^eijte past zich razendsnel aan Huis en De Looff op weg naar finale 19 'indzege stratenloopcircuit kan Beije na nieuwe winst nauwelijks ontgaan Golfen aan de rand van het Meer van Genève Boek speelt iet eerste lefenduel in Biervliet Wielercomité Kortgene wil praten met wethouder donderdag 21 juli 2005 fSTKAPELLE - Met zijn J;t gisteravond in Westka- ||estelde Arjan Beije de eind- ,{in het PZC-stratenloopcir- |l vrijwel zeker. Opnieuw, ml hij won het circuit al drie «eerder. Daarom denkt de at- (luitBurgh-Haamstede er se- js over om volgend jaar niet «tedoen. „Nu is iemand an- ssaan de beurt om 'ns te win de geste van Beije kan s!wel eens in het voordeel uit- van Tim Pleijte. De net gjarige loper uit Vlissin- r is een nieuw gezicht in het id van de geijkte namen. Hij Mg maar een half jaar lid van toamica en loopt nu al in de jtop mee. Gisteravond werd ij vijfde, nog vóór oud-win- arFouad Fertoute. 31 pleijte werd dit seizoen met oiozege van Ian den Buys iWestkapelle IESTKAPELLE - Tjitte van a Buys soleerde gisteravond aar de winst in de wielerronde a Westkapelle. De Middelbur- 5was in de laatste ronde weg sprongen. een marge van enkele hon den meters bleef hij het pelo- auiteindelijk voor. De actief- ierenner tijdens de 61 kilome- rlange koers was oud-prof Ru- ban Vlimmeren, maar een lek- e band op driekwart van de cers, reed hem in de wielen, reede werd Dillan de Kok uit «nbergen, derde Tonnie Ak- mians uit Breda. B-amateurs won Olaf tins uit Goedereede, die vrij- ftldehele koers alleen op kop sd. In de S/P-klasse won Fer- land Boogaart uit Vlissingen, e voor het eerst aan een wed- irijd deelnam. Hij ging echter ihard, dat hij in het A-peloton rechtkwam en door de jury te- verraste blikken ontvangen in het Zeeuwse loperspeloton. Wie was in hemelsnaam deze knaap? Zijn naam kwam tot dat mo ment in geen enkele atletiek-uit- slag voor. Ook niet buiten de provincie. En hij liep meteen met de voorsten mee! Waar had hij zich jarenlang verstopt? Het antwoord is simpel: in de boksring. Pleijte gebruikte een tijdje zijn vuisten, maar heeft nu gekozen voor zijn benen. „Hardlopen deed ik alleen voor mijn conditie, maai- op een gege ven moment ging ik lopen leu ker vinden. Beide sporten beoe fenen kon niet. Ik moest kiezen en het hardlopen trok me eerlijk gezegd meer." Pleijte is sinds januari serieus met de loopsport bezig. In mei won hij prompt al de Sportpunt Zeelandloop in Goes. „Ik ben met sprongen vooruit gegaan sinds ik bij Dynamica train. Als ik deze wedstrijd in Westkapel- le bijvoorbeeld een halfjaar gele den had gelopen, was ik dertig ste of veertigste geworden. Nu vijfde." De coming man in het Zeeuwse atletiek traint een keer of vijf, zes per week! Soms sa men met zijn vader, die dan naast hem op de fiets het tempo aangeeft; andere keren onder looptrainer André Stroo op de baan van sportterrein Baskens- burg. Op internet speurt hij on dertussen zelf nog naar trai ningsschema's om steeds maar beter te worden. Met slechts een halfjaartje trai ning in,de benen, heeft Pleijte zijn plafond nog niet bereikt. Gisteren ging hij in Westkapelle tot zo'n vijf van de achtenhalve kilometer mee in de kopgroep. Enkele maanden geleden had hij zich daarmee opgeblazen, nu niet. Hij moest Arjan Beije, Jack Hopmans en Sebastiaan Fran- cke laten gaan. maar hield tem po. Winnaar Arjan Beije liep na afloop begrijpelijkerwijs met een brede glimlach rond. Zijn eindsprint in de laatste ronde was voldoende voor opnieuw een maximale score in het cir cuit. „Maar het kostte meer moeite dan in de vorige twee wedstrijden. Ik moest op het ein de voluit gaan", bekende hij. Beije kreeg met name te maken met de Brabander Hopmans (Spado) en oud-AV'56-loper Francke, die tegenwoordig in het Duitse Düsseldorf woont. Op Beijes laatste versnelling hadden beiden echter geen pas send antwoord. Na drie tweede plaatsen op rij in Westkapelle won hij er daarom voor het eerst sinds 2001 weer. Mogelijk was de 33-jarige atleet er gisteravond voor het laatst. Hij speelt in elk geval met de ge dachte om het stratenloopcir cuit volgend jaar links te laten liggen en op zoek te gaan naar nieuwe uitdaging. Voor dit jaar heeft hij die al gevonden: de loodzware Jungfrau-marathon op 10 september. „Ik heb in heel mijn leven vol gens mij één keer op een echte berg gestaan, in Noorwegen, Maar daar gingen we met een liftje naar boven. Ik heb nog nooit op een berg gelopen, dus ik heb geen idee wat me te wach ten staat. Het gaat in die mara thon ook niet zozeer om de tijd, maar meer om de ervaring." Tim Pleijte heeft zijn nieuwe passie al gevonden. Zijn vijfde plaats, ook nog achter de snelle starter Niels Koole, stemde hem dik tevreden. Ook al was hij na de finish uitgeteld. Maar dat kan hij beter in de atletiek zijn dan in het boksen. Tim Pleijte: „Hardlopen deed ik alleen voor mijn conditie, maar op een gegeven moment ging ik lopen leuker vinden dan boksen." foto Ruben Oreel 1ERNEUZEN - Hoek speelt torgenavond de eerste oefen- mlslrijd van dit seizoen. In Met neemt de zaterdag- icofdklasser het traditiege- imiw op tegen de West- taws-Vlaamse selectie. Het van coach Ruud Cornelis slaat dit jaar uit achttien spe- iis, Breskens, Aardenburg en tadijke leveren elk drie voet- ullers. Mals in voorgaande jaren is al alleen gekozen voor spelers ie ook werkelijk in West- wvs-Vlaanderen voetballen. Voetballers die afkomstig zijn de streek, maar daar niet lierspelen, zijn ook uitgeno- d, organisatie hoopte een be- sp te kunnen doen op drie üballers die over de grens spe- 2, maar Steven de Croock «■Hoek, nu Evergem), Ronnie ffionie en Niek van Sprundel feiden Eeklo) hebben verplich ten bij hun club. tin Minnaert, die van Maide ns overgestapt naar Waar- doot.is wel van de partij. Het- tfde geldt voor Robbie van de Hjnckel en Dwight van Hulle, Breskens aan het eind van vorig seizoen verruilden whet Brabantse Uno Animo, hk het Terneuzense Boys-duo ®ben Schram en Robbie Jonk- sm behoort tot de selectie. Ikonedo ^Hoek, dat vanavond in Bier- at de tweede training af- ontbreekt in ieder geval ®rly Okonedo. De Nigeriaan- verdediger herstelt in het lanse Lille van een blessure S'hij aan het eind van het vo- seizoen opliep. Het duel in Met begint morgenavond 519,30 uur. kfet-Zeeuws-Vlaamse selectie Her als volgt uit: Doel: Menno (Hoofdplaat) en Arjen ,W (Aardenburg). Veld: Angelo Johnny de Jaeger, Rens ■Maf (allen Breskens), Luc van wJüo van de Calsijde, Frank a<jj> Vijver (allen Uzendijke), 'W Hooreweghe, Jelle de "tee (beiden Aardenburg), Rob- ,..C(m de Wijnckel, Dwight van w (beiden Uno Animo), Peter weiis, Eelco Basting (beiden fiend), Gcrben Schram, Robbie (man (beiden Terneuzense Cl, ^arc Minnaert (Waar- en Edo Lucieer (Biervliet). EVIAN - Vanaf de tweede hole van de golfbaan van het Franse Evian heeft de Annika Evian door met 72 slagen, precies par. Sorenstam, die wordt gezien als de beste golf- Sorenstam een prachtig uitzicht op het Meer van Genève. Op die hole speelde de ster van de wereld, staat daardoor gedeeld ietwat tegenvallend 23e. Voor de winnares Zweedse par. Uiteindelijk kwam ze op de eerste dag van het Women's Golf Masters in van het toernooi ligt 375.000 dollar klaar. foto Denis Balibouse/RTR door Willy van Leeuwen BRESKENS - Tom Huis en Jac- co de Looff zijn op weg naar de finale van het dubbel 3-schema in het Vechthanentoernooi in Breskens. De favorieten schakelden Bruce Corvelijn en Bart van de Sande uit in twee sets. Na een zeer moeizame start met veel breaks eindigde deze partij toch in het voordeel van Huis/De Looff. Zij wonnen met 6-4 en 6-3. Huis en De Looff spelen al voor het der de jaar samen in Breskens en vormen ook in de wintermaan- den regelmatig een duo. „We zijn goed op elkaar ingespeeld en daar hebben we tegen Bruce en Bart toch wel gemak van ge had", aldus Huis na afloop van de partij. In de eerste set werden alle spe lers in hun opslagbeurt gebro ken, waardoor er uiteindelijk toch 4-4 op het scorebord stond. Tom Huis hield in de negende game wel zijn opslag. Bart van de Sande, die door Huis afgelo pen zondag al flink werd be stookt in de enkelfinale in Clin- ge, verloor zijn opslaggame, waardoor de eerste set in 6-4 ein digde. Ook in de tweede set ga ven beide koppels elkaar weinig toe. Bruce Corvelijn sloeg veel dubbele fouten, waardoor Huis en De Looff het initiatief kon den nemen: 6-3. „Vooral in het begin van de par tij liep het allemaal erg vreemd. We werden allemaal tweemaal gebroken en dat geeft toch een raar scoreverloop," vervolgt Tom Huis. „Ik reken in het dub bel samen met Jacco toch wel op een finaleplaats, in het enkel spel wordt het lastig. Ik speel nu tegen Mart Flikweert en die speelt voor eigen publiek. We hebben al flink op elkaar inge praat, dus nu moet het maar ge beuren." Die enkelpartij van Tom Huis KORTGENE - In tegenstelling tot voorgaande jaren lopen de wielrenners niet warm voor de Ronde van Kortgene. Kon de or ganisatie in het verleden altijd rekenen op ruim 60 aanmeldin gen bij de elite/beloften en a- mateurs A, dit jaar blijft de tel ler vooralsnog staan op 34. De 29e kermisronde van Kortgene wordt zaterdag verreden. Het lage aantal aanmeldingen bevreemdt de organiserende stichting Wielercomité Kortge ne. „We hanteren het hoogste prijzenschema, dus daar kan het niet. aan liggen", zegt André Hannewijk. „En concurrentie van andere koersen is er niet echt. Van de Ronde van Baren- drecht kunnen wij geen last heb ben. Er schrijven misschien nog wel mensen in, maar er zullen er ook afvallen, dus veel meer dan tijd van 5 tot en met 14 jaar. De start is om 15.45 uur. Een uur la ter komen de nieuwelingen in ac tie. Het is voor het eerst dat zij door Jan Dagevos die 34 zullen het er niet worden, tijd van 5 tot en met 14 jaar. De starten in Kortgene, De organi- satie heeft inmiddels 20 inschrij vingen binnen en dat is redelijk te noemen. Om 17.45 uur is het de beurt aan de amateurs B en li centiehouders van de Trinbelna- gen Midden Zeeland. Zij moeten 40 kilometer afleggen. De elite/beloften en amateurs A verzorgen het slotakkoord. Zij maken zich vanaf 19.00 uur op voor een criterium over een af stand van 90 kilometer. Er mo gen zich dan nog maar 34 ren ners hebben aangemeld, onder hen bevinden zich wel tal van toppers. Zo zijn veel winnaars van de af gelopen jaren aanwezig. John Leijs (2000), Edward Farenhout (2001 en 2004), Frangois Franse (2003) en Jean-Pierre Verstra ten (2002) geven acte de présen- ce. Verder komt ook Wil fried Bastiaanse aan het vertrek. Start en finish zijn in de Hoofd straat. die 34 zullen het er niet worden. Het is zeker zes jaar geleden dat we het met zo'n aantal moesten doen." De organisatie heeft de afgelo pen dagen de hersens gepijnigd, maar komt er niet echt uit. Het blijft gissen. Hannewijk: „Mis schien heeft het te maken met het parkoers. Dat is vorig jaar veranderd, omdat er middenin de Hoofdstraat een hoop stenen, met een paal, is geplaatst. Het ligt er lullig. We vermoeden dat de renners dat niet prettig vin den. We willen de wethouder er eens over aanschieten. Mis schien kan net als in 's-Heeren- hoek het obstakel worden aange past. We hebben er ook wel eens over gesproken om buiten het dorp een parkoers uit te zetten, maar dan haal je de sfeer uit de koers." De wielerdag in Kortgene be gint zaterdag met een dikke ban denrace voor de jeugd, in de leef- Oranje weer beste van Europa DEN ITAAG - Nederland is weer het beste voetballand van Europa. Op de wereldranglijst van de Fifa is Oranje gestegen van de vierde naar de derde plaats. Tsjechië, tot gisteren Europa's beste, ging van twee naar vier. Nederland heeft 781 punten, Tsjechië 778. Alleen Brazilië (846) en Argentinië (787) doen het nog beter. Het is ruim elf jaar geleden dat het Nederlands elftal zo hoog stond. Andere opvallende stijgers zijn de Verenigde Staten (van 10 naar 6) en Duitsland (van 21 naar 11). Amerikaans Sa-, moa blijft 205e en laatste met 17 punten. GPD Schalken uitgeschakeld INDIANAPOLIS - Sjeng Schalken is in de eerste ronde van het tennistoernooi van Indianapolis uitgeschakeld. De Limburger veiioor in twee sets van de Amerikaan Ra- jeev Ram. Ram won de eerste set van Schalken met 7-5. In de tweede set verloor Schalken met 7-6 van de Ameri kaan. In juni liet Schalken nog weten dat hij voorlopig niet op de baan zou staan. ANP Henin moet rust nemen BRUSSEL - Justine Henin-PIardenne moet voorlopig rust nemen wegens een blessure. De Waalse tennisster heeft een scheurtje in de hamstrings en heeft zich al afgemeld voor het toernooi in San Diego in augustus. ANP Jordan blijft Formule 1 trouw LONDEN - In navolging van Ferrari en Red Buil heeft ook Formule-l-renstal Jordan het contract met de Formu le One Administration (FOA) met vier jaar verlengd. De andere merkenteams hebben het zogenoemde Concor de-contract, dat van 2008 tot en met 2012 loopt, nog niet getekend. Renault, BMW Williams, McLaren-Mercedes, Toyota en BAR overwegen vanaf 2008 een eigen serie au toraces op te zetten. ANP/DPA Holmes zegt af voor WK atletiek LONDEN - De Britse atlete Kelly Holmes laat de wereld kampioenschappen in Helsinki volgende maand aan zich voorbijgaan. De tweevoudig olympisch kampioene van Athene (800 en 1500 meter) wordt geplaagd door een achillespeesblessure. Deze weerhield er haar twee weken geleden al van mee te doen aan de nationale WK-trials en is nog altijd niet over. ANP Pistons ontslaan succescoach DETROIT - Larry Brown is ontslagen als coach van de De troit Pistons. De vermaarde trainer leidde de Amerikaan se basketbalploeg de afgelopen twee jaar naar de finale van de profcompetitie NBA. In 2004 veroverden de Pis tons de titel. Dit jaar verloren ze van de San Antonio Spurs. De 64-jarige Brown miste dit seizoen veel wedstrij den door operaties aan zijn heup en blaas. Hij wilde graag aanblijven, maar kon niet garanderen dat hij vol gend seizoen zonder gezondheidsproblemen zou door staan. Browns ontslag kost de Pistons wel veel geld, want het arbeidscontract van Brown was 18 miljoen dollar waard en liep nog drie jaar door. ANP/RTR uitslagen Frangois Franse, winnaar van de ronde in 2003. en Mart Flikweert begint van avond om 20.15 uur. Gisteravond liet favoriet Rinke van Remortel zich niet verras sen in zijn partij tegen Patrick Marteijn. Toch was Marteijn in de eerste set dicht bij een stunt- je, maar hij sneuvelde net in de tiebreak. Van Remortel maakte in de tweede set minder fouten en kon de opslag van Marteijn breken en een voorsprong op bouwen. De als tweede geplaats te speler won deze set met 6-2 en speelt nu in de kwartfinale te gen Kirsten Deij. Voor Ruben Haverbeke wachtte het enkelspel tegen Sven Ver meulen. Haverbeke was vooraf niet zeker van zijn zaak, rrtaar had vooral in de tweede set wei nig problemen met Vermeiden, die met 6-3 en 6-0 werd uitge schakeld. Haverbeke ontmoet in de halve finale Mart Flikweert, speler van de organiserende ver eniging De Boskreek. Alexander Bun en Tristan de Sutter bereikte de kwartfinale in het enkel 6, terwijl wedstrijd leider Harry Riemens ook zelf in actie kwam. Hij versloeg Edwin Vermeulen met 6-2 7-5 en zal on getwijfeld al uitkijken naar de wedstrijd van vanmiddag om 15.45 uur, dan is Eric de Rijcke zijn tegenstander. Vrouwen Bij de vrouwen gaat Mandy Wol- fert door naar de halve finale in het enkel 3-schema. Ze was met tweemaal 6-3 de baas over Jose de Wit en kan nu haar mouwen opstropen voor haar duel met Tanja van den Dikkenberg. nSEUSSÊÊÊÊÊÊKÊÊÊÊÊÊÊË Westkapelle. PZC-Stratenloopcir- cuit. 8.5 km. Mannen H20: 1. Arjan Beije (Delta Sport) 28.08, 2. Jack Hopmans (Spado) 28.14, 3. Sabastian Francke (Düssel dorf) 28.22, 4. Niels Koole (Dynamica) 28.35, 5. Tim Pleijte (Dynamica) 28.50, 6. Foud Fertoute (Spirit) 28.59, 7. Theo Rabout (Wielingen) 29.27, 8. Eric Cap- pon (Wielingen) 30.10,9. Wim van Spar- rentak (Dynamica) 30.17, 10. Kevin de Pagter (Dynamica) 30.50. Tussen stand: 1. Arjan Beije 900, 2. Niels Koole 896, 3. Theo Rabout 894, 4. Tim Pleijte 892, 5. Erik Cappon 887. H40: 1. Franky Beljaars (Dynamica) 29.48, 2. Wim Vos (Dynamica) 30.02, 3. Rini Bruggeman (AV'56) 30.08, 4. Wilko de Vos (AV'56) 31.07, 5. Jaap van de Bok (Flakkee) 31.22. Tussenstand: 1. Franky Beljaars 900, 2. Wim Vos 896, 3. Jaap van de Bok 892. H50:1. Pieter van Horssen (Dy namica) 31.14, 2. Wim Besuyen (Dyna mica) 31.35, 3. Piet Hopmans (Spado) 32.00.Tussenstand: 1. Pieter van Hors sen 900, 2. Eddy Smit 897, 3. John Over- weel 894. H60: 1. Rinus Joosse (AV'56) 34.42, 2. Joop Lasseur (Delta Sport) 34.55, 3. Pieter Verhage (Dynamica) 38.26. Tussenstand: 1. Rinus Joosse 900, 2. Hans Pluijlaar 891, 3. Jan wieden- hoff (Middelburg) 887. Vrouwen D20: 1. Marianne de Kok (LPK Levvedorp) 33,42, 2. Marisa Hop mans (Spado) 34.17, 3. Karin Bastian (Dynamica) 35.26, 4. Chantal Koole- Maat (DynamicaO 37.04, 5. Janneke Lin de (Delta Sport) 40.10. Tussenstand: 1. Chantal Koole-Maat 897, 2. Angelina Fondse 892, 3. Petra Verhulst 888. D40: 1. Sjaan Maartense (AV'56) 36.28, 2. Wil- lemien de Nooijer (Dynamica) 38.04, 3. Lenie van Kleven (LPK Vlissingen) 40.12. Tussenstand: 1 Willemien de Nooijer 898, 2. Lenie van Kleven 894, 3. Huguette Declerq 893. Amsterdam. ACT. Vijfde ronde: Vazquez Igarza (Spa) - Akopian (Arm) 0,5-0,5, Eljanov (Oek) - Rogers (Aus) 0,5-0,5, Timman (Ned) - Smeets (Ned) 0,5-0,5, Sjeparinov (Bul) - Zuiderbaan nog dertiende MONDSEE - Het Yngling-team van Klaartje Zuiderbaan houdt bij het wereldkampioenschap zeilen zicht op de toptien. De Terneuzense is met Janneke Hin en Petronella de Jong na zes ra ces nog altijd dertiende, twee plaatsen beter dan het tweede Nederlandse team, aangevoerd door Mandy Mulder. De omstandigheden waren giste ren op de Oostenrijkse Mondsee opnieuw moeilijk doordat de wind voortdurend draaide. Bijna alle boten presteerden der halve wisselvallig. De boot van Zuiderbaan kwam als 27e en als zesde over de streep. Mulder, die een boot bemant met de jonge talenten Brechtje van der Werf en Marye Faber, dacht met een twaalfde en der de plek goede zaken te hebben gedaan. De jury floot haar ech ter terug. In de tweede wed strijd passeerde ze te vroeg de startlijn. Dat leidde tot diskwali ficatie. ANP Stellwagen (Ned) 1-0, Bellini (Ita) - Soko- lov (Ned) 0,5-0,5, Janssen (Ned) - Char- lov (Rus) 0,5-0,5, Chenkin (Dui) - Zhu (Chn) 1-0, Megaranto (Ina) - Erenburg (Isr) 0,5-0,5, Belkhodja (Tun) - Al-Modia- hki (Qat) 0,5-0,5, Siebrecht (Dui) - Nij- boer (Ned) 0,5-0,5, L'Ami (Ned) - Lyell (Eng) 1-0. Stand: 1. Vazquez Igarza, Akopian, Eljanov, Rogers, Timman, Smeets, L'Ami, Chenkin, Sjerapinov 4 punten. Lucky Day. 10-12-16-22-26-28-29-30-32-33-34-36-40 -43-50-51-56-60-64-77. Amersfoort, mannen. Eerste ronde: Puerta (Arg/1) - Tipsare- vic (SMo) 6-2 6-2. Tweede ronde: Van Gemerden (Ned) - Christophe Rochus (Bel/4) 6-2 7-5, Massu (Chl/3) - Vanek (Tsj) 6-4 7-5, Sanchez (Spa) - Calatrava (Spa) 6-2 6-2. Breskens, Vechthanentoernooi. VE 3: M. Wolfert- J. de Wit 6-3 6-3, VE 6: T. Meijaard- R Riemens 2-6 6-4 7-5, A. Steyaert- M. Dersjant 6-4 6-1, M. Dersjant- K. Heijdens 6-3 6-3. ME 3: R. van Remortel- P. Marteijn 7-6 6-2, ME 4: R. Haverbeke- S. Vermeulen 6-3 6-0, ME 5: D. van Hulle- M, Standaert wo. MD 3: Huis/De Looff- Corveleijn/Van de Sande 6-4 6-3, MD 5: Alders/Bendele- Van den Broecke/Brouwer 7-6 4-6 6-4, ME 6: A. Bun- C. van Leeuwe 6-1 6-0, T. de Sutter- C. de Rijk 6-1 7-5, H. Rie mens- E. Vermeulen 6-2 7-5, MD 6: De Jonge/Van Overloop- De Kam/De Rijcke 6-3 6-7 6-3. Seoul. Peace Cup. PSV (Ned)-Olympique Lyon (Fra) 1-1 (1-0). Robert 1-0, Malouda 1-1. Bijzon derheid: PSV uitgeschakeld. E2E53S333HHHHHMHHI Montreal. WK synchroon. Solo, eindstand na technische en vrije routine, eerste twaalf naar finale: 1. Dedieu (Fra) 99,001 punten, 2. Itsjenko (Rus) 98,417, 3. Mengual (Spa) 97,084, 9. Bianca van der Velden (Ned) 91,251- WK open water. Vrouwen, 10 km: 1. Van Dijk (Ned) 1.56.00, 2. Vitale (Ita) 0.02, 3. Kamrau (Dui) 0.03, 4. Popova (Rus) 0.04, 5. Hutchinson (Aus) 0.07, 6. Lopez (Spa) 0.08. Mannen, 10 km: 1. Peterson (VSt) 1.46.38, 2. Lurz (Dui) 0.07, 3. Stoitsjev (Bul) 0.12, 4. Rondy (Fra) 0.26, 5. Van der Weijden (Ned) 0.29. agenda donderdag Atletiek Jeugd- en Trimloop Burgh-Haamste- de. Aanvang jeugdloop: 19.00 uur. Aan vang trimloop: 19.30 uur. Inschrijven bij de kerk vanaf 18.30 uur. Start: hotel Bom. Dammen Zomeravond damtoernooi. Locatie: Zionskerk in Oostkapelle. Inschrijven vanaf 18,30 uur. aanvang 19.00 uur. Tennis Vechthanentoernooi. Locatie: tennis vereniging De Boskreek in Breskens. Aanvang: 8.30 uur, Yerseke Open. Locatie: tennisvereni ging Yerseke. Aanvang: 15.15 uur. Maeneblusscherstoernooi. Locatie: tennisvereniging MLTC in Middelburg. Aanvang: 11.00 uur, Voetbal Vriendschappelijk. Sparta-Genclerbir- ligi. Terrein: De Meeuwen Zoutelande. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 39