1 1 Gaat u ook iets doen voor de Zonnebloem? PZC Van der Hooft Gehandicapt of chronisch riek! ANGO maakft) beter Pos,bus85c' leven mogelijk! ARENSMAN Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage op giro 145. ^1 vrijdag 5 augustus 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Jubileum Op donderdag 11 augustus 2005 zijn onze ouders en grootouders Herman Klaassen en Janneke Klaassen-van Tatenhove 50 jaar getrouwd Wie hen wil feliciteren is van harte welkom donder dag 11 augustus 2005 van 19.00 tot 21.30 uur in ge bouw "De Poort", Temeuzensestraat 4a te Zaam- slag. Overlijden Heden bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer A. J. A. M. de Dooij oud-medewerker van de gemeente Goes bij de afdeling stadsbeheer De heer De Dooij is bijna 16 jaar verbonden geweest aan onze gemeente, laatstelijk als beheerder mileu- straat. Wij wensen zijn echtgenote, dochter en verdere fami lie veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Goes De burgemeester, drs. D. j. van der Zaag De secretaris, drs. C. G. M. Maas Goes, 4 augstus 2005 Wij ontvingen het droevige bericht dat op 3 augustus 2005 is overleden onze oud-collega André de Dooij André was van november 1987 tot juli 2003 werk zaam bij bureau reiniging van de afdeling stadsbe heer. Wij hebben hem in die jaren leren kennen en waarde ren als een betrokken mens, zowel bij zijn werk als bij zijn collega's. Wij wensen Ariana en Marion, zijn ouders en verdere familie en vrienden sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's afdeling stadsbeheer, gemeente Goes. Geschokt zijn we door het plotselinge overlijden van André de Dooij betrokken ouder van o.b.s "De Moolhoek", vader van onze leerlinge Marion, echtgenoot van onze collega Ariana. We wensen Ariana, Marion en verdere familie alle sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en teams o.b.s. "De Moolhoek", o.b.s. Wemeldingeen o.b.s. "DeTunnel", Facetscholen voor Openbaar Onderwijs Kapelle. We zijn erg geschrokken en verdrietig door het plotselin ge overlijden van André de Dooij papa van Marion uit onze groep. We wensen Marion en haar mama Ariana veel sterkte toe. Kinderen groep 5 o.b.s. "De Moolhoek" - Kapelle Het plotselinge overlijden van André de Dooij vader van onze leerlinge Marion en echtgenoot van onze administratrice Ariana heeft ons erg geschokt. We wensen Ariana, Marion en verdere familie veel sterkte toe om het verlies te kunnen dragen. Namens de ouders: Ouderraad, Medezeggenschapsraad en natuurouders van o.b.s. "De Moolhoek" - Kapelle Want niemand weet wat leven is, alleen dat het gegeven is en dat van dit geheimenis God het begin en einde is. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn man en mijn vader Herman Stevense in de leeftijd van 60 jaar. Middelburg: Ineke Stevense-Boon Tholen: John Stevense 4336 JP Middelburg, 4 augustus 2005 Torentrans 117 De afscheidsdienst zal worden gehouden op maan dag 8 augustus om 12.00 uur in kerkcentrum "de Hoeksteen", Roozenburglaan 22 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot af scheid nemen van 1115 tot 11.45 uur. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in bovengenoemd kerkcentrum. De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Zacht en kalm is, na een kortstondig ziekbed, van ons heengegaan mijn lieve man, onze bijzondere Vader en opa Cornelis Rasser Cor in de leeftijd van 70 jaar. Annie Rasser-Bouthoom Annemarieke en Frans Chiel Jannie en René Sjaak Sanne Tijmen en Marianne Kim Sammy Daan Goes, 3 augustus 2005 Henry Dunantstraat 26, 4471 BV Wolphaartsdijk Cor is thuis Wie nog even bij hem wil zijn, is van harte welkom op zaterdag 6 augustus tussen 15.00 en 20.00 uur. De dankdienst voor zijn leven, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden op maandag 8 augustus om 11.30 uur in de "Nicolauskerk", Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om plm. 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in "De Brug", Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. We zijn niet bedroefd omdat we hem hebben verloren, maar dankbaar dat wij hem in ons leven hebben gehad. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat is overleden mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader en zwager Josephus van Geersdaele echtgenoot van Philomena Paulina Broeekaert 20 augustus 1922 t 3 augustus 2005 Vlissingen: P. P. van Geersdaele-Broeckaert Vlissingen: Hans en Bianca en kinderen Familie van Geersdaele-Broeckaert Correspondentieadres: Vincent van Goghlaan 9 4382 SN Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 8 augustus van 09.45 tot 10.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 11.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er de mogelijkheid tot condole ren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Verdrietig delen wij u mede dat, na een voor haar moeizame levensavond, is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Martina Gideonse-de Visser Grijpskerke f Middelburg 1 januari 1922* 3 augustus 2005 Middelburg:! Gideonse Vrouwenpolder: Joke en Henk Maljaars-Gideonse Monica en Bert Tim, Mark, Jasmijn Abco en Mariska Grijpskerke: Marja en Bram Louws-Gideonse Jessica en Johnny Danny en Lilian Met dank aan de medewerksters/ers van Verpleeghuis 't Gasthuisvoorde liefdevolle verzorging die zij van hen kreeg. Correspondentieadres: Koningin Emmaweg 6 4354 KC Vrouwenpolder De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op maandag 8 augustus om 13.00 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle. In de hal bij de consistorie van de kerk is er gelegen heid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is ér gelegenheid tot condoleren in het Protestants Gemeentecentrum, Joh. de Pourck- straat 2 te Oostkapelle. Zij hield van bloemen. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. Tot onze droefheid is overleden onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Martina de Visser echtgenote van I. Gideonse in de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: W. de Visser J. de Visser-de Voogd Brouwershaven: de Visser J. H. M. de Visser-Koopman t Oostkapelle: A. de Visser t Z. Poppe P. A. J. Poppe-Tinbergen Zoutelande: J. de Visser M. J. de Visser-Post Barendrecht: L. W. de Visser M. de Visser-Wielemaker Neven en nichten Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman GEIDELOOZEPAD 20,4463 AJ GOES (0113) 227525 (0113) 311 444 Voorzorgen advies met de Stichting Voorzorg j Uitvaart. Tevens mogelijkheid tot depositostorting Advertentie, buiten schuld der familie, eerst heden geplaatst. Heden overleed toch nog onverwacht onze zuster, schoonzuster en tante Elisabeth Cornelia Kloet weduwe van Dignus Nagelkerke in de leeftijd van 85 jaar. 's-Heer Arendskerke: J. Kloet M. P. Kloet-Janse Goes: C. C. Traas-Kloet J. Traas Neven en nichten 's-Heer Arendskerke, 2 augustus 2005 Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden onze tante en oudtante Cornelia Adriana de Witte-Geldof -Tante Corrie- weduwe van Adriaan Cornelis de Witte in de leeftijd van 87 jaar. Joke Louwerse-Geldof Kees Louwerse Danny en Marianne, Lotta Leo Geldof Jeanet Geldof-Simonse Pascal en Jessica, Glenn Waldo en Heieen Vlissingen, 3 augustus 2005 Correspondentieadres: Duijvendrechtstraat 14 4382 EV Vlissingen De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 8 augustus om 11.00 uur in het Dorpscentrum, Schuit- vlotstraat 8 te Biggekerke, aansluitend zal de begra fenis omstreeks 11.45 uur plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Biggekerke. Voorafgaand aan de rouwdienst is er vanaf 10.30 tot 10.50 uur in bovengenoemd Dorpscentrum gelegen heid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpscentrum. Enige kennisgeving Dankbaar voor al wat het leven hem gebracht heeft is na een kortstondig ziekbed overleden onze dierbare vader en grootvader Jhr. Mr. Gijsbert Carel Duco Rutgers van Rozenburg Oud-dijkgraaf Waterschap Walcheren Officier in de Orde van Oranje Nassau Rechtsridder Johanniter Orde Utrecht, 31 maart 1914 - Zeist, 4 augustus 2005 gehuwd geweest met Elisabeth Lantsheer weduwnaar van Antoinette Wellink Den Haag: Ada Rutgers van Rozenburg Michael en Luisa Philipse-Ruiz Roldan, Eveline Philipse Berkeley (USA): Anyez Rutgers van Rozenburg Sonia Ihara Driebergen: Max en Doortje Rutgers van Rozenburg-Kuenen Welmoed, Jochem, Folkerl, Deborah, Coen Correspondentieadres: Mallemolen 45, 2585 XH 's-Gravenhage De herdenkingsdienst zal worden gehouden op dinsdag 9 augustus om 13.00 uur in de Nieuwe Kerk te Middelburg (ingang links van de Lange Jan). Gelegenheid tot condoleren van 12.00-12.45 uur in de Wandelkerk (zelfde ingang). De begrafenis zal in besloten kring te Domburg plaats vinden. Wij betreuren het verlies van onze trouwe en geliefde zwager, oom en oudoom Jhr. mr. Gijsbert Carel Duco Rutgers van Rozenburg Oostkapelle: J. A. Lantsheer A. L. Lantsheer-de Bruijn van Melis- en Mariekerke Oostkapelle: Mariska van Hoogenhuyze Hans Mazee 's-Gravenhage: Alexander van Hoogenhuyze Ockje van Hoogenhuyze-de Mol van Otterloo Sint Laurens: Justine Lantsheer Aagtekerke: Augusta Lantsheer Amsterdam: Henri Lantsheer Constance Lantsheer-Rijpma Bussum: Jan Kees Lantsheer Renée Lantsheer-van Vloten achterneven en -nichtjes 4 augustus 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en deelneming die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve zorgzame vader en opa Willem van den Berge betuigen wij u onze oprechte dank. Het was voor ons een troost te weten dat zo velen met ons meeleefden in die voor ons zo moeilijke dagen. M. van den Berge-Bouwens Kinderen en kleinkinderen Bruinisse, augustus 2005 Hartverwarmend was het te ei-varen dat zo velen met ons meeleefden na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Smalheer-de Valk Dit was voor ons een geweldig grote troost en steun. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Namens de familie, Janny van der Wekken-Smalheer Dreischor, augustus 2005 In Memoriam Niemand die het weet, niemand die iets ziel. Het huilen zonder tranen, het stille verdriet. Gerard Ramaekers 5 augustus 2000 5 augustus 2005 Wilma, Marco, Xandra, Yolanda 5-8-2002 5-8-2005 Gabri de Jonge Wat blijft is de herinnering, maar zeker weten we één ding. Jij zal voortleven in ons hart, op een plek heel apart. Elly Richard Rachèl Patricia uitvaartverzorginj de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degr0oldekam.nl Uw - Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC "s-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! 3800 AW Amersfooit Tel. (033) 465 4345 www.ango.nl ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS LM. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl je weet wel hoe ons leven eruit ziet ld Vision maar het kan anders! jouw keus is alles wat nodig is Samen mee ons kun jij het verschil maken voor kansarme kinderen. Als sponsor bied je een kind de kans van zijn leven. Een kans om ziekte en honger te overwinnen. Als je 80 cent per dag kunt missen, zorg je ervoor dat jouw sponsorkind en zijn omgeving toegang krijgen tot onder andere gezondheidszorg, schoon water en onderwijs. Al meer dan 50 jaar werkt World Vision, vanuit haar christelijke achtergrond, zo effectief mogelijk om kinderen en hun omgeving te helpen. Help mee, alles wat we nodig hebben is jouw keuze voor een kind! \jkwr-'- bel 0900 0255 (10 ctpm) of surf naar www.worldvision.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38