i Afdelingschef Vers Geef lucht Geef leven Geef! Banen (Qi JobTrack.nl Alles voorde klant. E Giro 55055 PZC Administratief ondersteuner Huis Hypotheekadvies Marketing Database Analist Internet m/v supermarkten Bel gratis 0800-235 58 62 of surf naar www.jumbosupermarkten.nl Varen op zee. ...en toch regelmatig thuis 1ste Stuurman Astma Fonds Kijk ook op 23 JULI 2005.s Rabobank Kapelle-Wemeldinge is sterk in het groene hart van Zuid-Beveland geworteld. De bank heeft zowel in de agrarische en bedrijfsmatige als in de particuliere sector een hoog marktaandeel. Dat levert mogelijkheden op voor kandidaten die het vizier hebben gericht op de wensen en behoeften van de klant. En zo - in samenwerking met andere teams binnen de bank - maximale resultaten boeken. Voor de bank én voor de klant. Als administratief ondersteuner word jij de rechterhand van de (assistent-)adviseurs van het segment Particulieren. Met name op het gebied van financieringen. Je handelt transacties zelfstandig af en stelt akten en overeenkomsten op. Bovendien onderhoud je contacten met het Service Centrum Hypotheken en met notarissen. Dat vraagt om een slimme en doortastende MBO'er met relevante werkervaring en de wil om zich (via studie) verder te ontwikkeien. Je gaat voor kwaliteit en aanpakken. Zodat je collega's de handen vrij hebben voor dienstverlening naar klanten. Resultaten die tellen bij de Rabobank. Voor meer informatie: Jan Visser, manager FA/HH, (0113) 34 40 10 of kijk op www.rabobankgroep.nl/werken. Je brief met c.v. en pasfoto kun je binnen 14 dagen sturen naar Rabobank Kapelle-Wemeldinge, t.a.v. de directie, Postbus 30, 4420 AA Kapelle. Of per e-mail: info@kapelle.rabobank.nl. Rabobank zal op basis van haar'Regeling Screening Rabobank'alle nieuwe medewerkers toetsen op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Euretco Wonen B.V. levert diensten aan zelfstandige ondernemers die zijn gespecialiseerd in meubelen, woningtextiel, slapen en luxe- en huishoudelijke artikelen. Euretco Wonen is een businessunit van de Euretco-groep. Het biedt aangesloten ondernemers onder andere inkoopvoordeel, regelt het betalingsverkeer en maakt gezamenlijke promotie mogelijk. Maar ook biedt Euretco Wonen deskundig advies over bijvoorbeeld financiën, juridische kwesties en winkelinrichting. De branches waarin Euretco Wonen acteert zijn constant in beweging en trendgevoelig. Binnen Euretco Wonen heerst een informele cultuur waar deskundigheid wordt gecombineerd met flexibiliteit, creativiteit en gevoel voor ondernemerschap. Bij Euretco Wonen B.V., is bij de Internationale Meubel Groep de vacature vrijgekomen van een TRAFFIC MEDEWERKER (M/V) Doel van de functie: Hel verzorgen van een optimaal relatiebeheer met leveranciers en het verzorgen van topkwaliteit van grafische ontwerpen en de administratieve laken daarvan. Functie-eisen: minimaal mbo-opleidingsniveau (richting grafische technieken) minimaal 3 jaar ervaring ruime kennis van hel vakgebied, gangbare software en grafische productieprocessen goede communicatieve vaardigheden, kostenbe wust en enige calculatie ervaring werkt planmatig en kan zowel zelfstandig Functie-inhoud: uitwerken van grafische ontwerpen organiseren van optimale afstemming tussen °ls in teamverband werken onder tijdsdruk DTP-ers, projectleiders en de ontwerp/concept verantwoordelijkheden mede verantwoordelijk voor hel opstellen en aanvragen van offertes, onderhan- S EURETCO delingen met leveranciers en budgetbewaking beheren van relaties voor produc- tietechnische zaken met drukkers, lithografen en opdrachtgevers zorgdragen voor de archivering, orderadministratie en bijhouden van de beeldbank Wij bieden u een informele werksfeer met veel ruimte voor creativiteit en ontwikkeling. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vilae kunt u richten aan Euretco B.V., t.a.v. mevrouw L Butler, Postbus 3254, 4800 ME Breda of e-mailen naar hrm@euretco.net. Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Van Oer Eist, Reclamemanager I.M.G., telefoonnummer (076) 5 79 8) 28 of per e-mail via r.van.der.elst@euretco.net. Euretco B.V. is een belangrijke speler in de Nederlandse non-fooddetoilhondel met een toonaangevende positie in de branches mode, sport en wonen. Samen met bijna 2.400 aangesloten winkels en 1.700 ondernemers en franchisers vertegenwoordigt Euretco een consumentenomzet van circa twee miljard euro. Bekende formules zijn onder meer: SPORT2000, Runnersworld, LinCHérie, Snuffel, Lake Side, Decorelle, InterStyle en Topform. Euretco staat voor een gezonde en gespreide zelfstandige detailhandel Een bedrijf is zo goed als de mensen die er werken. Dat geldt zeker voor een homeshopping organisatie als Neckermann BV, waar mensen het belangrijkste kapitaal zijn. Neckermann BV is een bloeiende onderneming die deel uitmaakt van het Duitse KarstadtQuelle-concern. Deze organisatie telt zo'n 100.000 medewer kers en behoort tot de grootste han delsondernemingen in Europa. Neckermann BV biedt via haar dochter ondernemingen Neckermann Shopping en Quelle meer dan 50.000 artikelen aan via de dikke catalogus en Internet. Dit gaat van kleding en schoenen tot wasmachines en stereo-installaties. Voor de activiteiten in Nederland en België heeft Neckermann BV één orga nisatie met verschillende vestigingen in beide landen. In totaal werken daar zo'n duizend medewerkers. neckermann Dagelijks komen bij onze "verkoopkantoren" inTerneuzen en het Belgische Temse duizenden bestellingen binnen. Onze klanten bestellen hun artikelen uit de diverse catalogi, mailings of via Internet. De afdeling Klantgroepmanagement, onderdeel van de divisie Marketing, is ondermeer verantwoordelijk voor het opzetten van planningen als ook uitgebreide analyses betreffende de mailings en diverse kanalen per seizoen, per jaar. Hier is plaats voor een: Marketing Database Analist Internet m/v voor 38 uur per week vacaturenummer NBV0503CB Als Marketing Database Analist Internet verzorg je het gehele proces van planning tot en met analyse aangaande het kanaal Internet. Dit alles in relatie tot diverse klantenprofielen en doelgroepen. Je bent verantwoordelijk voor het uitvoeren van rapportages en analyses met betrekking tot Internetacties. Je volgt de macro-economische brancheontwikkelingen en ontwikkelt vervolgens specifieke marketingacties. Verder bouw je de e-mailadressen- database zowel kwalitatief als kwantitatief verder uit. Wie zoeken we? Je hebt een Hbo werk- en denkniveau waarbij je beschikt over een goed analytisch denkvermogen en een zeer gedreven commerciële instelling. Verder heb je een grote mate van accuratesse en een goede kennis van het Microsoft Office pakket en PC applicaties waarbij kennis van Business Objects een pre is. Uiteraard heb je ook een goede kennis van Internet en e-commerce business. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer J. Lambert. Hoofd Klantgroepmanagement, 0115 - 640 573. Interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV vóór 13 augustus 2005 naar Neckermann Nederland BV, Postbus 555,4530 BATerneuzen, t.a.v. mevrouw C. Blanckaert, Adviseur Human Resources. Of stuur een e-mail naar vacatures@necknet.com. Vermeld dan duidelijk het vacaturenummer. Een psychologische test maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Het kan bij Neckermann. Wil jij werken bij een supermarkt die zijn klanten nog écht tevreden maakt? Kom dan werken bij Jumbo. Voor onze vestiging in Middelburg zoeken we een afdelingschef Vers. Je bestelt in deze functie de producten en zorgt voor een uitnodigende presentatie. Je weet jouw medewerkers te motiveren en zorgt voor de planning. Het afdelingsresultaat is jouw verantwoordelijkheid en forse omzet ten schrikken je niet af. Je hebt voldoende werkervaring om jezelf helemaal te kunnen geven in deze functie en leidinggeven gaat je goed af. Interesse? Schrijf een korte brief met c.v. naar: Jumbo Supermarkten, afdeling HRM antwoordnummer 10072, 5460 VB Veghel (postzegel niet no Of per e-mail: hrm@jumbosupermarkten.nl De Clearwater Group is een jonge, dynamische rederij met 5 moderne chemicaliëntankers in de vaart. Wij vervoeren voor vrijwel alle bekende chemieconcerns een grote verscheidenheid aan chemicaliën. Met onze schepen bedienen we het gehele gebied van Noord-West Europa. Door de geavanceerdheid van onze schepen en de vrachten die wij vervoeren bieden wij, zowel vanuit technisch als vanuit nautisch oogpunt, een uitermate interessante optie als officier aan boord van onze schepen. Clearwater group Postbus 229, 3350 AE Rapendrecht 3 078 - 6410440, 078 - 6413891 E-mail: leonie@clearwatergroup.nl Elektronisch solliciteren...? Ga naar www.clearwalergroup.nl Acquisities n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Wij zijn op zeer korte termijn op zoek naar kandidaten voor de functie van: De functie De 1ste stuurman is naast het lopen van de wacht verantwoordelijk voor onder andere de lading- I behandeling, het veilig uitvoeren van laad en los operaties en tankwas procedures. Daarnaast draagt de 1ste stuurman zorg voor de administratieve afhandeling van de te volgen procedures, en houdt hij toezicht op de werkzaamheden van de matrozen. Door de geavanceerdheid van onze schepen I en de vrachten die wij vervoeren is de functie van 1ste stuurman zeer interessant. Functie-eisen U heeft een MBO of HBO maritieme opleiding en minimaal 2 jaar werkervaring als officier dienst- j doend op een chemicaliëntanker. Voor deze functie is het een vereiste dat u goed kan samenwerken! in een klein team en dat u over een ruime mate van verantwoordelijkheidsgevoel beschikt. Wij bieden Een interessante en afwisselende functie bij een groeiende rederij. Uitstekende arbeidsvoorwaarden i volgens de bedrijls-CAO en een zeer aantrekkelijk vaar- verlofsysteem van 7- weken op en 7- weken 1 af. Uw schriftelijke sollicitatie met GV kunt u sturen naar: Clearwater Group, t.a.v. Leonie Waardelooj of per email: leonie@clearwatergróup.nl. GLASHANDEL "MOERSTEE" BV zoekt per direct MAGAZIJNMEDEWERKER M/V Wij zoeken iemand: - Iemand die bereid is hard te werken en veel te leren in een gezellig team. 2 GLASZETTERS Liefst met ervaring. Wij bieden: - Salaris volgens CAO-normen. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties voor 15 augustus a.s. naar: Glashandel "Moerstee" BV Postbus 102,4420 AD Kapelle. Tel.: 0113-341688. www.astmafonds.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 6