 Zorgcentrum Randhof 's-Heer Elsdorpweg 18 K. 2004 4461 WL Goes De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 12 augustus om 12.30 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Midddelburg. Vooraf is er de mogelijkheid tot afscheid nemen van 12.00 tot 12.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de con doleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Die u kroont met goedertierenheid en barmhartigheid Psalm 103 "Ik leg mijn handen in Uw handen Moedig in haar ziekte en in het vertrouwen op Jezus Christus, is onze moeder, oma en overgrootmoeder Elizabeth Catharina Quist-Wesdorp weduwe van Cornells Quist 9 augustus overleden in de leeftijd van 83 jaar. Oosterland: Janny en Han Geelhoed Bruinisse: Lia en Jan Mol Heinkenszand: Rini en Barbara Quist Bergen op Zoom: Ad Quist en Caroline Walischmiller klein- en achterkleinkinderen Bruinisse, Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: S. M. Loncquestraat 16 4307 BH Oosterland De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. maandag 15 augustus in de Chr. Ger. Kerk. Beatrixstraat te Kerkwerve, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Noordgouwe, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in de zaal van de kerk. Met droefheid geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze geliefde schoonzuster en vriendin Elizabeth Catharina Quist-Wesdorp Zierikzee: D.C. Quist C. Quist-Boot Zierikzee: J. Quist M.C. Quist-Boot Brouwershaven: D.K. Boot-Quist L. Boot (in herinnering) Zierikzee: J. Quist L. Quist-den Boer Zierikzee: J.M. van Westen L. van Westen-Stouten Zierikzee, 9 augustus 2005 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan dat zo velen met warmte en medeleven om ons heen stonden na het overlijden van onze zorgzame vader en opa Jan van Strien De vele kaarten, bloemen en bezoekjes hebben we zeer gewaardeerd en zeggen u daarvoor hartelijk dank. Jannie en Jaap van Dienst Kleinkinderen en achterkleinkinderen Nieuwerkerk, augustus 2005 STOLK ORGELS KRABBENDIJKE :fE SPECIALIST VOOR HET r van Johannus, Eminent Domus, Ahlborn. vrijdagavond en zaterdag geopend Krabbeftdijke, Oostpolderweg 1, tel.: 0113 - 50 35 23 Verzorging van uitvaarten over geheel Schouwen-Duiveland en het °ehele eiland Tholen en Sint Philipsland Dag en Nacht bereikbaar e-mail schoonaard@zeelandnet.nl www.schoonaard.nl Blindeweg 11 4315 CG Dreischor Alle faciliteiten voor thuisopbaring Wij besteden voor u al onze aandacht aan uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Wilsbeschikkingen Vervoer in binnen- en buitenland Bemiddeling bij aankoop grafsteen aanbieding voor alle lezers van de Wegener Dagbladen Reis met uw krant naar Berlijn! Spedaal voor onze lezers hebben wij een fantastische stedenspecial samengesteld naar deze bruisende hoofdstad Berlijn. En ook nog eens tegen absolute spotprijzen... Want een 4-daagse autoreis met verblijf in Hotel Ambassador Berlin boekt u al vanaf slechts 99 5 dgn v.a. slechts 125), inclusief het dagelijks ontbijtbuffet. U verblijft in het hartje van het centrum, schuin tegenover het beroemde warenhuis KaDeWe aan de Kürfürstendamm. Ideaal uitgangspunt om te stad te gaan ontdekken! HOTEL AMBASSADOR BERLIN*** - BERLIN Het comfortabele hotel ligt op een superlocatie, namelijk schuin tegenover het beroemde warenhuis KaDeWe aan de Kürfürstendamm. Het hotel is voorzien van restaurant, gezellige bar en parkeerplaats (tegen betaling). Uw 2-persoonskamer kamer beschikt over telefoon, tv, minibar, föhn, badkamer met bad of douche en toilet. TIPS VOOR UITSTAPJES Kiest u voor Berlijn, dan kiest u voor geschiedenis, cultuur, statige gebouwen, naar hartelust shoppen, lekker eten en uitgaan in de tal loze trendy gelegenheden en theaters. Graag reiken we u 'een aantal ideeën aan... Wat dacht u van de Brandenburger Tor, met de Reichstag op de achtergrond? Bezoek ook Checkpoint Charlie, het ontmoetings punt tussen Oost en West in de jaren van de Berlijnse Muur. Vergeet niet naar de Potsdamer Platz en de Kürfürstendamm te gaan met vele boetieks, winkels en terrasjes. En natuurlijk mogen ook de Alexanderplatz en het Rathaus Schönberg niet ontbreken tijdens uw reis. Verder kunt u prachtige musea bezoeken of de mooie Berliner Dom bezichtigen, U ziet het, in Berlijn hoeft u zich geen moment te vervelen. Toeslagen: 1 -persoonskamer 4 dgn 751 5 dgn 82,50, reserveringskosten 15 (verplicht, per boeking). Prijzen zijn per persoon. Inclusief: verblijf in Hotel Ambassador Berlin 2-persoonskamer, dagelijks ontbijt. Exclusief: vervoer, reserverings kosten, reis- en annuleringsverzekering. Voor meer informatie en boekingen: KRAS ^jjSterl&kfirtb'e* tel: 073 - 5 999 999 online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HZ 14.943 Meer bereiken. Met Wegener n Selfsupporting Africa "...mijn dochter en haar man zijn toen vermoord. Hu zit ik met hun baby. Hoe moet ik die in leven houden? We hebben al twee dagen niks gegeten..." "...en toen zeiden ze tegen mijn vader dat hij bij ons op schoot moest liggen. Ze sneden zijn hoofd eraf. We zijn drie dagen blijven zitten met dat hoofd..." Tineke Ceelen, Stichting Vluchteling "Ik bespaar u de foto's van deze mensen. Hun gezichten spoken wel de hele dag door mijn hoofd. Mijn hart springt zowat van woede. We kunnen wat doen. U ook." STICHTING VLUCHTELING Stichting Vluchteling, Den Haag www.vluchteling.org WORD VRIEND VAN EEN VLUCHTELING VOOR GOEDE DOELEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32