O u PZC PZC 12D NatuursteenHuis www.natuursteenhuis.nl Voor een zorgzame begeleiding De Bevelanden j.c. Hoekman Voor een Zorgzame Begeleiding IN MIDDELBURG ZOEKT DE PZC EEN VERDELER! Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08,30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur. zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Wij zijn blij met de geboorte van onze tweeling Chris en Noël Zuidhof Geboren op 20 juli 2005 De trotse ouders zijn: Léon Zuidhof en Larissa Bernard En ons zusje is: Djahmilla Cappon Lantsheerstraat 13.4356 AX Oostkapelle Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze kleinzoon Jurgen Adriaan Cornelis Oma en Opa Dronkers Westkapelle, 21 juli 2005 Jubileum 1955 200! Op 28 juli a.s. zijn: Prudent van Pamelen Martha van Pamelen-van Vooren 50 jaar getrouwd. Dit vieren wij in familiekring. Namens de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Tuimelsteenstraat 14 4527 CP Aardenburg Overlijden Na een langdurig ziekbed is overleden Hilbert Waterham de vader van onze medespeler Jarno tevens jarenlang een trouwe supporter van onze club Wij wensen Geertje, Jarno, Eline, Claudia en naaste familie alle sterkte toe met dit grote verlies. Trainers, leiders, spelers 1 e selectie v.v. Wolfaartsdijk Heden is van ons weggenomen mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Maria Hubertina Beenhakkers-Stoker Utrecht, t Oud Sabbinge 18 juli 1934 21 juli 2005 John Beenhakkers Marian Winnie Angelique en Bart John en Ellen Iris en Paul Nikky, Cheyenne Prins Bernhardstraat 51 4471 PX Oud Sabbinge Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het Uitvaartcentrum van Monuta Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid lot afscheid nemen maandag 25 juli van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden dins dag 26 juli om 13.30 uur in de aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafe nis zal plaatshebben. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in ge noemdeaula. Geen bezoek aan huis. "Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn Onverwachts werd uit onze familiekring weggeno men onze beminde broer, zwager en oom Pieter Hendrik Tollenaar Sint Kruis 26-1-1926 t Rotterdam 14-7-2005 Op zijn verzoek heeft de crematie in familiekring te Rotterdam plaatsgevonden. Namens de familie: W. Tollenaar Churchilllaan 814 4532 JDTerneuzen Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Plaats uw familie berichten in de PZC 1 Cor. 13de Liefde Na een leven vol liefde en toewijding is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder en oma Cornelia van der Wolf echtgenote van Jan Plantefeber Vianen, t Oost-Souburg. 15 juli 1925 21 juli 2005 Oost-Souburg: J. Plantefeber Grijpskerke: Riet Huijsman-Plantefeber Otto Huijsman Vlissingen: Gen ie Plantefeber Rachèl Middelburg: Michiel en Maaike Rotterdam: Ramona, Claudia Grijpskerke: Mirjam, Eva Condoleanceruimte: Iepenstraat 24 4388 PM Oost-Souburg Mama is thuis. Er is gelegenheid tot afscheidnemen op zaterdag 23 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door ds. L.A. Woltering, zal plaatsvinden op dinsdag 26 juli om 14.00 uur, in de "Open Haven", Oranje plein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algeme ne Begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ark", Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. - mama houdt van witte bloemen - Lieve Corry, bedankt voor de mooie jaren die we met je hebben ge had. Je was een lieve vriendin en we zullen je nooit vergeten. Jan, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte voor de toekomst. Bepen WimStroo A/s er een hemel bestaat, wat ik hoop en jij zeker wist, dan zaljij daar zijn, watjij hoopte en ik zeker weet! Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lij den bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Blaas Meerman Bas echtgenoot van Zoetje Cornelia Tissink *25 april 1920 f 21 juli 2005 Oost-Souburg: Z.C. Meerman-Tissink Oost-Souburg: Kees en Mattie Lisette Judith en Tom Middelburg: Anton en Ria Jordy Ester en Martijn Rebecca Gapinge: Heieen en Cees Yaïr Joëlle Yoram Hudsonstraat43 4388 CR Oost-Souburg De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, waarin zal voorgaan ds. L.A. Woltering, zal wor den gehouden maandag 25 juli om 10.00 uur in de "Open Haven", het kerkgebouw van de Pro testantse Gemeente aan het Oranjeplein te Oost- Souburg. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Voorafgaande aan de rouwdienst is er van 9.30 tot 9.45 uur gelegenheid tot afscheidnemen in "De Ark", naast voornoemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Ark". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Bas Meerman Uit aller naam familie Meerman Geheel onverwachts is overleden onze zwager en oom Bas Meerman L.F. Tissink f R. Tissink-Baljeu C. Tissink J.W. Tissink H. Tissink-Maljaars Neven en nichten 21 juli 2005 In plaats van kaarten. Bedroefd geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in "Ter Valcke" te Goes, is overleden onze lieve vader, opa en overopa David Dingenis Nijssen sinds 4 januari 1996 weduwnaar van Jacomina Nieuwenhuize in de leeftijd van 85 jaar. Yerseke: Janny Poortvliet-Nijssen Cor Poortvliet Danny en Jeanet Kapelle: Lambrecht Nijssen Francien Nijssen-Vervenne Carina, Hannah, Jamie Ronnie en Renate Yerseke, 22 juli 2005. Correspondentieadres: Dahlialaan 8 4401 HA Yerseke Onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum "Vredelust" te Yerseke, alwaar maandag 25 juli van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om te condoleren. Ingang van het mortuarium via de Molenlaan. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. zaterdag 23 juli 2005 In plaats van kaarten Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling heengegaan mijn vriend Gerardus Johannes de Mooij in de leeftijd van 86 jaar. Vlissingen: Nelleke Goed gemutst, altijd in voor een grapje en helemaal vol van zijn Nelleke. Rust zacht Sandra en Hans Vlissingen, 20 juli 2005 Correspondentieadres: Vredehoflaan 106 4382 CH Vlissingen Overeenkomstig de wens van Gerard zal de crematie in besloten kring plaatvinden. Het heeft ons ontroerd, dat we zoveel kaarten, bloemen, warmte en medeleven hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve man. onze vader, schoonvader en opa Bram van Rosevelt Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Tonny van Rosevelt-de Kubber Ron en Karin van Rosevelt-Zwigtman Sven, Lars Oost-Souburg, juli 2005 Dankbetuiging Het gemis zal altijd blijven, maar uw belangstelling, de kaarten en de persoonlijke aanwezigheid na het overlij den van mijn lieve vader Pieter Aarnout Verplanke hebben mij veel steun gegeven. Mevrouw E. T. Poppe-Verplanke Temeuzen, juli 2005 Heden behaagde het de Heere uit onze familie weg te nemen onze geliefde broeder, zwager en oom Adriaan Jacob Mol weduwnaar van Catharina de Koeijer in de leeftijd van 88 jaar. J. M. Mol J. A. Mol-Remijn Neven en nichten Yerseke, 20 juli 2005 Dankbetuiging Echt afscheid nemen van iemand die je dierbaar is, is erg moeilijk. De vele kaarten, telefoontjes, en uw aanwezigheid heb ben ons zeer gesteund tijdens het ziek zijn en na het over lijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Tannetje Asscheman-de Rijke Het heeft ons getroffen dat zij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Wij hebben dit zeer gewaardeerd en zeggen u daarvoor hartelijk dank. Anneke en Rien Wessels Wilma en Bram Milhous Ineke en Jaap Weijermans Klein- en achterkleinkinderen Koudekerke, juli 2005 Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziek zijn en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Nel Crinse-Wouters danken wij u hartelijk. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, juli 2005 Dankbetuiging Allen die mij een kaartje hebben gestuurd bij het plotse linge overlijden van mijn dochter en zuster deed mij en haar broer heel goed. Allemaal bedankt. N. van der Geld Spuidijk 9 4493 BL Kamperland Hartelijk dank voor al uw blijken van medeleven, die we tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze lieve vader en opa Marinus Harthoorn 126-05-2005 van u mochten ontvangen. Het is ons tot grote steun geweest. J. Harthoom-Weststrate Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Krabbendijke, juli 2005 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen met warmte en medeleven om ons heen stonden na het plotselinge over lijden van mijn lieve man, onze vader en opa Wim Koole De vele kaarten, bloemen, telefoontjes, bezoekjes en an dere gebaren, het was overweldigend. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Anny Koole Edwin en Jolanda Bianca en Flip Melanie, Chantai en Colin Heinkenszand, juli 2005 Dankbetuiging Zoveel hartverwarmende belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve ma en oma Betsie Oostdijk-Steenbakker Het geeft ons troost. Piet en Willy, Bas Marlies en Frank, John, Liz Elly en Gilbert, Eloy, Roan Goes, juli 2005 Bij deze willen wij ieder een heel hartelijk bedan ken voor alle reacties, kaarten en cadeautjes naar aanleiding van de ge boorte van onze zoon öuus Jacobus Allard en Annette Vader Tolweg 9 4373 RC Biggekerke Hierbij willen wij een ieder bedanken voor het harte lijk medeleven, tijdens de ziekte en na het overlijden, van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Martina Adriana de Ridder-van Dalen Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen daar voor onze hartelijke dank. Zij laat een lege plaats achter en het is voor ons een groot gemis. J. de Ridder Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Amemuiden, juli 2005 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden en tijdens de begrafenis van onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma C.C. de Smet-van Opdorp betuigen wij onze welgemeende dank. De kinderen de Smet-van Opdorp kleinkinderen en achterkleinkinderen Dankbetuiging Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u allen hartelijk danken voor uw medeleven na het over lijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Lenie Stravers-Vermaas Arie Stravers kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Temeuzen, juli 2005 i'ihmrcstrv ver-ftUrv uw wcrvstn, De vakmensen van NatuursteenHuis (voorheen Zandee St De Kuijper) vertalen uw wensen in een gedenkteken van steen, glas of metaal of een unieke combinatie. Kijk voor meer informatie op: www.natuursteenhuis.nl Tijdens onze vakantie van 23 juli tot 14 augustus zijn onze toonzalen op afspraak te bezoeken. Bel voor een afspraak (0118) 612579 Goes 's-H.Hendrikskinderendijk 117 Tel (0113) 216555 Middelburg Arnesteinweg 40 Tel (0118) 612579 Dag én nacht bereikbaar op: (0113) 311 444 Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen informatie pakket op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vrijblijvend) uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder °ïiuwww.uitvaartzorgcentrum.nl Bij het plotseling overlijden van Theo Sies hebben zo velen hun warm medelevi betuigd, dat hel voor ons welhaast a mogelijk is iedereen daarvoor persoon! W te bedanken. Daarom willen wij onJ wijze onze dank uitspreken. c Het heeft ons getroffen te ondervinden dat hij bijzovd een plekje in het hart heeft. Uw medeleven was voor ons een grote steun. Namensalkn, u HannieSchc®^ West-Souburg, juli 2005 Al uw aandacht, uw aanwezigheid en uw bemoedicet* woorden na het overlijden van onze moeder en oma* Neeltje Cornelia van Tol-Kramer hebben ons goed gedaan. Voor alle steun, in welke vorm dan ook bedanken wi r; hartelijk. r,] Familie Van Ti Goes, juli 2005 Voor de vele kaarten die ik mocht ontvangen in! w ziekenhuis, drie maal in Vlissingen en twee maal 'm Antwerpen, wil ik iedereen bedanken, ook mijn kindei j en kleinkinderen en de familie voor hel vervoer Antwerpen. Allen hiervoor dank. Familie De Rijke-Scli Tuindorp 31 Amemuiden Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 2600 Alle voorzieningen om thuis op (e baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen - Vraag om ons gratis informatiepakket! BEZOEK ONZE SHOWROOM Openingstijden: Maandag gesloten Dinsdag t/m vrijdag 9.00-17.30 Zaterdag van 10.00-16.00 Tel.: (0113) 22 22 31 Teba Nationaal Livingstoneweg 8, Goes www.ambiance-zonwerlng.nl UitvaaKTondemecinnc H. obse bv Uw zorg in onze handen voor geheel Walcheren Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg Sandenburghlaan 2 te Veere Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-uitvaart,nl: Tevens beschikken wij over een nazorg:consulente Verdeler voor de PZC Een goede bijbaan met prima verdienste en interessante extra's. Als verdeler houdt u in de vroege ochtenduren gedurende de openingstijden van de verdeelplaats onder meer toezicht op het tijdig en correct ophalen van de kranten door de bezorgers, zodat onze lezers op tijd van hun kranten voorzien worden. De minimumleeftijd voor deze bijbaan is 18 jaar Interesse? Neem (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst, bel gratis 08Q0 -023 51 11 Meer details over specifieke openingstijden van verdeelplaatsen en verdeler zijn of bezorging op:'www.deleukstebrjbaan.nl. het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 46