Tot 80% ko korting Ontdek FZC Op 28 showroomkeukens! kens! de prachtige MOEZELSTREEK ALZHEIMER MAG GEEN NATIONALE RAMP WORDEN GIRO 2502 HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT.. n donderdag 21 juli 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Overlijden "Ik worstel en kom boven Heel erg verdrietig, maar zeer dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en nog steeds voor ons betekent, blijft zij met heel veel goede en mooie herinneringen in onze gedachten. Helaas hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Ria Drenth-de Haas echtgenote van Piet Drenth in de leeftijd van 61 jaar. Temeuzen: Piet Drenth Temeuzen: Johan en Karin Talitha en Stefan Lize Kas Eva Terneuzen: Wilma en Paul felle Celine 15 juli 2005 Vlooswijkstraat 69 4531 CD Temeuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden Lieve oma Drenth Rust zacht Talitha Lize Jelle Kas Celine Eva Verloren Na jarenlange vriendschap M'n beste vriendin Ria Wat zal ik je missen Nooit meer samen Leijda Ons bereikte zondagavond het droevige nieuws dat onverwachts ons gewaardeerd lid, oud-bestuurslid en goede sportvriend Pol Verdegem We wensen de familie veel sterkte toe dit verlies te verwerken. Bestuur en leden van Bootsportvissersvereniging DE HONTE te Breskens Verdrietig om de enorme leegte die zij achterlaat. Diepe bewondering voor de manier waarop zij haar strijd gestreden heeft. Wij zijn haar zo dankbaar voor alle liefde, levensblijheid, humor, positieve denkwij ze en het prachtige leven samen. Onze lieve moeder, oma en zus, je leeft voor altijd in ons verder. Geertruida Maria Wijtenburg Truus weduwe van Johannes Hermannus Winter in de leeftijd van bijna 68 jaar. Mirella en Rini Samantha en Joey Anita en Rein Daisy en Sharon Marco en Ester Mevr. J. Broese van Groenou-Wij ten burg Terneuzen, 15 juli 2005 Noteneeweg 13,4535 AS Temeuzen Naar wens van de overledene heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Groot was zijn liefde groot het verdriet mooi de herinneringen die hij achterliet Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze Ome Rinus Wij wensen tante Tannie veel sterkte toe. Jeanet en Peter Christian, Ricardo Henk-Jan en Ineke Bas, Anne f en Lotte José Ingrid Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Stort uw bijdrage op giro 145. Namens onze passagiers: hartelijk dank. www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl Hoort gij de zee achter mijn hart? Dan zal ik heen zijn en gij zult met de zee alleen zijn. De golven zullen breken in uw hart. A. Roland Holst In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Joh. 14:2 Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve, zorgzame man en onze onvergetelijke, lieve pa Cornelis Sinke - Kees - in de leeftijd van 72 jaar. Hanny Sinke-Krijger Jan-Kees Ellen en Norbert 20 juli 2005 Magnolialaan 7,4401 HJ Yerseke De rouwdienst, geleid door Dhr. J. de Vries, wordt maandag 25 juli om 13.30 uur gehouden in de Gere formeerde kerk, Damstraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in genoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. En Hij, die op de troon gezeten is, zeide: Zie, Ik maak alle dingen nieuw. Openbaring 21:5 Tot ons verdriet moesten wij wederom afscheid ne men van een dierbare broer, zwager en oom Cornelis Sinke Yerseke: Jo van der Endt-Sinke Jan van der Endt Yerseke: Amout Sinke Magda Sinke-de Jager Essen (B): Joos Sinke Tineke Sinke-Vis Yerseke: Frans Sinke t Ebrien Sinke-Krijger Kapelle: Corry de Jager-Sinke Wim de Jager Neven en nichten Onverwacht is tijdens de vakantie in zijn geliefde Oostkapelle overleden onze dierbare vriend en lieve oom Jan Visser Wij wensen Wim, Ingrid en Neri veel sterkte toe. Oostkapelle: Louw en Klarie Jobse Cristian Numansdorp: Ron en Anita Danni en Sam Middelburg: Petra en Romeo Met droefheid hebben wij kennisgenomen, van het overlijden van onze broer, zwager en oom Kees Klompe Fam. Klompe neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zeer gewaardeerde zwager en oom Kees Klompe echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Leny van Iwaarden Ook uit naam van alle neven en nichten Koos en Kees van der Weele-van Iwaarden Enige en algemene kennisgeving Verdrietig delen wij u mede dat onverwacht is heen gegaan mevrouw Hendrikje de Haan Hennie 20 oktober 1927 16 juli 2005 executeurtestamentair notaris kantoor Seijdlitz.Loof.Segers.Stolker Correspondentieadres: notariskantoor Seijdlitz.Loof.Segers.Stolker Postbus 20 4530 AA Temeuzen De crematie heeft plaatsgevonden in crematorium Terneuzen. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve en zorgzame buurvrouw W. H. van de Kasteele-Vijverberg "Bure Mien" Geert en Jannie Kooman Cor en Kobie Kooman Annie Kooman Piet en Els de Ronde Peter en Addie van Oost Ineke, Erik, Michel en Merijn Priemis Cor Muller en Sandra Priemis Job en Hennie Priemis Adrie en Hennie Priemis Wijnand en Tini van Dalen David en Marie Braai Adrie en Anja Braai Johan en Corrie Hanse Dick de Jonge Koos Fierens Wij wensen haar kinderen en (achter)kleinkinderen heel veel sterkte toe. We zijn bedroefd omdat we haar hebben verloren, maar dankbaar dat we haar in ons leven hebben gehad. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Laurina van Sluijs-Baaijens weduwe van Cornelis van Sluijs C. Rooze M. Baaijens-Meerman Neven en nichten van Klooster Neven en nichten Rooze Amemuiden, 18 juli 2005 Er is een land van louter licht (gezang 290) Maandag jongstleden overleed mijn lieve nicht en vriendin Laurien van Sluijs-Baaijens Ik was altijd welkom. Je had altijd een luisterend oor. A. Elenbaas-Baaijens en kinderen "De Heer is mijn herder" Verdrietig geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, door God op Zijn tijd en wijze is thuisge haald onze lieve vader, schoonvader en opa Izaak Matthijsse sinds 23 januari 2004 weduwnaar van Cornelia Adriana Lokerse ip de leeftijd van 82 jaar. Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Zorgcentrum "Poelwijck (Team 3) voor de goede en liefdevolle verzorging. 's-Gravenpolder: Ineke Anthonise-Matthijsse Ad Anthonise Ishan Marjo Carina en Jan-Willem Heinkenszand: Wilma den Hollander- Matthijsse (in herinnering) Rinus den Hollander Gayan Manila 19 juli 2005 Zorgcentrum "Poelwijck", kamer 211 Correspondentieadres: K. W. Anthonise-Matthijsse, Korenhalmdijk 16, 4431 NE 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 23 juli om 10.00 uur in de "Barbesteinkerk". Clara's Pad 6 te Heinkenszand, waarna omstreeks 11.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkens zand. Voor aanvang van de dienst is er van 9.30 tot 9.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Hij hield van het leven ondeugd zijn grootste deugd zijn levenslust eindeloos. Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat, na een lief devolle verzorging in "De Redoute", is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Robertus Petrus Joannes Cappaert weduwnaar van Lijda Paulina Martens 06-12-1913 120-07-2005 Westdorpe Temeuzen Sas van Gent: Frank en Marie-Jeanne Cappaert-Rijnders Utrecht: Natalie en Marcel Familie Cappaert Familie Martens Sas van Gent, 20 juli 2005 Correspondentieadres: Canadalaan 7, 4551 AK Sas van Gent. De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op maandag 25 juli om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na af loop van de begrafenis, in de aula van de begraaf plaats "St. Jans Schorre" te Sas van Gent. Vrijdag 22 juli zal er om 18.30 uur, tijdens de weke lijkse dienst in "De Redoute", aan de Rijsenburg 2 te Sas van Gent, voor pa het gebed gevraagd worden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging - enige en algemene kennisgeving - Bedroefd, geven wij u kennis van het heengaan van mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader, opa en overopa Frans Caljouw Middelburg, f Vlissingen, 28 juni 1920 19 juli 2005 Middelburg: J. M. Caljouw-Cosijn Middelburg: Frits en Corry Frank, Carmen en Joel Arjan en Dagmar Rachelle, Ashley en Tijmen Delft: John Caljouw Poelendaeleweg 34 4335 HR Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 22 juli a.s. om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Mijn hartelijke dank voor al uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve grootvader Pieter Jannis de Kramer Mirella Kampen Steven Vrieswijk Temeuzen, juli 2005 SSK keukens in Kapelle gaat de showroom grondig verbouwen. Daarom bieden wij 28 showroomkeukens aan met spectaculaire kortingen. DE SHOWROOM MOET LEEG! voor de abonnees van de Wegener Dagbladen Heerlijk verblijf in het wijnstadje Löf, direct aan de oever van de Duitse Moezel Reis met uw krant naar het mooie Moezelgebied! Want speciaal r onze abonnees hebben wij een fantastisch midweek- en week endarrangement samengesteld naar het leuke wijnplaatsje Löf, direct aan de oever van de Moezel. U verblijft in het gezellige fami liehotel Lellmann, middenin het centrum van het liefelijke Löf. En,., natuurlijk hebben wij een zeer voordelige prijs voor u bedongen, waardoor u een 4-daagse autoreis al kunt boeken vanaf slechts €69,- (5 dagen vanaf €85,-)! Normaal betaalt u voor dit hotel tot wel €35,- per persoon per nacht, dus tel uit uw winst! Löf is een prima uitgangspunt voor heerlijke uitstapjes in het gebied van de Moezel, de Rijn en de natuurparken van de Eifel. HOTEL LELLMANN Het gezellige familiehotel Lellmann is gelegen direct aan de Moezel, in het centrum van het wijnstadje Löf. Het hotel beschikt over een lounge, lift, sfeervol restaurant en een gezellige bar. Bovendien kunt u gratis gebruik maken van het overdekte zwembad en kunt u tegen betaling gebruik maken van sauna en solarium. De kamers zijn voor zien van douche, toilet, telefoon, televisie en minibar. Tegen een klei ne toeslag kunt u een kamer met Moezelzicht en balkon boeken. TIPS VOOR UITSTAPJES Löf is een lieflijk wijnstadje langs de Moezel. Het ligt niet ver van het mooie Koblenz, het centrum van de wijnhandel, waar de Moezel en de Rijn samenkomen. Langs de Moezel liggen bekende wijn plaatsjes zoals Wittlich, Cochem en Traben-Trarbach. Aan de Rijn ligt het mooie Boppard, waar het imposante 12-eeuwse klooster fier op u neerkijkt. We raden u aan een tocht door de Eifel te maken en landelijke plaatsen zoals Daun, Monschau en Gerlostein te be zoeken. Tot slot noemen we nog Trier, vermoedelijk de oudste stad vz Duitsland. Toeslagen: Toeslag kamer Moezelzicht 4 dgn €20,- 5 dgn €25,-, 1 -persoonskamer 4 dgn €20,- 5 dgn €25,-, halfpension 4 dgn €45,-/ 5 dgn €55,-, reserveringskosten €15,- (verplicht, per boeking). Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in hotel Lellmann in 2-persoonskamer, dagelijks ontbijt, gebruik overdekt zwembad. Exclusief: vervoer, toeslag halfpension, reserveringskosten, reis-en annuleringsverzekering. Voor meer informatie en boekingen: KRAS tel: 073 - 5 999 999 online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HZ 14.818 WGGGNGR dagbladen Meer bereiken. Met Wegener BEZOEK ONZE SHOWROOM Openingstijden: Maandag gesloten Dinsdag t/m vrijdag 9.00 -17.30 uur Zaterdag van 10.00 -16.00 uur Tel.: (0113) 22 22 31 AMBIANCE Teba Nationaal ZONWERING Livingstoneweg 8, Goes www.ambiance-zonwering.nl Over tien jaar telt Nederland ruim 300 000 Alzheimer- patiënten. En wie gaat er voor hen zorgen? De Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen met dementie en hun familie. Wilt u hier meer over weten? Ga dan naar onze website. Wilt u iets doen? Maak dan een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Necjerland Alzheimer mag geen nationale ramp worden. www.alzheimer-nederland.nl Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTORS I JT Selfsupporting^"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32