Wyatt had op finale gerekend PZC as Hoek zoekt naar juiste ritme Sandy den Exter is de eerste de beste Goese jiujitsuka na verlies in halve finale toch nog derde op World Games Jiujitsu zaterdag 23 juli 2005 door Roeland van Vliet DUISBURG - Goud op het we reldkampioenschap, zilver bij de Europese titelstrijd en brons tijdens de World Games. Wat jiujitsuka Lindsay Wyatt in de afgelopen negen maanden heeft bereikt, is zo slecht nog niet. Toch had de 29-jarige Goese gis teren moeite om een lach op haar gezicht te toveren, nadat ze in Duisburg de strijd om de derde plek in haar voordeel be slechtte. De verloren halve fina le - ze was geheel kansloos - spookte nog door haar hoofd. Wyatt, één van 's werelds beste jiujitsuka's in de klasse tot 70 ki lo, was op en top geconcen treerd voor haar gevecht in die halve finale. Ze keek fel uit haar ogen, zo focuste zich geheel op haar opponente. De Goese atlete was vastbesloten het net zo te la ten lopen als in haar eerste par tij. Daarin trakteerde ze de Itali aanse Laura Bocco al na één mi- Jiujitsu i,s van origine een Japanse vechtkunst. De naam van de sport bete kent vrij vertaald 'zachte kunst'. De wedstrijden be staan uit drie fases: een deel karate (trappen en sto ten), een deel staand judo (werpen) en een deel grond- gevecht (houdgrepen en klemmen). Deze fases lo pen naadloos in elkaar over. Het gaat erom zo veel moge lijk punten te scoren tij dens de wedstrijd, die twee keer twee minuten duurt. Een wedstrijd is al eerder afgelopen als één van de twee jiujitsuka's een full ip- pon maakt. Dat wil zeggen dat die in alledrie fases een ippon heeft gescoord. Ook als in de eerste twee minu ten het verschil oploopt tot veertien punten, wordt het duel beëindigd. nuut en 36 seconden op een full ippon. Zo moest het weer gaan, dan stond ze wederom in een fi nale. Voor de derde keer binnen een klein jaar. Maar Sabine Felser, die al twee keer de wereldtitel veroverde in de klasse boven 70 kilo, werkte daar niet aan mee. De Duitse ging als een wervelwind tekeer op de tatami en zorgde ervoor dat het duel binnen 58 seconden afgelopen was. Koud een mi nuutje nadat ze zo fel uit haar ogen keek, staarde Wyatt ver twijfeld voor zich uit. Totaal ver bluft. Hoe had haar dit kunnen gebeuren? ,,Ik was té geconcen treerd", legde Wyatt uren latei- uit. „Dit seizoen ben ik nog niet zo slecht aan een wedstrijd begon nen. Ik had haar nog nooit ver slagen en wilde té graag. Ik ging er volop in en kreeg de rekening gepresenteerd. Ik kreeg heel snel een worp tegen en daarna had ze me gelijk in een houd greep. Ik dacht dat ik voor de belft buiten de mat lag en dat de scheidsrechter de houdgreep dus wel zou afbreken, maar ik hoorde geen 'matte'." Daardoor stond Wyatt meteen op een onoverbrugbare achter stand. „Ze was in die partij te gretig", bevestigde bondscoach Bert van Haren. „Bij het onder deel karate moet je je ontspan nen, daarbij moet je er niet te ge dreven in gaan. Dan loop je te gen een worp op, zoals Lindsay overkwam. En dat was erg jam mer. Ze is zo in vorm, ze had het toernooi moeten winnen." Nu pakte Felser het goud. Knauw Na de verloren halve finale was het maximale dat de Zeeuwse in de tot dojo omgebouwde fa briekshal nog kon halen brons. Eerst versloeg ze de Poolse Joan na Poradzisz in de finale van de herkansingen. Met gemak zelfs. De partij was na één minuut en 58 seconden klaar, omdat Wyatt op een 14-0-voorsprong was ge komen. Vervolgens trof ze in de kleine finale de Frangaise Méla- nie Lavis, die ze in amper veer tig seconden in de luren legde. door Lucien Roelandt NISSE - De organisatoren van Jumpin de Weel hoeven zich geen zorgen meer te maken over belangstelling. Bij veel ruiters is het hippisch evenement in Nisse blijkbaar deel van hun agenda. Sport van hoog niveau en bloed stollende barrageritten maakten van de eerste dag ook een spor tief een succes. In de klasse ZZ gooide eerste starter Sandy den Exter, naar la ter bleek, de deur meteen in het slot. De amazone uit Kortgene stuurde in het klassiek parkoers de met enorm vermogen sprin gende ruin in 61.33 foutloos over het parcours. De Belg Jan Verellen hield met Pistache nog wel het strafblad blank, maar vormde met zijn tijd van 70.74 geen bedreiging voor de Noord-Bevelandse combinatie. In de klasse Z leek Ilyo de Loos voor een Zeeuws succes te zor gen. De ruiter uit Hulst haalde met Quenette in de beslissende ronde wel een paal naar het gras, maar ook de concurrenten gingen in de fout en beten zich bovendien stuk op de tijd van de Eerste prijsje Feyenoord NANJING - Feyenoord heeft het eerste prijsje van het seizoen gewonnen. De Rotterdamse club won in het Chinese Nanjing een internationaal toernooi. In de laatste wedstrijd van het evene ment was het elftal van Erwin Koeman met 3-0 te sterk voor het Uruguayaanse Nacional. Het duel werd in de slotfase ont sierd door een massale vechtpar tij. Feyenoord verliet daarop het veld voor vijf minuten en kwam pas terug nadat de rust was weergekeerd. De goals kwamen in China op naam van Hofs, die voor de pauze scoorde, en Dirk Kuijt. De blonde aanvaller, ra- zendpopulair in het verre oos ten, maakte na rust binnen drie minuten twee goals. Die treffers én een zware overtreding van Feyenoord-speler Ghaly (die daarvoor de rode kaart ontving) zorgden voor veel onrust bij Na cional waarna een ordinaire matpartij ontstond. Nadat het duel alsnog werd hervat, vielen er geen goals meer. ANP Van Haren: „Als ze zo had ge speeld tegen Felser als tegen La- vis, was Lindsay hier kampioen geworden. Nu was ze ineens wel relaxed." Scherp De Zeeuws sportvrouw van 2004 vertelde dat ze van het ver lies in de halve finale een flinke knauw had gekregen, maar dat ze op tijd weer scherp was. „Kijk, de World Games zijn maar één keer in de vier jaar; voor jiujitsuka's zijn dit net de Olympische Spelen. Dan wil je nog steeds een medaille pakken, ook al heb je de finale gemist. En ik moet zeggen: ik ben ook wel blij, hoor. Maar ik had zo op die finale gerekend, zeker na dit goede seizoen." Lindsay Wyatt zit in de herfst van haar loopbaan als jiujits uka. Ze richt zich nu op het vol gende wereldkampioenschap, dat in 2006 in Rotterdam wordt gehouden. Als ze zich plaatst, wordt dat waarschijnlijk haar laatste grote internationale toer nooi. „Ik heb gezien hoe Elisa beth Willeboordse daar Euro pees kampioen judo werd, dat was toch wel erg mooi. Ik zou graag ook zo een keer voor eigen publiek willen vechten. Maar ik zal me er wel eerst voor moeten kwalificeren. Als regerend we reldkampioene ben ik niet auto matisch toegelaten." Lindsay Wyatt (links) in actie tegen de Francaise Mélanie Lavis in de strijd om de derde plaats. Zeeuws-Vlaamse combinatie. Echter niet laatste starter Johan Klein Zieverink. De ruiter uit Lierop had met Cabanza wel bijna tien tellen meer nodig om het parkoers te overbruggen, maar hij bleef als enige fout loos. Snel, sneller, snelst, dat was het motto in de klasse L. Het ver schil tussen de eerste vier van het klassement bedroeg amper een halve tel! Frederic Cattebe- ke toonde zich uiteindelijk de snelste van dit kwartet. Een overwinning met een Zeeuws tintje. De prof uit het Belgische gehucht Zwevelgem stuurde de merrie Tamara, van stal Stouten uit Serooskerke, in een adembe nemende rit in 37.15 foutloos naar de finish. Mart Flikweert herstelt zich BRESKENS - Mart Flikweert heeft gisteren in het enkel 4- schema van het Vechthanentoer- nooi in Breskens opnieuw bewe zen dat hij een echte vechtjas is. Flikweert, die in het enkel 3 strijdend ten onder ging tegen Tom Huis en door een 3-6 en 5-7 verlies werd uitgeschakeld, won wel van Ruben Haverbeke. Flik weert moest erg diep gaan om deze partij in drie sets met 6-3 3-6 en 7-6 binnen te slepen. Hij mag nu morgen zijn kwaliteiten laten zien in de finale. Alexander Bun en Harry Rie- mens bereikten gisteren de hal ve finale van het 6-schema. Bun schakelde Jack Geelen uit met tweemaal 6-3, terwijl 'toernooi directeur' Harry Riemens wei nig problemen kende tegen Bas tin van Staveren, 6-2,6-2. Hessel Hamelink en Maarten de Heus speelden in het dubbel 5 een aantrekkelijke wedstrijd in drie sets tegen de plaatselijke fa vorieten Joeri Flikweert en Jor- dy Versprille. In de eerste set werden de thuisspelers van de baan geveegd met 6-0, maar dat vonden de Bressiaanders blijk baar toch iets te gortig. Flikweert/Versprille balden de vuisten en dat werd beloond met een 6-4-setwinst. De vreug de was maar van korte duur, want in de beslissende derde set lieten Hamelink en de Heus zich niet meer verrassen en sloten de partij winnend af met 7-5. door Barry van der Hooft BIERVLIET - Een spannende en onvoorspelbare wedstrijd werd het deze keer niet. Waar de West-Zeeuws-Vlaamse selec tie het Hoek in voorgaande ja ren nog wel eens knap lastig wil de maken, kon het gisteren avond weinig potten breken. In de traditionele eerste oefenwed strijd van het seizoen maakte de hoofdklasser na een 2-0-voor- sprong bij rust in de laatste tien minuten het verschil: 5-0. Die zege kwam niet met spran kelend voetbal tot stand, maar na twee trainingen was dat ook niet vreemd. Dat een aantal spe lers van Hoek, dat zonder de va kantie vierende Wilco de Valk speelde, zich niet bovenmatig in spande was ook wel te begrij pen. Vandaag om 10.00 uur wacht namelijk al de volgende training en zes uur later staat de tweede oefenwedstrijd tegen het Belgische Wevelgem City op het programma. Op weg naar de eerste echte wedstrijd, het Am- stel Cupduel op 6 augustus met FC Eindhoven, wacht ook nog een vierdaags trainingskamp in Noord-Frankrijk. Met negen trainingen en een wedstrijd te gen Calais wordt ook dat een pit tige aangelegenheid. Daar was gisteravond geen spra ke van. Een kleine vierhonderd toeschouwers zagen Hoek negen tig minuten lang domineren, met zowel voor als na rust opval lende spelers binnen de lijnen, Na een voorzichtig begin het Da vid Destorme zien waarom hij afgelopen seizoen de topscorer van Hoek was. De aanvaller, die in mei nog een stage bij Club Brugge afwerkte, was twee keer dicht bij de openingstreffer en schoot bij de derde mogelijk heid op aangeven van Nyim Mel- ki raak: 1-0. Ook bij de tweede Hoek-treffer speelde Destorme een hoofdrol. Zijn volley werd aan de tweede paal door Djamel Buyse in het doel gewerkt. In die eerste helft ontbrak van zelfsprekend de echte scherpte nog en daar was - ondanks vier wissels - ook na rust sprake van. Het publiek kreeg wel Roy Hendriksen voor de eerste keer sinds elf jaar weer in een Hoek-shirt te zien. Dat de ex-prof dit seizoen en belangrij ke rol kan gaan vervullen, werd al snel duidelijk. De 36-jarige Hendriksen coachte zijn me despelers wanneer het moest, zette iedereen op de juiste plek Hoek-speler Hiram Collin (rechts) is eerder bij de bal dan Frank de Vijver. foto Wim Kooyman en hield het spel simpel. Bij vla gen voetbalde Hoek daardoor heel aardig, maar die momenten werden nog te vaak met slordige passes afgewisseld. Het leidde indirect tot kansen voor de West-Zeeuws-Vlaamse Selectie, die door het afzeggen van Mare Minnaert, Gerben Schram, Eelco Basting en Ange- io Cornelis redelijk verzwakt was. Dwight van Hulle kopte na 66 minuten van dichtbij op de lat en Robbie van de Wijnckel zag een schot zeven minuten la ter net naast gaan. Aan de ande re kant leek Aardenburg-doel- man Arjen Worst zijn doel schoon te gaan houden. In de slotfase moest hij echter alsnog drie keer capituleren. Worst was kansloos op een schitte rende stiftbal van Wesley de Smet en zag Nyim Melki even la ter prachtig de 4-0 langs hem schieten. Diezelfde Melki gaf kort voor tijd ook nog de 5-0 op een presenteerblaadje aan Hi ram Collin. De overwinning stemde tot te vredenheid, maar dat gold niet voor het uitvallen van Pieter de Munnik. De onvermoeibare mid denvelder viel uit met een spier- verrekking in de onderrug. „Het is precies dezelfde blessure als die ik in de laatste competitie wedstrijd opliep", zei De Mun nik met een van pijn verbeten gezicht. „Ik weet alleen niet hoe lang ik er toen mee heb gelopen. De training en wedstrijd van morgen kan ik in ieder geval wel vergeten." Het was de twee de tegenvaller in korte tijd voor Hoek, want de eerste speler is dit seizoen alweer vertrokken. Ramazan Yuruk kwam deze week niet opdagen bi] de trainin gen en heeft nu meegedeeld te vertrekken. De Turkse Belg moet op zaterdagen gaan, wer ken en verhuist daarom naar een Belgische club. De zoek tocht naar de eerste nieuwe spe ler 'is daarom al begonnen in Hoek. Hoek-West-Zeeuws-Vlaamse Se lectie 5-0 (2-0). 23. David Destor me 1-0, 32. Djamel Buyse 2-0, 80. Wesley de Smet 3-0, 83. Nyim Mel ki 4-0, 88. Hiram Collin 5-0. Scheidsrechter: P. Maes (Hoofd plaat). Aantal toeschouwers: 375. Hoek: Filip van der Vloet; Thomas Ragut (46. Wesley de Smet), Dja mel Buyse, Thijs Binnerts (63. Nyim Melki), Patrick de Guch- teneire; Jeroen van de Broeke (46. Roy Hendriksen), David Destorme (46. Sam Ysebaert), Pieter de Mun nik (52. Thomas Ragut); Hiram Col lin, Niels Domimcus en Nyim Mel ki (46. Stijn Porteman). West-Zeeuws-Vlaamse Selectie: Menno Heijens (46. Arjen Worst), Johnny de Jaeger (68. Luc van Waes), Frank van de Vijver, Jur- gen Hooreweghe, Edo Lucieer; Luc van Waes (46. Rens Gielleit), Dwight van Hulle, Robbie Jonk man (46. Ferry van Damrne), Peter Nïeskens; Jelle de Vreeze (46. Ivo van de Calsijde) en Robbie van de Wijnckel. foto Roeland van Vliet Schipper interim-trainer Meeuwen ZOUTELANDE - Stoffel Schipper is tijdelijk tot trainer van voetbalvereniging De Meeuwen benoemd. Hij neemt de honneurs waar van Wim Davidse, die met een nekher- nia tobt. Schipper begint de voorbereiding met De Meen. wen op 2 augustus. Hoe lang Davidse uit de roulatie zal zijn, is niet bekend. Zwemtocht met 60 deelnemers WESTKAPELLE - Met de zwemtocht Westkapelle-Zoute- lande over een afstand van ongeveer 4 kilometer gaat mor genmiddag het zeezwemcircuit van start. Naast de radar! toren van Westkapelle duiken om 13.00 uur zo'n deelnemers in het water. De finish is naast de redi post in Zoutelande. Remy Vasseur (Vlissingen), vorig jaar nog winnaar van Dishoek-Zoutelande, is van de huidige inschrijvers de snelste man. Daarachter strijden Amö Wouters (Vlissingen), Lex Hoogendam (Hendrik IdoA®. bacht), Martin Verveer (Hendrik Ido Ambacht) en Kevin de Pager (Westkapelle) om de overige ereplaatsen. Goede scores bij dressuurstrijd WESTKAPELLE - Met aansprekende scores bewezen in Westkapelle verschillende dressuurcombinatie dat zé klaar zijn voor de Zeeuwse titelstrijd van volgende week, In de strijd om overwinning in de Z wisselden Elze Sop hie Wiskerke en Tamara den Outer stuivertje. In de eerste proef stuurde Elze Sophie Wiskerke de mer rie Westveer's L'Esperie naar een score van 194 punten naar het oranje erelint. De combinatie uit Knuningen ver wees hiermee Tamara den Outer, die met Liberty de teller op. 189 punten zag stilstaan, naar de tweede stek. Ook m de tweede proef behaalde Tamara den Outer met Liberty 189 punten. Naar later bleek was dat voor de amazoneuit Aagtekerke voldoende voor de overwinning. Elze Wiskerke presteerde met Westveer's L'Esperi onder het niveau van de eerste proef. Zege De Leeuw en Van Hecke OOSTKAPELLE - Dammer. Johnny de Leeuw en schaker Ewoud van Hecke zijn in Oostkapelle winnaar gewordëi van het jaarlijkse zomeravondtoemooi, waaraan ook jaar door veel Zeeuwse denksporters en toeristen wt deelgenomen. Bij de dammers had Goesenaar Johnny Leeuw, die zes partijen won en slechts twee keer remise moest toestaan, twee punten voorsprong op Zeeuws kam pioen Bennie Provoost. Ewoud van Hecke uit Koudeker- ke en de Middelburger Bert Henderikse domineerden tiet schaaktoernooi. Hun onderlinge duel eindigde in rennse, maar beiden wonnen hun overige zeven partijen. De standspunten van Van Hecke waren beter zodat hij tot winnaar werd uitgeroepen. Zuiderbaan stijgt plaats op WK MONDSEE - Janneke Hin is gisteren gestegen naardf twaalfde plek tijdens de strijd om het wereldkampioen] schap zeilen in de olympische Yngling-klasse. Op de Mondsee in Oostenrijk werden drie races gevaren. Hin kwam met haar bemanning Klaartje Zuiderbaan (uit Ter- neuzen) en Petronella de Jong tot een veertiende, een ze ventiende en een vijfde klassering. ANP uitslagen Zomeravondtoemooi Oostkapelle. Eindstand aan kop: 1. J.de Leeuw 14; 2. B.Provoost 12; 3. J.van de Weteringh 11; 4. M.Dame 11; 5. D.Kasse 11; 6. A.Riemens 10; 7. P.Sterrenburg 10; 8. D.Davidse 10; 9. J.de Jonge 10; 10. F.BIaas 10. Nisse. Springen Jumpin deWeel. Paarden klasse ZZ: 1. Sandy den Ex ter, Cranville (Kortgene) 0/61.33; 2. Jan Verellen, Pistache (Ommel) 0/70.74; 3. Cindy Perdaen, Madermie (Sas van Gent) 4/57.85; 4. Kees van der Pluijm, Armani (Made) 58.58; 5. Mark Jespers, VDL Edminton (Prinsenbeek) 4/63.63. Z: 1. Johan Klein Zieverink, Cabanza (Lier- op) 0/0/50.35; 2. Ilyo de Loos, Quenette (Hulst) 0/4/40.61; 3. Geert Moerings, Ho- na (Roosendaal) 0/4/40.79; 4. Kim Hui- ge, Kalisto (Nisse) 0/4/40.96; 5. Koen Leemans, Dopharma's Salome (Oost en Middelbeers) 0/4/43.29. M: 1. Arnold Boerekamps, Rombouts Soleil (Eersel) 0/0/28.74; 2. Johan Klein Zieverink, Ske- loton, 0/0/29.32; 3. Koen Leemans, Dop harma's Olijfje, 0/0/30.46; 4.Annelore Willeboer, Nooderglas Noble Girl ('s Heer Arendskerke) 0/0/30.45; 5. Frederic Cattebeke, Dingemanse Laminos (Zwe velgem) 0/0/31.13. L: 1. Frederic Catte beke, Stouten's Tamara 0/0/37.15; 2. Margreet Walraven, Timeless (Veere) 0/0/37.33; 3. Ellen Briquet, Rocket Po wer (Vogelwaarde)' 0/0/37.38; 4. Geert Moerings, Ulobet (Lepelstraat) 0/0/37.99; 5. Sabine Ansems, Quivive (Dongen) 0/0/38.54. B: 1. Michelle Evert- se, Uzelma (Nieuw en St Joosland) 0/0/51; 2. Jack Zagers, United K (Wouw) 0/0/49; 3. Annique van Sluijs, Utah (Me- liskerke) 0/0/47; 4. Pim van Eijzeren, Ur- banus (Oudelande) 0/0/46; 5. Rens Won- dergem, Trïompf (Gapinge) 0/0/45. B progressief: 1. Janny van Helmond, Calqita (Wagenberg) 36/33/33.83; 2. Jac queline van Wezel, Ninja (Krabbendij- ke) 36/33/38.03; 3. Jil Buijze, Dandel ion's Uniek (Baarland) 36/33/40.75; 4. Martine van den Eijnden, Sensibility (Steenbergen) 36/30/34.74; 5. Jack Za gers, United K, 36/28/34.82. Zomeravondtoemooi Oostkapelle. Eindstand aan kop: 1. E.van Hecke 7,5; 2. B.Henderikse 7,5; 3. M.Wester- weele 6; 4. P.Verhoeff 5,5; 5. H.Geertse sr 5; 6. A.Jonkheer 5; 7. A.de Visser 5; 8. M.Colsen 5; 9. W.Geertse 4,5; 10. L.Boone 4,5. Amsterdam. ACT. Zevende ronde: Eljanov (Oek) - Akopian (Arm) 0,5-0,5, Sjeparinov (Bul) - Sokolov (Ned) 0-1, L'Ami (Ned) - Timofejev (Rus) 0,5-0,5, Timman (Ned) - Al-Modiahki (Qat) 0,5-0,5, Belkhodja (Tun) - Erenburg (Isr) 0,5-0,5, Megaranto (Ina) - Avrukh (Isr) 0-1, Bellini (Ita) - Charlov (Rus) 0,5-0,5, Chenkin (Dui) - Nijboer (Ned) 1-0, Huz- man (Isr) - Holzke (Dui) 0,5-0,5, Vazquez Igarza (Spa) - Rogers (Aus) 0-1 Stand: 1. Eljanov, Sokolov, Akopian 5,5 punten, 4. Sjeparinov, Timofejev, Tim man, Erenburg, Al-Modiahki, L'Ami, Belkhodja, Avrukh, Chenkin, Rogers 5. Amersfoort. Mannen. Kwartfinale: Calleri (Arg) - Van Gemerden (Ned) 6-4 6-4, Minar (Tsj) - Puerta (Arg/1) 6-2 5-7 7-6 (5), Gonzalez ((Chl/2) - Bracciali (Ita) 6-3 6-3, Sanchez (Spa) - Massu (Chl/3) 6-3 4-6 6-3. Stuttgart. Mannen. Kwartfinale: Na- dal (Spa/1) - Verdasco (Spa) 6-3 6-2, Gaudio (Arg/3) - Zabaleta (Arg) 6-4 1-6 6-2, Nieminen (Fin) - Seppi (Ita) 6-2 6-3, Davidenko (Rus/2) - Berdych (Tsj/11) 6-4 6-2. Indianapolis. Mannen. Derde ronde: Roddick (VSt/1) - Okun (Isr) 6-3 6-3, Kie- fer (Dui/2) - Kim (VSt) 6-1 6-3, Rusedski (GBr/7) - Carlsen (Den/12) 7-6 (3) 6-2, Beek (Slw) - Ram (VSt) 6-2 6-4, Bastl (Zwi) - Fish (VSt) 1-2 opgave Fish, GirW- pri (VSt) - Srichaphan (Tai/9) 6-C Dent (VSt/4) - Phau (Dui) 6-2 6-2. Cincinnati. Vrouwen. Tweede de: Mirza (Ina) - Brandi (PuR) 7-615) 7-5, Mattek (VSt) - Pin (Fra) 6-3 2-0opga ve, Jankovic (SMo) - Bammer(AuslW 7-5, Morigami (Jap) - Zvonareva 6-3 6-2. Palermo. Vrouwen. Kwartfinale!: Garrigues (Spa/3) - Diaz-Oliva (Arg) 7-5 6-1, Koukalova (Tsj) - Müller (Dui) 7-ó (3) 5-7 6-2. Breskens, Vechthanentoemooi VE 3: Maria Meijaard- Daisy Boogeaid wo, VE 6: Monique Dersjant- Theuni Meijaard 6-4 6-2, VE 7: Lilian van da Lijke- Femke Verschelling 3-6 6-2 7'S VD 3: De Witte/Wolled- Boogaard/Meijaard 6-2 3-6 6-1, VD 5: De Looff/De Waal- Van der Linden/Vsn Overloop 6-7 7-5 6-0, VD 7: Van Hooft/Nelisse- De Back/Wisse 7-6 6-3, ME 3: Tom Huis- Mart Flikweert 6-37-5, ME 4: Mart Flikweert- Ruben Haverbe- ke 6-3 3-6 7-6, ME 6: Alexander Buit Jack Geelen 6-3 6-3, Harry Riemens- Bastin van Staveren 6-2 6-2, ME 7: Ent Holierhoek- Ad van der Maden 6-1 6-a ME 7 45+: Sjaak Flikweert- HansGus- senhoven 6-J3 6-3, ME 8: Adrie Kodde- Cees Overbeeke 6-4 3-6 7-6, MD 5. Hamelink/De Heus- Flikweert/Versprille 6-0 4-6 7-5, MD Borghouts/Maenhout- De Jonge%i Overloop 6-3 7-6, Kramer/Kramer- Riemens/Swartïle 6-3 opgave, GD 5: Flikweert/Bun- Van der Lijke/Nelisse63 6-2, GD 6: Van Espen/Dielemsn- Jansen/Jansen 6-7 6-3 6-3, GD 7: De Back/Van Boven- Provoost/Elfrink 6-0 2-6 6-4, Paridaen/De Coussemaeker-Jol- lenaar /Herrebout 0-6 6-3 6-1, 40+: Riemens/Vastenhouf Donze/Steijaert 6-7 7-6 6-4. Oefenwedstrijd. Nanjing (Chi). Inter nationaal toernooi. Feyenoord (Ned)-Nacional (Urg) 3-0 (1-0). Doelpunten: Hofs, Kuijt (2). Bijzon derheid: Feyenoord wint door zege oj) Nacional het toernooi. Mondsee. WK Yngling. Vrouwen. Stand na negen races: 1. Bark (VSt) 37,1 punten, 2. Ferries (NZI) 46.ft 3. Iljenko (Rus) 48,0, 4. Bethwaite lAus) 65,4, 5. Ayton (Eng) 67,0, 6. Taran (Oek) 74,0,12. Hin 95,0,17 Stavenuiter 126,0, 21. Mulder 141,0. De Klerk in dubbelspel bij laatste 16 PRAAG - Simone de Kleit heeft op het EK tafeltennis voor jeugd in het gemengd dubbel de laatste zestien bereikt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 64