Hart van DUITSLAND ■SS BEZOEK ONZE SHOWROOM AMBIANCE Teba Nationaal www.ambiance-zonwerina.nl VLK, dinsdag 19 juli 2005 .10 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: eaa@pzc.nl Geboorte Intens dankbaar en gelukkig zijn wij met een lief klein meisje zoals jij Onze prachtige dochter Harmony is geboren op 14 juli 2005 Roel Hillebrand Judith Meulmeester Schoonheidssalon Judith De Meij straat 14 4353 CA Serooskerke Dankbaar en blij zijn wij roet de geboorte van onze zoon en broertje Rik Hendrik Cornelis Engelbert 15 juli 2005 Coen en Marianne van den Hoek - Huybregts Carlijn Zuidlangeweg 3,4315 PH Dreischor Telefoon: 0111-402990 Geboren: Onze eerste kleindochter Jill dochter van Barbara en Jeroen Kuiper zusje van Jack 18 juli 2005 Dick en Annet Verboom Overlijden "Een unieke vrouw en moeder is ons ontvallen. Intens verdrietig moeten wij u kennisgeven dat in het Amphia ziekenhuis te Breda, door de Heere op Zijn tijd en wijze, maar voor ons zo plotseling en totaal onverwachts uit ons midden is weggerukt mijn zeer geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en mijn lieve schoondochter Hermina Cornelia Bijnagte-Lindhout Her mien sinds 18 februari 1983 echtgenote van Leen Bijnagte op de jonge leeftijd van 42 jaar. Scherpenisse: Leen Bijnagte Leonie en Kees Jan Willem Nathalie Leendert Scherpenisse: A. J. Bijnagte-Jagt 16 juli 2005 Molenstraat 17 4694 BG Scherpenisse Hermien is thuis opgebaard. U kunt hier afscheid nemen en de familie condoleren a.s. dinsdag en woensdag van 14.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donder dag 21 juli om 13.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Schoolstraat 1 te Scher penisse. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Scherpenis se. Indien u de rouwdienst wilt bijwonen vragen wij u om tijdig in gepaste kleding aanwezig te zijn. Voor de dienst is er nog gelegenheid om afscheid te nemen, na de begrafenis kunt u de familie condole ren in voornoemde kerk. Geen bloemen - Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Het is zo stil in mij, Ik heb nergens woorden voor Het is zo stil in mij, En de wereld draait maar door Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en mijn lieve papa Tonnie Faes echtgenoot van Jolanda Pieters in de leeftijd van 48 jaar. 's-Heerenhoek: Jolanda Faes-Pieters Danny 17 juli 2005 Kuypersdijk 6 4453 AC 's-Heerenhoek Woensdag 20 juli is er van 19.00 tot 19.30 uur gele genheid om afscheid van Tonnie te nemen in het mortuarium naast de parochiekerk van de H. Willi- brordus te 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 21 juli om 14.00 uur in de parochiekerk te 's- Heerenhoek, waarna we Tonnie zullen begraven op de begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis is er in "De Jeugdhoeve" gelegen heid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. o Hij heeft zijn strijd gestreden De pijn die is voorbij We probeerden hem te helpen Maar stonden er machteloos bij De wereld werd steeds kleiner om hem heen Hoe hij in stilte heeft geleden Weet niemand Hij alleen Na bijna twee jaar met volle moed en in felle strijd met zijn ernstige ziekte is toch van ons heengegaan onze dierbare zoon, broer, zwager en oom Tonnie Faes 's-Heerenhoek: Piet en Corrie Faes-Westdorp Champs sur Marne (Fr.): Jeanien en Patrick Gharbi-Faes Glenn Kim West-Souburg: Rian en Johan Joosse-Faes Corinne Richard Heinkenszand: Jolanda en Jan Nijsse-Faes Robin Frenk 's-Heerenhoek, 17 juli 2005 Een stilte van geluk omdat we je hebben mogen kennen Een stilte van verdriet omdat je er nu niet meer bent Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom Ton Frans en Sjaan Pieters-Capello Karin en Piet Edwin Krista André en Irma Ilse Eva 's-Heerenhoek, 17 juli 2005 Het kaarsje is gedoofd het laatste restje opgebrand Verdrietig zijn wij door het overlijden van Tonny Faes Tante Gré Vreeke-Westdorp René, Dian en Ad, Kees en Bea, Ageeth en Roel Achternichtjes en -neefjes Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat, na een lange strijd, is overlijden onze zeer ge waardeerde medewerker en collega Tonnie Faes Met grote inzet en toewijding heeft hij 24 jaar zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven. Wij zullen zijn vriendschap en intense betrokkenheid voor zijn collega's in dankbare herinnering houden en wensen Jolanda en Danny veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers Mourik Vlissingen B.V. Tonnie Faes Onze collega al 24 jaar Vrolijk en optimistisch, echt waar Hij ging nog voor de halve eeuw Want hij was een echte Zeeuw Hij verloor zijn hopeloze strijd En zo raakten wij hem kwijt Wij wensen Jolanda en Danny veel sterkte toe. Mourik Vlissingen B.V. je collega's opTRN Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Ton Faes Wij wensen Jolanda, Danny en verdere familieleden veel sterkte toe. Medewerkers, directie en bestuur Stichting De Kraayert Zoveel te vroeg moeten wij afscheid nemen van Ton Faes de man van onze collega Jolanda Woorden schieten te kort voor de wijze waarop jij vol levenslust bleef vechten. Wij wensen Jolanda en Danny veel sterkte toe met dit grote verlies. Personeel van Zorgcentrum de Kraayert Lewedorp Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 ENIGE KENNISGEVING Ook al ben je ver van ons vandaan er is één ding dat je moet weten In ons hart blijf je altijd voortbestaan We zullen je nooit vergeten. Na een geduldig gedragen ziekte van enkele maan den is van ons heengegaan, in vast geloofsvertrou wen, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Catharina Paulina Keersemaker-Schijven Toos Brunssum t Oost-Souburg 31 juli 1929 18 juli 2005 Oost-Souburg: Anton Keersemaker Vlissingen: Wilma Keersemaker Sandy en Alex LayanaSenna Priscilia en Bart Oost-Souburg: Ingrid Sanstra-Keersemaker Harm Sanstra Lindsay Cherise Zeewijksingel 94 4388 ET Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid hemen op donderdag 21 juli van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te- Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 22 juli om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij hield van bloemen. Met bijzondere dank aan Alice en Simon Telepary, Dr. van der Driest, Dr. Waltel. Dr. Meulmeester en de wijh'erpleging. Dansen naar de hemel Dansen naar het licht Ga maar lief Oma Doe je ogen maar dicht. Oma Sandy en Alex, Layana, Senna, Robin, Raymon Priscilia en Bart Lindsay en Anjo Cherise en Wynand Oost-Souburg, 18 juli 2005 Opgenomen in Zijn heerlijkheid op 15 juli 2005 onze lieve schoonzus en tante Klaziena J. Wattel-Blaauw Sinds 1999 gehuwd met onze broer/zwager Anthoni Wattel Namens de familie, P. Corbijn-Wattel Correspondentieadres: Eksterlaan 20 4143 AB Leerdam Onverwacht heeft God tot zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Dina Adriana Ackermann-Minnaard (Dien) sinds februari 1986 weduwe van Frits Ackermann in de leeftijd van 79 jaar. Windisch (CH) 15 juli 2005 De bedroefde familie Uit aller naam: D. Minnaard Postweg 3A, 4401 BE Yerseke Verdrietig geven wij u kennis dat na een moeizame laatste levensfase rustig is ingeslapen onze lieve va der, schoonvader en opa Willem Maljaars weduwnaar van Margreet de Pater eerder weduwnaar van Elizabeth Lorier in de leeftijd van 81 jaar. Zaamslag: Adri Maljaars Ella Maljaars-van Eenennaam Lisette Ferdie William West-Souburg: Henk Maljaars Manita Maljaars-Roelse Robin Rotterdam: Marja Maljaars Axel, 18 juli 2005 Correspondentieadres: Koning Willem III weg 1 4543 RD Zaamslag De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrijdag 22 juli om 11.00 uur in de aula van het cre matorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij kennis dat te Axel is over leden onze geliefde broer, zwager en oom Willem Maljaars Vrouwenpolder: Abr. Maljaars J. Maljaars-Maljaars t Serooskerke: W. van Dis-Maljaars J, van Dis t Vrouwenpolder: Adr. Maljaars C. M. Maljaars-Kwekkeboom Neven en nichten 18 Juli 2005. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze zwager en oom Wim Maljaars Vlissingen: L. de Rijcke-Lorier J. de Rijcke (in herinnering Vlissingen: J. Boon-Lorier N.J. Boon en kinderen Vlissingen, 18 juli 2005 Voor ons onverwacht is overleden onze buurman Piet Geschiere We zullen hem missen. Mevrouw M. Vlieger Dirk, Ella en Senko de Witte Bedroefd om het verlies geven wij u kennis dat na een zorgzaam leven, rustig is ingeslapen mijn lieve man, onze lieve vader en opa en mijn schoonzoon Jasper Jacob van Almenkerk 6 mei 1920 t 18 juli 2005 W. van Almenkerk-van Putten Jeannette en Cees Cora en Hans Bram en Sjaan Peteren Miranda Kleinkinderen en achterkleinkinderen J, W. van Putten-van den Bos Magnoliastraat 6 4306 AK Nieuwerkerk Pa is opgebaard bij zijn zoon Bram, Ooststraat 7 (in gang via Meidoornstraat) te Nieuwerkerk, daar is woensdag 20 juli van 14.00 tot 16.00 uur en vanaf 19.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condo leren. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal donderdag 21 juli om 12.00 uur gehouden worden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van het crematorium. Uit onze familiekring is weggenomen onze zwager en oom Jasper J. van Almenkerk Familie C. C. van Putten Brouwershaven, 18 juli 2005 Liefde kan toe met weinig woorden Onze lieve en zorgzame moeder, oma en oma-oma is op 95-jarige leeftijd overleden Christina Hendrina Kokelaar-Timmerman - Stientje Bakker - sinds 15 februari 2000 weduwe van Henk Kokelaar *17 mei 1910 t 17 juli 2005 We zijn dankbaar dat ze zolang bij ons mocht zijn Vlissingen: Ria en Aad Vis-Kokelaar Bob en Anneke Thijs en Tannie, Tom Roeland en Caroline Loes, Mieke Quillata/Chili: Jan en Emmy Kokelaar-Voorhorst Jet en René Maxim Marcel Lukas Vlissingen:.Henk en Lenie Kokelaar-Izeboud Michel Sylvia en Chris Onze waardering en dank voor de goede verzorging, die ma kreeg in "Ter Reede" Correspondentieadres: H. Kokelaar, Goeman Borgesiusstraat 48 4384 JR Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 22 juli om 15.00 uur in het crematorium aan de Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van ons lid Dolf den Besten Broederschap van oud-padvinders Dankbetuiging De liefde is een mooie tb, een rode roos, nee, meer 1 want waarde roos ver-welkt en sterft, vergaat zij nimmer meer. Voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen, na het overlijden van onze lieve zorgzame' moeder en oma Margrita Verhage-Bimmel betuigen wij u onze oprechte dank. kinderen en kleinkinderen Biggekerke, juli 2005 Openingstijden: Maandag gesloten Dinsdag t/m vrijdag 9.00 - 17.30 uur- Zaterdag van 10.00 - 16.00 uur TgI.I (0113) 22 22 31 ZONWERING Livingstoneweg 8, Goes INCLUSIEF: verblijf in 4-sterren Hotel Courtyard by Marriott Kassa verblijf in 2-persoonskamer uitgebreid ontbijtbuffet Supervoordelige 4-/5-/8-daagse autospecial naar Kassei I ...*eaNE.1 On veler verzoek nu delete Bent u nodig aan vakantie toe? En het moet niet al te veel kosten? Ga dan eens naar Kassei, gelegen in het hart van Duitsland! In de fraaie streek Hessen hebben wij een spotgoed koop arrangement voor u samengesteld naar het 4-sterren Courtyard by Marriott in Kassei! Want een 4-daage autoreis boekt u namelijkal vanaf slechts 79! En..hierbij is het dagelijks ontbijtbuffet, gebruik van sauna en fitness en gratis koffie en thee ook nog eens inbegrepen! Kassei is omgeven door groene, weiden,dichte bossen en talrijke waterwegen.Ook kunt u beziens- waardigheden bezoeken zoals Kasteel Wilhelmshöhe, Slot Hohenlohe en het Rococo Palels Wllhelmsthal, Dus bent u op zoek naar natuur,cultuur en ontspanning. ..Kassei biedt het allemaal! HOTEL COURTYARD BY MARRIOTT KA55EL"*** Het hotel is gelegen In Bad Wilhelmshöhe, één van de stadsde len van het levendige Kassei Het hotel beschikt over vele faci liteiten zoals restaurant, een gezellig terras, sauna en fitness (bel den gratis) en parkeergelegenheid (tegen betaling), U ontvangt een gratis ticket voor vervoer van bus en tram naar het centrum. TIPS VOOR UITSTAPJES De grote stad Kassei heeft heel wat te bieden,zoals kastelen,fon teinen, watenrallen, parken en plantsoenen Van hieruit kunt u Ideaal uitstapjes maken naar hel kasteel en park van het tegen de heuvels gelegen Wilhelmshöhe. Maar ook het Slot Hohenlohe is zeker de moeite waard. Vanaf het Slot heeft u een schitterend uit zicht op het romantische landschapspark, dat zich tot de mooiste van Europa mag rekenen. En wat dacht u van het Rococo Paleis Wilhelmsthal, de Edersee met het Waldeck kasteel of lekker kuren In één van de thermische baden bij Kassei? I «.tTFRNjt? 1 Op veler verzoek nu de bete zomer: KRASSE InternetWekeid J Indien u deze zomer via inttfl» reis boekt, maakt u kansopéén de 25 grandioze prijzen (M Curasao en Turkije, relschequesen zelfs uw gehele reissom terug) die wij elke tv» onder de internetboekers verloten! Het volledlgepjy zenpakket (wekelijks t.w.v. minimaal 7.500) kuntu terugvinden op www.kras.r mmxmmm Aankomstdata HZ 15.529 4 dgn, vrijwel iedere vr. van 29/7 t/m 28/10 v.a,t 5 dgn, vrijwel iedere ma, van 25/7 t/m 31/10 v.a.C 8 dgn, vrijwel iedere vr. van 29/7 t/m 28/10 v.a.Clfl Toeslagen per persoon: 1 persoonskamer 4dagen€-j 5 dagen 58/8 dagen 100, halfpenslon 4 dagen t v 5 dagen 71 /8 dagen 120, reserveringskosten 150®- pllcht, per boeking). Prijzen zijn p p., tenzij andeis ven»- Exclusief: vervoer, reserveringskosten, reis- en annulenrgt Verzekering, toeristenbelasting. Vraag uitgebreide ie®" schriivinq reisnummer HZ 15.529 KRAS KRAS StorVokontios-relsburcaus vlndl u In: Alphen a/d 51 Apeldoorn, Arnhem, Baam, Breda, Dollt, Den Bosch, Den Haag, Eii Nijmegen, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 30