OPRUIMING 11 6 PZC 10 Van der Hooft j W m# 50% korting 30% korting BODYFASHION GESLOTEN JUWELIER MINDEFtHOUD ARENSMAN vrijdag 29 juli 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Dolblij zijn wij met de ge boorte van onze dochter en Lisa 27 juli 2005 Martin, Angelina en Sharon Kauffman Oosterscheldestraat 221 4535 PG Middelburg Jubileum Op woensdag 3 augustus 2005 zijn onze ouders en grootouders Jan de Jonge en Door de Jonge Capello 50 jaar getrouwd, i Wie hen wil feliciteren is van harte welkom woensdag 3 augustus van 16.00-18.00 uur Hotel Goes, A. Fokkestraat 100. Kadotip El Overlijden Tot ons grote verdriet is in Engeland overleden mijn lieve zoon, onze broer en oom Cornelis Pieter Pipping echtgenoot van Maureen Burgess Oud Vossemeer t Engeland 14-12-1936 26-7-2005 Rest in Peace my Love Zierikzee: C.M. Pipping-Stormezand Zierikzee: J. Pipping D. Pipping-Strijkert Havelle: Matthijs en Titia Katwijk: Maurits en Corien Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze buurman -yowv/yfaf/t/'eal Wij wensen Lien en familie heel veel sterkte toe. Jaap en Ria Gideonse Han en Nel van Doorn Mennoen Dinemarie Vreeke Rocus en Riet Swerus Kees en Jo Adriaanse en kinderen Sint Laurens, 26 juli 2005 God heeft ons geen kalme reis beloofd, maar wel een behouden aankomst. Hij wilde nog heel lang bij ons blijven, maar na een moedig gedragen ziekte hebben wij toch nog onver wachts en veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man Nico Almekinders 30-01 -1922 f 27-07-2005 Hij was niet alleen een zeer zorgzame echtgenoot, maar we hebben hem ook mogen leren kennen als een bijzondere vader en een echte opa. Die dankba re herinneringen dragen we voor altijd met ons mee. Janna Almekinders-Walhout Bernardine en Ronald Nathan Nadia Slotstraat 15 Kamer 110 4458 BK 's-Heer Arendskerke Wij zijn team 2 van Zorgcentrum "Poeiwijck" zeer dankbaar voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maan dag 1 augustus om 13.30 uur in de kerkzaal van het Zorgcentrum "Poeiwijck", Slotstraat 15 te 's-Heer Arendskerke. Voorafgaande aan de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot persoonlijk af scheid nemen, in het mortuarium van Zorgcentrum "Poeiwijck". Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Borssele. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in Zorgcentrum "Poeiwijck" in -De Wijke Blik-, Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan verzoeken wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Heden is overleden onze lieve broer, zwager en oom Nico Almekinders Borssele: Goes: Kruiningen: Vlissingen: Borssele: 's-Gravenpolder: 's-Gravenpolder: Vlaardingen: Krabbendijke: Goes: L. Almekinders J. de Witte-Almekinders N. Verijzer-Almekinders J. Verijzer A. Jobse-Almekinders A. Jobse J. Rottier-Almekinders C. van Liere-Almekinders L. Sandee-Almekinders C.Sandee J. Almekinders C. Almekinders-Nagelkerke S. Vermare-Almekinders J. Vermare W. Almekinders A. Almekinders-Welleman neven en nichten 27 juli 2005 En toch telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg nooit: "Het is voorbij". Slechts je lichaam werd ons ontnomen. Niet wie je was en ook niet watje zei. Verdrietig, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij nog zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma Jacoba Provoost-de Rijke in de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: Jan Provoost Middelburg: Mieneke en Krijn Ronald en Coline Niels, Esmee, Milan Edwin en Dorinda fesper, Aron Sandra en Alfons Irene, Floris Chaam: Willy en Johan Debbie en Fabien Ruben Esther en Flans Anne f, F enne, Lars Schagen: Jopie en Jaap René en Marianne Julia Wouter en Esther Lucas Middelburg: Adrie en Ria John Kim Grosthuizen: Johan en Annie Moniek Jeroen en Marieke Middelburg: Jan en Nelleke Nienkeen Glenn Sherayno /orien f Anouk, Marije Ferdi Middelburg: Conny en Rick Patricia en Timmy Manon Onze bijzondercdank gaat uit naar het personeel van "Sint Willibrord". 27 juli 2005 Zorgcentrum "Sint WilTibrord" Bachtensteene 1 Kamer 003,4331 AB Middelburg Zij is thuis. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op maandag 1 augustus om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Met droefheid delen wij u mede dat plotseling is overleden mijn geliefde zuster, onze schoonzuster en tante' Jacoba Provoost-de Rijke We bidden om kracht voor haar man Jan, kinderen en kleinkinderen. Namens de familie, P. van Hecke-de Rijke Verzorgingshuis Sint Willibrord Middelburg Toch nog plotseling is van ons heengegaan onze lieve schoonzuster en tante Jacoba Provoost-de Rijke in de leeftijd van 83 jaar. Canada: C. Vader-Provoost J. Vader Middelburg: G. Provoost P. Provoost-Drost Nijkerk: J. A. Provoost A. C. Provoost-van Belzen Neven en nichten Middelburg, 27 juli 2005 Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusslraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heql Zuid- en Noord-Beveland Hoe moeilijk is 't vechten bij hel ontbreken van de kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. Met grote droefheid in 't hart, maar tevens met dank baarheid voor alles wat hij voor ons gedaan en bete kend heeft, geven wij u kennis dat toch nog onver wacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Adriaan Francis Rinn echtgenoot van Jakobje Simon in de leeftijd van 84 jaar. Axel: J. Rinn-Simon Vogelwaarde: Toos Hermans-Rinn Ferdie Hermans Annelies en Koen 27 juli 2005 De Weistede 41 4571 KX Axel De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, vindt plaats op maandag 1 augustus om 14.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Ter- neuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dank baar voor haar liefde en zorg, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Keetje Cornelia Walraven-Nieuwdorp weduwe van Gillis Walraven in de leeftijd van 89 jaar. Krabbendijke: Jan en Corry Walraven-Sommeijer Jan-Willem en Eline Lotte, Fleur Rianne en Bart Bergen op Zoom: Mineke en Jo Remijnse-Walraven Corellen en John Sujith, Sampath Jacqueline en Marco Bjarne, Stephanie Miranda en Arion Laura, Iris 's-Gravenpolder: Corrie Walraven Corinne en René Evie Robert erl Andrea Thushari Yoeri Terneuzen: Wim en Rina Walraven- den Engelsman Danny en Janneke Jessica 's-Heer Arendskerke, 27 juli 2005 Correspondentieadres: Populierestraat 67, 4431 CL 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 1 augustus om 13.15 uur in het rouwcentrum Van dei- Hooft. Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot cond'oi'eren. Wij danken het personeel van Zorgcentrum "Poeiwijck" ypor de liefdevolle verzorging. Op woensdag 27-juli 2005 is mijn geliefde schoon zuster Cornelia Walraven-Nieuwdorp overleden. H. Nieuwdorp-Riemens Verder naar een nieuw (éven Het schip vaart de fiaven uit, evenals de achterblijvenden bedroefdvaarwdwuiven, zo staan anderen aan de overkant met blijdschap te wachten. Met diepe droefenis geven wij u (tennis van het overlijden van onze zorgzame, innig geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria WiCkefmina Cornelia Bakker-van der Burg fit Terseke t Yerseke 14 mei 1915 28juli 2005 Thonon: Maryse en RichardSummers-Bakker Boughton: Sara en Martin Tommy, Emily, Benny London: Francis en Catherine Betty Whitstable: Corry en Rien Verwijs-Bakker Heme Bay: Adam en Louise Heather, Hannah, Adam, Joe, Saskia, Max, Jack Tankertotv.Jason en Rachel Whitstable: Rosa Yerseke: Wim en Efine Bakker-Weststrate Langeville 11 4401 GL Yersefte Onze moeder is tftuis op U kunt afscheid van ft 19.00 tot 20.30 uur. Wij widen haar gedenken in een dienst op maandag 1 au gustus 2005 in de N.H. kerk in Yerseke, waarin Ds. R.C. Brand zal voorgaan. Een ieder die deze dienst wil bijwonen verwachten wij om 14.00 uur in de kerk. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restau rant "De Oesterbeurs", Wijngaardstraat 2 teYerseke. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u déze advertentie als zodanig te beschouwen. \ebaard. lar nemen op zondag 31 juli van uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg yw.degrootdekam.nl Enige kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Villa de Wad" te Domburg, is zacht en kalm overleden onze oom Arnold Hermann Roemer weduwnaar van Wilhelmina Johanna Elisabeth Maria Mokveld op de leeftijd van bijna 102 jaar. Sellingen: Lien van Nes-Roemer Jan van Nes Wilhelminadorp: Rob Römer Leida Römer-Posthuma Veere: Truus Tevel-Römer WimTevel Den Haag: Marian Bladder-Mokveld Herman Bladder Neven en nichten Wij zijn de directie en het personeel van "Villa de Waeldankbaar voor de liefdevolle verzorging. 27 juli 2005 Domburgseweg 6, Domburg Correspondentieadres: Roodewijk 8, 4475 PC Wilhelminadorp De crematieplechtigheid zal plaatsvinden maandag 1 augustus om 13.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Dankbetuiging Door de vele reacties die wij van u mochten ontvangen is wel gebleken wat mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader en opa Pieter Jasperse voor iedereen betekende. Het is fijn te weten dat hij bij zo velen geliefd was en dat wij niet de enigen zijn die hem ontzettend zullen missen. Dit alles geeft ons de kracht om verder te gaan. Bedankt lieve mensen. Ineke Jasperse-van der Linde Marcel en Petra Jasperse-Stouten Daphne, Esmee Ryanne en Remco Poelman-Jasperse Quinten, Indy Natalie Jasperse Kerkwerve, juli 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en deelne ming te hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en pleegvader Gerrit van der Sluis Wij hebben dit zeer gewaardeerd en zeggen u daarvoor hartelijk dank. Leona van der Sluis-de Waele en familie Sas van Gent, juli 2005 In Memoriam In memoriam Jan Bos Den Haag 19 januari 1939 -/- Bruinisse 29 juli 1995 Lieve(papa)Jan Al weer 10 jaar geleden maar steeds elke dag in onze gedachten. We missen je Lia, Hans, Bonny Eric-Jan In liefdevolle herinnering 29-07-2002 - 29-07-2005 Ma Wat jij zei dat blijf ik horen, want jij gaf mij ontzettend veel! Ik heb je niet verloren jij bent en blijft van mij een deel. Jij was en blijft voor mij een zegen waarvan het spoor steeds verdergaat, want overal kom ik je tegen in wat ik doe of wat ik laat. Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 ofwww.amref.nl FLYING DOCTORS Op alle nachtklediiiij en diverse lingerie Op alle badkleding (ook de prothese badkleding) Zaterdag 30 juli Hl€5,- kraam NOORPSTRAAT 23 - AXEL Tel.: 01 I 5-566091 Wegens vakantie is onze juwelierszaak in Arnemuiden van maandag 1 t/m maandag 15 augustus Onze juwelierszaak in WESTKAPELLE is wel GEOPEND EIGEN REPARATIE-ATELIERS I Zuidstraat 66 Westdijkstraat 27 WESTKAPELLE ARNEMUIDEN Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis,g,een geld.meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spe len is méér dan plelzier hebben. Samen spelen rs ook leren om samen te leven. Het Is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken, jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speel voorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakan tiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kos ten veel geld/Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is hetniel fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? Q. LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde 1 rekeningnummer (minimaal €25,-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekenlngnun Ik betaal na ontvangst 3WTJE 1 A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW 1 Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! 6030. Ga spierziekte A.T.S. te lijf. Giro 100 000 ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Plaats uw familieberichten in de PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10