0 Ontdek 0 Waarom is Kevin vaak verdrietig? PZC Liliane Gehandicapt of chronisch del de prachtige MOEZELSTREEK dinsdag 9 augustus 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Geboren! Carlijn Adriana Johanna (Carlijn) Geboren op 8 augustus 2005 Kees. Daniëlla en Daphne van de Linde-Pieterse Woninginrichting Pieterse Noordelijke Achterweg 58-79a 4424 EG Wemeldinge Verloving Verloofd! 8 augustus 2005 Anneleen Niewenhuijse en Ruud van Putten Alexanderstraat 45 4421 CG Kapelle Marathonlaan 16 2807 BB Gouda t Overlijden Verbijsterd zijn wij dat volkomen onverwacht uit ons midden is weggenomen mijn lieve zoon, onze broer, zwager, oom en neef Alex de Nooijer 16-2-1960 4-8-2005 M. de Nooijer-van Doezelaar C. de Nooijer t B. de Nooijer C. de Nooijer-Verhagen Lydia, Raymond Sylvia Mickey Correspondentieadres: Anjelierstraat 36a 4461 PP Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met verslagenheid en verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom Aja Blom Het gemis van wat voorbij is wordt omgezet in dier bare herinneringen. Burgh-Haamstede: S. K. Steenhoek-Seton A. Steenhoek Puttershoek: K. S. van Bree-Seton Jac. van Bree (in herinnering) Puttershoek: J. Seton M. Seton-Schrier Neven en nichten Burgh-Haamstede, 6 augustus 2005 Met heel veel verdriet hebben we, helaas toch nog on verwacht, afscheid moeten nemen van mijn lieve echt genote, onze onvergetelijke moeder, schoonmoeder, oma, zuster, schoonzuster en tante Marinelle Ingrid Uythoven-Goossens Den Helder, 18-10-1937 Rotterdam, 7-8-2005 Middelburg: Blaricum: Bergen op Zoom: Den Haag: Waarland: Edmonton (Canada): Damascus (Syrië): Wout Uythoven Anne-Marie en Peter Lakenman- Uythoven en kinderen Inger-Marie en Gerard Worm- Uythoven en kinderen Pamela Uythoven R. W. en A. Goossens-Koeman en kinderen K. A. en E. Hodge-Goossens en dochter P. M. en A. Goossens-Luycks en kinderen Den Haag: I. Tj. en A. C. Meijer-van Mastrigt en kinderen We zijn dankbaar voor alle Liefde en Vriendschap die je ons hebt gegeven. We zijn ontzettend trots op je. Correspondentieadres: Spanjaardstraat 5, 4331 EN Middelburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van Marinelle te nemen op vrijdag 12 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna bent u welkom om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangstruimte van dit cre- I matorium. Met goede herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve vriendin Marinelle Uythoven André en Joke Karei en Gerda en kinderen Vrijmetselaarsloge "Scaldis" te Goes deelt U mede dat er rouw heerst in de Loge. Mevrouw Marinelle Uythoven echtgenote van ons medelid is op 67-jarige leeftijd overleden. Haar betrokkenheid en haar warme ondersteuning waren voor ons allen van groot belang. Denken aan Marinelle betekent voor ons gevoelens van dankbaarheid en trots, omdat wij altijd hebben mogen ervaren hoe ze was: hartelijk en oprecht. Die gedachten en gevoelens kunnen en zullen altijd bij onshlijven. Namens de leden van Loge Scaldis Voorzitter, J. Janssen Meeén 24-04-1933 t Grijpskerke 06-08-2005 Sterven dat is overnachten in een vreemd en ijskoud bed Op een nieuwe morgen wachten waar de tijd is stilgezet 't Is fret hoofd ten ruste leggen tot met een vertrouwde klop Vader aan de deur komt zeggen 't Is weer tijd mijn kind, sta op. We zijn verdrietig omdat onze lieve moeder, oma en over- grootoma Geertje Ridderbos echtgenote van Johannes Comeüs Dingemanse 19 mei 1985 plotseling op 72-jarige leeftijd is overleden. I neke en Gerard Wikfreden Winanda, •Maartje, Huift Kicardo Manjesfa en Hart TreinieenAdrie Sander etiftficole Cfiantaf Derkie en Gerrit (Hester en Marco, Luuk (Maaike en Wiebe Warner Emief Jolanda en Harm Cjeertje Thijs Bea en Ko Jamo (Marissa Edward en Anita Joost Teun Francisca en Paul Cjijs Grijpskerke, 6 augustus 2005 Correspondentieadres: Bergwei 75 4364 AZ Grijpskerke Onze moeder is opgebaard in het Rouwcentrum "Middelburg" Buitenftovefdan 1 Middelburg alwaar gele genheid tot afscheid nemen woensdag 10 augustus van 19.00-20.00 uur. Op donderdag 11 augustus is er een afscheidsdienst om 13.00 uur in de Opstandingskerk Jac. Catsstr 7 te Grijps kerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in Bovengenoemde kerk. - onze moeder hield van witte bloemen Geen bezoek aan huis. Wilt u indien wij u vergeten zijn een kennisgeving te stu ren, deze advertentie als zodanig beschouwen. Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze buurvrouw Geertje Dingemanse Ridderbos Wij wensen de familie sterkte toe met dit verlies. JJakobsen Familie Dingemanse Familie van Hoegee Familie Luteijn Familie de Groot A. Vlieger en Familie van Sluijs K. Boogaard Familie Cevaal Familie Dekker Met droefheid vernamen wij dat plotseling overleden is mevrouw Geertje Dingemanse-Ridderbos Zij heeft zich vele jaren, de eerste tijd samen met haar man ingezet als koster van de Opstandingskerk (toen Gerefor meerde kerk). Wij wensen haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen haar moeder en verdere familie Gods vertroostende nabijheid toe. Namens de kerkenraad van de Protestantse gemeente i. w. te Grijpskerke, K. P. de Bree, preses A. Boogaard, scriba Diepbedroefd geven wij kennis dat onverwacht is overleden mijn lieve man, onze vader, opa en broer Peter Cornells Nieman Voorburg, Veere, 24 augustus 1930 8 augustus 2005 Jeannette Nieman-Stelianides Nicole en Edmond Constantine Alain, Anthony Anton en Caroline Nieman Louise, Clélia Peter-Ben en Nouzha Nieman Anton Nieman en Anneke Jansen Jeannette Nieman Zwanenlaan 15 4351 RX Veere De Gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 12 augustus a.s. om 15.15 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk aan de Lombardstraat 1 te Mid delburg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Vanaf 15.45 uur is er gele genheid tot condoleren aan de Zwanenlaan 15 te Veere. 6 augustus 2005 Dag, Kikkiel I did it my way. Toch nog onverwacht is, na een periode waarin zijn gezondheid langzaam minder werd, na een fijn hu welijk van 65 jaar. overleden mijn innig geliefde man Casper Antonius Maltha Rotterdam, Goes, 26 februari 1918 7 augustus 2005 Mijn dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'De Wiekenen in het bijzonder het personeel van extramurale zorg voor de liefdevolle zorgen. B. Maltha-van Burink 't Vrije 15,4301 JXZierikzee Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren don derdag 11 augustus van 10.30 tot 11.00 uur in zaal de Korenaar van zorgcentrum 'De Wieken', Hoge- molenstraat 13 te Zierikzee. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 12.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Geen bloemen. Geen toespraken. Bedroefd delen wij u mee dat de Heere op zijn tijd van ons heeft weggenomen mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Samuël Dekker in de leeftijd van 89 jaar. Middelburg: E. J. Dekker-Louws Oostkapelle: Wim en Leintje Aagtekerke: Nel en Joost Oostkapelle: Piet en Ineke Oostkapelle: Rinus en Tineke Klein- en achterkleinkinderen We zeggen het personeel van Eben-Haëzer dank voor de goede verzorging en begeleiding 4334 GP Middelburg, 8 augustus 2005 Eben Haëzer, Briandlaan 2, kamer 20 Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op donderdag 11 augustus van 19.30 tot 20.00 uur in Eben-Haëzer, Kamer 20. De rouwdienst wordt D.V. gehouden op vrijdag 12 augustus om 13.15 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Ds. L. Terlouw zal deze dienst lei den. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de Saronkerk. Geen bloemen. Als u geen rouwkaart ontvangen hebt, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Christien Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden Heden werd van ons weggenomen onze geliefde broeder, zwager, oom en oud-oom Samuël Dekker in de leeftijd van 89 jaar. Uit aller naam: E. Willemsen-Dekker P. Willemsen Renesse, 8 augustus 2005. Heden is uit onze familiekring weggenomen onze zwager en oom Sam Dekker Middelburg: A. Louws Zierikzee: F. Louws Neven en nichten Dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat, toch nog onverwachts, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Gertrude Hekhuis-Langenhorst 2 oktober 1912 t 7 augustus 2005 sinds 18 mei 1972 weduwe van Johannes Hekhuis Vlissingen: Jo en Janny Jeroen Remco Vlissingen: Hannie t en Peter Marcel en Ingrid Collin Oost-Souburg: Chris en Els Amanda en Bart Sven, Alissa Eddy en Melanie Correspondentieadres: J. Hekhuis Assumburg71 4385 EH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 10 augustus van 19.00-19.30 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 12 augus tus om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Samenkomst bij de begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. uitvaartve rzorg de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies mg ■TÊ gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum s" De Bevelanden J.C. Hoekman Geloeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 g| Uw adviseur voor een uitvaartverzekering op maat Begrafenis- en Crematievcrzoijj OVERTOOM-GROE Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Of het nu gaat om juridische ondersteuning, teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! ANGO maak(t) beter leven mogelijk! HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCH Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leidei Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTOR voor de abonnees van de Wegener Dagbladen Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spe len is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speel- voorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakan tiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kos ten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal €25,- per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. 3W1TJH -&TTtW A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: lontje Beton, Antwoordnummer 8489, 3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! 6030 Heerlijk verblijf in het wijnstadje Löf, direct aan de oever van de Duitse Moezel Reis met uw krant naar het mooie Moezelgebied! Want speciaal voor onze abonnees hebben wij een fantastisch midweek- en week endarrangement samengesteld naar het leuke wijnplaatsje Löf, direct aan de oever van de Moezel. U verblijft in het gezellige fami liehotel Lellmann, middenin het centrum van het liefelijke Löf. En... natuurlijk hebben wij een zeer voordelige prijs voor u bedongen, waardoor u een 4-daagse autoreis al kunt boeken vanaf slechts €69,- (5 dagen vanaf €85,-)! Normaal betaalt u voor dit hotel tot wel €35,- per persoon per nacht, dus tel uit uw winst! Löf is een prima uitgangspunt voor heerlijke uitstapjes in het gebied van de Moezel, de Rijn en de natuurparken van de Eifel. HOTEL LELLMANN Het gezellige familiehotel Lellmann is gelegen direct aan de Moezel, in het centrum van het wijnstadje Löf. Het hotel beschikt over een lounge, lift, sfeervol restaurant en een gezellige bar. Bovendien kunt u gratis gebruik maken van het overdekte zwembad en kunt u tegen betaling gebruik maken van sauna en solarium. De kamers zijn voor zien van douche, toilet telefoon, televisie en minibar. Tegen een klei ne toeslag kunt u een kamer met Moezelzicht en balkon boeken^ TIPS VOOR UITSTAPJES Löf is een lieflijk wijnstadje langs de Moezel. Het ligt niet ver van het mooie Koblenz, het centrum van de wijnhandel, waar de Moezel en de Rijn samenkomen. Langs de Moezel liggen bekende wijn plaatsjes zoals Wittlich, Cochem en Traben-Trarbach. Aan de Rijn ligt het mooie Boppard, waar het imposante 12-eeuwse klooster fier op u neerkijkt. We raden u aan een tocht door de Eifel te maken en landelijke plaatsen zoals Daun, Monschau en Gerlostein te be zoeken. Tot slot noemen we nog Trier, vermoedelijk de oudste stad van Duitsland. Toeslagen: Toeslag kamer Moezelzicht 4 dgn €20,- 5 dgn €25,-. 1-persoonskamer 4 dgn €20,- 5 dgn €25,-, halfpension 4 dgn €45,-/ 5 dgn €55,-, reserveringskosten €15,- (verplicht, per boeking). Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in hotel Lellmann in 2-persoonskamer, dag# ontbijt gebruik overdekt zwembad. Exclusief: vervoer, toeslag halfpension, reserveringskosten, n annuleringsverzekenng. Voor meer informatie en boekingen: KRAS tel: 073 - 5 999 999 online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HZ 14.818 WGGGNGR dagbladen Meer bereiken. Met Wegen?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 22