Zeeuwse lopers op het tweede plan Eerst werken en dan het plezier Rolstoeltennis in Koudekerke Schakers spelen gelijk Van Bommel in race voor CL-prijs Internazionale verwelkomt Figo Zaak-Kalou ligt bij juristen Huub Maas wint Boulevardloop in Vlissingen, Arjan Beije vierde uitslagen Davids dankzij Jol bij Spurs Zege Verbraak en Kouwenberg in Nieuwerkerk Eerste verlies Erwin Koeman agenda donderdag 4 augustus 2005 swbl( GOTEBORG - Het Nederlands schaakteam heeft giste» bij het Europees kampioenschap in Göteborg gelijk» speeld tegen Frankrijk. Alle partijen eindigden in remu waardoor het duel in 2-2 eindigde. Door dit result» staat Oranje - bestaande uit Loek van Wely, Ivan Sok» lov, Sergei Tiviakov en Jan Timman - vierde. De Israö sche schakers staan momenteel aan kop bij het EK. FranH rijk staat tweede, voor Oekraïne. De Nederlandse vrouwen leden in de vijfde ronde eend derlaag. Oekraïne was met 2,5-1,5 te sterk. De ertó winstpartij kwam op naam van Zhaoqin Peng die te st3 was voor Natalia Zhoekova. Tea Bosboom-Lanchava v3 loor van Katerina Lahno, terwijl Petra Schuurman rem se overeen kwam met Inna Gaponenko. De vierde Neda landse schaakster, Bianca Muhren, ging onderuit teg« Tatjana Vasilevitsj. Het team staat twaalfde in de tussd stand, twee punten achter koploper Polen. ANP NYON - Mark van Bommel (ex-PSV) is genomineerd v« een onderscheiding in de Champions League. Hij is deen ge Nederlander in een groep van 21 geselecteerde speler De aanwinst van Barcelona dingt mee naar de prijs voi de beste middenvelder in het afgelopen seizoen. Hij het, concurrentie van onder anderen Gerrard (Liverpool), Ki ka (AC Milan), Lampard (Chelsea) en Ballack (Baya München). De Zuid-Koreaan Ji-Sung Park (ex-PSV. Manchester United) is genomineerd voor de prijs van: beste aanvaller. Ook de beste keeper en beste verdedig worden gehuldigd. Alle 21 genomineerden doen teve mee in de uitverkiezing van de beste speler van de Chan pions League in het afgelopen seizoen. De onderscheidis gen worden op 25 augustus in Monaco uitgereikt. ANP MADRID - De Portugese international Luis Figo teke vandaag een tweejarig contract bij Internazionale Mi aan. Dat hebben bronnen in Spanje en Italië gisteren g meld. De 32-jarige aanvaller van Real Madrid dient inM laan eerst nog wel een medische keuring te ondergas voordat hij zijn nieuwe verbintenis signeert. Figo won al geruime tijd in verband gebracht met Intemazionai Hij is ontevreden bij Real Madrid waar hij niet meerks rekenen op een basisplaats. Zijn contract bij de 'Koniri lijke' loopt nog door tot medio 2006. ANP EINDHOVEN - PSV zal Salomon Kalou ook juridisch a dersteunen in zijn streven om aan de slag te kunnen Eindhoven. De directie van PSV heeft gisteren juridisd hulp ingeroepen om te kijken of Kalou onder zijn twees rige contract bij Feyenoord uit kan. Als het tot een recta zaak komt, zal de Ivoriaanse aanvaller zich moeten bero pen op positieverbetering. Volgens het Nederlands a beidsrecht kunnen de werkomstandigheden en/of de sak riëring aanleiding geven om een arbeidscontract doori rechter te laten ontbinden. PSV en de begeleiders van de speler onderzoeken nu tw mogelijke scenario's. Of de gang naar de kantonrechter het inschakelen van de arbitragecommissie van KNVB. Die tweede optie is minder gewenst, omdat waarschijnlijk veel meer tijd in beslag neemt. GPD van onze sportredactie KOUDEKERKE - Op de tennis banen van LTC De Stoof uit Koudekerke wordt de komende vier dagen weer het Zeeland Open gehouden, een nationaal ranglijsttoernooi voor rolstoel tennissers. De achtste editie van het toer nooi is redelijk goed bezet. Bij de mannen zijn er vijf tennis sers uit de toptwintig van de na tionale ranglijst. Koen Meer wijk, de nummer negen van Ne derland, is als eerste geplaatst. Hij won dit jaar al de Open Limburgse. Meerwijk krijgt in Koudekerke in de categorie mannen enkel main concurren tie van onder andere Luc Fla- mand (11e), Marcel Rutten (13e), Riens van Raaij (18), Peter den Otter (20) en Johan Kooman (21e), die uit 's-Heer Arendskerke komt. De Vlissinger Walter de Leeuw is ingedeeld in de categorie mannen enkel second. Bij het dubbelspel is hij, samen met partner Peter den Otter, wel in gedeeld in de hoogste klasse. Bij de vrouwen is Judith San ders als eerste geplaatst. Zij staat 23e op de nationale rang lijst. Yolanda van Raaij-Barends uit Goes doet mee in de hoogste dubbelcategorie. In totaal ko men er 33 spelers in actie in acht verschillende categorieën. De meesten doen mee in zowel het enkel- als het dubbelspel. Het Zeeland Open begint van daag om 12.30 uur. Zondag zijn er diverse finales en worden de laatste poulewedstrijden - de organisatie hanteert niet louter afvalschema's - gespeeld. door Sjaak Sinke VLISSINGEN - De 68e editie van de Vlissingse Boulevard loop is geen Zeeuws onderonsje geworden. Arjan Beije, de eind winnaar van het PZC-straten- loopcircuit, eindigde slechts als vierde. Overtuigend winnaar werd Huub Maas van atletiekvereni ging Thor uit Roosendaal. Hij grossierde een aantal jaren gele den nog in mondiale, continenta le en nationale titels op de run- bike-run. Maar dat bleek niet echt een lucratieve bezigheid: hij moest nadien zelfs zijn wed- strijdfiets verkopen om in zijn levensonderhoud te voorzien. In totaal kwamen er liefst 220 wedstrijdatleten in actie op de Vlissingse boulevards. Van de start af richting het Wooldhuis trok Huub Maas een kopgroep van tien man op gang. met daarin onder andere Edwin Stolk (Flakkee), Rutger Veer man (Wielingen), Tim Pleijte (Dynamica), Arjan Beije (Dyna mica) en Mark Kwakernaak (Parthenon). Na de eerste volle ronde van 3,2 kilometer had Maas orde op zaken gesteld en iedereen al op geruime afstand gezet. Alleen de taaie Colin Be kers van de loopgroep Ed Sli- chers kon nog enigszins in het spoor van Maas blijven. Op zo'n honderd meter volgden Beije, Koole, Pleijte, Van Malsert en Stolk. Ter hoogte van het standbeeld van Michiel de Ruyter liet Maas er geen gras meer over groeien en sloeg hij definitief zijn slag. Maas finishte in de scherpe tijd van 22 minuten en 14 seconden. Bekers had acht tellen meer no dig. Mark Kwakernaak eiste de laatste podiumplaats voor zich op. Beije, al na de wedstrijd in Haamstede zeker van de over winning in het PZC-stratenloop- circuit, smaakte wel het genoe gen de eerste Zeeuw te zijn. Hij werd vierde. Niels Koole stelde de tweede plaats in het klasse ment zeker, ook al omdat Theo Rabout gisteren verstek liet gaan. Franky Beljaars was eveneens al z^ker van de eindoverwin ning in de categorie masters H40, maar was nog dolblij met de dagoverwinning, vooral om dat hij één van de sterkste vete ranen van Nederland, Ruud Woord, achter zich had gehou den. Rini Bruggeman (AV'56) pakte het brons. Pieter van Horssen (Dynamica) spoelde de nare smaak van vier keer verlies van Wim Besuyen (Dynamica) weg door de laatste wedstrijd te winnen bij de mas ters H50. Voor Rinus Joosse (AV'56) was het vijf op een rij bij de masters H60. Vrouwen Anjolie Engels-Wisse (Haag At letiek) was in haar nopjes met de overwinning op de Vlissingse boulevard. Maar het hielp haar niet aan de eindzege in het stra- tenloopcircuit. Ze liep immers maar drie wedstrijden uit. In Huub Maas liet iedereen zijn hie len zien in Vlissingen. foto Ruben Oreel Westkapelle viel ze uit en de wedstrijd 'in Domburg miste ze vanwege haar vakantie. De eindoverwinning ging nu ver rassend naar Karin Bastian (Dy namica), die in de laatste wed strijd Chantal Koole Maat van de eindzege afhield. Jeanine Overveld ging met de eerste plaats bij de masters D40 aan de haal. Voor de Boulevardloop bungelde ze nog troosteloos on deraan in het klassement, maar de overwinning in Vlissingen le verde haar meteen de hoofdprijs op. Vlissingen.Boulevardloop 7.2 km mannen H20: 1. Huub Maas (Thor) 22.14, 2. Colin Bekers (Loopgroep Ed Slighers) 22.22., 3. Mark Kwakernaak (Parthenon) 22.40, 4. Arjan Beije (Delta Sport) 22.43, 5. Niels Koole (Dynamica) 23.33, 6. Jorit Malsen (Nieuwegein) 23.25, 7. Remy Vasseur (Dynamica) 23.30, 8. Tim Pleyte (Dynamica) 23.32, 9. Edwin Stolk (Flakkee) 23 25, 10. Rut ger Veerman (Wielingen) 24.01H40: 1 Franky Beljaars (Dynamica) 23.34, 2. Ruud woord (Thor) 23.47, 3. Rini Brug geman (AV'56) 24.35,4. Wim Vos (Dyna mica) 23.05, 5. Jaap van de Bok (Flak kee) 25.12. H50: 1. Pieter van Horssen (Dynamica) 25.20, 2. Piet Hopmans (Ber gen op Zoom) 25.47, 3. John Overweel (Dynamica) 26.03. H60:1Rinus Joosse (AV'5') 28.26, 2. Joop Lasseur (Delta Sport) 28.40, 3. Kees Marcusse (Dynami ca) 29.51. Vrouwen D20: 1. Anjolie Engels-Wis se (Haag Atletiek) 27.18, 2. Karin Basti an (Dynamica) 28.34, 3. Chantal Koole Maat (Dynamica) 29.18, 4. Petra Ver hulst (Dynamica) 31.52, 5. Janneke Lin de (Delta Sport) 32.22. D40: 1. Jeanine Overveld (Thor) 29.03, 2. Willemien de Nooyer (Dynamica) 30.07, 3. Suzanne Geschiere (Dynamica) 32.56. Eindstanden PZC-stratenloopcir- cuit: Mannen H20: 1. Arjan Beije 1200, 2. Niels Koole 1196, 3. Theo Ra- bout 1192, 4. Tim Pleyte 1190, 5. Wim van Sparrentak 1182. H40: 1. Franky Beljaars 1200, 2. Rini Bruggeman 1195, 3. Wim Vos 1194. H50: 1. Pieter van Horssen 1200, 2. Eddy Smit 1196, 3. Jo hn Overweel 1193. H60: 1. Rinus Joosse 1200, 2. Joop Lasseur 1196, 3. Kees Mar cusse 1191. Vrouwen D20: 1. Karin Bastian 1197, 2. Chantal Koole-Maat 1195, 3. Petra Verhulst 1187, 4. angelina Fondse 1186, 5. Janneke Linde 1186. D40: 1 Jeanine Overveld 1200, 2. Willemien de Nooyer 1197,3. Huquette Declerq 1192. Alcala la Real. Oefeninterland, vrou wen Spanje-IMederland 0-3 (0-1). Doelpunten: Karres, Lammers, Fuchs. Lucky Day. 6-15-16-20-24-25-28-29-30-33-37-40-42- 44-50-53-57-67-74-75. (onder voorbe houd) jTennis Nieuwerkerk. Gruttepikkerstoer- nooi. Mannenenkelspei. HE4: D. Hui sing-P. Godrie 6-2 6-1. HE5: J. de Kos- ter-J. Wakker 6-3 6-2. HE6: D. Pante- koek-S. Noorda 6-2 7-5, R. Anbeek-T. LONDEN - Edgar Davids is sinds gisteren officieel in dienst van Tottenham Hotspur. De 32-jarige middenvelder komt transfervrij over van Internazio nale. Volgens Davids was de aanwe zigheid van manager Martin Jol een belangrijke reden om voor de Londense club te kiezen. „Ik wil weer genieten van het voet bal", zei hij bij zijn presentatie. „Ik weet hoe Martin traint en ik weet hoe hij zijn ploegen laat spelen. Ik heb ook informatie in gewonnen bij andere spelers. Ie dereen was positief." GPD Werner Tak zet de lijnen uit bij mannenvolleybalteam Morres Hulst NIEUWERKERK - Bij tennis vereniging Duiveland is deze week het Gruttepikkerstoernooi aan de gang. Het toernooi heeft 233 deelnemers, goed voor 206 partijen verdeeld over vier ba nen. Het toernooi is niet alleen bij Zeeuwen in trek; er doen ook vakantiegangers uit bijvoor beeld Groningen en Twente mee. Angela Kouwenberg en Linda Verbraak zijn speelsters van de organiserende tennisclub. Zij speelden «afgelopen voorjaar in de vrouwencompetitie en dub belden gisteravond in de vijfde categorie met elkaar. En met succes, want Kouwenberg en Verbraak wonnen in een thriller van Marjan Hermans en Nelly van den Doel. De eerste set ging nog met 6-3 naar het duo Hermans/Van den Doel, maar daarna stelden Kouwenberg en Verbraak met 7-5 en 7-6 orde op zaken. In de poule van het vrouwendub- bel vijf hadden Kouwenberg en Verbraak eerder deze week nog verrassend verloren van Jopie den Engelsman en Karen MeUe- gers. Voor het koppel Kouwen berg/ Verbraak rest nu alleen nog een duel met Jacky Steehou wer en Ingrid Saman. Ook zij wonnen gisteren hun partij. Te gen Den Engelsman en Melle- gers werd het 6-4 en 6-1. Bij het mannenenkelspei in de zevende categorie had de als derde/vierde geplaatste Max Ha- velaar de grootste moeite om zich in de kwartfinales te spe len. Havelaar had drie sets no dig om tegenstander Lennard Bolier te verslaan: 2-6 7-6 6-4. Lennaert de Looze is zijn volgen de opponent. LONDEN - Erwin Koeman heeft als trainer van Feyenoord zijn eerste nederlaag geïncas seerd. De oud-international zag gisteravond zijn ploeg in Lon den met 2-0 verliezen bij Charl ton Athletic. Op de uitslag viel weinig af te dingen. Bent maakte na een uur binnen twee minuten beide tref fers. Bij Feyenoord maakte de Japanner Hirayama in de slotfa se zijn debuut. De jeugdinterna- tional is op proef bij de Rotter dammers. ANP Vos 7-6 6-1, M. Lodewijk-M. Salonw 6-1 6-1, R. Folmer-H. Kats 6-3 7-6 Hf A. Duinhouwer-M. den Boer 2-6 6-2>| L. Weeda-M. Lansbergen 6-2 6-1, L I Looze-S. van Westen 6-4 6-2, P. ten rit ve-H. Muller 6-3 6-7 7-5, P. Renger-H.Cf pelle 7-6 3-6 6-0. HE8: M. den Bok; Weenink 4-6 6-0 6-1. Vrouwenenki spel. DE6: L. Kayser-L. Kievit 6-3 f DE7: L. Kievit-A. van der Kroon 6-1H M. Walpot-S. Gerrits 6-1 6-1. Mam# dubbelspel. HD6: A. Hakkenbrau Mijnders-E. Kouwenberg/A. Stoufl dijk 7-5 6-0, J.P. Dekker/M. Geen» de Waegenaere/E. Hogendoorn 4-6» 6-3. HD7: M. Havelaar/H. Struijk-T Ti man/J. Hoare 6-2 5-7 6-2, A. Schippej Westerweel-A. van der Have/R. Vil nink 7-5 6-4, M. van der Cingel/W.tj der Pol-H. Doeleman/W. van Marlet 6-4, S. Slager/D. van Zandwijd Struijk/D. van der Wielen 6-3 6-3 Vnj wendubbelspel. DD6: C. de Fouw van der Horst-B. de Bruine/R. Slooaj ker 0-6 6-3 7-5. DD8: G. Leerstij Schot-E de Looze/D. Kenters 3-68 6-4. Gemengddubbelspel. GD3: Verschoore/I. Joziasse-C. Versteeoj de Keyzer 6-7 6-2 6-2. GD6: l Hollander/P. den Hollander-N. Meijer: Langbroek 6-4 3-6 6-1 Vlissingen. Open Schelde-toernK Mannenenkelspei. HE5: S. Bakker-; Lourens 6-0 6-1. HE6: F.J. Visset Schuitema 7-6 7-6. HE7: D. Verschi re-S. de la Cousine 6-3 6-0. HE7-35« Walsarie Wolff-A. van Tiggelen 6-1H HE8: J. Wolf-N. Westerterp 6-2 6-2,1 van Tilborgh-R. de Graaf 6-2 Tl HE8-35+: M. de Cesari-D. van MM 6-7 6-2 6-4. Vrouwenenkelspel. DE E. Hartog-S. Wohrmann 6-2 6-2. DE A. Ilic-A. Zabicki 6-1 6-2. DE7: A. Kuur ga-l. Boudewijns wo. Mannendubh spel. HD6: J. Verhage/F.J. Visser* Boonman/E. Kaaij 4-6 6-1 6-0. HD6-35+: B. van Sabben/F. van der- ker-M. Roelse/T. Otten 6-2 6-1 I mengddubbelspel. GD5: M. Bergs-H. de Roover/A. T 7-6 6-4. GD6-35+: W Hendri gajow-J. de Vries/K. Baars 6-4 E; GD7: P. Philo-M. Bul-M. Hazenberd van den Bergh 6-3 6-2. Eneco Tour, ProTour. Mechelen. Proloog: 1 Verbrug»' (Bel) 5,7 km in 6.45 (gem 50,652 kmi 2. Barredo (Spa) 0.01, 3. Knaven (N*1 0.02, 4. Peschel (Dui), 5. DevolderlB». 6. Lorenzetto (Ita), 7. Joachim (Lux Schmitz (Ned) 0.03, 9. Wauters 10. Van den Broeck (Bel), 12. DeG;fl: 0.06,17. Van Heeswijk 0.08, 21. Van*! 0.09, 25. Thomas Dekker 0.10, 26. Kei na 0.11, 30. Vierhouten 0 0.14, 42. Moerenhout C 55. Erik Dekker 0.18, 62. Reinerink 0.21, 73. De Jongh 0.21,1 Boogerd 0.22, 91. Engels 0.26, A Pronk 0.33, 125. Van Katwijk, 138.5 0.36, 143. Veneberg 0.38, 155. Sfl<: 0.41,159. Van der Wal 0.42. Ronde van Denemarken. Eerste etappe, Skive-Skive: 1. Ba (Ita) 208,5 kilometer in 4.54.51, 2. Gj pel (Dui) 0.09, 3. Arvesen (Noo), 4. M' sen (Den), 5. Grillo (Ita), 6. Sorenq (Den), 71. Mutsaars 1.09, 90. Scheut man 3.09. Donderdag Tennis I Zeeland Open rolstoeltennisW nooi. Aanvang: 12.30 uur. Locatie:q' De Stoof in Koudekerke. 1 Voetbal Vriendschappelijk. HW'24- lis-Waas (19.30), Steen-Red Star land (19.30 uur). |-SmM ;ar m Zowel het mannen- als vrou wenteam van volleybalvereni ging Morres degradeerde afge lopen seizoen naar de derde di visie. Bij de vrouwen keert na enkele jaren afwezigheid Gui- do de Beule terug als trainer. Het mannenteam, dat morgen voor het eerst traint, wordt ge leid door Wemer Tak. oud-spe ler van Brevok, VVC, VDK Gent, Savok, Morres en Assen ede. Hij maakt zijn standpun ten duidelijk. door Karei Pleunis SINT-JANSTEEN - Werner Tak lijkt niet te benijden. Van het team dat vorig seizoen uit kwam in de tweede divisie, ble ven maar vijf spelers over. Zes teamleden, onder wie beslist niet de minsten, marcheerden het vijftig jaar oude huis uit. Het was het gevolg van het af gelopen seizoen, waarin onder linge vetes en veel gesteggel tot een voortijdig vertrek van de trainer leidden. Alles ging mis. Maar Tak praat liever niet over dat verleden. Wat voor Tak telt, is de toe komst. En hoewel hij niets met voetbal heeft, onderschrijft hij wel de woorden van de grote voetbalmeester Johan Cruijff: elk nadeel heeft ook een voor deel. „Want ik hoef me door die leegloop minder bezig te houden met de vorming van een team. Ik hoef de karakters, die vorig seizoen botsten, niet op één lijn te brengen. Daar door kan ik me concentreren op het individu. Ik kan de acht jongens waarover ik beschik al lemaal beter maken. Dat is een pracht van een uitdaging." De nieuwe trainer verwacht dat het team aan het einde van het seizoen met plezier zal te rugkijken op het jaar. „Waar we eindigen, vind ik dan ook minder belangrijk. Als ze maar beter zijn geworden, plezier hebben gehad en bij elke wed strijd van het veld zijn gestapt met het gevoel dat ze zichzelf maximaal hebben gegeven. Het zou overigens wel een schande zijn, mocht deze groep zich niet in de derde divisie handha ven. De vijf die bleven, kunnen het niveau immers aan. En de drie die ik er uit het tweede bij heb gehaald, kunnen eveneens moeiteloos aanhaken op dit ni veau." Werner Tak is 37 jaar. Vorig seizoen werkte hij bij Morres in de luwte. Toen het met trai ner Guido de Beule en de man nen fout ging, zat hij even op de bank bij het eerste. Hij proefde de animositeit tussen de spelers en wist dat hij het zo niet wilde. Tak snapt ook wel hoe de breuk tussen het team en De Beule is ontstaan. „Guido was te lang trainer van het eerste mannenteam. Er komt een mo ment dat de cohesie weg is. Dat moet je voor zien te blijven, voor die tijd moet je ingrijpen. Maar de vraag is: wanneer doe je dat? Zeker in een wereld met een schrijnend tekort aan kwa litatief goede volleybaltrainers is dat moment moeilijk te bepa len. Je plakt er zo gemakkelijk nog maar een jaartje aan vast. Ach, het loopt wel. En dat is verkeerd." Werner Tak, vader van drie kinderen en getrouwd met volleybalster Loeki Govers, heeft voor zichzelf wel wat doelen geformuleerd, „Ik ben ervan overtuigd dat er uit deze jongens nog veel meer te halen valt. Positioneel, blokke rend en passend kunnen ze alle maal flink wat groeien. Een aantal heeft meer hoogte dan ik ooit had. In potentie hebben ze dus mogelijkheden." Ligging Toch zal ook Tak geconfron teerd worden met de nadelige ligging van Hulst ten opzichte van de rest van Nederland. „Van een groep van zestien (eer ste en tweede team samen) heb ik er op woensdag vier op de training", vertelt hij. „Geluk kig dat er nog twee van Voor waarts meedoen. Zo kun je nog iets doen. Zinloos zo'n trai ning? Nee. Laat je die jongens alleen op vrijdag komen, dan doe je ze tekort. Wat we heb ben, moeten we koesteren. Het is al zo'n probleem om de jon gens binnen te houden." Elke vrijdagavond wil Tak in elk geval de acht zien spelers waarmee hij een dag later vol leybalt. Absoluut noodzakelijk om de patronen, de afspraken uit de voorbereiding te herha len, te bevestigen en daar wat nodig te verbeteren. Maar niet voor lange praatsessies. „Want daarvan weet ik dat ze niet wer ken. Ik heb er als speler her en der wel een paar meegemaakt. Nutteloos. Dat is vorig jaar bij Morres ook gebleken. Met pra ten werd geprobeerd het team op één lijn te krijgen. Wat ik ge zien heb, is een team dat het twee sets probeerde en daarna bestond uit spelers die hun kop lieten hangen." Tak zegt het seizoen met acht te beginnen en met acht te ein digen. „Je bent een team. Ook de geblesseerden verwacht ik daarom op de training. Een blessure is geen reden om weg te blijven." De oefenmeester weet dat zijn selectie smal is. Te smal. „Dat klopt. Maar er was geen andere keuze. Uitbreiden naar elf bete kent de doodsteek voor het tweede team. In dat geval zou den opnieuw jongens afhaken. Vandaar die verdeling en smal le selecties." Tak begrijpt dat een kleine se- lectiegroep gevaren inhoudt. Vrijwel iedereen is zeker van speelminuten. „Maar het geeft ze geen vrijbrief om te denken dat ze minder arbeid moeten verrichten. Mijn spelers zullen moeten begrijpen dat volleybal heel leuk kan zijn. Maar voor het echt leuk wordt, moet je ar beid verrichten. Dat is trou wens ook de volgorde. Werken en dan plezier." Werner Tak: „Ik ben ervan overtuigd dat er uit deze jongens nog veel meer te halen valt. Positioneel, blokkerend en passend kunnen ze allemaal flink wat groeien." foto Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 16