PZC Bekendmaking aanbieding OP SCHOUWEN-DUIVELAND ZOEKT DE PZC BEZORGERS! Voor nog meer aanbiedingen: lekkerdoen.nl Borsele Wee Tuincentrum Wagenaar 5WBorsele Babyhuidjes hebben bescherming nodig 0 ■- Hollandse UNIEKE STARTPREMIE VAN 100 EURO Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC. Een goede bijbaan voor jong en oud! De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 15 jaar) die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07.00 uur bij de abonnees in de bus liggen. Momenteel zijn er nog enkele wijken in uw buurt vrij. Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast lichaamsbeweging en een vaste vergoeding zijn er veel extra's. Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800 - 023 51 11 of kijk op www.deleukstebijbaan.nl het alfabet van Zeeland Verkeersbesluit inzake het aan brengen van een doorgetrokken asstreep op de rijksweg A58 De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht bekend dat hij een besluit heeft genomen om op het weggedeelte van km 154.6 -155.0 van de rijksweg A58 aan de linkerzijde van de reeds aanwezige onder broken asstreep een doorgetrokken asstreep aan te brengen. Het verkeer van de N254 richting Bergen op Zoom kan hierdoor eenvoudiger en veiliger op de rijksweg A58 invoegen. Terinzagelegging Het betreffende verkeersbesluit ligt met ingang van donderdag 28 juli 2005 gedurende zes weken ter inzage op werk dagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur op de volgende adressen: 1. Rijkswaterstaat Zeeland, Poeiendaele- singel 18 (informatiecentrum kamer 1,17) te Middelburg; Ministerie van Verkeer en Waterstaat 2. Rijkswaterstaat, Wegendistrict Zeeland, Evertsenstraat 98 te Goes; 3. Gemeente Goes, Oostsingel 2 te Goes. Bezwaar en voorlopige voorziening Belanghebbenden kunnen gedurende voornoemde termijn een bezwaarschrift indienen tegen het besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, kan daarnaast een verzoek om een voorlopige voorziening worden ingediend, één en ander op de wijze zoals is vermeld in het onderdeel 'MEDEDELINGEN' van het ter inzage gelegde besluit, Goes, 25 juli 2005. De Minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze de hoofdingenieur-directeur RWS-Zeeland, namens deze, het hoofd van het wegendistrict van Rijkswaterstaat Zeeland, ing, H.H. Jager gemeente- Vaststelling Beeldkwaliteitplan Masterplan 's-Gravenpolder Burgemeester en wethouders van Borsele maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 7 juli 2005 het beeldkwaliteitplan '"s-Gravenpolder, De Zwake, Zaaidijk, An den Diek" heeft vastgesteld. In het kader van het Masterplan 's-Gravenpolder zijn voor de drie deellocaties, omgeving De Zwake, Zaaidijk en An den Diek, afzonderlijke bestemmingsplannen opge steld. In het beeldkwaliteitplan "Kern 's-Gravenpolder, De Zwake, Zaaidijk, An den Diek" worden in aanvulling op bovenvermelde bestemmingsplannen nadere richtlijnen gegeven met betrekking tot de inrichting van de open bare ruimte en de architectonische invulling van de diverse locaties. Het beeldkwaliteitplan fungeert als communicatiemiddel en toetsingskader bij onder meer aanvragen om bouwvergunning. Het beeldkwaliteitplan is bij de vaststelling ten opzichte van het ontwerpplan ambtshalve op het volgende onder deel gewijzigd. De tekst van het hoofdstuk "An den Diek" is zodanig aangepast dat hierin architectonische richtlijnen en eisen zijn opgenomen voor alle woning- bouwalternatieven die direct op basis van het bestem mingsplan "Kern 's-Gravenpolder, gedeelte An den Diek" gerealiseerd kunnen worden. Het beeldkwaliteitplan ligt voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend van maan dag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en op don derdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur. Heinkenszand, 28 juli 2005 Rijkswaterstaat Hoogte ca. 80 1 stok. Verkrijgbaar ir diverse kleuren. Van 7,49 voor 's Heer Hendrikskinderendijk 117 - Goes Telefoon 0113-223359 gemeente - Vaststelling bestemmingsplannen "Kern 's-Gravenpolder, gedeelte An den Diek" "Kern 's-Gravenpolder, gedeelte Zaaidijk" Burgemeester en wethouders van Borsele maken ter vol doening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad op 7 juli 2005 de bestemmingsplannen "Kern 's-Gravenpolder, gedeelte An den Diek" en "Kern's-Gravenpolder, gedeelte Zaaidijk" gewijzigd heeft vastgesteld. A. Het bestemmingsplan "Kern 's-Gravenpolder, gedeelte An den Diek" biedt een juridisch-planologische rege ling voor de realisering van een kleinschalig woonwijk- je met grondgebonden woningen van diverse types op de huidige locatie van de protestants christelijke en de openbare basisschool, het tenniscomplex en een aantal volkstuinen nabij de Haagdijk. Naar aanleiding van de ingediende zienswijze is bij de vaststelling van het bestemmingsplan in de beschrijving van het stedenbouwkundig plan voor de geprojecteer de woningen aan de verlengde Schoolstraat in paragraaf 3.3 van de toelichting naast een beschrijving van het voorkeursbeeld (moderne woningen met lessenaars dak) tevens een beschrijving gegeven van de toegestane variant (traditionele woningen met zadeldak). Aan artikel 4 lid 3.1 sub c. van de voorschriften is toe gevoegd dat wanneer sprake is van dezelfde subbestem ming per bebouwingsvlak slechts één van de op de plan kaart aangegeven categorieën (varianten) mag worden gerealiseerd. B. Het bestemmingsplan "Kern 's-Gravenpolder, gedeelte Zaaidijk" biedt een juridisch-planologische regeling voor de vestiging van het tenniscomplex en de scou tinggroep op de locatie aan de noord-oostzijde van het dorp nabij het volkstuincomplex aan de Zaaidijk. Daarnaast wordt het mogelijk gemaakt om als lintbe bouwing langs de Populierestraat vijf vrijstaande woningen te realiseren. Naar aanleiding van de ingediende zienswijze zijn bij de vaststelling van het bestemmingsplan op de plan kaart de gronden ter plaatse van de aardgastrans portleiding die door het plangebied loopt, als ook de gronden tot een breedte van 4 meter aan weerszijden van de hartlijn van de leiding, mede bestemd voor "Leidingen" (dubbelbestemming). Daarnaast is aan de voorschriften een artikel "Leidingen" toegevoegd en is als gevolg hiervan de toelichting op het bestemmings plan op een aantal punten aangepast. De bestemmingsplannen liggen in de periode van 29 juli 2005 tot en met 25 augustus 2005 voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur en op donderdag avond van 17.00 uur tot 20.00 uur. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen bij gedeputeerde staten van Zeeland, Postbus 6001,4330 LA Middelburg, schriftelijke bedenkingen worden ingediend door: 1Degene die tijdig zijn zienswijze met betrekking tot het ontwerp-bestemmingsplan bij de gemeenteraad ken baar heeft gemaakt. 2. Een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zijn zienswijze met betrekking tot het ontwerp-bestemmingsplan bij de gemeenteraad kenbaar te maken. 3. Een ieder die bedenkingen heeft tegen de wijzigingen die de gemeenteraad bij de vaststelling van het bestemmingsplan heeft aangebracht ten opzichte van het ontwerp-bestemmingsplan. Heinkenszand. 28 juli 2005 In Canada worden meer zeehondjes ddodgeknuppeld dan ooit tevoren! 330.000 zeehondenbaby's vanaf 12 dagen oud worden op een barbaarse manier afgeslacht. En dat allemaal voor hun mooie vachtje waar veel geld aan wordt verdiend. Wilt u de zeehondjes helpen? Vraag dan nu via www.stopdeknuppels.nl een protestkaart aan die u naar de Canadese ambassade kunt sturen of bel (020) 676 66 00. www.stopdeknuppels.nl elders $9 •-v Naturel of gekruid, heel kilo. Aviko aardappelschijfjes Zak 450 gram elders Vfó MonaYomild drink Keuze uit diverse smaken. Literpak elders Keuze uit knoflook en peper. 80 gram. elders JL3ST In onze grotere filialen Gesneden en verpakt heel brood. n ,7///r:r SfièrZte,r Heerlijke yorkham Per 100 gram elders-U69r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30