Q ilfl Potsdam/BERLIJN PZC woensdag 20 juli 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Geboren! Mathilda 18 juli 2005 Bram en Janneke van Gurp kinderen Autobedrijf Bram van Gurp Lewedorp Overlijden Met verbijstering namen wij kennis van het on verwacht overlijden van de vrouw van onze rayon medewerker Hermina Cornelia Bijnagte-Lindhout Hermien Jean-Paul Goense Gerard Kloet Jan en Ella Poppe-Reijnierse Kurt Willems en Cindy Boelens Addy en Marleen Aarnoudse Arjan en Ellie van Eekelen Jack en Lizette van der Bol medewerkers Blgg Oosterbeek Wij hopen dat Leen, de kinderen en verdere familie de kracht mogen ontvangen dit zware verlies te dra gen. Geschokt zijn wij na het plotselinge overlijden van Hermien Bijnagte Haar betrokkenheid bij het werk van Leen, als mede werker van Blgg Oosterbeek, en de altijd grote inzet voor gezin en werk zullen wij niet vergeten. We wensen Leen, Leonie en Kees, Jan Willem. Nathalie en Leendert veel steun en kracht toe, bij het dragen van dit grote verlies. Team West Nederland, Blgg Oosterbeek BV Arie, Bram, Daan, Dick, Herman, Jan Arie, Joris, Kees, Martin, Nico, Peter, Sjef, Toon en Willem Een dezer dagen bereikte ons het bericht dat TonnieFaes vader van Danny Faes, leerling uit b1 h, na een lange periode van ziekte is overleden. Wij wensen Danny, zijn moeder en overige familiele den veel sterkte en de steun van God bij het verwer ken van dit verlies. Namens leerlingen en personeel van het St. Willibrordcollege, Drs. JosA. Brand rector Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Waar je nu ook bent, weet dat we je vreselijk missen. Ieder die jou heeft gekend, weet hoe waar zo 'n regel is. Wat is er nog te zeggen? Wat valt er uit te leggen De pijn zit diep van binnen. Wat moeten wij nu beginnen Veel te vroeg is ons ontnomen in de leeftijd van 49 jaar Aart Verweerd onze zoon, broer, zwager en oom. M. Verweerd-Kok P. Kolijn Hannie van der Maas-Verweerd Wilko van der Maas Rieken Nandipha Middelburg, 18 juli 2005 Correspondentieadres: Meanderlaan 302 4337 TP Middelburg Aart is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg", al waar geen bezoek. U wordt uitgenodigd het afscheid van Aart bij te wo nen op vrijdag 22 juli a.s. om 16.00 uur in het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten en te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt, stil en verdrietig zijn we na het plotselinge overlijden van onze collega Aart Verweerd Vriendelijk, bescheiden, betrokken en meelevend zijn woorden die pasten bij Aart. We zullen hem missen. Onze gedachten zijn bij zijn moeder en naaste familie, die we heel veel sterkte toewensen. Annemarie, Inge, Johan, Adri, Monique, Sjaak, Belin da, Peter, Erik, Christianne, Peter, Serife, Bas, Jan, Gido, Ineke, Monique, Gerard, Jan, Laura, Jan, Ed, Tonnie, Maxim, Marjan, Bert, Ben, Jemey, René, Jan, Marian, Erwin Plaats uw familie berichten in de PZC Met leedwezen namen wij kennis van het plotselinge overlijden van de heer A. L. Verweerd Wij herinneren Aart als een hulpvaardige, bescheiden en betrokken medewerker die zich ruim 18 jaar nauw gezet en plichtsgetrouw heeft ingezet voor de provin cie, laatstelijk als documentaire informatieverzorger bij de afdeling Informatieverzorging en Documenta tie. 1 Onze deelneming gaat uit naar zijn moeder en naaste familie. gedeputeerde staten van Zeeland, mr. drs. A. J. G. Poppelaars, waarnemend voorzitter dr. S. Knigge, waarnemend secretaris "Maar in dit alles zijn wij meer dan overwinnaars door Hem, die ons heeft liefgehad. Romeinen S37 Na een geduldig gedragen ziekte is van mij heenge gaan mijn liefste man Marinus Jan van Zweden 9 augustus 1935 t 19 juli 2005 Tanny van Zweden-Joosse Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Mijn dank gaat uit naar dr. J. C. Ponten voor de goede begeleiding. Oude Rijksweg 70 4339 BD Nieuw en St. Joosland De rouwdienst voor familie en belangstellenden, waarin zal voorgaan ds. H. Scholing, zal worden ge houden vrijdag 22 juli om 22 juli om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Kerklaan te Amemui- den. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Nieuw en St. Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis. "en ik geloof in een eeuwig leven In dat geloof is mijn dierbare tweelingbroer Rinus van Zweden op 69-jarige leeftijd overleden. Wij weten dat God niet al onze wensen vervult, maar wel al Zijn beloften. Je tweelingzus Nellie Nieuw en Sint Joosland, 19 juli 2005 Jezus zeide: Ik ben de opstanding en het leven. Wie in Mij gelooft zal leven ook al is hij gestor\>en; Joh. 1125 Vertrouwend op zijn Heer en Heiland is na een ern stige ziekte van ons heen gegaan onze dierbare broer, zwager en oom Marinus Jan van Zweden in de leeftijd van 69 jaar. Oost-Souburg: A. P. van Zweden in herinnering C. C. van Zweden-de Wijze Rotterdam: J. P. van Zweden Kapelle: P. C. van Zweden J. van Zweden-Schouwenaar Vianen: S. A. van Zweden in herinnering F. E. van Zweden-Veldhuijzen R. Wittema Middelburg: A. H. van Zweden M. C. van Zweden-de Smit Nieuw en St. Joosland: P. J. Joosse-van Zweden J. B. Joosse Amemuiden: H. J. Joosse-van Zweden L. Joosse neven en nichten Nieuw en Sint Joosland, 19 juli 2005 Verdrietig omdat je er nu niet meer bent. Gelukkig omdat wij je hebben gekend. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve oom Rinus van Zweden Yerseke: Marina en Tim Yerseke: Anja Wij wensen tante Tanny veel sterkte toe. Met verslagenheid kregen wij bericht dat toch nog onverwacht is overleden onze vriend Rinus van Zweden Wij wensen Tanny en verdere familie veel sterkte Bram en Corrie Meerman Amemuiden, 19 juli 2005 Verdrietig om het afscheid, maar tevreden en blij over alles wat we samen tot het laatste moment hebben ge deeld, gaan we verder met de herinnering aan mijn lie ve man en onze fijne vader en opa Kees Klompe - Cornelis - die gisteravond laat is overleden. Wolphaartsdijk Goes 22 september 1928 18 juli 2005 Hein ken szand:Leny Klompe-van I waarden Hilversum: Arja en Dick Neppelenbroek-Klompe Matthijs, Thomas, Sophie Zwolle: Marrit Klompe en Erik Schenk Berend, Miranda Wolphaartsdijk: Johan Klompe en Hendrika Huijsmans Sanne, Bas 19 juli 2005 Boerendijk 3 4451 RK Heinkenszand We nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op za terdag 23 juli om 11.00 uur in de aula van het crema torium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid in de ontvangstruimte van dit crematorium de familie te condoleren en el kaar te ontmoeten. Liever geen bezoek aan huis. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de oud-voorzitter van de CZAV de heer C. Klompe Wij wensen zijn familieleden veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens raad van commissarissen en directie CZAV en Agrimarkt te Wemeldinge, J. M. Klompe, voorzitter A. W. Bierens, algemeen directeur Opnieuw zijn wij geschokt door het overlijden van één van onze leden Kees Klompe Kees was een enthousiaste speler in onze toneelgroep. Wij wensen onze medespeelster Leny, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Toneelgroep Ad Hoe Heinkenszand Als je in je levenstijd warmte om je hebt verspreid, als je iemand die daar treurt, hebt getroost en opgebeurd, als je hielp waar je dat kon, aan wat licht en aan wat zon, als je een goed voorbeeld geeft, dan heb je niet voor niets geleefd. Intens verdrietig, maar met mooie liefdevolle herin neringen aan haar, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, onze lieve moeder, oma en oud-oma Wilhelmina Huberdina van de Kasteele-Vijverberg in de leeftijd van 81 jaar. Ouwerkerk: Rina en Jan Janeten Jeroen, Jarno, Evy Ineke en Leo, Jeffrey, Lars Corine en Helmich, Zoë Haamstede: Jaap en Joke Karlien en Marcel Rik Poortugaal: Wim en Marjan Linda Mark Renesse: Marco en Marja Max 5» Burgh, 18 juli 2005 Correspondentieadres: J. van de Kasteele, Hogezoom 66 4328 EJ Burgh-Haamstede De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 22 juli om 13.50 uur in de Aula van begraafplaats "Vredehof" te Haamstede, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Burgh. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld om de familie persoonlijk te condoleren in genoemde Aula. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina Huberdina van de Kasteele-Vijverberg weduwe van Kees van de Kasteele op de leeftijd van 81 jaar. Ouwerkerk: P. D. Vijverberg J. C. Vijver berg-van Oeveren Neven en nichten Ouwerkerk, 18 juli 2005 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde nicht W. H. van de Kasteele-Vijverberg "Mien" Wij wensen kinderen en (achter)kleinkinderen heel veel sterkte toe. Haamstede: I. J. Hage W. M. Hage-van de Kasteele C. W. Strayer-van den Ende Goes: A. J. van den Ende-de Jonge Dreischor: D. C. van de Kasteele M. K. van de Kasteele-Goudswaard Neven en nichten Haamstede, 18 juli 2005 Door genade zijt gij behouden, niet door u zelf, het is een gave van God. Efeze 28 Diepbedroefd geef ik kennis dat, na een kortstondige ernstige ziekte, door de HEERE uit dit leven is weg genomen Laurina van Sluijs-Baaijens sinds 17 augustus 1982 weduwe van Cornelis van Sluijs in de leeftijd van 82 jaar. J. L. van den Bosch Executeur Testamentair 18 juli 2005 Singel 25 4341 AW Amemuiden De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op D.V. zaterdag 23 juli om 10.00 uur in de "Eben - Haëzerkerk", Kerklaan 4 te Amemuiden. Deze dienst zal worden geleid door de weleerwaarde heer Ds. H. Scholing. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de oude begraafplaats aan de Raderma- cherstraat te Amemuiden. Gelieve alleen schriftelijk te condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. We zijn bedroefd omdat we haar hebben verloren, maar dankbaar dat we haar in ons leven hebben gehad. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Laurina van Sluijs-Baaijens weduwe van Cornelis van Sluijs C. Roos M. Baaijens-Meerman Neven en nichten van Klooster Neven en nichten Rooze Amemuiden, 18 juli 2005 Rust Zacht Dag lieve Laurien Kees en Jannie de Meulmeester Amemuiden, 18 juli 2005 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van ons weggenomen onze lieve en onvergetelijke buur vrouw Laurina van Sluijs-Baaijens Haar leven was dienen J. van den Bosch M. van den Bosch-Joosse Wim en Sija Jan en Thomine Nelly en Arie Maatje en Lennard Tineke en Arjan Amemuiden, 18 juli 2005 Amemuiden, Oranjepolder 30 december 1918 Bedroefd delen wij u mede, dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze goede broer en oom Adriaan Crucq t Veere 17 juli 2005 Nagele: M. Janse-Crucq (in herinnering) 's-H. Arendskerke: L. van Oosten-Crucq Oudelande: J. Mesu-Crucq Amemuiden: C. Crucq (in herinnering) Nichten en neven Zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh", afd. Rozenhof Correspondentieadres: Gen. Eisenhowerlaan 37, 4333 BP Middelburg De herdenkingsdienst voor familie en belangstellen den zal worden gehouden op vrijdag 22 juli om 11.15 uur in de Protestantse kerk te Kleverskerke. Aansluitend zal aldaar de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in voornoemd kerkgebouw. Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de be grafenis van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Margaretha van Leeuwen van Nieuwenhuijzen betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel per soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. C. van Leeuwen Kinderen en kleinkinderen Yerseke, juli 2005 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden ).C. Hoekman Geloeloozepad 20, «63 A) Goes (0113) 227525 Uw wensen registreren? Vraag om ons "Persoonlijke Wensen Boekje" swb 12 nierstichting Ze kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. NIERDONOR JA/NEE weetuhetalvanelkaar.nl Kijk eens om je heen. Er is in de 100 jaar dal Natuurmonumenten bestaat, veel bereikt. Nu moeten we vooruitkijken. Want steun blijfl - nodig voor het veiligstellen van waardevolle natuurgebieden in ons land. Meer dan ooit.Ga naar 100jaarlater.nl of steun ons via giro 9933. o \aarJ b? Natuurmonumenten Beschermt natuur in Nederland INCLUSIEF: verblijf in Hotel Tryp Potsdam Michendorf verblijf in 2-persoonskamH dagelijks ontbijtbuffet gebruik sauna gratis parkeergelegenheid Ontdek bruisende hoofdstad van Duitsland! Spotgoedkope stedenspecial Berlijnl Al jaren ziet u diver se aanbiedingen naar Berlijn voorbij komen en zeggen we dat we de voordeligste zijn In autorelzen naar Berlijn! Deze aanbieding bewijst dat we weer eens gelijk hebben! Want zeg nou zelf,hoe snel ziet u elders een 4-daagse autospecl- al Berlijn vanaf slechts 69? En waarbij het dagelijks ont bijtbuffet, gebruik sauna en parkeergelegenheid ook nog eens bij inbegrepen is? Alleen bij KRAS Stervakanties natuurlijk' U verblijft in het comfortabele Hotel Tryp Potsdam Michendorf, een ideale uitvalsbasis om al het moois wat Berlijn en omgeving te bieden heeft te ontdek ken! Want of u nu op zoek bent naar musea, paleizen, schit terende parken en gezelligheid, Berlijn heeft het allemaal' Laat deze aanbieding niet schieten en ontdek Berlijn! HOTEL TRYP POTSDAM MICHENDORF*** - POTSDAM Dit comfortabele hotel ligt op ca. 20 minuten van Berlijn, ca. 15 minuten rijden van het centrum van Potsdam en op ca 800 m een treinstation. Met de trein bent u binnen een half uurtje in hartje Berlijn. Het hotel beschikt over een receptie, lift, bar, restaurant, terras, sauna (gratis), solarium en gratis parkeergelegenheid Uw moderne kamer is voorzien van tv. telefoon en badkamer met douche en toilet. 5-daagse Busreis BERLIJN/POTSDAM Museum en de Neue Nationalgalerie En voor de shopjn onder ons, de brede winkel-/promenadestraten en heiew me warenhuis KaDeWe zijn een waar paradijs. VeigsetW slot de prachtige barokstad Potsdam niet' Potsdam non» andere bekend van het park Sanssouci met haar vele indw wekkende paleizen en bouwwerken! I- 1/8 t/m 26/9 vrijwel iedere maandag ve Ziet u op tegen de lange autoreis en wil graag door een chauf feur veilig en comfortabel naar het hotel worden gebracht? Boek dan deze 5-daagse (ausreis met verblijf in Hotel Tryp Potsdam, inclusief dagelijks ontbijtbuffet Meer weten... vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 14.620 TIPS VOOR UITSTAPJES Uw hotel is de ideale basis voor een kennismaking met Berlijn en omgeving! Wat dacht u van de indrukwekkende Rijksdag, de Kurfürstendamm, de Potsdamer Platz, de Gedachtniskirche en de Berliner Dom? Tevens kunt u prach tige musea of galerieën bezoeken, zoals het Pergamon Op veler verzoek nu de lift INT^b.ni-V) I zomer: KRASSE InternetWekeri! Indien u deze zomer via mtemet reis boekt, maakt u kans op» de 25 grandioze prijzen (oi naar Curagao en Turkije,reischequesen zelfs uw gehele reissom terug) die wij elke onder de internetboèkers verloten! Het volledige P") zenpakket (wekelijks t.w.v minimaal €7.500)kudu terugvinden op www.kras.nl Aankomstdata HZ T 4.564 4 dgn, vrijwel iedere donderdag en vrijdag van 28/7 t/m 28/10 5 dgn, vrijwel iedere woensdag en maandag van 25/7 t/m 31/10 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer v.a. 35, halfpension 39,resent- ringskosten 15 (per boeking, verplicht). Prijzen zijn p.p., tenzij anders vermeld. Exclusief vervoa, reserveringskosten, reis- en annuleringsverzekering Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr HZ 14 KRAS I ~ti&o |TTj KRAS SterVakantieweitbureaus vindt u in: Alphen a/'d Rijn, Almere, Amersfoort, 15 Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Breda, Delft. Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Hengelo, L2J Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utredit, Venlo, Zwolle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36