f Met reuma zorgeloos op vakantit PZC Éirm gm luc ingels In India leven 15.000 meisjes in een achterhuis. CBF Kunt u ook iets doen voor de Zonnebloem1 [Reumafond donderdag 4 augustus 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden Blij werd ze verwacht, Om goed voor haar te zorgen. Maar voor ons zo ongedacht, Heeft God Jeanine bij Zich geborgen. Diepbedroefd geven wij kennis dat door de Heere, vlak voor baar geboorte, van ons is weggenomen ons zo geliefde eerste kindje, Jeanine Wij hadden je zo graag willen kennen, je groot zien worden, je verwennen..... Gerard en Suzette de Visser 29 juli 2005 Gargonstraat 25 4353 CD Serooskerke We hebben Jeanine in besloten kring begraven. Zij die van ons houden, verlaten ons nooit echt. Zijn warmte, zijn humorzijn vrolijke lach, we zullen het missen, iedere dag. wijze waarop hij zijn ziekte gedragen heeft, geven erliii Met pijn in ons hartmaar gesterkt door de dappere en blij moedige wijz wij u kennis van het overlijden van Hui 6 van de Zande 21 november 1940 12 augustus 2005 echtgenoot van Tineke vader vanHuub enAnthonie Zijn liefdevoor ons gezin en onze familie is een voorbeeld voor ons enzo zal hij voortleven in onze gedachten. A. van de Zande-Jonker Hvan cfe Zande t Hennie t en Jan Paauwe Diana en Leo Marlies, Eveline, Tom Caroline Jeanette en Kees Jansen Lisette en Olaf Erik Hoge Maireweg 5 j 4307 RR Oosterland Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op zaterdag 6 augustus om 10.30 uur in dorpshuis "Oosterhof' aan de St.Joostdijk in Oosterland. Hui6 zal om 11.30 uur worden begraven op de algemene begraafplaats te Oosterfamf. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Oosterhof'. Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze geliefde zwager en oom Huib van de Zande Wij wensen Tineke, I luub en Anthonie veel sterkte toe. Delfzijl: Jan en ClaraWierenga-Dekker Zaamslaq: Kees en Liesbeth Dekker-van Hoeve Kloosterzande: Dick en Miep Vogelaar-Dekker Oostburg: Annette Dekker Neven en nichten 2 augustus 2005 Verdrietig, maar met mooie herinneringen, hebben wij af scheid moeten nemen van onze lieve neef Huib van de Zande Bruinisse: L. A. Jonker Bart en Nel Jaap en Dianne Emmeloord: U.Jonker-Seeliger Bart en Gidi Hans en Nel Charlotte Jacqueline Zierikzee: A. P. de Vrieze P.J. Langestraat Joke en Thom Hemien en Jan 2 augustus 2005 Op 3 augustus 2005 is plotseling overleden mijn lieve man, mijn onvergetelijke papa, onze zoon, broer, schoonzoon, zwager en oom André De Dooij in de leeftijd van 40 jaar. Biezelinge: Ariana De Dooij-Wisse Marion Ossendrecht: Familie De Dooij Kapelle: Familie Wisse J Noordstraat 24,4421 JV Biezelinge André is thuis. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 6 augustus om 10.30 uur in de Mozeskerk. Noordstraat 4 te Biezelinge. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapel- le. j Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in rouwcentrum 'De Bevelanden' op de Al- j gemene Begraafplaats te Kapelle. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen, Helaas werd onze jarenlange vriendschap te vroeg afgebroken door het overlijden van onze vriend Huib van de Zande In onze gedachten blijven de mooie herinneringen aan een bijzonder mens. Wij wensen Tineke, Huub, Antfxony en overige familie alle mogelijke sterkte toe. Maarten en Etfa AdriaanenAdrie Rien en Truus Nico enjopie Jaap en Trees Henk rnjanny Koos en Iris 2 augustus 2005 Na een jarenlange vriendschap is van ojis heengegaan Huib van de Zande Wij wensen Tineke en de kinderen veel sterkte toe. Hans enjoke Muller Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze vriendelijke buurman Huib Wij zullen zijn wanne persoonlijkheid missen. Familie van der Maas Familie Kloet Oosterland, 2 augustus 2005 Wat is mijn wereld wazig, wat wordt mijn wereld klein. Ik kan mij soms niet herinneren wie jullie allemaal zijn Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds. Dan is het weer heel even net als vanouds. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder en oma Amalia Wilhelmina Dorothea van Florenstein weduwe van Adriaan Peter Merrelaar in de leeftijd van 80 jaar. Breskens: Rob en Tannie Merrelaar-Kotvis Martin en Anja Sabrina, Renzo Bart en Wendy Oostburg: Hans en Marleen Merrelaar-de Vos Nathalie 0 enGuido Michel Dinteloord: Truus en Arnold van den Boogaard- Merrelaar Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij op afdeling Korenbloem in De Stelleheeft gekregen. Oostburg, 2 augustus 2005 Correspondentieadres: Kon. Emmastraat 17 4511 CH Breskens Moeder is opgebaard in het mortuarium van het An- tonius ziekenhuis te Oostburg, waar u vrijdag 5 au gustus van 19.00 tot 19.30 uur afscheid van haar kunt nemen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 6 augustus om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De Waterlelie Ik heb de witte water-lelie lief, daar die zoo blank is en zoo stil haar kroon uitplooitin 't licht. Rijzend uit donker-koelen vijvergrond, heeft zij het licht gevonden en ontsloot toen blij het gouden hart. Nu rust zij peinzend op het watervlak en wenscht niet meer... Frederik van Eeden Met grote droefheid in het hart, maar met dankbaar heid voor alles wat zij voor ons is geweest en altijd zal blijven, geven wij u kennis dat is overleden onze innig geliefde zus, moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Emma Geertruida Schellinkhout *4 mei 1922 130 juli 2005 J. M. Potters-Schellinkhout Lilianne Butler Frits Jansen Frank Carla t Marianne Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Stadhuisplein 43 4531 GZ Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Emma Geertruida Schellinkhout *4 mei 1922 f30 juli 2005 Onze dankbaarheid gaat uit naar het verplegend personeel van afdeling 4 van het Antonius zieken huis te Oostburg voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Namens de familie 7-6-1921 2-8-2005 Abra Klijn-Rietdijk Wij zijn getroffen door je plotselinge overlijden, maar dankbaar en blij voor de vele jaren die we sa men hebben doorgebracht. Eindelijk heb je je rust gevonden, je dochter en schoonzoon: Irma en Frank je broer(tje) en zus: Cor en Maartje je kleinkinderen: Esther, Marc, Ferdinand, Rebeca Bas, Koen, Anamaria Zij heeft haar lichaam ter beschikking van de weten schap gesteld. De zon scheen, de vogels floten, de bloemen bloeiden en toen werd het stil Verdrietig, maar dankbaar dat haar verder lijden be spaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve, zorgza me moeder en oma Elisabeth Cornelia Nagelkerke-Kloet weduwe van Dignus Nagelkerke in de leeftijd van 85 jaar. Heinkenszand: Ineke en Carel t Udo en Louise Wytze en Corin'e, Janina 's-Heerenhoek: Thijs en Ineke Dennis f Ilse Inge 's-Heer Arendskerke, 2 augustus 2005 Correspondentieadres: Rembrandtstraat 19,4451 AV Heinkenszand De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 6 augustus om 10.15 uur in de kerkzaal van Zorgcen trum 'Poelwijck'. Slotstraat 15 te 's-Heer Arendsker ke, waarna aansluitend de begrafenis om 11.00 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats al daar. Na afloop van de begrafenis is er in 'Poelwijck' gele genheid tot condoleren. Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droef heid, uit ons midden weg te nemen onze geliefde zus ter, schoonzuster en tante Maria Leintje T raas in de leeftijd van ruim 86 jaar. Kruiningen: L. Duvekot-Traas W. Duvekot Kruiningen: J. Jansen-Traas M. lansen Wemeldinge: J. M. Traas F. S. Traas-Verboom Neven en nichten Yerseke, 3 augustus 2005 Correspondentieadres: Dorpsstraat 88 4424 EA Wemeldinge De rouwdienst wordt D.V. maandag 8 augustus om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Mo lenlaan 1 a te Yerseke. Aansluitend zal om plm. 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te We meldinge. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in het verenigingsge bouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole ren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij u kennis dat is overleden onze tanteen oudtante Cornelia Adriana de Witte-Geldof -Tante Corrie- weduwe van Adriana Cornelis de Witte in de leeftijd van 87 jaar. Joke Louwerse-Geldof Kees Louwerse Danny en Marianne, Lotta Leo Geldof Jeanet Geldof-Simonse Pascal en Jessica, Glenn Waldo en Heieen Vlissingen, 3 augustus 2005 Correspondentieadres: Duijvendrechtstraat 14 4382 EV Vlissingen De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 8 augustus om 11.00 uur in.het Dorpscentrum, Schuit- vlotstraat 8 te Biggekerke, aansluitend zal de begra fenis omstreeks 11.45 uur plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Biggekerke. Voorafgaand aan de rouwdienst is er vanaf 10.30 tot 10.50 uur in bovengenoemd Dorpscentrum gelegen heid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpscentrum. Heden overleed onze schoonzus en tante C. A. de Witte-Geldof in de leeftijd van 87 jaar. Yerseke: Familie Janse-de Witte Familie van Liere-de Witte 't Verlies was er al voor het einde, hel treuren voordat hel afscheid kwam. Begrijpen deden wij elkaar niet meer, ook al probeerden wij dat keer op keer. Slechts eten geven, een aai en een zoen, was alles wat wij nog voor jou konden doen. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij in ons leven heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefde volle verzorging in zorgcentrum "De Blide", van ons is heengegaan, onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Jacomina Maria Berkman weduwe van Lodewijk Frans van der Hooft in de leeftijd van 91 jaar. Terneuzen: Simon t en Riet Francjc Margo en Enrico Mauro, Francka Terneuzen: Ludie en Marie-Louise Edwin en Cindy Fleur, Annabel, Elyne Terneuzen, 2 augustus 2005 Correspondentieadres: Churchill laan 1092 4532 JK Terneuzen De samenkomst waarvoor u wordt uitgenodigd, is op zaterdag 6 augustus om 10.30 uur in Monuta rouw centrum "Terneuzen", Rooseveltlaan 6, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneu zen. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de be grafenis in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Mijn hartelijke dank voor al uw blijken van medeleven tij dens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man Cornelis Marinus Gijzel A. Gijzel-Sinke Biezelinge, augustus 2005 Langs deze weg willen wij u bedanken, voor een ontvan gen kaartje, persoonlijk briefje, telefoontje of uw bezoek na het overlijden van onze vader en opa Cornelis Jacob Kristelijn Ellemeet: Mari en Ingeborg Iris Fleur Wolphaartsdijk: lohan en Yvonne Katinka Martin Juli 2005 Kuijerdamseweg 5 4326 LL Ellemeet Wij danken u heel hartelijk voor de belangstelling, in wel ke vorm dan ook, na het verlies van onze lieve moeder, oma en overgroot-oma Neeltje Rijnberg-van den Hoek Het zijn voor ons even zovele bewijzen dat u medé een goede herinnering aan haar zult bewaren. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Burgh-Haamstede, augustus 2005 Dankbetuiging Het heeft ons erg goed gedaan: de vele blijken van belang stelling en medeleven na het overlijden van onze zorg zame vader en lieve opa en overgrootvader Albert Cornelis Schaalje Wij zijn u daar zeer dankbaar voor. Roza en Bruno Freddy en Ria Kinderen en kleinkinderen Sluis, augustus 2005 Dankbetuiging Het medeleven tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn geliefde echtgenoot Willem Frederik Teekens was bijzonder groot. Ik wil u hartelijk bedanken, mede namens de familie, voor uw kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken, maar vooral voor uw gebed. Eveneens ben ik dankbaar voor de aanwezigheid van velen op de begrafenis. Dat was troost vol. Ik hoop en bid dat u hem zich zult herinneren als een dienaar van het Woord die Jezus Christus als de Weg, de Waarheid en het Leven mocht verkondigen. P. M. E. Teekens-Krijgsman Nieuwe Pekela, augustus 2005 Albatrosstraat C 5 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118 -612868 j Veerseweg 36,4332 BG Middelburg et: vvww.degrootdekanin 1 beeldhouwer Ontwerpt grafmonumenten samen met u. 0114 682600 Walsoorden Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071 - 513 17 83. Steun People's Trust in de strijd tegen kinderprostitutie in India. DOLFIJNEN IN DE NOORDZEE?! Ja, deze dolfijnen komen voor in onZe Noordzeé! Schoon water en een voedselrijke omgeving helpen mee om straks vaker dolfijnen te zien. Stichting De Noordzee staat voor een schone en gezonde zee. Voor u, de dolfijnen en voor alle andere zeedieren. Steun het werk van Stichting De Noordzee. Wórd donateur via de website of stort een gift op giro nummer 3666563. En kijk op www.noordzee.nF VOORGOEDE DOOO vakantieschip. Doneer uw bijdrage op giro 145. de nieuwe vakantiegids van het Reumafonds beschrijft hoe Als je reuma hebt is een zorgeloze vakantie vaak moeilijk of lijkt hele maal niet mogelijk. Toch zijn er vele mogelijkheden. Het Reumafonds organiseert name lijk al sinds 1958 betaalbare, aange paste vakanties in binnen- en bui tenland voor mensen met reuma. Met aangepaste voorzieningen, speciaal vervoer naar het vakantie adres, rolstoeltoegankelijke hotels en zorg op maat. Allemaal zaken die nodig zijn als u een onbezorgde vakantie wilt hebben. Door de inzet van vele vrijwilligers tijdens de reis en steun van het Reumafonds is het mogelijk deze aangepaste reizen aan te bieden tegen prijzen die vergelijk baar zijn met gewone vakanties. Waar wilt u naartoe? Wilt u naar een zonnige bestem ming, houdt u van prachtige natuur of begeeft u zich liever in het ge druis van een grote stad? De nieuwe Reuma-vakantiegids 2003 biedt u een gevarieerd pakket reizen in binnen- en buitenland. Zo zijn er busreizen naar bestemmingen in o.a. Nederland, België, Duitsland en Tsjechië en vliegreizen naar Portugal en Spanje. In Nederland en Frankrijk hebben we ook bestemmingen waar u met eigen vervoer naar toe kunt reizen. De reizen onderscheiden zich van reguliere vakantiereizen door het aangepaste reistempo, de belange loze medewerking van vrijwilligers en de toegankelijkheid van het vervoer en de accommodaties voor rolstoelgebruikers. Een eigen vakantiecentrum Het Reumafonds heeft ook een eigen vakantiecentrum Groot - Stokkert op de Veluwe. Het ligt midden tussen bossen en heide velden en heeft een hotel, bunga lows en appartementen. U vindt daar speciale voorzieningen als rolstoelservice, verharde wandel paden, algemene dagelijkse hulp en een extra verwarmd zwembad met badrolstoelen en een hellingbaan. Meer informatie Wilt u meer informatie over de I vakanties van het Reumafonds, neemt u dan contact op met onze afdeling reizen, 020-5896464. Voor.: informatie over Groot Stokkert kur u bellen met 038-4472400. Ofkijkopwww.reumafonds.nl fi Sterk in bewegit!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10