>zc Pleijte past zich razendsnel aan Jumpin de Weel blijkt gat in de markt 19 jndzege stratenloopcircuit kan Beije na nieuwe winst nauwelijks ontgaan Golfen aan de rand van het Meer van Genève Wielercomité Kortgene wil praten met wethouder uitslagen agenda donderdag 21 juli 2005 swb jSTKAPELLE - Met zijn UI gisteravond in YVestka- 0(stelde Arjan Beije de eind- «in het PZC-stratenloopcir- il vrijwel zeker. Opnieuw, „I hij won het circuit al drie «eerder. Daarom denkt de at- ,|Uit Burgh-Haamstede er se- Jus over om volgend jaar niet reledoen. „Nu is iemand an- saan de beurt om 'ns te win- sociale geste van Beije kan wel eens in het voordeel uit- jfl, van Tim Pleijte. De net loper uit Vlissin- jis een nieuw gezicht in het 10 van de geijkte namen. Hij r een half jaar lid van toamica en loopt nu al in de itiop mee. Gisteravond werd vijfde, nog vóór oud-win- èrFouad Fertoute. a Pleijte werd dit seizoen met iolozege van an den Buys iWestkapelle ESTKAPELLE - Tjitte van Buys soleerde gisteravond de winst in de wielerronde Westkapelle. De Middelbur- rwas in de laatste ronde weg sprongen. it een marge van enkele hon- iden meters bleef hij het pelo- luiteindelijk voor. De actief- irenner tijdens de 61 kilome- •iange koers was oud-prof Ru tin Vlimmeren, maar een lek- band op driekwart van de reed hem in de wielen. i?ede werd Dillan de Kok uit eenbergen, derde Tonnie Ak- rnans uit Breda, de B-amateurs won Olaf ins uit Goedereede, die vrij de hele koers alleen op kop sd. In de S/P-klasse won Fer- ssndBoogaart uit Vlissingen, ■voor het eerst aan een wed- rijd deelnam. Hij ging echter hard, dat hij in het A-peloton schtkwam en door de jury te- igi verraste blikken ontvangen in het Zeeuwse loperspeloton. Wie was in hemelsnaam deze knaap? Zijn naam kwam tot dat mo ment in geen enkele atletiek-uit- slag voor. Ook niet buiten de provincie. En hij liep meteen met de voorsten mee! Waar had hij zich jarenlang verstopt? Het antwoord is simpel: in de boksring. Pleijte gebruikte een tijdje zijn vuisten, maar heeft nu gekozen voor zijn benen. „Hardlopen deed ik alleen voor mijn conditie, maar op een gege ven moment ging ik lopen leu ker vinden. Beide sporten beoe fenen kon niet. Ik moest kiezen en het hardlopen trok me eerlijk gezegd meer." Pleijte is sinds januari serieus met de loopsport bezig. In mei won hij prompt al de Sportpunt Zeelandloop in Goes. „Ik ben met sprongen vooruit gegaan sinds ik bij Dynamica train. Als ik deze wedstrijd in Westkapel- le bijvoorbeeld een halfjaar gele den had gelopen, was ik dertig ste of veertigste geworden. Nu vijfde." De coming man in het Zeeuwse atletiek traint een keer of vijf, zes per week. Soms sa men met zijn vader, die dan naast hem op de fiets het tempo aangeeft; andere keren onder looptrainer André Stroo op de baan van sportterrein Baskens- burg. Op internet speurt hij on dertussen zelf nog naar trai ningsschema's om steeds maar beter te worden. Met slechts een halfjaartje trai ning in de benen, heeft Pleijte zijn plafond nog niet bereikt. Gisteren ging hij in Westkapelle tot zo'n vijf van de achtenhalve kilometer mee in de kopgroep. Enkele maanden geleden had hij zich daarmee opgeblazen, nu niet. Hij moest Arjan Beije, Jack Hopmans en Sebastiaan Fran- cke laten gaan, maar hield tem po. Winnaar Arjan Beije liep na afloop begrijpelijkerwijs met een brede glimlach rond. Zijn eindsprint in de laatste ronde was voldoende voor opnieuw een maximale score in het cir cuit. „Maar het kostte meer moeite dan in de vorige twee wedstrijden. Ik moest op het ein de voluit gaan", bekende hij. Beije kreeg met name te maken met de Brabander Hopmans (Spado) en oud-AV'56-loper Francke, die tegenwoordig in het Duitse Düsseldorf woont. Op Beijes laatste versnelling hadden beiden echter geen pas send antwoord. Na drie tweede plaatsen op rij in Westkapelle won hij er daarom voor het eerst sinds 2001 weer. Mogelijk was de 33-jarige atleet er gisteravond voor het laatst. Hij speelt in elk geval met de ge dachte om het stratenloopcir cuit volgend jaar links te laten liggen en op zoek te gaan naar nieuwe uitdaging. Voor dit jaar heeft hij die al gevonden: de loodzware Jungfrau-marathon op 10 september. „Ik heb in heel mijn leven vol gens mij één keer op een echte berg gestaan, in Noorwegen. Maar daar gingen we met een liftje naar boven. Ik heb nog nooit op een berg gelopen, dus ik heb geen idee wat me te wach ten staat. Het gaat in die mara thon ook niet zozeer om de tijd, maar meer om de ervaring." Tim Pleijte heeft zijn nieuwe passie al gevonden. Zijn vijfde plaats, ook nog achter de snelle starter Niels Koole, stemde hem dik tevreden. Ook al was hij na de finish uitgeteld. Maar dat kan hij beter in de atletiek zijn dan in het boksen. Tim Pleijte: „Hardlopen deed ik alleen voor mijn conditie, maar op een gegeven moment ging ik lopen leuker vinden dan boksen." foto Ruben Oreel indenbergh nFelius al i halve finale erseke Open ERSEKE - De twee beste ten ders van Zeeland, René Lin- ïbergh en Mare Felius, spelen week in Yerseke. Beiden tan daar al in de halve finales. iweler aan het Yerseke Open tennissers meedoen, zijn er enkel 3-schema bij de innen maar zes deelnemers. •gh, die als tweede ge nist is, staat daardoor al zon- tespelen in de halve finales. speelt daarin tegen de win- u van de partij tussen Dono- Blackman en Tom Felius, :andaag wordt gespeeld. lienDijkhoff is in Yerseke als ite geplaatst en hoeft dus pas in de halve finale in ac he komen. Dat doet hij tegen ïe Felius, die gisteren in een iverend duel zijn training- ilker Dylan Blackman in 'e sets versloeg: 6-3 4-6 7-6. kalve finales worden zater- jjespeeld en op zondag staat andstrijd gepland. iddelburg bet DRV Maeneblusscher- emooi in Middelburg werd er 'eren ook een Zeeuwse top- rafgevverkt. Gareth Lau speel- inhet 3-schema tegen Brian istra, zijn teamgenoot van •S De partij kreeg net als tij- j het Open Souburg-toer- 'Lau als winnaar. De als der- geplaatste Lau versloeg jstra in drie sets: 7-6 4-6 i lnde halve eindstrijd ont- d hij Thijs Slagboom, de 2» één van de plaatsings- of Nicolas Kaden, tón het schema stoomde de ®de geplaatste Dmitri van ddoor tot de halve finale. In kwart-finalewedstrijd was Hoof met 6-4 en 6-1 te k voor de als vierde inge- fólde Nils Kuesters. Van speelt zaterdag tegen de van de wedstrijd tus- hrarn Kaffener (2) en Robert EVIAN - Vanaf de tweede hole van de golfbaan van het Franse Evian heeft de Annika Sorenstam een prachtig uitzicht op het Meer van Genève. Op die hole speelde de Zweedse par. Uiteindelijk kwam ze op de eerste dag van het Women's Golf Masters in Evian door met 72 slagen, precies par. Sorenstam, die wordt gezien als de beste golf- ster van de wereld, staat daardoor gedeeld ietwat tegenvallend 23e. Voor de winnares van het toernooi ligt 375.000 dollar klaar. foto Denis Balibouse/RTR door Lucien Roelandt NISSE - De eeuwenoude boerde rij van Piet en Loes Huige aan de Brilletjesdijk in Nisse staat van morgen tot en met zondag in het teken van Jumpin de Weel. Sinds de teloorgang van Jumping Zeeuws-Vlaanderen, vier jaar geleden, is Zeeland verdwenen van de outdoorkalen- der voor de nationale springrui ters. Een aantal fanatieke paar densportliefhebbers probeert daar nu verandering in te bren gen. Woordvoerder van de organisa tie Kees Willeboer: „Het is dood zonde dat Jumping Zeeuws- Vlaanderen niet meer bestaat. Het evenement trok ruiters uit alle windstreken. En waar je die ruiters nu ook ontmoet, ze heb ben het er nog steeds over. Daar om dachten wij dat er voor een dergelijk concours in Zeeland een gat in de markt bestond en zijn we vier jaar geleden begon nen met de organisatie van Jum pin de Weel." Het evenement is door de jaren gegroeid. Gebrek aan belangstelling van de deel nemers is er niet. Parcoursbouwer Buiten de nationale subtop be staat het deelnemersveld uit profs uit Brabant, Limburg en Zuid-Holland. Vooral de deelna me van de ruiters uit de zuidelij ke grensprovincies ziet Wille boer als bewijs van het bestaans recht van het concours. „Het internationaal concours van Brasschaat is weer van de grond getild en vindt op hetzelf de tijdstip plaats. Als je dat hoort denk je dat dat ten koste gaat van ons deelnemersveld, maar daar is geen sprake van. Ja, zelfs de internationale Bel- door Jan Dagevos ;e volleyballers ÖTNCHEM - De Nederland- iolleyballers hebben ook de ,i(k oefenwedstrijd tegen itsland gewonnen, met node nd moeite. ®ravond zegevierde Oranje ^tóchem in een lang gelijk end duel met 3-2: 31-29 1324-26 23-25 15-4. ANP KORTGENE - In tegenstelling tot voorgaande jaren lopen de wielrenners niet warm voor de Ronde van Kortgene. Kon de or ganisatie in het verleden altijd rekenen op ruim 60 aanmeldin gen bij de elite/beloften en a- mateurs A, dit jaar blijft de tel ler vooralsnog staan op 34. De 29e kermisronde van Kortgene wordt zaterdag verreden. Het lage aantal aanmeldingen bevreemdt de organiserende stichting Wielercomité Kortge ne. „We hanteren het hoogste prijzenschema, dus daar kan het niet aan liggen", zegt André Hannewijk. „En concurrentie van andere koersen is er niet echt. Van de Ronde van Baren- drecht kunnen wij geen last heb ben. Er schrijven misschien nog wel mensen in, maar er zullen er ook afvallen, dus veel meer dan die 34 zullen het er niet worden. Het is zeker zes jaar geleden dat we het met zo'n aantal moesten doen." De organisatie heeft de afgelo pen dagen de hersens gepijnigd, maar komt er niet echt uit. Het blijft gissen. Hannewijk: „Mis schien heeft het te maken met het parkoers. Dat is vorig jaar veranderd, omdat er middenin de Hoofdstraat een hoop stenen, met een paal, is geplaatst. Het ligt er lullig. We vermoeden dat de renners dat niet prettig vin den. We willen de wethouder er eens over aanschieten. Mis schien kan net als in 's-Heeren- hoek het obstakel worden aange past. We hebben er ook wel eens over gesproken om buiten het dorp een parkoers uit te zetten, maar dan haal je de sfeer uit de koers." De wielerdag in Kortgene be gint zaterdag met een dikke ban denrace voor de jeugd, in de leef tijd van 5 tot en met 14 jaar. De start is om 15.45 uur. Een uur la ter komen de nieuwelingen in ac tie. Het is voor het eerst dat zij Francois Franse, winnaar van de ronde in 2003. starten in Kortgene. De organi satie heeft inmiddels 20 inschrij vingen binnen en dat is redelijk te noemen. Om 17.45 uur is het de beurt aan de amateurs B en li centiehouders van de Trinbelna- gen Midden Zeeland. Zij moeten 40 kilometer afleggen. De elite/beloften en amateurs A verzorgen het slotakkoord. Zij maken zich vanaf 19.00 uur op voor een criterium over een af stand van 90 kilometer. Er mo gen zich dan nog maar 34 ren ners hebben aangemeld, onder hen bevinden zich wel tal van toppers. Zo zijn veel winnaars van de af gelopen jaren aanwezig. John Leijs (2000), Edward Farenhout (2001 en 2004), Frantjois Franse (2003) en Jean-Pierre Verstra ten (2002) geven acte de presen ce. Verder komt ook Wilfried Bastiaanse aan het vertrek. Start en finish zijn in de Hoofd straat. gische parcoursbouwer Marck Vygh geeft de de voorkeur aan ons. Dat zegt toch wel iets." Nieuw tijdens de vierde editie is dat de ruiters voordat ze de wed- strijdring ingaan de gelegenheid krijgen een oefenparcours te be nutten. „Vorig jaar kwam dit al eens ter sprake. Toen beschikte het bedrijf waar wij de hinder nissen van huren niet over vol doende materiaal. Dit jaar gaat het experiment wel door. Voor de ruiters is het een extra moge lijkheid om hun paarden opti maal voor te bereiden." Een van de hoogtepunten van Jumpin de Weel wordt de wed strijd tussen Brabant en Zee land. „Onder het genot van een pint ontstond vorig jaar dit idee. In de haast werden er twee formaties van vijf combinaties gevormd en een wedstrijd gehou den. Dat sloeg goed aan. Ook on der de ruiters is de belangstel ling groot. De Brabantse coach Tanja Kommers en samensteller van het Zeeuwse team, Simon den Exter, nemen de zaak erg se rieus." Jumpin de Weel wordt voor de Zeeuwse springruiters een be langrijke voorbereiding op het provinciaal kampioenschap, dat een week 'later in 's Heer Abts- kerke wordt gehouden. Ook voor de Zeeuwse ponyruiters wordt het zondag iets meer dan het wekelijks terugkerende on deronsje. Willeboer: „Van de jeugd moet je het hebben. Om dit te stimule ren is de zondag ingeruimd voor de pony's." Oranje weer beste van Europa DEN HAAG - Nederland is weer het beste voetballand van Europa. Op de wereldranglijst van de Fifa is Oranje gestegen van de vierde naar de derde plaats. Tsjechië, tot gisteren Europa's beste, ging van twee naar vier. Nederland heeft 781 punten, Tsjechië 778, Alleen Brazilië (846) en Argentinië (787) doen het nog beter. Het is ruim elf jaar geleden dat het Nederlands elftal zo hoog stond. Andere opvallende stijgers zijn de Verenigde Staten (van 10 naar 6) en Duitsland (van 21 naar 11). Amerikaans Sa moa blijft 205e en laatste met 17 punten. GPD Schalken uitgeschakeld INDIANAPOLIS - Sjeng Schalken is in de eerste ronde van het tennistoernooi van Indianapolis uitgeschakeld. De Limbui'ger verloor in twee sets van de Amerikaan Ra- jeev Ram. Ram won de eerste set van Schalken met 7-5. In de tweede set verloor Schalken met 7-6 van de Ameri kaan. In juni liet Schalken nog weten dat hij voorlopig niet op de baan zou staan. ANP Henin moet rust nemen BRUSSEL - Justine Henin-Hardenne moet voorlopig rust nemen wegens een blessure. De Waalse tennisster heeft een scheurtje in de hamstrings en heeft zich al afgemeld voor het toernooi in San Diego in augustus. ANP Jordan blijft Formule 1 trouw LONDEN - In navolging van Ferrari en Red Buil heeft ook Formule-1-renstal Jordan het contract met de Formu le One Administration (FOA) met vier jaar verlengd. De andere merkenteams hebben het zogenoemde Concor de-contract, dat van 2008 tot en met 2012 loopt, nog niet getekend. Renault, BMW Williams, McLaren-Mercedes, Toyota en BAR overwegen vanaf 2008 een eigen serie au toraces op te zetten. ANP/DP A Holmes zegt af voor WK atletiek LONDEN - De Britse atlete Kelly Holmes laat de wereld kampioenschappen in Helsinki volgende maand aan zich voorbijgaan. De tweevoudig olympisch kampioene van Athene (800 en 1500 meter) wordt geplaagd door een achillespeesblessure. Deze weerhield er haar twee weken geleden al van mee te doen aan cle nationale WK-trials en is nog altijd niet over. ANP Pistons ontslaan succescoach DETROIT - Larry Brown is ontslagen als coach van de De troit Pistons. De vermaarde trainer leidde de Amerikaan se basketbalploeg de afgelopen twee jaar naar de finale van de profcompetitie NBA. In 2004 veroverden de Pis tons de titel. Dit jaar verloren ze van de San Antonio Spurs. De 64-jarige Brown miste dit seizoen veel wedstrij den door operaties aan zijn heup en blaas. Hij wilde graag aanblijven, maar kon niet garanderen dat hij vol gend seizoen zonder gezondheidsproblemen zou door staan. Browns ontslag kost de Pistons wel veel geld, want het arbeidscontract van Brown was 18 miljoen dollar waard en liep nog drie jaar door. ANP/RTR Westkapelle. PZC-Stratenloopcir- cuit. 8.5 km. Mannen H20: 1. Arjan Beije (Delta Sport) 28.08, 2. Jack Hopmans (S.pado) 28.14, 3. Sabastian Francke (Düssel dorf) 28.22, 4. Niels Koole (Dynamica) 28.35, 5. Tim Pleijte (Dynamica) 28.50, 6. Foud Fertoute (Spirit) 28.59, 7. Theo Rabout (Wielingen) 29.27, 8. Eric Cap- pon (Wielingen) 30,10, 9. Wim van Spar- rentak (Dynamica) 30.17, 10.. Kevin de Pagter (Dynamica) 30.50. Tussen stand: 1 Arjan Beije 900, 2. Niels Koole 896, 3. Theo Rabout 894, 4. Tim Pleijte 892, 5. Erik Cappon 887. H40: 1. Franky Beljaars (Dynamica) 29.48, 2. Wim Vos (Dynamica) 30.02, 3. Rini Bruggeman (AV'56) 30.08, 4. Wilko de Vos (AV'56) 31.07, 5. Jaap van de Bok (Flakkee) 31.22. Tussenstand: 1. Franky Beljaars 900, 2. Wim Vos 896, 3. Jaap van de Bok 892. H50:1. Pieter van Horssen (Dy namica) 31.14, 2. Wim Besuyen (Dyna mica) 31.35, 3. Piet Hopmans (Spado) 32.00 Tussenstand: 1. Pieter van Hors sen 900, 2. Eddy Smit 897, 3. John Over- weel 894. H60: 1 Rinus Joosse (AV'56) 34.42, 2. Joop Lasseur (Delta Sport) 34.55, 3. Pieter Verhage (Dynamica) 38.26. Tussenstand: 1. Rinus Joosse 900, 2. Hans Pluijlaar 891, 3. Jan wieden- hoff (Middelburg) 887. Vrouwen D20: 1. Marianne de Kok (LPK Lewedorp) 33,42, 2. Marisa Hop mans (Spado) 34.17, 3. Karin Bastian (Dynamica) 35.26, 4. Chantal Koole- Maat (DynamicaO 37 04, 5. Janneke Lin de (Delta Sport) 40.10. Tussenstand: 1. Chantal Koole-Maat 897, 2. Angelina Fondse 892, 3. Petra Verhulst 888. D40: 1Sjaan Maartense (AV'56) 36.28, 2. Wil- lemien de Nooijer (Dynamica) 38.04, 3. Lenie van Kleven (LPK Vlissingen) 40.12, Tussenstand: 1. Willemien de Nooijer 898, 2. Lenie van Kleven 894, 3. Huguette Declerq 893. Lucky Day. 10-12-16-22-26-28-29-30-32-33-34-36-40 -43-50-51-56-60-64-77. Amersfoort, mannen. Eerste ronde: Puerta (Arg/1) - Tipsare- vic (SMo) 6-2 6-2. Tweede ronde: Van Gemerden (Ned) - Christophe Rochus (Bel/4) 6-2 7-5, Massu (Chl/3) - Vanek (Tsj) 6-4 7-5, Sanchez (Spa) - Calatrava (Spa) 6-2 6-2. Yerseke. ABN-Amro Yerseke Open. Mannenenkelspel. HE3: M. Felius-D. Blackman 6-3 4-6 7-6. HE4: J. Moer- land-E. Gideonse 6-4 6-1. HE5: R. van der Wel-J.D. Marteijn 6-0 6-1. HE6: J. de Koster-R. De Nood 6-2 6-1, C. Schil- peroort-J. Van Langevelde 6-0 6-4. Zuiderbaan nog dertiende MONDSEE - Het Yngling-team van Klaartje Zuiderbaan houdt bij het wereldkampioenschap zeilen zicht op de toptien. De Temeuzense is met Janneke Hin en Petronella de Jong na zes races nog altijd dertiende, twee plaatsen beter dan het tweede Nederlandse team, aangevoerd door Mandy Mulder. De omstandigheden waren giste ren op de Oostenrijkse Mondsee opnieuw moeilijk doordat de wind voortdurend draaide. Bijna alle boten presteerden der halve wisselvallig. De boot van Zuiderbaan kwam als 27e en als zesde over de streep. ANP Mannendubbelspel. HD5: M. Vermeulen/J. Helmons-P. van Hoeve/T. van Hoeve 7-5 7-6. HD6: B. Hage/J. Ha- ge-T.Meyvogel/D. Bakker 6-2 6-4. Vrou wendubbelspel. DD4: H. Olijdam/ H.CIausing-M. De Jonge/M. Meulmees- ter 6-4 6-7 7-6. DD6: M. van Garsel/C. Geluk-C. Mol/J. Riedijk. Middelburg. DRV Maeneblusscher- stoernooi. Mannenenkelspel. HE3: N. Kaden-N. Timmermans 6-3 6-4, D. van Hoof-N. Kuesters 6-4 6-1, G. Lau-B. Dijkstra 7-6 4-6 6-3. HE4: B. de Nijs-A. Kuijl 6-2 6-2, J. Schut-S. Bish 6-2 6-3, N. Kaden-M. Geels 6-1 6-2, M. Maessen-H. Mollinger 6-4 6-4. HE5: M. Ketting-S. Bakker 6-0 6-1, A. de Visser-W. Waaijers 2-6 6-3 7-5, Y. van 't Leven-A. Jonkman 6-4 6-2, M. Goeseije-M. Bernard 6-3 6-4. HE6: R. Voorïntholt-M. Lourens 6-3 6-2, M. Rubberg-R. Voorintholt 6-0 6-2, M. Goeseije-I. van der Bel 6-4 1-6 6-4, E. Schuitema-L. Baas 6-0 6-0. Vrouwen- enkelspel. DE3: Naomi Hillebrand-K. Agten 6-2 7-5. DE5: D. Boudewijns-H. Lankhorst 6-3 3-2 opg., R. Ruijters-H. Hil- gers 6-1 6-1, K. Munnecom-R. van der Meijden 6-4 6-1. DE6: P. Brouwer-J. Dhont 6-7 6-4 7-5, X. van Benten-E. Quinten 6-2 6-4. Mannendubbelspel. HD6: J, Duijndam/J. Duijndam-P. Koster/W. de Ruiter 0-6 7-6 6-2. Vrou wendubbelspel. DD5: R. Ruijters/D. Berben-L. Oranje/C. van Moll 7-5 6-4. DD6: E Marra/J. Marra-A, van Belzen/C. Kleinepier 1-6 6-2 6-4. Seoul. Peace Cup. PSV (Ned)-Olympique Lyon (Fra) 1-1 (1-0). Robert 1-0, Malouda 1-1. Ronde van Westkapelle. A-ama teurs (61 kilometer): 1. Tjitte van den Buys (Vlissingen), 2. Dillan de Kok (Steenbergen), 3. Tonnie Akkermans (Breda). B-amateurs (44 kilometer): 1. Olaf Prins (Goedereede), 2. Pascal van Riet (Bugenwold, België), 3. Char les Dietvorst (Bergen op Zoom). Vetera nen (35 kilometer): 1. Patrick Bois- sons (Kieldrecht, België), 2. Matty de Baat (Nieuw-Vossemeer), 3. Jack van der Horst (Oost-Souburg). S/P (28 kilo meter): 1. Ferdinand Boogaart (Vlissin gen), 2. Jeroen van de Pluym (Zonne- maire), 3. Baukje Doedee (Driewegen). WK open water. Vrouwen, 10 km: 1. Van Dijk (Ned) 1.56.00, 2. Vitale (Ita) 0.02, 3. Kamrau (Dui) 0.03. Mannen, 10 km: 1. Peterson (VSt) 1.46.38, 2. Lurz (Dui) 0.07, 3. Stoitsjev (Bul) 0.12, 4. Rondy (Fra) 0.26,'5. Van derWeijden (Ned) 0.29. donderdag Atletiek Jeugd- en Trimloop Burgh-Haamste de. Aanvang jeugdloop: 19.00 uur. Aan vang trimloop: 19.30 uur. Inschrijven bij de kerk vanaf 18.30 uur. Start: hotel Dammen Zomeravond damtoernooi. Locatie; Zionskerk in Oostkapelle. Inschrijven vanaf 18.30 uur, aanvang 19.00 uur. Tennis Yerseke Open. Locatie: tennisvereni ging Yerseke. Aanvang: 15.15 uur. Maeneblusscherstoernooi. Locatie: tennisvereniging MLTC in Middelburg. Aanvang: 11.00 uur. 1 Voetbal Vriendschappelijk. Sparta-Genclerbir- iigi. Terrein: De Meeuwen Zoutelande. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 19