Ikonnikov vermorzelt Leenhouts Lijdensweg van Arno Zwegers eindelijk voorbij Beekman en Huige sterk in Roosendaal Rentree Van Sliedregt in Sloepoort Cup Kafelnikov in Europese Tour golf Tweede plaats menner Paauwe Lecluyze wint veteranentoernooi Basketballers alsnog naar WK Van Lieren naar derde plaats Vijf koplopers in HZ schaaktoenooi uitslagen agenda door Lucien Roelandt ROOSENDAAL - De springama- zones Sandra Beekman en Kim Huige konden na afloop van de Goubergh Zomerdagen op een succesvol optreden terugkijken. Sandra Beekman toonde zich in Roosendaal met Zemo's Lover oppermachtig in de klassieke omloop van de klasse L. In de klasse B werd Kim Huige met Tjoi zesde in de klassieke om loop en knap derde in het pro gressief parkoers. Ponyruiter Sandra Beekman startte pas en kele weken geleden met Zemo's Lover bij de paarden. De zestien jarige amazone uit Goes blijkt geen moeite te hebben met deze overstap. In een veld van zeven tig, bijna uitsluitend professio nele deelnemers toonde Beek man zich met de Habsburg af stammeling oppermachtig. In de barrage stuurde ze de vos foutloos over de bouwsels en toonde zich maar liefst ruim vijf tellen sneller dan de nummer twee, Albert Testers uit Klun- dert met Savanta. Ook Kim Huige moest het in de klasse B opnemen tegen een overmacht van beroepsruiters, die met vrachtwagens vol jonge paarden naar Roosendaal waren gekomen. In het klassiek par cours stuurde de zestienjarige amazone uit Nisse Tjoi foutloos rond. In de barrage liet ze de Hamlet nazaat een snelle tijd no teren, maar haalde in de haast een paal naar de bodem, waar door ze genoegen moest nemen met de zesde plaats. In de progressieve omloop haal de de Weelruitercombinatie zo wel in het basisparkoers als in de barrage de volle buit binnen. De tijd van 36.01 in de beslissen de ronde was voor Kim Huige goed voor en verdienstelijke der de stek. De Derby, de finale voor de klasse Z en ZZ, werd ge wonnen door de ook in Zeeland op veel wedstrijden aanwezige Tim Franssen met Pegasus. De fraaie vijfde plaats van Frank Kommers was er één met een Zeeuws tintje. De hoefsmid uit Halsteren reedt in de derby met Delta Mossels Oase, de Elmshorn dochter waarmee Christiaan en Carolein van de Plasse uit Yerseke vele jaren na tionaal en internationaal succes sen boekten. MOSKOU - De Rus Jevgeni Kafelnikov zal deze week als golfer zijn debuut op de Europese Tour maken. De voor malig toptennisser heeft een wildcard gekregen voor het Russische Open in Moskou dat donderdag begint. Kafel nikov, die vorig jaar zijn tennisloopbaan beëindigde, houdt zich al lange tijd bezig met golfen. Hij is ook vi- ce-voorzitter van de Russische Golf Associatie. „Ik weet dat je er vele uren voor moeten oefenen voordat je alles onder de knie hebt", aldus de oud-winnaar van de Austra lian Open en Roland Garros. „Maar ik wil het in ieder ge val proberen." ANP/RTR dinsdag 9 augustus 2005 GOES - Menner Leo Paauwe is op een het sterk bezette toernooi in Ommen op de tweede plaats geëindigd bij de enkelspannen. De Bevelander moest met zijn partner en groom Ada Steketee alleen de combinatie Pestman uit Winsum voor laten gaan. De wedstrijd gold als voorberei ding op het NK, dat op 30 september in Rijssen wordt ge houden. Paauwe is verzekerd van deelname gezien zijn derde plaats op de nationale ranglijst. GROEDE - De 44e editie van het Burgemeester Everaars invitatie-veteranentennistoernooi in Groede is bij de man nen verrassend gewonnen door Waldy Lecluyze uit Eede. Hij versloeg in de finale Rinus Witte, die overigens last had van een blessure. In het mannendubbel 40+ verloren Cor Dey en Paul Freijser in de finale van Hans Borghouts uit Groede en Edgar Brenner uit Terneuzen: 6-7 6-4 6-3. In het vrouwendubbel versloegen Marijke Vervaet en Ge- orgettte de Vries Jannie Dieleman en Loes Wesenaar met duidelijke cijfers. Het vrouwendubbel 55+ kregen Lieske van de Laan en Marlies Kruit klop van Antoinette Rees- ink en Jeanne den Duik: 7-5 en 6-2. GOES - De lichamelijk gehandicapte Zeeuwse basketbal lers Edwin Schalkx uit Vlissingen en Mare Aalders uit 's-Heer Arendskerke mogen met Jong Oma je hun krach ten onverwacht meten met de wereldtop. Het nationale team. werd zaterdag op de valreep uitgenodigd voor het WK in Engeland, omdat Iran afzegde en eerste reserve Zuid-Afrika zo snel geen team op kon stellen. Schalkx en Aalders verloren zondag in Birmingham him eerste wed strijd van Duitsland met 59-22 en gisteren van Frankrijk met 43-32. In beide duels scoorden de Zeeuwen de meeste punten. Schalkx drie en vijf, Aalders negen en tien. GOES - Dressuurruiter Laurens van Lieren is op de natio nale ranglijst van augustus gestegen van de vijfde naar de derde plaats. De ruiter van Stal Hexagon uit Schore dankt zijn hoge klassering met zijn paard Hexagons Oil- right aan de derde plaats op het NK en de dertiende plaats op het EK. Hij moet alleen Anky van Grunsven met Keltec Salinero en Edward Gal met Geldnet Lingh voor zich dulden. Van Lierens stalgenoot Thamar Zweis tra zakte met Hexagons Kyrain van de elfde naar de der tiende plaats. jnnr Roeland van Vliet VLISSINGEN - Vorig jaar eindigde Wacheslav Ikonnikov als negende in het HZ-schaaktoernooi. In 2003 werd hij derde in Vlissingen en in 2002 vijf de. En dat steeds met zeven punten uit negen wedstrijden. Nu staat de Rus al op vier uit vier, met nog vijf ronden te gaan. Hij is goed bezig, maar waakt voor te vroeg optimisme. De 39-jarige Vyacheslav Ikonnikov, speler van onder meer schaakvereni ging Middelburg, versloeg gisteren in de vierde ronce van het toernooi een voudig Koen Leenhouts, de internatio naal meester uit Oostburg. Het was een walk-over, void de 21-jarige speler van Het Witte Paard uit Sas van Gent. Na net iets meer dan twee uur moest hij zich al gewonnen geven. Hij was kansloos geweest, hij voelde zich als een tennisser die met 6-0 6-0 op zijn broek had gekregen. Leenhouts nam al bij één van zijn ope ningszetten de verkeerde afslag. Hij had zich gistermiddag wel verdiept in de favoriete openingen van Ikonnikov, maar 's avonds speelde de Rus een voor hem tamelijk onbekende variant. Leen houts: „Ik stond al vrij snel heel moei lijk. Ik heb toen nog geprobeerd om het met aanvallend spel goed te maken, maar dat werkte alleen maar ave rechts." Ikonnikov: „Ik had meteen door dat het bij hem verkeerd ging. Hij heeft nog wel een kans gekregen om terug te ko men, maar miste ook die." Beide mannen waren de eerste drie ron den fluitend doorgekomen. Met zeven tien andere schakers voerden ze na dag 2 (en ronde 3) de ranglijst aan. De In diër Krishnan Sasikiran, die in Vlissin gen met 2652 Elo-punten de hoogste ra- Koen Leenhouts leed een kansloze nederlaag tegen de Rus Ikonnikov. foto Ruben Oreel ting heeft, waren ze zondag bijvoor beeld al voorbijgegaan. Maar die won gisteren van Martin Becker en kwam op 3,5 punten. Ikonnikov gaat hem met vier punten nog steeds voor in de kopgroep, Leen houts zit met drie punten in de derde groep. Leenhouts: „Eigenlijk gaat alles volgens planning. De eerste drie par tijen won ik, zoals verwacht, vrij mak kelijk. Maar dat mocht ook wel, ik had steeds een rating die meer dan tweehon derd punten hoger was. En tegen Ikon nikov houd je er wel rekening mee dat je verliest, maar ik had nog wel ge hoopt op een spannende partij. Dat zat er dus niet in." De Zeeuw, die in het voorjaar zijn der de meesternorm haalde en 2403 Elo-punten heeft, weet niet wat hij van de vijf volgende ronden moet verwach ten. ,,Ik zeg niet dat ik op een bepaald aantal punten uitkom. Ik wil presteren overeenkomstig mijn rating." Ikonnikov, die het ook beter lijkt te doen dan in de voorgaande jaren, re kent zich ook nog niet rijk. Hij is koplo per, weet dat hij vandaag aan bord 1 of 2 zit, maar dat wil volgens hem nog niks zeggen. „Het toernooi is net begon nen. In ronde vijf zit ik misschien daar, maar als ik verlies duikel ik weer een stukje. Zo gaat dat. Ik ben blij dat het goed gaat en doe mijn best", aldus de stille Rus, die vanuit de stad Perm steeds naar Europa reist voor competi tiewedstrijden en toernooien. Vijf schakers Daniel Stellwagen, Susanto Megaranto en Vyacheslav Ikonnikov, Ilva Khmel- niker en Jose Antonio Lacasa zijn de enige vijf schakers die nog ongeslagen zijn in Vlissingen. Zij wonnen gisteren hun vierde-rondepartijen van het HZ-schaaktoemooi. De jonge Stellwa gen won van de Spaanse internationaal meester Alejandro Bofill, die ook nog ongeslagen was. De Indonesiër Mega ranto worstelde zich langs Maurice Peek. De Spanjaard Lacasa en de Israëliër Ilya Khmelniker waren ook hun oppo nenten de baas. Met Ikonnikov kwa men ze op vier uit vier. De Rus Konsta- tin Landa en de Duitser Thomas Hen- richs kwamen op bord 1 al na drie uur een puntendeling overeen. Ook Ma- thias Roeder en Viorel Iordachescu (bord 2) en Reinier Odendahl en Friso Nijboer (bord 5) deden dat. Zij staan nu op 3,5 punten, net als Vlissinger Re ne Tiggelman, die Arno Bezemer knap versloeg. Helsinki. WK. Mannen. Kogelslingeren, finale: 1. Tichon (WRu) 83,89, 2. Devjatovski (WRu) 82,60, 3. Ziolkowski (Pol) 79,35, 4. Esser (Dui) 79,16, 5. Karjalainen (Fin) 78,77, 6. Konovalov (Rus) 78,59, 7. Pars (Hon) 78,03, 8. Tsjersonzev (Rus) 77,59, 9. Charfreitag (Slw) 76,05, 10. Skvaroek (Oek) 76,01, 11. Klose (Dui) 74,80, 12. Piskoenov (Oek) 74,78. Vrouwen. 100 m, finale: 1. Williams (VSt) 10,93, 2. Campbell (Jam) 10,95, 3. Arron (Fra) 10,98, 4. Sturrup (Bah) 11,09, 5. Barber (VSt) 11,09, 6. Simpson (Jam) 11,09,7. Lee (VSt) 11,09, 8. Neste- renko (WRu) 11,13. Steeple, finale: 1. Inzikuru (Oeg) 9.18,24, 2. Volkova (Rus) 9.20,49, 3. Kip- turn (Ken) 9.26,95, 4. Hinds (Jam) 9.33,30, 5. Chepchumba (Ken) 9.37,39, 6. Zadorazjnaja (Rus) 9.37,91, 7. Casan- dra (Roe) 9.39,52, 8. Hyman (Jam) 9,39,66. Hoog, finale: 1. Bergqvist (Zwe) 2,02, 2. Howard (VSt) 2,00, 3. Green (Zwe) 1,96, 4. Tsjitsjerova (Rus) 1,96, 5. Pala- mar (Oek) 1,93, 6. Hellebaut (Bel) 1,93, 7. Stiopina (Oek) 1,93, 8. Acuff (VSt) 1,89, 9. Gyorffy (Hon) 1,89, 10. Veneva (Bul) 1,85, 11. Strakova (Tsj) 1,85, 12. Mikhaltsjenko (Oek) 1,85. Schaken Vlissingen Hogeschool Zeeland schaaktoernooi. Vierde ronde, be langrijkste uitslagen: Landa-Hen- richs 0,5-0,5, Roeder-lordachescu 0,5-0,5, Ikonnikov-Leenhouts 1-0, Stell- wagen-Bofill 1-0, Odendahl-Nijboer 0,5-0,5, Peek-Megaranto 0-1, Khmel- niker-Grooten 1-0, Lacasa-Doggers 1-0, Halay-Rahal 0,5-0,5, Becker-Sasikiran 0-1, L'Ami-Van Dort 1-0, Vedder-Weger- le 0,5-0,5 Prange-Afek 0-1, Tiggel- man-Bezemer 1-0, Brinck-Claus- sen-Fuchs 1-0, Van de Wynkele-Zozulia 0-1, Lukas-De Waal 0-1, Verduyn-Todts 1-0. Stand aan kop: 1. Khmelniker, La casa, Ikonnikov, Stellwagen, Megaranto 4, 2. Landa, Iordachescu, Nijboer, Ra- hal, Halay, Odendahl, Roeder, Sasiki ran, Henrichs, L'Ami, Tiggelman, Afek 3.5. Lucky Day 3774, d.d. 08.08.2005: 2-5-9-23-24-30-36-40-42-43-44-46-50-54- 56-60-66-71-72-74. jTennis St. Jansteen. Open Smashtoemooi. VE 6: Margo Dreesmann- Brenda Radema kers 6-2 6-0, VE 7: Astrid de Witte- Clau dia Bun 5-7 6-4 6-4, VD 6: De Blok/Van Esbroek- Borghouts/ Meerman 7-5 6-7 7-6, VD 7: Schenk/Van Waes- De Maagt/Van Puyvelde 6-4 5-7 7-6, ME 4: Gino Roctus- Reggie Bun 6-2 3-6 6-4, ME 5: Mare Leenknegt- Guido de Rech ter 6-3 6-0, ME 6: Nicky Samijn- Wouter Herrewegh 6-0 6-4, ME 7: Peter van Remoortere- Rudie Schelfout 6-3 2-6 6-1, ME 8-9: Stefan Geels- Paul Meer man 4-6 6-2 7-6, Ronny Vercruyssen- Gerry Pardon 6-0 6-2, MD 7: Keeven/De Maagt- Matthijs/De Vliegere 6-0 6-0, MD 8-9: Van Beek/Verdonck- Van de Branden/Haulez 6-2 6-3, GD 6: De Blok/ Nanninga-Nanna/Audenaert 6-3 6-1, GD 7: De Maagt/ De Maagt- Franckaert/Franckaert 6-2 6-3. Uzendijke, Tiola Opentoemooi. VE 5: Marjolijn de Meijer- Rianneke de Ritter 7-5 6-0, VE 7: Judith Dingemanse- Sas- kia de Vries 6-1 6-1, Maud Kuypers- In- grid Vervaet 6-1 6-3, VD 8: Koops/de Pooter- Van de Sande/Schilleman 6-1 6-1, ME 4: Ruben Haverbeke- Nick Strij- donk 6-4 6-0, Paul Hendrikse- Joep Smits 6-2 7-5, ME 5: ernd van Broekho ven- Kenny de Rooij 7-5 6-2, Steve van Hulle- Danny Vantricht 6-3 6-2, ME 6 35+: Gerard Hïrdes- Donald Naessens 6-0 6-1, ME 7: Eric de Vries- Wienand van de Bekke 6-0 6-3, John Leenhou wers- Boud de Coussemaeker 6-2 6-2, Wener de Rooij- Mario de Croock 6-1 7-5, ME 7 35+: Niels Hurkens- Arnold Vermeire 6-3 6-1, ME 8: Camiel de door Karei Pleunis PHILIPPINE - Emotioneel, rampzalig. Het zijn de kernwoor den die Arno Zwegers op de twaalf desastreus verlopen maanden tussen de zomer van 2004 en die van 2005 zou willen plakken. Nu, aan de vooravond van weer een voetbalseizoen, kan hij ein delijk weer wat hij lange tijd niet kon: hardlopen zonder pijn. Het goede gevoel kende hij ook in de aanloop naar het voorbije seizoen. Toen was dat heel ge woon. Belasting betekende niets voor het getrainde lichaam van de man van 38 jaar. Tot die ene trap in Veere, tij dens dat vriendschappelijke wedstrijdje. „Ik begrijp het nog steeds niet", zegt hij. „Wat een smerige overtreding. Dat doe je niet. Natrappen, bah. Ik kwam ongelukkig terecht omdat ik niet op een schop rekende in zo'n dom oefenpotje. Ik beland de in een soort spagaat en scheurde mijn lies en een buikspier." Daarmee, bleek later, was de eerste helft van het seizoen voor bij. Zwegers kwam bij zijn huis arts, kreeg pijnstillers. Na een week of drie fysiotherapie zou bij weer kunnen hardlopen. "Mooi niet dus. Ik kwam niet vooruit. Ik belandde op nul." In dergelijke gevallen is er ech ter altijd dokter Martens nog, maar in eerste instantie kwam bij op de behandeltafel van een assistent terecht. Die stuurde bem met een pak oefeningen naar huis. Resultaat: nihil. Na vier weken stond Zwegers ander maal voor de deur van Martens. Nu om de gerenommeerde spe cialist zelf zijn probleem voor te 'eggen. Die het een foto maken en zette er de spuit in. „Onvoorstelbaar wat ik binnen enkele weken weer kon. Ik ging snel vooruit. Het ging zo goed dat ik tijdens het indoor soccer- toemooi al in actie kon komen. Het ging daar om niets, ik zou geen risico nemen." Even na de winterstop keerde Zwegers terug in de basis van Breskens. Het deed hem emotio neel waarschijnlijk veel meer dan hij zelf had verwacht. Want wat was er in die tussentijd veel gebeurd. „Ik vergeet het nooit. Ik was op het trainingsveld toen Esad (Osmanovski) in elkaar zakte. Ik heb nog eerste hulp ver leend. Een dag later kreeg ik te horen dat mijn vader opgegeven was. Schildklierkanker. Een dag daarna overleed Esad. Mijn vader heb ik de maanden erna zien afglijden. Inmiddels is ook hij overleden." „Het kwam allemaal tegelijk. Met Esad sprak ik veel over voet bal Hij zag het spelletje, hij wist wat voetbal inhield." Zwe gers voetbalde weer, maar was nooit helemaal pijnvrij. Van daar dat hij zich andermaal tot een specialist wendde. Nu in Terneuzen. Aanvankelijk werd nog gedacht aan een operatie. Leren leven met de pijn, dat was de tweede mogelijkheid. De derde was an dermaal een spuit. Zwegers ging dus voor een nieuwe injectie die hem vrijwel volledig pijnvrij maakte. „Ik kan nu weer lopen, ik kan nu weer voluit sprinten. Op 16 augustus moet ik terug naar dokter Oosterbos. Dan hoop ik groen licht te krijgen en voluit mee te kunnen trainen." En zo lijkt Arno Zwegers op zijn veertigste aan een nieuw sei zoen te beginnen. „Natuurlijk zijn er momenten geweest dat ik twijfelde. Maar als je de beslis sing neemt om te stoppen, is de weg terug zo moeizaam. Vooruitkijkend naar weer een seizoen voetbal, zegt Zwegers dat Breskens ondanks het ver trek van Robbie van de Wijn- ckel, Dwight van Hulle, Björn den Hamer en Tom Nieuwelink beslist niet kansloos is in de der de klasse. „De enige speler die niet te ver vangen is, was de beste van alle maal: Esad. We beschikken nu over een jonge groep. De mees ten hebben het drama met Esad niet meegemaakt. Dat is goed, denk ik. Die jongens dragen dat verleden, die herinnering aan wat gebeurde op dat trainings veld, niet met zich mee. En, een nieuwe trainer (Marco Groenen- veld), een frisse wind. Ik voorzie eigenlijk twee duidelijke groep jes met Goes en Steen aan de lin kerkant en de nieuwkomers rechts. Als Breskens rechts bo venaan eindigt, hebben we het goed gedaan." Moment uit de wedstrijd tussen GPC (witte broek) en Zeelandia Middelburg. foto Dirk-Jan Gjeltema door Euqène de Kok NIEUWDORP - Vijftien maan den lang had voetballer Ronald van Sliedregt amper een bal aan geraakt. Gisteravond stond de oud-spits van Hoek en Terneu zen, in het shirt van Zeelandia Middelburg, opeens op het veld tijdens de eerste avond van de Borsele Sloepoort Cup in Nieuw- dorp. Met zijn nieuwe club werd Van Sliedregt tweede in poule A, achter hoofdklasser Kloetin ge. „Het begon weer te kriebelen", luidde de verklaring van de in middels 40-jarige Ronald van Sliedregt voor zijn rentree op de velden. „Ik had het er al vaker over gehad met Geert Bos- schaart met wie ik bij Hoek en Terneuzen heb gespeeld. Steeds hield ik de boot af tot vorige week." Vorige week maandag hakte Van Sliedregt de knoop pas door en besloot zijn voetbal schoenen weer onder te binden. Wel koos hij dit keer voor een plek in de defensie. „Ik heb ze ventien jaar lang in de hoofd klasse in de spits gestaan. Nu wilde ik achterin. Dan heb ik het hele veld voor me en het is iets gemakkelijker voetballen. Ik heb niet meer continu twee man die in mijn nek lopen hij gen." Ervaring Kees van der Sluis, de nieuwe trainer van Zeelandia Middel burg, krijgt met Van Sliedregt en Bosschaart de broodnodige ervaring in zijn verder piepjon ge ploeg. „De bedoeling is dat zij de boel een beetje gaan stu ren", zei Van der Sluis gisteren. „Er zit zeker voetbal in deze ploeg, maar aan de organisatie moet nog wel wat worden ge werkt." Van Sliedregt zei te hopen zijn ervaring over te kunnen bren gen op zijn jonge ploeggenoten. „Misschien denken ze wel: wat een ouwe lui, maar aan de ande re kant hoop ik dat ze wat van me opsteken. Dan is het voor mij goed te doen. Als ik te vaak ouwe hoor, kap ik ermee", zei hij lachend. Sinds zijn beslissing trainde Van Sliedregt drie keer mee. Gis teravond speelde hij zijn eerste wedstrijd, tegen Kloetinge. „Het ging niet onaardig, maar in de tweede helft kreeg ik wat verzuring in mijn hamstring. Daardoor kon ik niet meer echt mee naar voren gaan. Morgen laat ik me wat masseren en hoop er zaterdag weer te staan. Dan wil ik ook wel wat vaker voorin te vinden zijn." Onder druk Met een aanvallende Van Slied regt had Zeelandia Middelburg het Kloetinge in het tweede be drijf nog knap lastig kunnen ma ken. De ploeg van trainer Die- derik Hiensch was gemakkelijk op een 2-0-voorsprong (twee keer Rutger Kooman) gekomen, maar werd daarna flink onder druk gezet door de Middelbur gers. Na de aansluitingstreffer van Mimo Fofana volgden er nog enkele kansjes op de gelijk maker. Kloetinge gaf echter geen doelpunten meer weg. Om dat de Bevelandse hoofdklasser ook het eerste duel van Patrij zen (7-1) won en in de laatste wedstrijd GPC Vlissingen met 2-0 versloeg, werd zij eerste in poule A. Zeelandia Middelburg werd tweede. Amir Tawfik scoorde in de laatste minuut van het laat ste duel met Patrijzen de 4-1. Met die uitslag bleef de zon dag-derdeklasser GPC Vlissin gen net voor op doelsaldo. GPC Vlissingen, vorig jaar nog twee de achter BSC Roosendaal, moest het doen met derde plek. De Walcherse zaterdag-tweede klasser eindigde wel ruim voor Patrijzen uit 's-Heerenhoek, dat al zijn duels dik verloor. „Ach", zei de nieuwe oefenmees- ter Niek van den Houten. „Ik word hier liever laatste, maar dat ik het wel goed doe in de competitie dan dat ik hier win en het straks slecht gaat." Looze- Mitchell Joosse 6-4 6-1, IdrirYa- vuz- Benny Boerjan wo, Nick Vermèirs- sen- Jean Paul van de Bunder 4-6 6-1 7-5, MD 6: Hensen/Naessens- De Meijer/De Meijer 7-5 6-2, Pijcke/De Rijcke- De Jonge/De Jonge 6-3 7-6, De Rooij/De Rooij- De Braai/Van Overloop 6-0 6-1, MD 7 35+: Hamers/Hamers- Van Veen/Velthuis 6-0 6-2, GD Vermeer/De Bock- Van der SlikkeA/an de Vijver 6-1 6-2, Vervaet/Rijckaet)- Paridaen/Dhont 6-3 4-6 6-3, Van Lare/De Vries- Haverbeke/Haverbeke 6-2 7-5, Roose/Hamers- Vermeulen/Schillemap 6-1 6-4, Rijckaert/Jansen- Yavuz/Boogaard 6-3 6-1, De Rijke/c^e Kraker- Elfrink/Dees 6-1 6-1, GD 7 35+: Naessens/van der Maden- Du Puy/De Cuyper 6-0 2-6 7-5, Van Leeuwen/De Bock- Velthuis/van Espen 6-1 7-6, GD8: Groosman/Groosman- Van cfe Bunder/Van de Bunder 6-7 6-1 6-0. EMTsnmÊiÊÊKÊamè Eneco Tour. Protour. Vijfde etappe, Verviers (Bel) - Hasselt (Bel): 1 Van Heeswijk (Ned) 194 km in 4.41.06, 2. On- garato (Ita), 3. Van Dijk (Ned), 4. Steels (Bel), 5. Bennati (Ita), 6. Davis (Aus), 7. Vierhouten (Ned), 8. Klier (Dui), 9. Fer- dandez (Spa), 10. Yus (Spa), 11. De Jongh (Ned), 14. Erik Dekker, 20. Reine- rink, 24. Giling, 37. De Kort, 48. Thomas Dekker, 53. Kemna, 73. Pronk, 75. Boo- gerd, 80. Moerenhout, 82. Smink, 89. Bos, 97. Veneberg, 98. Van Katwijk, 123- Knaven 0.23 Algemeen klassement: 1. Verbrugghe (Bel) 24.25.34, 2. Davls (Aus) 0.06, 3. Blaudzun (Den) 0.14, 4. Erik Dekker 0.15, 5. Barredo (Spa) 0.16, 6. Van den Broeck (Bel) 0.18, 7. Klier (Dui) 0.20, 8. Thomas Dekker 0.25, 9. Ivanov (Rus) 0.36, 10. Mertens (Bel), 18- Boogerd 2.06, 37. Moerenhout 8.29., dinsdag l Atletiek C Cadzand. Rabo Zomerioop. Afstan den: 750 en 1500 meter voor de jeugd. Start:19.30 uur. Drie, zes en tien kilome ter alle categorieën. Start: 19.50 uuö In schrijven: strandpaviljoen de Zee meeuw te Cadzand-Bad (bij info cen trum 't Zwin) vanaf 18.30 uur. Organisa tie: AV de Wielingen. I Schaken HZ-toernooi. Vijfde ronde. Aanvang 18.30 uur. Locatie: Atrium Hogeschool Zeeland te Vlissingen. Tennis Open Dauwendaele. Locatie: tennis vereniging Dauwendaele in Middel burg. Aanvang: 16.00 uur. Scaldis-toernooi. Locatie: tennisvere niging Kruiningen en tennisvereniging Waarde. Aanvang: 15.30 uur. Trendhopper-jeugdtoernooi. Loca tie: tennisvereniging DOS in Vlissingen. Aanvang: 10.00 uur. I Voetbal Borsele Sloepoort Cup. Poule B, 18.45 uur: Hoek-RCS, BSC-Dauwendae- le; 19.40 uur: Hoek-BSC, RCS-Dauwen- daele; 20.35 uur: Hoek-Dauwendaele, RCS-BSC. Vriendschappelijk. Brouwersha- ven-Dreischor (20.00 uur), Dintel- oord-SKNWK (19.15 uur), WW'67-Yer- seke (19.00 uur, toernooi Woens- drecht),VCK-Domburg (19.00 uur), Clin- ge 1-Clinge 2, Serooskerke-Goes (19.00 uur), Terneuzense Boys-HW'24, Terneu- zense Boys comb.-Hulsterloo, Spui-Hoek 2 (19.00 uur), Cadzand- Schoondijke, Breskens-FC Nieuwkerken beloften (19.45 uur), Breskens 2-IJzen- dijke, Rillandia-Duiveland (19.15 uur). Indien niet anders vermeld, aanvang 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 35