Zo lang mogelijk de nul houden Quaak wint ondanks kniepijnen Sandy den Exter is vier tellen sneller 'ankow pakt zege in Iriebandentoernooi Drie gastspelers bij DFS in duel met Sparta PS-doelmannen willen er tegen Sparta een mooi avond van maken uitslagen ÜCH-HAAMSTEDE - DFS ,11 voor hel duel met Sparta morgenavond drie gastspe- opgetrommeld. De d-DFS-spelers Mariko Rouw mZierikzee), Jacky en Leon de (nu SKNVVK) zullen mee- E, legen de Rotterdamse crc- ivisionist. jS had ook pogingen in het maandag 18 juli 2005 s21 werk gesteld om Hoek-speler Pieter de Munnik, die in Burgh-Haamstede woont, te strikken voor het duel, maar hij kreeg geen toestemming van het bestuur van de Zeeuws-Vlaam- se hoofdklasser. Sparta slaat vanaf vandaag zijn tenten op in Westkapelle. De Rotterdammers beleggen tot en met zaterdag een trainingskamp in Westkapelle. Behalve tegen DFS oefent Sparta deze week in Zeeland ook nog tegen Gengler- birligi en FC Brussels. De equipe van trainer Wiljan Vloet komt vandaag aan in ho tel Zuiderduin Westkapelle. De ploeg traint twee keer per dag op de trainingsaccommodatie naast het hotel. Sparta, dat via de nacompetitie naar de eredivi sie is gepromoveerd, heeft zich de afgelopen periode danig ver sterkt. Zo werden onder ande ren Jason Oost (RKC), Ivan Cvet- kov (Helmond Sport), Nebojsa Gudelj (NAC) en Sjaak Polak (ADO Den Haag) aangetrokken. Afgelopen zaterdag won Sparta met 3-0 van RBC, de ploeg van trainer Dolf Roks uit Dreischor. Sparta begint de oefenserie mor- geavond DFS. De aanvang van het duel is 19.00 uur. Woensdag heeft de selectie een golfclinic in Haamstede. Donderdag treedt de equipe in Zoutelande aan tegen het Turkse Gen<;lerbir- ligi. De ploeg uit Ankara komt uit in de hoogste klasse en ein digde het voorbije seizoen op de vijfde plaats. De ontmoeting in Zoutelande begint om 19.30 uur. Zaterdag 23 juli wordt het trai ningskamp afgesloten met een wedstrijd in Goes. Op het veld van SSV'65 speelt Sparta om 15.00 uur tegen FC Brussels. De Belgische formatie had een moei zaam jaar en werd slechts vijf tiende. Goed optreden Simone de Klerk GOES - Het meisjes kadettenteam, met Simone de Klerk uit Kloosterzande in de gelederen, speelt op het EK tafel tennis in Praag voor de plaatsen 17 tot 28. In de eerste wedstrijd werd gisteren met 3-1 van Denemarken gewon nen. De Klerk won haar enkelpartij, het dubbelspel met Monique Posthuma ging verloren. Vandaag volgt de wed strijd tegen Spanje. In de voorronde won De Klerk met het kadettenteam van Montenegro (3-0) en Moldavië (3-2). Van Frankrijk werd met 3-0 verloren. Simone de Klerk won. in de wedstrijd te gen Montenegro twee partijen. In het enkelspel versloeg ze Marina Stoljikov (11-6, 10-12, 11-7 en 11-1). In het dubbelspel was de Zeeuws-Vlaamse samen met Monique Posthuma te sterk voor het duo Rogic/Culafic (11-5, 11-5, 8-11, 13-13,11-5). Van Moldavië werd na een 2-0-achter- stand alsnog gewonnen. Oranje kwam op een 2-0-achter- stand, onder meer door de verliespartij van De Klerk in haar partij tegen Sofia Polcanova (10-12, 6-11 en 8-11). Ook het dubbelspel ging verloren, maar in haar tweede en kelpartij tegen Nia Aliona leverde De Klerk vakwerk af. Ze zegevierde in vijf games, onder meer dankzij goed ge plaatste parallelle spinballen: 8-11, 5-11, 11-6, 11-6 en 13-11. Damster Rentmeester naar EK RIJNSBURG - Rianka Rentmeester uit 's-Gravenpolder is in Rijnsburg op de tweede plaats geëindigd in het Ne derlands damkampioenschap voor meisjesjunioren. Dankzij dat resultaat plaatste de Zeeuwse speelster zich voor het Europees kampioenschap, dat begin augustus in het Poolse Kluczbork gehouden wordt. Rentmeester, die bezig is aan haar laatste jaar bij de junioren, begon het toernooi sterk met twee overwinningen en twee gelijke spelen, maar moest zich in de slotronde gewonnen geven tegen de ongeslagen kampioene Saskia Veltman uit Har- lingen. In een barrage met Carlijn Aalbers uit Nijmegen won Rentmeester beide partijen en verzekerde zich zo van de tweede plaats. De tweede Zeeuwse deelneemster bij de junioren, Irene Sterrenburg uit Middelburg, eindigde met vier punten uit vijf partijen op de vierde plaats. Zomertoernooi in Oostkapelle OOSTKAPELLE - De dam-en schaakclub Oostkapelle houdt donderdag een zomertoernooi. Het evenement, dat zowel voor dammers als schakers is bedoeld, wordt in een zaal van de Zionskerk aan Duinweg in Oostkapelle gehou den. De inschrijving begint om 18.30 uur. De aanvang van de wedstrijden is om 19.00 uur. Willem-Jaap Janse ongenaakbaar VLISSINGEN - Willem-Jaap Janse stevent op de titel af op de titel in de 250/500cc-seniorenklasse. De Souburgse motorcrosser won in de clubcompetitie van MSV de Uit laat tot nu toe alle manches. Zaterdag voegde hij weer twee overwinningen aan zijn totaal toe. Ook de 125cc-rij- ders, die deze middag samen met de 250 startten, konden hem niet bedreigen. De 250ec junioren werden deze middag gekoppeld aan de veteranen. Op veteraan Mykel van de Goor stond deze middag geen maat. In beide manches pakte hij direct kopstart en finishte met voorsprong. tnüSZf^MUHÜÜHHÜ Goes. Eindstand driebandentoer- nooi Baarends: 1 Rinus Pankow, Zie- rikzee 7 gespeeld 13 punten, 0.771, hoogste serie 5, hoogste partij 1.250; 2. Piet Koek, Goes 7-10, 0.697, 5, 0.869; 3. Jan Brandenburg, Goes 7-10, 0.433, 5, 0.588; 4. Jan Goense, Goes 7-9, 0.509, 5, 0.869; 5, Piet Schrier, Goes 7-6, 0.430, 3, 0.869; 6. Martin Steketee, Yerseke 7-4, 0.422, 4, 0.791; 7. Ries Rijn, Wilhel- minadorp 7-2, 0.488, 6, 1.052; 8. Piet Raas, Lewedorp 7-2,0.412,6, 0.566. IZSüJSTEmiMBnH Vlissingen. Clubwedstrijd. 125-250/500 senioren 1e manche: 1 Willem-Jaap Janse(250/500), 2 Freddie Blaas (1250, 3 Robin Jansen(250), 4 As- win van Damme(125), 5 Jacco de Kor- te( 125); 2e manche: 1 Willem-Jaap Janse, 2 Freddie Blaas, 3 Aswin van Damme, 4 Jacco de Korte, 5 Boodt (250). Veteranen/junioren 250cc: 1e man che: 1 Mykel v.d. Goor (v), 2 Danny Min- naard (j), 3 Peter Maranus (v), 4 Iwan Markus (j), 5 Ron Bos (v); 2e manche: 1 Mykel v.d. Goor, 2 Danny Minnaard, 3 Peter Maranus, 4 Peter Boone (v), 5 Iwan Markus. Junioren 125cc 1e manche: 1 Dirk van Wanrooy, 2 Ard Struik, 3 Jan-Peter v.d. Weele, 4 Pieter Dieleman, 5 Sven Breen; 2e manche: 1 Drik van Wanrooy, 2 Ard Struik, 3 Jan Peter v.d. Weele, 4 Auke v. Steenber gen, 5 Martijn Wagemaker. 85cc 1e manche: 1 Kevin Spruijt, 2 Jeffrey v. Kempen, 3 Ricky Joosse, 4 Rik Pijnen, 5 Wesley Leijnse; 2e manche: 1 Kevin Spruijt, 2 Ricky Joosse, 3 Rik Pijnen, 4 Jeffrey van Kempen, 5 Wesley Leijnse. 65cc 1e manche: 1 Björn Oreel, 2 Je remy v.d. Goor, 3 Jorony Joose, 4 Ro bin de Jonge, 5 Ralph v. Kerkhove, 2e manche: 1 Gian-Carlo Buijs, 2 Björn Oreel, 3 Jerony Roose, 4 Jeremy v.d. Goor, 5 Pim Fase; 50cc 1e manche: 1 Lars de Nood, 2 Jochem van Dorpel, 3 Guido Boone, 4 Jordan van Maaren, 5 Arie van Veen; 2e manche: 1 Guido Boone, 2 Lars de Nood, 3 Jochem van Dorpel, 4 Jordan van Maaren, 5 Arie van Veen. Ouders/verzorgers 1e man che: 1 Ron Leijnse, 2 Rene de Nood, 3 Jan Wagemaker, 4 Jaap Joosse, 5 Kees Janse; 2e manche: 1 Ron Leijnse, 2 Re ne de Nood, 3 Jan Wagemaker, 4 Kees Jansen, 5 Jaap Joosse. Zierikzee. Dikke Toren-toernooi. Fi- Mannenenkelspel. HE3: J. Quaak-J. de Looff 6-7 6-1 6-1. HE4: B. de Nijs-J. Quaak 6-3 1-0 opg. HE5: T. van Doorn-M. Passchier 6-3 6-3. HE6: B. de Vos-R. van de Vlist 6-2 6-3. HE7: F. van der Leer-P. Renger w.o. HE8: J. van Leu- verden-K. Hagesteijn 6-0 4-6 6-4. Vrouwenenkelspel. DE4: J. Steehou- wer-l. Saman 6-3 3-6 6-3 DE6: B. de Bruine-H. van der Pols 6-3 7-5. DE7: S. Schot-J Flikweert 6-3 3-6 6-3. DE8: K Hilleman-D. Dutour Geerling 6-3 6-1. Mannendubbelspel. HD4: C. Reuter/M, Doff-E. de Bruyn/M. Pas schier 6-4 6-3. HD5: G. van Splunder/L Nouwen-I. Joziasse/J. Joziasse 6-7 6-1 6-2 HD6: M. Murre/J. Meerman-E. Slotboom/F. van der Leer 6-4 7-6. HD7: J. van der Have/J. van der Linden-L. de Looze/A. Stoutjesdijk 6-1 6-4. HD8: T. Tuitman/J. Schreinemacher-M. van der Veen/M. Vedder 6-1 7-6. Vrouwendubbelspel. DD5: J. Davidse/L. Stuut-C. Offringa/T. de Bruijc- kere 6-2 6-4. DD6: G. Hols/J. Vermeu- len-H. Stols/H. Markusse 6-4 4-6 7-5. DD7: J. Vleeshouwer/R. van de Vel- de-L. de Graaf/A. van der Kroon 7-6 2-6 6-1. DD8: L, Verbiest/J. de Jonge-R. Wallast/D. Dutour Geerling 6-3 2-6 6-3. Gemengddubbelspel. GD3: M. Verschoore/E. Anspach-A. van Straaten/R. van Hartingsveldt 2-6 6-2 6-4 GD4: B. Zwanenburg/R. van der Meijden-M. Verschoore/I. Joziasse 6-7 7-5 7-6. GD5: I. Saman/M. Vreeke-H. van der Pols/O. Kramer 4-6 6-3 6-2. GD6: L. Verbraak/E. Kouwenberg-J. Vleeshouwer/J. Vleeshouwer 6-4 6-3. GD7: H. Bunnig/P. Sibbing-P. Schaalje/E. Schaalje 7-5 6-3. GDS: S van Drielen/R. Weenink-Y. Cobussen/G. Cobussen 4-6 6-3 7-6. door Lucien Roelandt WEMELDINGE - Sandy den Ex- ter toonde zich tijdens het con cours hippique in Wemeldinge bij het springen op het hoogste niveau de beste. In de klasse Z stuurde de Zeeuwse allrounder Paso Doble naar de zege. In de klasse ZZ eiste de routinier uit Kortgene met Rachel de over winning op. Den Exter besliste in Wemeldin ge de confrontatie met het aan stormende talent Cindy Perdaen uit Sas van Gent in haar voor deel. In het basisparkoers van de klasse Z bleven Sandy den Exter (Paso Doble) en Cindy Per daen (Puberta) foutloos. In de beslissende ronde haalden beide combinaties een paal naar het gras. Sandy den Exter was ech ter ruim vier tellen sneller. Met Madermi en Mumbo had Cindy Perdaen in de klasse ZZ twee ijzers in het vuur. Het mocht niet baten. De jeugdinter- national haalde met beide vier voeters een paal naar de bodem. Sandy den Exter beantwoordde met Rachel aan de verwachtin gen. Zij reed op safe met de mer rie en hield de lei blank. „Met deze twee en Grandville, die ik vandaag niet heb meege nomen, heb ik een stel leuke paarden op stal. Een maand ge leden heb ik ze voor het eerst op een internationaal concours in Luxemburg gestart. Daar gaven ze mij een goed gevoel en dat smaakte naar meer." Waardig Na de mislukte machtsgreep van Cindy Perdaen toonde Ellen Briquet zich een waardige Zeeuws-Vlaamse vertegenwoor diger. Met een overwinning, een tweede, een derde en zesde plaats blonk de amazone uit Vo gelwaarde uit in de klasse L. fqrRfln van den Aarssen jjRGH-HAAMSTEDE - Voor fS loopt de midzomercampag- KDiiar het einde. Na zes trainin- n treedt de ploeg uit irgli-Haamstede morgena- «d aan tegen eredivisionist Jparta. Behalve hun handschoe- hd lijken de keepers Stefan (aalteer en Jaap-Jan den Boer 'i ieder geval ook een hengel Kt naar het veld te moeten ne- |i parta, zo is de verwachting, lover DFS heen walsen. De isijitigjarige DFS-doelmannen |ii niet bang voor de gang naar (net. „In zulke wedstrijden je het als keeper alleen jar goed doen." |jj DFS is van een zomerstop Buwelijks sprake geweest. De oegvan de vertrekkende trai- r Edivin Kriens nam deel aan kompetitie, waarin het Bra- iitseFSV de weg naar de der- fe klasse versperde. Datzelfde SV verloor onlangs met 16-0 Ki Sparta, het is maar dat ze riveten in Burgh-Haamstede. eoaal voor de wedstrijd te il de op het hoogste niveau te- gekeerde Rotterdamse club ïd het contract van Kriens et negentien dagen verlengd, idanks zes intensieve trainin- i zoveel mogelijk toegespitst i'de partij tegen Sparta, ver- acht eerste doelman Stefan nalheer geen sensatie. „Wezul- nflink voetballes krijgen. Een eöivisieploeg zit conditioneel iedin elkaar. Zeker in de twee- fhelft zullen we keihard voor- jworden gelopen." Een onderlinge weddenschap over het aantal tegentreffers hebben Smalheer en zijn concur rent Jaap-Jan den Boer niet af gesloten. Voor hen is het duel met Sparta vooral een wed strijd, "waarin ze zich kunnen on derscheiden. De in Brouwersha ven woonachtige Smalheer, vo rig seizoen van Zierikzee naar DFS gekomen als opvolger van Leander Rouw, raakte tot drie keer toe geblesseerd aan de knie. Evenzovele malen loste Den Boer hem af. Als vrachtwa genchauffeur was het voor Den Boer altijd moeilijk om voldoen de te trainen, zeker toen hij nog internationaal reed. Heilige vuur Inmiddels blijft hij dichter bij huis. De invalbeurten hebben het heilig vuur doen aanwakke ren. „Ik wil er tegen Sparta een mooi avondje van maken en het publiek en de nieuwe trainer la ten zien dat ik ook een balletje kan pakken. Stefan mag niet zo maar de eerste keeper worden. Iedereen vecht voor zijn basis plaats, ik ook. Ik blijf na Sparta gewoon doortrainen. Lopen op het strand, een partijtje voetvol ley, ik wil contact met de bal houden en er dit seizoen voor de volle honderd procent voor gaan." Bij DFS is er alles aan gedaan om tegen Sparta zo goed moge lijk voor de dag te komen. Als keepers hebben Smalheer en Den Boer niet zoveel met de technische voorbereiding te ma ken gehad. Keepers regeren vooral in hun eigen koninkrijk; de reflexen aanscherpen, daar was het bij hen vooral om te doen. Smalheer heeft zich voor genomen om zo sober mogelijk te keepen. „Ik ben een heel andere doel man dan Jaap. Hij is meer een lijnkeeper, ik voetbal graag mee. Als het moet, kap ik nog wel eens een mannetje uit. Dat zal ik tegen Sparta maar achter wege laten. Word ik morgen op gejaagd, dan ram ik de bal ge woon weg. Met zoveel publiek langs de lijn kan ik me geen stomme blunders permitteren. Ik keep ook graag een eindje voor mijn goal. Ook daar moet je tegen Sparta mee oppassen. Die mannen weten natuurlijk wel wat een steekballetje is." Den Boer is nuchter. „Ik zie wel wat er gebeurt. Druk voel ik niet. Toen ik vorig seizoen voor het eerst voor Stefan moest in vallen, had ik een jaar lang niet getraind. Op vrijdagavond heb ik toen met wat vrienden een balletje getrapt en op zaterdag middag zat ik ineens in de kleed kamer. Het goede gevoel was snel terug. Ik ben' gewend om er in één keer weer te staan." Beide keepers hébben genoten van de trainingen van de voor bije weken. Smalheer volgt een laboratoriumopleiding in Breda en traint normaliter doorde weeks met de op landelijk ni veau spelende A-juniorën van de Baronie. Als het even kan, laat hij op donderdagavond zijn gezicht op sportpark Van Zuyen zien. Den Boer is blij dat hij van het internationale transport af is, zodat ook hij vaker op het veld kan staan. De onderlinge ver houdingen tussen beide doel mannen zijn goed. Ze noemen zich voetbalmaatjes. Sparta, dat wordt voor hen een avontuur. „Het is een uitdaging om de 0-0 zo lang mogelijk vast te houden. Daarnaast is heteen leuk uit- hangbordje voor onszelf. Aan werk zullen we geen gebrek heb ben. En al die extra trainingen zijn natuurlijk niet verloren. Daar kunnen we in de competi tie ons voordeel mee doen. wrJoop van den Oudenhoven OES - Met Rinus Pankow uit itrikzee kreeg het driebanden- imooi Baarends een verdien- winnaar. Piet Koek uit Goes erd tweede en Jan Branden- nrguit Goes verrassend derde. ik al was de weerstand van I name Piet Koek uit Goes ooi, de titel ging naar de man i daar het meeste aanspraak naakte. Piet Koek had in de «rlaatste ronde onverwacht liade opgelopen door een ne- j daag tegen Piet Schrier. fusPankow die tot dan toe al leen remise had moeten toe an, kwam daardoor aan de iding en verdedigde in de fina len voorsprong van één punt. leengoede en degelijk gespeel- partij liet de Schouwenaar Koek kansloos. Na 29 beur- n waren de vereiste 25 caram- te gemaakt en bleef zijn te- stander staan op 19. I' Pankow de terechte win- J was, illustreren ook zijn pportcijfers: dertien punten zeven wedstrijden, een alge oen moyenne van 0.771 (het igste) en de hoogste partij n het toernooi, 1.250, Pan- «Het was precies vijftien irgeleden dat ik hier nog eens to. Als ik deze frequentie vol- terk optreden imon Edenburg 1KEM AALBURG - Anniek Verhoud (De Stormvogel) en van Dort (Luctor et j W pakten in Wijk en Aal- tijdens de negende open "Wedstrijden in de afgedam- Maas de winst. Ook Simon Wurg van Onderdak deed si "goed. idei'houd was over 500 meter 'Mag de snelste, net als vori- ®eek in Oss. Van Dort zege- ™op de 250 meter vrije slag mini oren en hield haar on- ™o"n status vast. Bij de se- öfi waren Niek en Carmen "'dder de beste Zeeuwse ommers op de drie kilometer Nag. a K Edenburg, zwemmend t Zierikzeese Onderdak, Verrassend goed op de 500 schoolslag. Bij de twee ""dere junioren kwam hij derde plaats. houd dan behaal ik mijn volgen de overwinning met behulp van Stefan Smalheer (links) en Jaap-Jan den Boer proberen morgenavond de schade zoveel mogelijk beperkt te houden voor DFS in de wed- een rollator." strijd tegen Sparta. foto Mechteld Jansen door Sven Bakker ZIERIKZEE - Hoeveel proble men hij momenteel ook kent met zijn knie, Johnny Quaak won gisteren bij het Dikke To ren-toernooi in Zierikzee toch het mannenenkelspel in de der de categorie. In de finale ver sloeg Quaak in drie sets zijn als eerste geplaatste tegenstander Jacco de Looff: 6-7 en twee keer 6-1. De pijn in de knie die de laatste jaren als een rode draad door het (tennis)leven van Quaak loopt, was gisteren de grootste tegenstander van de speler uit Burgh-Haamstede. Voordat hij De Looff trof in de finale van de drie, moest Quaak eerst nog te gen Bram de Nijs uitkomen in de eindstrijd van de vier. Dat op treden verliep niet naar wens. De Nijs won, met 6-3,1-0 en een opgave van Quaak. „Het stond 3-3 in de eerste set en de pijn in m'n knie werd er ger en erger. Ik kon niet meer lo pen, ik kon niets meer", zei Quaak over zijn partij tegen De Nijs. „Na 3-3 won ik geen game meer en besloot ik op te geven met het oog op de finale van de drie." Ook in de wedstrijd tegen Jacco de Looff waren er de knie pijnen, maar Quaak bleef knok ken. „Ik baalde echt ontzettend toen ik de eerste set in een tie break verloor. Ik had kansen om het af te maken en wilde vanwe ge m'n knie geen driesetter. Maar in de tweede en derde set bleef ik lopen en sloeg bijna el ke bal, naar de backhandkant van De Looff. Gelukkig waren die twee sets snel voorbij." Zwaar Dat de pijn in de knie weer op dook in Zierikzee, was ook voor de 22-jarige Quaak een verras sing. „Afgelopen weken had ik al wel wat last, kleine pijntjes, maar lang niet zo erg als nu. Ik heb wel een zwaar weekeinde achter de rug met twee partijen op zaterdag en ook twee op zon dag. Het lijkt er wel op alsof de pijn in m'n knie zich ophoopt." Planningen op de lange termijn maakt Quaak niet meer. Enkel de korte termijn telt. „Ik doe niet meer aan een planning, be kijk het puur op korte termijn. Maar ik twijfel nu echt wat ik moet gaan doen, ben erg onze ker over m'n knie. Deze week moet ik eigenlijk even wat rust houden. Bij het Maeneblus- scherstoernooi speel ik dan ook alleen maar in de vier." Quaak doet weliswaar niet aan plannen, maar hij kijkt wel voor uit. „De enige doelstelling die ik momenteel heb is zorgen dat m'n knie verbetert. Na de zomer ga ik weer naar m'n arts toe en die heeft mij al verteld dat ik misschien naar het AMC-zieken- huis in Rotterdam moet!" Moedeloos „Ja, het is om moedeloos van te worden. Ik moest bijna twee par tijen op één dag opgeven en de manier hoe ik speel, is nog erg slecht. Ik moet eigenlijk tijd vrij maken om veel meer wedstrijd ritme te krijgen, maar daar ben ik nog niet over uit. Ik wil ook eerst weten hoe het met m'n knie verdergaat." Naast het mannenenkelspel in de 3-categorie, werd er ook een gemengddubbel afgewerkt in de hoogste klasse in Zierikzee. Mar- tine Verschoore en Erik Anspach lieten de andere twee koppels achter zich en eindig den als eerste in de poule. Plet duo Verschoore/Anspach had eerder in de week al in drie sets afgerekend met Nancy Baecke en Rogier van Housselt en wa ren gisteren op de finaledag, eveneens in een driesetter, te sterk voor Anouk van Straaten en Roy van Hartingsveldt. De setstanden waren 2-6, 6-2 en 6-4. Bij het mannendubbel in de vier de categorie waren het Coen Reuter en Marco Doff die de ti tel pakten door in de finale met 6-4 en 6-3 Erik de Bruyn en Mark Passchier te verslaan. Jac ky Steehouwer toonde zich de sterkste bij het vrouwenenkel vier door als eerste in de poule te eindigen, voor Ingrid Saman. De beslissing tussen beiden viel gisteren in een driesetter, gewon nen door Steehouwer met 3-6, 6-3, 6-3. Het gemengddubbel vier ging naar Bianca Zwanen burg en Ricardo van der Meij- den. Hoewel Johnny Quaak met de nodige knieproblemen kampte, won gisteren toch de hoogste enkelspelfi nale van het Dikke Toren-toernooi in Zierikzee. foto Mechteld Jansen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 21