Christy Moore is icoon PZC Carmina Burana klinkt als klok woensdag 3 augustus 2005 swtu The Bells' Angels, zo noemen de beiaardiers Luc Rom- bouts en Twan Bearda zich als -duo. Zij willen het traditionele repertoire voor de torenklokken verrijken met werken die niet so lo kunnen worden gespeeld. Vierhandig bereiken zij een to taalklank, die het klokkenspel ook tot recht laat komen als con certinstrument. Het Belgische duo richt zich voor het concert in de Grote- of Maria Magdalenakerk morgen in Goes vooral op de Carmina Burana van Carl Orff (1895 - 1982). De Duitse componist schreef muziek bij 24 gedichten uit een dertiende eeuws manu script, dat in 1803 werd ontdekt in het klooster van Benedikt Beuren in Beieren. De Carmina Burana ofwel Liederen uit Beu ren is de grootste en beroemdste verzameling middeleeuwse tek sten, die behoren tot de vagan tenliteratuur, geschreven door rondtrekkende studenten en geestelijken. De voornaamste on derwerpen zijn het ontluiken van de natuur in de lente, kri tiek op kerkelijke en wereldlijke overheid en verheerlijking van aardse geneugten. De liederen van Carl Orff zijn te verdelen in drie rubrieken: lief desliederen, drink- en gokliede- ren en liederen over de zinnelij ke liefde. Het wereldberoemde O Fortuna, waarmee zijn opera begint en wordt besloten, is te pas en te onpas gebruikt in recla mes en speelfilms zoals The OmenExcalibur, The Doors en My First Wife. The Bell' Angels brengen in Goes verder werk van J.S. Bach, Franz Schubert, Georges Bizet en Ronald Barnes. HansTabbers The Bells' Angels: Luc Rombouts en Twan Bearda bespelen gezamenlijk de beiaard van de Grote- of Maria Magdalenakerk in Goes. De aanvang is om 19.30 uur. e Ierse folkzanger Christy Moore is vrijdag te gast in De Stoelemat in Bergen op Zoom, na vijftien jaar lang geen enkel optreden in de Be nelux te hebben gegeven. Me de dankzij zijn rol in de in vloedrijke band Planxty in de jaren zeventig, kan de nu 62-jarige troubadour als een icoon van de Keltische volks muziek beschouwd worden. Artiesten als U2, The Pogues en Sinéad O'Connor rekenen zich tot zijn trouwe fans. Christy Moore is een van de belangrijkste liedjesschrij vers vertolkers van de tweede helft van de vorige eeuw. Hij is een van de weinigen van zijn ge neratie die tot op de dag van vandaag zijn invloed doet gel den. Dat heeft Christy Moore niet al leen te danken aan de door de ja ren heen steeds rijper gekleurde zangstem. Even belangrijk is de manier waarop hij in zijn songs, of in zijn altijd sterke interpreta ties van andermans werk, com municeert met zijn publiek. Christy Moore heeft een duidelij ke mening, durft daar voor uit te komen en wint vanwege zijn altijd gepassioneerde voor dracht daar ook altijd opnieuw zieltjes mee. Al is hij politiek correct en zitten zijn songs vol sociaal kritische boodschappen, een typische protestzanger is Moore niet. Zijn boodschap is vaak idealistisch van toon, zoals in The Least We Can Do Is Ma ke The World A Better Place, een van zijn mooiste songs uit De Ierse folkzanger Christy Moore treedt na vijftien jaar weer op in de Be nelux. foto Tony Higgins de jaren tachtig, afkomstig van het album Ride On. Muziek maken en zingen waren gedurende de jaren vijftig nor maal in de gelovige familie Moo re. Op zijn zesde kreeg hij al pia nolessen van zijn oudere zus Mi chael. Als hij later de film Rock Around The Clock ziet, ontdekt hij dat er meer is dan kerkelijke liederen alleen. In 1965 treedt hij in het kleine Tallaght voor het eerst op. Hij heeft dan al een soort van eigen repertoire ont wikkeld. Als hij een jaar later naar Engeland verhuist en het werken in de fabriek verruilt voor het zingen in folkclubs in Manchester, lijkt het er voor het eerst op dat Moore aan een pro fessionele muzikale carrière bouwt. Tegen het einde van de jaren zestig keert hij terug naar Dublin. Daar hoort hij groepen als The Dubliners en The Clan cy Brothers spelen. Bij hun mu ziek voelt Moore zich als een vis in het water. Ook zijn eigen songs, waarin invloeden van de Britse folk revival verwerkt zijn, krijgen steeds meer toe hoorders. In de jaren zeventig gaat het plots hard. Twee groepen met Moore in de bezetting, Planxty (met authentieke oud Ierse in strumenten) en Moving Hearts, worden in korte tijd mateloos populair en blijken uitermate in vloedrijk. De drie albums die Planxty tussen 1973 en 1975 uit bracht, staan nog altijd te boek als klassiekers binnen de Kelti sche volksmuziek. Het lange toeren en het omgaan met succes eist echter wel zijn tol. In 1975 kiest Christy Moore wederom voor een solocarrière, en hij is niet de eerste die de band verliet. Die solocarrière, waarin hij ruim twintig albums uitbracht, wordt alleen kort on derbroken voor een reünie van Planxty tegen het einde van de jaren zeventig en een paar fer me tournees samen met zijn broer Barry in de band Moving Hearts aan het begin van de ja ren tachtig. Bitterheid Door de jaren heen is Christy Moore, soms met wisselend suc ces, solo blijven opereren. Zijn teksten worden na verloop van tijd wat persoonlijker, het leed in zijn omgeving (sterfgevallen en een paar hartaanvallen van hemzelf) zorgen soms voor wat meer bitterheid tussen de regels door. Smoke And Strong Whiskey is een van de meest typerende ti tels uit de jaren negentig. Zijn albums krijgen wat minder aan dacht op het vasteland, terwijl Sinéad O' Connor toch regelma tig in zijn achtergrondkoor op duikt en The Edge van U2 gi taarsolo's inspeelt. Hoewel Moo re wat vaker dan goed is voor zijn loopbaan een sabbatical year afkondigt, toont hij zich op nieuw vitaal en strijdbaar. Willem Jongeneelen Christy Moore treedt vandaag op in Paradiso in Amsterdam, vrijdag in De Stoelemat in Bergen op Zoom aanvang 20.00 uur) en zondag op Festival Dranouter in België. In het kader van het project Overzo- meren stellen de volgende kunste naars deze week hun ateliers open: Saskia Eggink in Zierikzee (vrij 19-21 uur, za 10-12 en 13-17 en zo 13-17 uur), Rijnhard Schregardus in Zierikzee (vrij 19-21 en zo 13-17 uur) en Adrie Geelhoed in 's-Heer Hen drikskinderen (vrij 19-21, za 10-12 en 13-17 uur). T. v.d. Berg uit Gorinchem exposeert van 5 t/m 11 augustus schilderijen in de Grote of Sint Nicolaaskerk te Brouwershaven. Openingstijden: da gelijks 13.30-16.30 uur. Verteld - verbeeld is het thema van de derde zomerexpositie in galerie G achttien 88 in Baarland. Lucy de Graaf toont schilderijen, pentekenin gen en illustraties. Willy Neve is te zien met keramiek. De opening is za terdag 16.00 uur. Te bezichtigen t/m 28 auguatus, za en zo 12-17 uur. July Hartog exposeert in augustus olieverfschilderijen en aquarellen in Lunchcafé Stadhuis in Goes. Ope ningstijden: ma, di, wo, vrij en za 9- 18 uur, do. 9-21 uur. Monique Polak toont aquarellen en keramiek in Galerie de Parktijk in Wissenkerke. Te bezichtigen vanaf morgen t/m 17 september: do, vrij en zo 13-17 uur. De Catharinakerk in Zoutelande huis vest morgen (donderdag) een ééndaag- se expositie van Lydia van Sluijs (fo to's), Mirjam van Sluijs (keramiek), Bram Dingemanse (schilderijen) en Johanna Kruit (gedichten). Te bezich tigen: 13-21 uur. Marjolijn van Ginkel toont-schilde rijen, Wies van Dort bronzen beelden en Lucienne ten Have schilderijen in Galerie T in Middelburg De opening is zondag 13-17 uur. Te bezichtigen vanaf morgen t/m 27 augustus: do, vrij, za 11-16 uur, eerste zondag van de maand 13-17 uur. Zon!zeel zomer is een expositie in Ga lerie Tina in Middelburg, met gra fiek, fotografie, boeken, prenten en schilderijen van onder anderen W. Kandinsky, Pierre Gilles, Iefimen- ko, Tina, A. Christoffel, Adinda Ver burg, W. Hambüchen en Martin Parr. Te bezichtigen: zondag 13-17 uur. Goof Remijn exposeert olieverfschil derijen in het kader van het project Etalage - galerie voor een week bij Lijstenmakerij Indigo in Middelburg. Te bezichtigen van 7 t/m 14 augustus. Sails on sale is een expositie van Vic tor Hoefnagels (zeefdrukken) en Lu- do van Well (steekmastsculpturen) in Gallery Maritime in Middelburg. Jan van Gelderen, voorzitter van het Wa- tersportverbond, verricht de opening zondag om 15 uur tijdens de Kunst route Middelburg. Te bezichtigen tot 28 augustus, di t/m za en eerste zon dag van de maand 12-17 uur. In het kader van de Kunst- en cul- tuuurroute in Middelburg wordt zon dag van 12-17 uur op het Abdijplein een kunstmarkt gehouden onder het motto Kunst in de openlucht. Het duo Sunflower brengt Keltische mu ziek ten gehore. Erremuenaers schilderen Erremu is een expositie in het Museum Arne- muiden, waarin Arnemuidse schil ders werken tonen die betrekking hebben op het vissersdorp, vroeger en nu. Tot 1 november te bezichtigen op woensdag en zaterdag, 13.30-16.30 -uur. ROTTERDAM Museumdag Hoek van Holland. Bij zondere activiteiten in de musea. Hoek van Holland, zo 13-20 uur. Wereldmuseum Rotterdam: t/m 28 de cember: Beeldvorming. Westerse voor werpen uit de negentiende en twintig ste eeuw verbeelden hoe men in het Westen naar andere culturen keek. t/m 2 oktober, Japanse indigo, kimo no's en textielkunst, 1825-2004; t/m 5 maart 2006, Marokko: kunst design 2005. t/m 22 mei 2006: Expressies in indigo, textielkunst van Fukumoto Shihoko. Museum Het Schielandshuis: t/m 9 september: Nachtmerrie over Neder land - politieke tekeningen van Leo Jordaan. t/m 20 november: Rotter dam Geraakt - emoties van een stad in oorlog. Kunsthal Rotterdam: t/m 25 septem ber: De soldaat die nooit slaapt, 400.000.000 landmijnen. De installa tie van de Duitse kunstenaar Peter Zi- zka omvat bijna 400m2 bestaande uit vele soorten landmijnen die wereld wijd actief zijn in afwachting van slachtoffers, t/m 11 september: Het frietkot, architectuur van de snelle trek. Verschillende fotografen lieten zich inspireren door deze snackcultuur en haar geïmproviseerde architectuur, t/m 11 september; Johan Hendrik van Mastenbroek. Rot terdams impressionist, schilder en te kenaar. t/m 18 september: Antoni Gaudi: Dromen en bouwen, t/m 25 september: Frida Kahlo, ik zal je nooit vergeten. Foto's van Nickolas Muray. t/m 28 augustus: James Dean, forever young. Foto's van Den nis Stock., Museum Boijmans Van Beuningen: t/m 31 december. De hoogtepunten uit de verzameling oude kunst, uit de periode 1400-1700 en 1730-1950. Op stelling moderne kunst en surrealis ten. t/m 18 september: Project Rotter dam:. werk van kunstenaars en ont werpers die in Rotterdam werken, in een door één van hen vormgegeven in richtingsconcept. t/m 4 september: Robert Crumb: A Chronicle of Mo dern Times. Overzichtstentoonstel ling van cartoontekenaar Robert Crumb. Maritiem Museum Rotterdam: t/m 31 december, WereldHaven - HavenWe- reld. t/m 4 september: Zeemansleven, de vijf belangrijkste aspecten van het ROTTERDAM WORM@Calypso. Met He Who Cor rupts en Bulbul. Calypso wo 20.30 Hellevoets Kamermuziekfestival. Meesterlijke Melodieën en Theater Twee Hondjes presenteren een drie daags festival waarin het thema 'wa ter' centraal staat. Theater Twee Hondjes vrij 20.15, za. 14.00 en 20.15, zo. 14.00; workshop: za. 16.00 uur. City Life. Een urban event met lande lijke artiesten, basketbal, voetbal, car tuning en volop entertainment. Afsluitend een Urban Movie-preview bij de Pleinbios. Lloyd Multiplein, Schiehaven za 14.00 uur. Dance Ground: Skate-Dance and Mu sic. Skateboard, inline, street-en breakdance contests en demo's. DJ's, rappers en bands leveren de beats. Skatepark Westblaak za 14-22 uur. 7O's 80's Dance Classics. Dance clas sics uit alle genres, van alle jaren. Ca lypso, za 23.00 uur. African Dance Night. Met wisselende DJ's. Easy Café za 22.00 uur. I Club Waas: Funk Me. DJ André Dadi heeft zich vooral gespecialiseerd in oude funk. Ron Wood in de nieuwere soorten. Land van Waas za 23.00 uur. Krisiun (BR death)+ supports. BR death. Baroeg za 20.00 uur. Lolita Klup. In NOW: Briam S, Erick E en Benny Rodrigues; en in WOW: D.E.F., Chuckle en Jeremaine S. Now Wow za 23.00-6.00 uur. Salsa under the Bridge. Tropical par ty met orkesten, top DJ's, salsa, me rengue, Bachata, y mucho mas. Prach tig za 22.00-02.00 uur. Muzikaal Maritiem: Shantykoor 'Windstilte' Vleuten - De Meern. Ma ritiem Museum Rotterdam za. Amstel Lite Comedy Night. De Come dy Nightheeft een nieuwe naam, de zelfde formule, nieuwe maar ook oude gezichten. Calypso za 21.00 uur. Club Rock 'n Roll Highschool: Hu ron. Muzikaal kun je een mix van punk, glam, pop en elektronica ver wachten. Rotown zo 21.30 uur. Het DoelenKwartet. Naast eigentijd se werken omvat het repertoire ecom- posities uit de vroege 20ste eeuw. Re serveren verplicht. Belasting Doua ne Museum zo 11.00 uur. Internationale Orgelweek Vlaardin- gen 2005. De Stichting Internationale Orgelweek Vlaardingen organiseert voor de 10e maal een Internationale Orgelweek rond het 18e eeuwse Van Peteghem-orgel in de Grote Kerk. Het programma vermeldt naast con certen, een fototentoonstelling en een lezing door Prof. F. de Hen, een inter pretatiecursus door Michel Chapuis en Andrés Cea Galan. Grote Kerk ma en di, diverse tijden. 20ste Ben Jerry's Pleinbios. Op ge huurde stoeltjes of zelf meegenomen zitmeubulair wordt 18 avonden ge dronken, gegeten maar vooral geke ken naar het filmaanbod van Euro pa's grootste openluchtbioscoop. Llo yd Multiplein, Schiehaven ma en di, tegen het vallen van de avond. Orgelconcert door Hayo Boerema. In de serie Laurensorganisten Compo nisten. Grote- of St. Laurenskerk, di 20.00 uur. ANTWERPEN Voorstellingen in Openluchttheater Rivierenhof: Kapitein Winoko's Wondershow, kin dershow, wo. 14.00 16.00 uur; Bossa- bal, wo. 14.00 uur; A-vonden, concert Jan Leyers, support Noppes, met ne- der-antwerpse liedjes, wo. 20.30 uur; Vanbinnen Tour 2005 - Clouseau (met Koen en kris Wauters) in con cert, do. 20.30 uur. Mec-Yek, concert door muzikanten uit Brussel en Gent met repertoire uit Oost-Europa, vooral zigeunerliede ren in het Romanes film II Piu bel giorno della ma Vita, vr. 20.30 uur; L'Hasa, concert met mix van bluesy, gipsy en fado-latijnse tinten, support Eva De Roovere Gerry De Mol met Kleine Blote liedjes, een concertje met intieme, ontroerende liedjes, za. 20.30 uur. Prettig klassiek, concert door het Ko perkwintet Ovidius met werk van Bach, Mozart en Bernstein, zo. 11.00 uur; The Primitives, familievoorstel ling, zo. 20.30 Uur; Reset, concert door a-capellaformatie Reset, di. 20.30 uur Zomer van Antwerpen: De zonsondergang, dag. Zeeuwse Koornmarkt, achter Loodswezen ca. 22.00 uur; Kermismolen, dag. behal ve ma. Leopold De Waelplaats; Droomedaris-Rex, fluistertheater van Michael De Cock door Floor, Ot to en Titus, wo. za.:zo. ma. en di. Par kinghoven 17.00 en 19.00 uur; Zomer bal" en zo/zomers wild, wo. za. en zo. Scheldekaai 28 18.30 - 24.00 uur; Mu ziek in de Wijk, wo. Stuyvenberg- plein, do. Europark, vr. Alfons De Cockplein, za. Frans Hombeeckplein en zo. Krugerplein; Cul de sac of Al leen bij hondenweer, tragikomisch stuk straattheater door 2 clochards naar tekst van Remco Van Damme, wo, do. en vr. ma. en di. Kempen straat onder de Brug 21.00 uur; Feria Musica met Een vlinder met hoogte vrees, circustheater met zeven acroba ten en vier muzikanten met'choreo grafie van Fatou Traore, wo. do. vr. ma. en di. Scheldekaai 28, 20.00 uur; Studio Villanella, dans, theater en muziek, met Lijf, voor jongeren vanaf 12 jaar, dagelijks Studio Herman Teirlinck 19.00 en 21.30 uur; Hangar 19A Scheldekaaien 22.00 uur; Vanis hing Currents (Stromen, die verva gen), theatervoorstelling, met poëzie, dans, circus, special effects, video en muziek door Caravan Stage Tall Ships vanaf de 30 meter lange thea- 3 t/m 9 augus;, WOENSDAG Follie a deux Follie a deux uit Oost-Souburg treedt op. Het duo bestaat uit Marina Eckhardt (mandoline) en Monti van Belzen (accordeon). Op het programma staan werken van Piazolla, Malando, Russische en Zuid-Europese volks-* muziek en eigen arrangementen van filmmuziek. •Dorpskerk, Oostkapelle, 20.00 uur Zomeravondconcert Het Trio Dor geeft een Zomeravondconcert. Het trio bestaat uit Gwen Cresens (accordeon), Wietse Bet (viool) en Vlad Weverbergh (klarinet). Het repertoire best;; uit eigen arrangementen van Europese volksmuziek, voort melijk uit de Balkan en het Slavische gebied en aanverwat te zelf gecomponeerde muziek. •Nederlands Hervormde kerk, Hoofdplaat, 20.00 uur Orgelconcert leven van de zeeman worden ge toond: arbeid, geld, vrouwen, een zaamheid en avontuur, t/m 31 decem ber: Binnenvaart. Vooral het leven, werken en wonen van de binnenschip per en zijn gezin, vroeger en nu, ko men aan de orde. t/m 2 oktober Op hoop van zegen: Heijermans, De Har tog en Slauerhoff. Drie schrijvers die de zee op verschillende manieren als inspiratiebron gebruikten. Ned. Architectuurinstituut: t/m 31 de cember: GeWoon Architectuur. De permanente tentoonstelling van het NAi vertelt de geschiedenis van twee eeuwen wonen en volkshuisvesting in Nederland, t/m 4 september: Flow. Voorbeelden van architectonische en landschaparchitectonische proj ecten waarin met de dynamiek van het wa ter wordt mee ontworpen, t/m 23 ok tober: Een Vorstelijke Tentoonstelling. Ter gelegenheid van zilveren regeringsju bileum van Koningin Beatrix. In 1923 werd voor Beatrix' grootmoeder Wilhelmina de Bouwkunsttentoon stelling 1898-1923 gepresenteerd.t/m 22 augustus: Internationale Architec tuurbiënnale Rotterdam - Polders. Een maand lang tentoonstellingen, conferenties, lezingen, excursies, een Rotterdamse zondag en een City Pro gram in het teken van 'De Zond vloed'. T/m 4 september: Three Bays. Een vergelijkend onderzoek naar vier eeu wen leven en bouwen aan een baai of lagune in Venetië, Tokio en Amster dam. Marcel van Westen verzorgt een orgelconcert. Hij is organist van de r.k. Maria Magdalenakerk in Goeseir tevens directeur van de Zeeuwse Koorschool in Goes. Het programma vermeldt werken van Farnaby, Frescobaldi (Pa tite sopra Passacagli), Scheidemann, J.S. Bach (Concert in; naar Marcello), Lebègue (Suite du premier ton), Böhm en Buxetude (Toccata in d). •Grote of Sint Nicolaaskerk, Brouwershaven, 20.00 uur Trio Het Trio Animato geeft een uitvoering. Het ensemble bestaat uit Liesbeth Mielen (dwarsfluit), Jerome van Hoecke (klarinet) en Paul Heesbeen (contrabas; •Protestantse kerk, Domburg, 20.30 uur Blues Something Else treedt op. De bluesband is ontstaan uit twee leden van The Mighty Dogs. Na de val van deze hardcore/punk band zijn de gita rist en de drummer doorgegaan met muziek maken. Al snel kwam er een tweede gitarist bij. Als extra ondersteuning is vervolgens een bassist aangetrokken. Ze spelen blues, zow reeds bestaande nummers als eigen werk, waarin de rock achtergrond van de leden nog duidelijk hoorbaar is. •Desafinado, Middelburg, 21.00 uur DONDERDAG Miniconcert Daniel Ploeger (trombone) en Jos Vogel (orgel) verzorgen een miniconcert. Het optreden vindt plaats in het kader van het Lange Jan Project 2005. •Koorkerk, Middelburg, 15.00 uur Circus terboot Amara Zee do. t/m zo. Katten- dijkdok - Westkaai 22.00 uur; Corazón de Café koffiepoëzie uit Costa Rica: muzikaal bewegingsthea ter over koffieboeren door Theater Tol en Magos del Tiempo uit Costa Ri ca, do. t/m zo. Vlaamse Vereniging voor Watersport - Schelde, Beatrijs laan 27, 21.30 uur; 5 voor 12, met mix van rock, funk, soul, roots, jazz, latin, hiphop, disco, electro, breakbeats, drums and bass, door bands en dj's met Daan B, Neon Judgement op vr. en Buscemi en Shameboy op za. Loca tie Petrol, muziek op 't Zuid - D'Her- bouvillékaai 21, 22.00 uur; Stichting Zondag! Met Binnenstebuiten - 3 uur muziek, poëzie, stand-up comedy, im provisatietheater en sketches, zo. naast Museum voor Schone Kunsten 19.00 uur. Yerma vraagt een toefeling, theater bewerking van Lorca, over een vrouw, die een kind wil, maar de man niet, door het Muziek Lod, di. over- .dekte locatie Natiestraat 4 om 21.00 Andere Openlucht Concertpodia: Linkerwoofer, za. vanaf 14.00 uur - Beatrijslaan Willrock, za. vanaf 14.00 uur Park Steytelinck Gildefeesten, za. en zo. Grote Markt, Groenplaats, Handschoenmarkt, Lijn waadmarkt, en Meir Bonapart Bonzt met Antwerpse mu ziekgroepen: Basta Nova (funk), The Preludes (rock) en Noppes (Antwerp se liedjes), zo. Sint Laureiskaai (Bon- apartedok) 16.00 - 22.00 uur. Staatscircus Moskou-Holiday heeft zijn tenten opgeslagen. Geschetter van het circusorkest en de geur van zaagsel beg leiden traditionele voorstellingen als hogeschoolrijden enai dere paardendressuur, clowns, vliegende trapeze, Bengaals tijgers, gedresseerde huiskatten en honden, jongleurs en ee hoelahoep-act. •Weiland naast Transferium, Renesse, 16.30 en 20.00 uur Beiaardconcert Het duo Bells' Angels, bestaande uit Luc Rombouts en Twa Bearda, geeft een beiaardconcert. Het grootste deel van de uitvoering is gewijd aan Carmina Burana van Carl Orff. Verder vermeldt het programma: Dr tweestemmige inventio's van J.S. Bach, de Polinaise nr 5,1 825 van Franz Schubert, Menuet uit L'Arlésienne van Ge orges Bizet en drie Anglo-American folksongs van Ronald i Barnes. •Grote- of Maria Magdalenakerk, Goes, 19.30 uur Temptation Night Dj Carlo en dj Brian verzorgen de Temptation Night. Zij mixen soul, funk en latin. •Café de Concurrent, Vlissingen, 23.00 uur VRIJDAG Orgelconcert Marcel van Westen geeft een orgelconcert. Samba percussie Obras de Lota and North Sea Dancers tre den later op de middag op. •Sint Jacobskerk, Vlissingen, 12.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 22